T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.372
|
čitano: 6.310.738
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bitanga kaže...
zelenapaprika kaže...
Bitanga kaže...

 

I konekcije na PPTP VPNove ne rade (što mi treba za posao), 

 Nije li to zastarjeli protokol? 

 

Javi svojima da se moderniziraju.

 

The PPTP VPN Protocol Is Not Secure Try, These Alternatives Instead (comparitech.com)

 

Why PPTP is an outdated and insecure protocol | OVPN.com

 

The Reasons Why VPN Services With Only PPTP Protocol Are Not Secure - VPNCrew

 

Jasno da je zastario, ali nije to VPN prema mojoj firmi, nego prema partnerima za koje radimo softver. I začudio bi se prema kome se spajam PPTP-om.

No posve nebitno, taman da je ne znam kakav protokol mora raditi, nema ga šta router blokirati.

 Windows ti zna blokirat ako je stavljen na Public(Javna) mreža, moraš u postavkama staviti da je Privatna mreža.

 

Isto tako osjetljiv je na svašta drugo, loš net, veliki ping..

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ivicask kaže...

 Windows ti zna blokirat ako je stavljen na Public(Javna) mreža, moraš u postavkama staviti da je Privatna mreža.

 

Isto tako osjetljiv je na svašta drugo, loš net, veliki ping..

 

Ma nije do toga. Baš je do routera. Pričao sam sa supportom, oni mi podese u routeru i onda sve radi ok (do reboota routera). To je known-issue. Vendor bude ispravio u firmwareu, tako su mi rekli.

Koristim PPTP godinama na više računala, nikad problema s tim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bitanga kaže...
ivicask kaže...

 Windows ti zna blokirat ako je stavljen na Public(Javna) mreža, moraš u postavkama staviti da je Privatna mreža.

 

Isto tako osjetljiv je na svašta drugo, loš net, veliki ping..

 

Ma nije do toga. Baš je do routera. Pričao sam sa supportom, oni mi podese u routeru i onda sve radi ok (do reboota routera). To je known-issue. Vendor bude ispravio u firmwareu, tako su mi rekli.

Koristim PPTP godinama na više računala, nikad problema s tim.

 -zato treba imati svoju opremu,.. router (koji podesiš i radi..), dok operaterov koristiš za liniju (po potrebi bridge-nat..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ihush kaže...

 -zato treba imati svoju opremu,.. router (koji podesiš i radi..), dok operaterov koristiš za liniju (po potrebi bridge-nat..)

 

Slažem se, nije ni to isključena opcija, razmišljao sam i o tome. Al za sad mi nije trebalo, sasvim je dobro radilo i ono što sam dobivao.

Ovo je prvi s kojim imam probleme, a smatram se naprednim korisnikom. 

Uvijek ga mogu vratiti i riješiti si mesh na neki drugi način. Dat ću još malo šanse.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 14:44 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet

-nema 'razloga' razmišljati.. jer router zadovoljavajućih mogućnosti je cca 300k, tj to je daleko isplativije nego nadati se i tražiti+otklanjati probleme koje stvara netko treći kao operater-oprema-ograničenje.. to prakticiram i za osobnu-kućnu upotrebu, za firme recimo obavezno (jer npr imaš ili nemaš rezevaciju ip adrese npr za printer, svaki reset iz početka, svaki prekid rada zastoj interne mreže.. a posao stoji, tj jedno je imati prekid interneta, kao da nema struje a drugo je kad za svaki prekid ne radi ništa itd..).

+ u slučaju promjene operatera ili samog uređaja-modema.. nema promjene za internu mrežu o kojoj brine vlastiti router i to tad radi desetljeće bez problema dok je internet-linija samo to, jedna veća briga-problem-uzrok manje tj toliko potrošiš na kave i normabele dok zoveš szk da bi pogledom kroz prozor vido bager kako recimo kopa kabel i postavlja optiku ili ne netko spucao stup u ulici pa žica blesira itd itd. (jer svaki prekid automatizmom ide restart-reset modema, uspostavljanje linije itd. i kad si kućni tad možda ne vidiš te prekide jer nema ostalih korsinika ili printeri itd..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ihush kaže...

-nema 'razloga' razmišljati.. jer router zadovoljavajućih mogućnosti je cca 300k, tj to je daleko isplativije nego nadati se i tražiti+otklanjati probleme koje stvara netko treći kao operater-oprema-ograničenje.. to prakticiram i za osobnu-kućnu upotrebu, za firme recimo obavezno (jer npr imaš ili nemaš rezevaciju ip adrese npr za printer, svaki reset iz početka, svaki prekid rada zastoj interne mreže.. a posao stoji, tj jedno je imati prekid interneta, kao da nema struje a drugo je kad za svaki prekid ne radi ništa itd..).

+ u slučaju promjene operatera ili samog uređaja-modema.. nema promjene za internu mrežu o kojoj brine vlastiti router i to tad radi desetljeće bez problema dok je internet-linija samo to, jedna veća briga-problem-uzrok manje tj toliko potrošiš na kave i normabele dok zoveš szk da bi pogledom kroz prozor vido bager kako recimo kopa kabel i postavlja optiku ili ne netko spucao stup u ulici pa žica blesira itd itd. (jer svaki prekid automatizmom ide restart-reset modema, uspostavljanje linije itd. i kad si kućni tad možda ne vidiš te prekide jer nema ostalih korsinika ili printeri itd..).

 

Slažem se, i u pravu si. Ali eto, nikako da se odlučim na taj korak jer mi je do prije 1mj sve super uvijek radilo, a oprema nije bila moja odgovornost. Ako sam i resetirao router to je bilo možda jednom u par mjeseci.

A imao sam sve bitne opcije što su mi trebale.

 

Kupio bih možda mikrotik kakav imamo na poslu, al to mi je totalni overkill i prekompliciran mi je za kućnu upotrebu.

Razmišljao sam i o Synology routerima, oni imaju i mesh kombinaciju. Njihov OS već jako dobro poznajem zbog NASa. No za tu kombinaciju mi treba 300€+ za početak.

Imaš ti što za preporučiti? Nije novac toliko problem koliko mi je bitno da nemam nikakve probleme :-) Ne želim i doma gubiti vrijeme na gluparije kad već to i na poslu radim :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: T-Com Internet

-nikad ne propručam.. jer tad si 'odgovoran' :) tvoj izbor, samo sugeriram.. :))

-za mesh je prije par godina započeo iskon.. kompelti su bili ok, uredno-stabilno i za tad ok brzine, .. a sad ne znam. Vjerojatno ako ideš na mesh bolje neki provjeren komplet nego prčkanje ali što i kako radi, svaki juzer je drugačiji, kriterij, topologija prostora, broj korisnika pa i sama linija-internet-paket.. pogotovo što juzeri ne mogu razlikovati ako im nešto radi sporo-loše jel do računala-malwaera-postavki, mreža, linija.. nešto deseto pa i broj susjeda koji imaju istu opremu i broj mobitela-računala itd..

-nema jednostavnog odgovora, nema najboljeg, nema točnog tj lako je pogriješiti a tek kad sve radi ok si zadovoljan pa opet to ne mora već sutra biti dobro. Biraj sam :) ne treba mikrotik, rdi svaki normalan router (ne operaterov) osim što mi se u novima ne sviđa soft-wizardi.. tj ponekad fale klasične opcije npr kad trebaš prave rulove.. tad možda neki firewall ali je za nulu skupje itd. npr dlink i tplink zadovoljavaju, asus također.. raspon cijena 150-350kn.. uz gbe i 5ghz, .. dovoljno za napredne kućne i firme. Sve više od tog mora biti super-turbo dobro ili s razlogom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ihush kaže...

-nikad ne propručam.. jer tad si 'odgovoran' :) tvoj izbor, samo sugeriram.. :))

-za mesh je prije par godina započeo iskon.. kompelti su bili ok, uredno-stabilno i za tad ok brzine, .. a sad ne znam. Vjerojatno ako ideš na mesh bolje neki provjeren komplet nego prčkanje ali što i kako radi, svaki juzer je drugačiji, kriterij, topologija prostora, broj korisnika pa i sama linija-internet-paket.. pogotovo što juzeri ne mogu razlikovati ako im nešto radi sporo-loše jel do računala-malwaera-postavki, mreža, linija.. nešto deseto pa i broj susjeda koji imaju istu opremu i broj mobitela-računala itd..

-nema jednostavnog odgovora, nema najboljeg, nema točnog tj lako je pogriješiti a tek kad sve radi ok si zadovoljan pa opet to ne mora već sutra biti dobro. Biraj sam :) ne treba mikrotik, rdi svaki normalan router (ne operaterov) osim što mi se u novima ne sviđa soft-wizardi.. tj ponekad fale klasične opcije npr kad trebaš prave rulove.. tad možda neki firewall ali je za nulu skupje itd. npr dlink i tplink zadovoljavaju, asus također.. raspon cijena 150-350kn.. uz gbe i 5ghz, .. dovoljno za napredne kućne i firme. Sve više od tog mora biti super-turbo dobro ili s razlogom.

 

Eto vidiš, nećeš preporučiti, nema jednostavnog odgovora, nema najbolje, nema točnog, ali ipak dijeliš savjete da bolje imat svoj router o kojem ovisim i koji platim nego tuđi. :-)

Ako mi crkne HTov router oni će mi ga zamijeniti za maltene 24h, a ako mi crkne moj, onda ću ja morati kupovati drugi ovisno o tome što je dostupno u lokalnom dućanu. 

 

Uglavnom, sve je to pizdarija. Možda riješim nešto time što ću kupiti svoj, a možda ću imati neke druge probleme sa uređajima sa kojima do tad nisam.

Jednostavno je to tako kako kažeš, danas radi super, a sutra više ne :-) 

 

Nek vendor još malo proučava, updejta firmware pa ću vratiti router ako ne bude dobar. Ne bi bio ni prvi ni zadnji komad hardvera ili softvera za koji sam prijavio probleme i koji sam pomogao debugirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Imam pitanje, preko mobitela putem 4g imam brzinu između 70-90 mbit/s, a na hibridu između 25-40?, ista mreža, stojim metar od rutera u dnevnoj sobi. Ono što me zanima da li ruter (huawei h35-11) tehnički zaostaje za mobitelom ili jednostavno t com radi toliku razliku između mobilnih i kućnih korisnika.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Mislim da je t-com to limitiral u modemima, meni je na tom hibridu 4g najviše do 80 išlo a prek moba i do 150. Nego mene zanima jel podržava taj modem 5ghz wi-fi, nemrem nigdje nać taj info ni postavku?

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mislim da sam negdje naletio na uputstva od tog rutera, možda na tcom stranicama, možda unutra piše.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 11:12 (Ivooh11).
16 godina
offline
T-Com Internet

Da li je netko imao danas neki problema sa interentom tj. njihovom mrezom opcenito?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Crko mobilni internet na svim telefonima, korisnicka kaze da imaju neke smetnje, nabijem ih

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nama na poslu su javili da je neki problem sa mobilnim pristupom internetu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
jaZey kaže...

Crko mobilni internet na svim telefonima, korisnicka kaze da imaju neke smetnje, nabijem ih

 Moblini im crko. Prebacio net na drugu karticu A1. Oćito u ovoj državi moraš imat za svaki k... backup.

15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Manje više sve tvrtke kćeri DT-a imaju problema sa netom kako je bio onaj požar u Frankfurtu u srijedu, inače, ako nekog tješi, ni u Austriji nije bolje vrijeme čekanja na slobodnog agenta, jučer u prosjeku 30 minuta.

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Kod mene je problem sa kućom mrežom.

One lampice na ruteru se gase pa se pokušavaju upaliti pa se opet ugase.

Jutros oko 12-13h je bilo problema i sad opet od 17h ista stvar.

 

Lokacija: Otok Cres-Lošinj

 

Zvao službu, vrijeme čekanja na slobodnog agenta 70min 

 

Edit:

Za ovo vrijeme što mi je net radio vidio sam da mi je brzina smanjena sa 40\6 na 27\6

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 19:21 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Lineman , je li ti slučajno poznato da li modem iz te njihove ponude može delati i samostalno bez tog dodatnog repeatera ?

Jasno mi je da ću ga platiti, no možda i modem sam po sebi uspije pokriti jednu prostoriju koja mi je sad problematična pa onda neću niti morati koristiti taj dodatni repeater ( u pitanju je etaža ispod moje, tu su mi djeca, pa nekako gledam da je dolje čim manje aktivnih primopredajnika ).

Znam imati dosta uređaja na wifi-u, i nekad mi se sadašnji speedport zblesira sam od sebe i onda mu treba 20 min da se dovede u red. Za taj novi speedport navode da je jači hardverski pa mi se možda nebu više blesirao.

Kakav je općenito taj dodatni repeater, grije li se , strujni adapter je vanjski ili je u kućištu uređaja...?

 Pozdrav. Naravno da moze raditi bez mesh uređaja, ali placa se)iznajmljuje u kompletu. Cak sam Smart 3 ima jako dobar WLAN ,ugodno me iznenadio jos na testu ,naspram proslih verzija speedport-a.

7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Lineman ,tnx. Evo čekam da dođe, naručio za prošli vikend....
12 godina
offline
T-Com Internet

Ima li itko ovdje da radi u tcom webshopu?

Ima sitni problem.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Dud kaže...

Mislim da je t-com to limitiral u modemima, meni je na tom hibridu 4g najviše do 80 išlo a prek moba i do 150. Nego mene zanima jel podržava taj modem 5ghz wi-fi, nemrem nigdje nać taj info ni postavku?

 Pozdrav. Ni jedan HT router osim onog novog bijelog alcatela za gigabox uslugu ne podrzava 5GHz wifi. Brzina nije limitirana uređajima nego uslugom. Naime postoje prioriteti na baznim stanicama i njima uoravlja Qos na baznoj. Najvece brzine ce uvijek imati poslovni broj na pretplatu, a najmanju pokucni interneti i stvar je jednostavno jasna, mobitel je pokretni uređaj koji moze biti u autu ili bilo gdje i osim prometa ide telefoniranje, mobilne pretplate su opcenito skuplje i imaju manje GB prometa i zbog toga im je prioritet na baznoj pod 1.

13 godina
offline
T-Com Internet

Palo mi sad na pamet jedna stvar pa da pitam ovdje ako netko ima slucajno zna.

Nakon "100 godina" koristenja T-coma prebacio sam se na A1 kabelski internet, sve rijeseno telefonski i sve radi, ali sad mi je palo na pamet da nisam T-comu vratio router (ZTE ZXDSL 931VII koji bih rekao da sam otplatio prije 100 godina, ali nisam siguran) pa me zanima moram li ga vratit, hoce li mi oni poslat neku obavijest u kojoj navode da ga moram vratit ili ce mi samo poslat jednu "cestitku" u obliku kazne (zvuci mi kao njihov nacin rada) za neispunjavanje obvaveza s moje strane.

Ako netko slucajno zna iz iskustva, bio bih zahvalan na informaciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
gamer001 kaže...

Palo mi sad na pamet jedna stvar pa da pitam ovdje ako netko ima slucajno zna.

Nakon "100 godina" koristenja T-coma prebacio sam se na A1 kabelski internet, sve rijeseno telefonski i sve radi, ali sad mi je palo na pamet da nisam T-comu vratio router (ZTE ZXDSL 931VII koji bih rekao da sam otplatio prije 100 godina, ali nisam siguran) pa me zanima moram li ga vratit, hoce li mi oni poslat neku obavijest u kojoj navode da ga moram vratit ili ce mi samo poslat jednu "cestitku" u obliku kazne (zvuci mi kao njihov nacin rada) za neispunjavanje obvaveza s moje strane.

Ako netko slucajno zna iz iskustva, bio bih zahvalan na informaciji.

 

Router je njihova oprema, vlastito sredstvo. Mogu te tražiti da ga vratiš, i vjerojatno budu ako nisu zaboravili.

To ide sve automatizmom, pogotovo kod raskida ugovora. Ako ga ne vratiš na vrijeme može ti doći račun za njega. I ako ti dođe račun za njega za koji tjedan i dalje imaš šansu da ga vratiš i da se taj račun stornira.

 

Najbolje da njih pitaš, a ne nas. Osim ako ga planiraš zadržati pa da isprobaš jel će ti ga oprostiti. Iako ne vidim zašto bi zadržao to :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
T-Com Internet

Uvijek pokušavam biti konkretan, smiren, realan kada očekujem nešto za svoje novce kada isto uzimam, specifično ono što konkretno potražujem 

Ali kada očekujem "Premiership" utakmice, a oni  im sve po , nakon reprezentativne stanke stave dvije za redom utakmice na SK HD kanal, koji ja nemam, jer su oni proširili ponudu, a ti  plaćaj još ekstra, plus PDV !!!!! 

 

 

Ako ne uspijem iduće godine po isteku ugovora isposlovati bitno jeftiniji paket, telefon/internet/MAX TV, uz PSP5 i neku razumnu cijenu, bacam sve van, neka si ga slobodno pokupe, gdje god već! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
ATJLučko kaže...

Uvijek pokušavam biti konkretan, smiren, realan kada očekujem nešto za svoje novce kada isto uzimam, specifično ono što konkretno potražujem 

Ali kada očekujem "Premiership" utakmice, a oni  im sve po , nakon reprezentativne stanke stave dvije za redom utakmice na SK HD kanal, koji ja nemam, jer su oni proširili ponudu, a ti  plaćaj još ekstra, plus PDV !!!!! 

 

 

Ako ne uspijem iduće godine po isteku ugovora isposlovati bitno jeftiniji paket, telefon/internet/MAX TV, uz PSP5 i neku razumnu cijenu, bacam sve van, neka si ga slobodno pokupe, gdje god već! 

 Pa šta nije isti program na SK HD i SK običnim kanalima ?

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
MadDogMattis kaže...
ATJLučko kaže...

Uvijek pokušavam biti konkretan, smiren, realan kada očekujem nešto za svoje novce kada isto uzimam, specifično ono što konkretno potražujem 

Ali kada očekujem "Premiership" utakmice, a oni  im sve po , nakon reprezentativne stanke stave dvije za redom utakmice na SK HD kanal, koji ja nemam, jer su oni proširili ponudu, a ti  plaćaj još ekstra, plus PDV !!!!! 

 

 

Ako ne uspijem iduće godine po isteku ugovora isposlovati bitno jeftiniji paket, telefon/internet/MAX TV, uz PSP5 i neku razumnu cijenu, bacam sve van, neka si ga slobodno pokupe, gdje god već! 

 Pa šta nije isti program na SK HD i SK običnim kanalima ?

 Programi su isti, ali"paketi" su ono što je problem u cijeloj priči! 

A ja ne želim plaćati porez na budale! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: T-Com Internet
Hoćeš, nećeš, njih nije briga!...ako želiš gledati utakmice platiti ćeš 'porez na budale', u protivnom gledaj ove sa dvb-t-a...čemu histeriziranje, zna i na ovim biti dobra badminton tekma...
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
ATJLučko kaže...

Uvijek pokušavam biti konkretan, smiren, realan kada očekujem nešto za svoje novce kada isto uzimam, specifično ono što konkretno potražujem 

Ali kada očekujem "Premiership" utakmice, a oni  im sve po , nakon reprezentativne stanke stave dvije za redom utakmice na SK HD kanal, koji ja nemam, jer su oni proširili ponudu, a ti  plaćaj još ekstra, plus PDV !!!!! 

 

 

Ako ne uspijem iduće godine po isteku ugovora isposlovati bitno jeftiniji paket, telefon/internet/MAX TV, uz PSP5 i neku razumnu cijenu, bacam sve van, neka si ga slobodno pokupe, gdje god već! 

 Zato ja ne potpisujem ugovore na 24 mjeseca. Zbog toga ne mogu koristiti neke ponude koje su trenutno dostupne na tržištu, ali se i ne živciram zbog manevara koje provideri rade za dobro jutro. Njima je cilj zaraditi, a meni za svoj novac uživati. Ako to ne mogu, onda im radije ne dam novac.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 14:59 (zelenapaprika).
11 godina
offline
T-Com Internet

jel koristi tko hibridbox, pise da brzina do 100gb ide do 30mbits, nakon potrošenih 100 GB nastavljate surfati neograničeno brzinom postojećeg kućnog interneta koja se zbraja s dodatnih do 5 Mbit/s mobilnog interneta, a meni bude 4, sta nebi onda trebalo biti zicna 4 + ovih 5 mbits, nije mi jasno to

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Joky007 kaže...

jel koristi tko hibridbox, pise da brzina do 100gb ide do 30mbits, nakon potrošenih 100 GB nastavljate surfati neograničeno brzinom postojećeg kućnog interneta koja se zbraja s dodatnih do 5 Mbit/s mobilnog interneta, a meni bude 4, sta nebi onda trebalo biti zicna 4 + ovih 5 mbits, nije mi jasno to

 Nisam dosad primijetio ovo za dodatnih 5. Mislim da toga nije bilo prije. Nisam još potrošio 100GB ovaj mjesec pa ne mogu provjeriti :). Znam da mi se prije vraćalo na uobičajenih 10Mbps.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice