T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.370
|
čitano: 6.308.600
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
myroman kaže...
toma20 kaže...

jel netko ima problem sa brzinom neta? znaci svaki dan se moram javljati njihovoj korisnickoj sluzbi da mi resetira ruter...jer mi sa 10mbps padne na 2mbps.Nakon reseta znam imati 30mbps i to je ok taj dan i onda opet ista prica ping u igri mi zna biti do 500

Ruter ti rikava.

Imao sam iste probleme prije dva mjeseca.

Nakon ugovaranja premium usluge, dobio Fritzbox ruter. Nakon toga vise nemam problema. :)

 hibridbox huawei,nemam ga ni pola godine hh

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 17:45 (toma20).
8 godina
offline
T-Com Internet

Sory onda, mislio sam da je fiksni net u pitanju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

myroman, kako misliš dobio fritz router? Koji operater i cijena?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

myroman, kako misliš dobio fritz router? Koji operater i cijena?

 HT operater, trio usluga ugovorena prije 2 mjeseca. Prije mjesec i pol dana sam dodatno ugovorio premium uslugu (24 kn/mj) u kojoj dobis fritz ruter na koristenje. Fritz!box 7590.

 

14 godina
offline
T-Com Internet

Pa nisi onda dobio nego uzeo u najam 😁.  I ja sam ga uzeo i nemam više problema. Močan uređaj sa puno opcija, izdvajam NAS server. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
T-Com Internet

Obzirom sam pisao prije neki dan,  upravo u ovoj temi, osvrt da "NE MOGU  GLEDATI UTAKMICU" FC LIVERPOOL-a na SK1 HD kanalu MAX TV usluge, to je 53 kanal za one koji neznaju, evo otkrovenje po mojoj prijetnji otkazom usluge, davanjem niskih ocjena u anketi, i tko zna još koječega 

Ili sam u zabludi, niti sam neznam! 

 

No, evo upravo sada dok pišem ovi post, pogledao sam "gdje mogu pogledati utakmicu FC LIVERPOOL-a", i piknem iz zajebancije podsjetnik na kanal, čisto da provjerim funkcionira li mali?!?! 

Kad ono, u redu stavim podsjetnik ?!?! 

Hajde da pokušam pogledati i sam kanal, kad ono, radiiiiiiiiiii, odjednom ga imam u paketima, valjda  ?!?! 

 

Zaključak; kojeg ustvari i nemam, ali si utvaram da sam uspio nešto učiniti sa silnim prijetnjama, malo i nekulturnog ali ne i bahatog/oholog ponašanja, uz svu silu argumenata koje sam predočio djelatniku SZK T-Com-a! 

Zašto nisam mogao gledati prošlu utakmicu, zašto NISMO MOGLI GLEDATI prvu utakmicu, NEMAM FUCKIN POJMA, FUCKIN NEMAM ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Zamjenio sam router Speedport plus za hibridbox Huawei HA 35-11 i od onda imam slabiji signal na katu kuće sa pojačivačem signala D link DAP 1520.

Na katu koristim bežično povezivanje MAG iptv uređaja sa pojačivačem signala.Od kada imam Hibridbox HD kanali blokiraju a dok sam imao Speedport plus je bilo ok.Da li postoji neko riješenje ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Prije otprilike deset dana sam prešao s B.net/A1 na T-Com optiku (200/100) pa me zanima zašto mi svaki dan (ili svaki drugi, nisam 100% siguran) negdje oko 21 do 22 sati nestane signala na nekih 20-30 sekundi?

Moj educated guess je da mi tada dodjeljuju novi javni IP. Ako je to slučaj, može li se s njima dogovoriti da to rade u neko drugo vrijeme, npr. u 3 ujutro?

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
pr0n_addict kaže...

Prije otprilike deset dana sam prešao s B.net/A1 na T-Com optiku (200/100) pa me zanima zašto mi svaki dan (ili svaki drugi, nisam 100% siguran) negdje oko 21 do 22 sati nestane signala na nekih 20-30 sekundi?

Moj educated guess je da mi tada dodjeljuju novi javni IP. Ako je to slučaj, može li se s njima dogovoriti da to rade u neko drugo vrijeme, npr. u 3 ujutro?

 restartaj ruter u 3 ujutro. imo isti problem, rijesio na taj nacin

Ficolinjo
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ficolinja kaže...
...

 restartaj ruter u 3 ujutro. imo isti problem, rijesio na taj nacin

Pretpostavljam da je to dovoljno samo jednom napraviti? Thanx, budem onda to probao.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
pr0n_addict kaže...
Ficolinja kaže...
...

 restartaj ruter u 3 ujutro. imo isti problem, rijesio na taj nacin

Pretpostavljam da je to dovoljno samo jednom napraviti? Thanx, budem onda to probao.

 Jednom, da. Meni su isto ovdje na forumu predlozili to i od tad radi super 

Ficolinjo
7 godina
offline
T-Com Internet

Za koliko se moze dobiti max2 najjeftinije tel plus internet bakar. (Apartman na moru)
Nudi mi za 209kn za produljenje ugovora uz savjet da se produzi jer ce cijene ici gore uskoro.

Uz pricu da po cjeniku posebnih ponuda vidim da ima po 170 180kn kaze da sam moguci popust vec iskoristio na drugoj adresi. Nema mi to logike, prijavit cu drugu liniju na suprugu onda, no coment, to nema veze jedno s drugim,

Dal mogu dobiti jos kakve pogodnosti, uredaje, bonove?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Max2 ja imam za 149 kn, a susjed je prije par mjeseci produžio ugovor za max2 i isto ima i dalje cijenu 149 kn... Kad sam zadnji puta ja produživao, dobio sam za siću nekakvi jeftinjak Alcatel mob...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 15:29 (bunker).
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Na treci moj poziv su pristali na 149kn kazu da ce se javit za 2 dana posto je povlastena tatifa.

dugujem vam sladoled

13 godina
offline
T-Com Internet

Koristi li neko ovaj Hibridbox? Internet mi je očajan (4MBps) pa sam mislio uzeti hibridbox. Na koji način to funkcionira, hoće li prvo potrošiti svih 100gb koji ide preko 4g pa preći na žicu ili se to međusobno nadopunjuje (malo troši jednog, malo drugog )? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Meni je ok. Inače 10mbit, a preko 4G 30-40.

Samo što su sad opet vratili na 100GB što mi je malo. 300 je bilo koliko toliko ok.

Prvo troši tih 100GB, a dalje standardno. Možeš u postavkama routera odrediti koji uređaj smije trošiti tih 100GB. Ja si recimo to "čuvam" za IPTV.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
dv14 kaže...

Koristi li neko ovaj Hibridbox? Internet mi je očajan (4MBps) pa sam mislio uzeti hibridbox. Na koji način to funkcionira, hoće li prvo potrošiti svih 100gb koji ide preko 4g pa preći na žicu ili se to međusobno nadopunjuje (malo troši jednog, malo drugog )? 

 Ja koristim, imao sam dosad 10mbit, tako da ako slučajno i ostanem bez ovih 100gb ostajem na svojih 10mbit, ti bi u tom slučaju pao na 4 mbit. Kako je rekao kolega iznad, možeš u ruteru ograničiti koji uređaj koristi 4g a koji samo DSL. Ali mislim da ne radi na foru da prvo uzima ovih 100gb, mislim da je negdje unutrag netko i napisao, a i ja vidim po potrošnji da ne koristi prvojedno dok en potroši pa onda drugo, nego da istovremeno koristi jedno i drugo i kad vidi veći zahtjev za brzinom onda koristi 4g, tako da ja dosad nisam uspio nikad potrošiti, a gleda se i netflix i yotube i svašta nešto. Tako da ako ti je u istoj cijeni uzmi si to, ja sam preporučio i susjedima. Jedino uzmi u obzir kolika ti je jačina signala 4g, kod mene je ok jer mi je repetitor nekih 700-800 metara od mene. Tako da mi je 4g na mob nekih 120mbita na ovom hibridboxu 35 jer su ga tako ograničili. Ali mislm da možeš i isprobati jer mislim da imaš 14 dana da vratiš i poništiš ugovor.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
Meni je ok. Inače 10mbit, a preko 4G 30-40.

Samo što su sad opet vratili na 100GB što mi je malo. 300 je bilo koliko toliko ok.

Prvo troši tih 100GB, a dalje standardno. Možeš u postavkama routera odrediti koji uređaj smije trošiti tih 100GB. Ja si recimo to "čuvam" za IPTV.

 Da, bila je to jedina prednost koronavirusa.

Na portalu im piše : "preostalo MB podatkovnog prometa: 102400 od 307200", tak da mi uopće nije jasno jel su vratili na staru mizeriju ili i dalje imamo 300gb

Na chatu si mi rekli:

"Pozdrav, Vaš Hibridbox ima 300GB prema navedenome. jer je danas prvi dan mjeseca, tako da molim da malo pričekate da se usluge ažuriraju."

 

 

Bilo bi stvarno fer od njih da tako i ostane do daljnjega, 100GB je sramota.

 

 

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2020 10:37 (Antropofob).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Antropofob kaže...

 

 Da, bila je to jedina prednost koronavirusa.

Na portalu im piše : "preostalo MB podatkovnog prometa: 102400 od 307200", tak da mi uopće nije jasno jel su vratili na staru mizeriju ili i dalje imamo 300gb

Na chatu si mi rekli:

"Pozdrav, Vaš Hibridbox ima 300GB prema navedenome."

 

 

Tak da mi nije jasno ko tamo pije a ko plaća.

 

 sad gledam na moj telekom aplikaciji, meni stoji promet od  100GB

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

 

 sad gledam na moj telekom aplikaciji, meni stoji promet od  100GB

 Kakva diskriminacija! 

Pitaj ih zašto.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Meni je isto 100gb od danas. Budem vidio sutra dal će se ažurirati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Em što ne žele ulagati infrastrukturu, em im je teško ostaviti i tih bijednih 300 gb preko mobilne mreže, jad i bijeda.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
I meni u aplikaciji stoji 100 GB za hibrid 😪
300 je bilo taman
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Da, izgleda da je vraćeno na 100. Mislim da je netko komentirao da ako si u Magenti dobiješ 300 po defaultu.

Imam ugovor još par mjeseci pa ću onda vidjeti što i kako. 100GB je sramotno, ali nije da imam puno opcija.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ovo je totalno zbunjujuće.

Imam 300GB ali mi je preostalo 100GB.

Ukupni promet za 07 / 2020:2,09 GB 

Jedan lik na chatu kaže da imam 300, drugi kaže da nemam.

Jadna im majka, a svi mi na hibridboxu ponajviše jadni.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 9:37 (Antropofob).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Tako je i meni pisalo jučer. 100/300 neiskorišteno, ali danas se ažuriralo na 100/100.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Bok, može mala pomoć. Moji imaju ovaj "pokućni" od HT-a, ali na neke stranice mogu pristupiti, na neke ne. Ne vidim razlog zašto. Npr ne mogu pristupiti na bug i još par hrvatskih portala, a strane su onako pola-pola. Je li netko imao sličnih problema i kako to srediti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
To se događa na svim uređajima s koji pokušaš otvoriti?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
T-Com Internet

Htio bi obavjestiti o novoj verziji, ako vec nije obavjesteno

Imam Speedport Plus i optika internet 100/20

Imao problema s internetom .... spori pristup web stranicama . kao i skidanjem fileova od 5GB  velicine

Spustanjem verzija fimrware s 029 na 024 rjesen  je problem skidanja fileova velikih kapaciteta, dok problem brzine pristupa web stranicama ostao ...

Sinoc sam imao razgovor s SZK nevezano za internet problem  ponudio je da rjesimo i ostalih zavrzlmama pa tako i ovo

Danas su mi stavili 030HT verziju, pa posto nemam vremena, a i ideja sto testirati, po meni je dobro... brze mi pristupa, morat cu  ostaviti vrijeme za te stvari

slika firmware je prilozen

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...

Htio bi obavjestiti o novoj verziji, ako vec nije obavjesteno

Imam Speedport Plus i optika internet 100/20

Imao problema s internetom .... spori pristup web stranicama . kao i skidanjem fileova od 5GB  velicine

Spustanjem verzija fimrware s 029 na 024 rjesen  je problem skidanja fileova velikih kapaciteta, dok problem brzine pristupa web stranicama ostao ...

Sinoc sam imao razgovor s SZK nevezano za internet problem  ponudio je da rjesimo i ostalih zavrzlmama pa tako i ovo

Danas su mi stavili 030HT verziju, pa posto nemam vremena, a i ideja sto testirati, po meni je dobro... brze mi pristupa, morat cu  ostaviti vrijeme za te stvari

slika firmware je prilozen

 

Meanwhile ja sa Speedport Plusom jos uvijek na 020 verziji firmwarea hahahaha

ali sam ga dobio prije tjedan dana, jer sam imao problema sa prijasnjim Speedportom i pucanjem interneta

Javi ako naides na probleme sa 030 pa da i ja trazim da mi puste novu verziju firmwarea jer sa 020 nemogu upogonit DDNS jede govna za domain bez obzira sta stavio

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice