T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.322.107
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Margo-I kaže...

Općenito internet na bonove gubi smisao kad samo da bi pročitali 2 stranice jutarnjeg ode preko 100mb....

početkom nove godine krenulo sve naopako...mb se troše a stranica stoji....

promjenio Win7, Win8 i ovaj ništ koristi Win10 i na svemu isto.....

spojio mob preko routera sa stickom isto....

 

ispada da namjerno guše reklamama kako bi se prebacili na flat ali šta mi to vrijedi

kad evo kod susjeda nemožeš niti film pogledati bez trzanja na laptopu sa quad core procesorom

 

 

 Usluga na bonove je jako dobra. Moj prvi broj na mobitelu bio je na bonove. Bonovi mi daju slobodu. Mogu ovog trenutka baciti SIM karticu i ne trpiti nikakvu štetu. Na pretplati moraš minimalno tražiti raskid ugovora, pa dok se to provede, pa dok ti stigne zadnji račun (onima koji imaju e-račun to se zna zakomplicirati)... A tek ako imaš ugovornu obavezu... S bonovima također možeš potrošiti više od pretplatnika, pa takvi korisnici nisu za baciti operateru.

 

 

U tri browsera (firefox, chrome i edge) imam brojne blokere reklama tako da ih uopće ne vidim.

16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

 

HT i Optima su jedna firma.

Al si ih zajebao heh 

 

 prvo, nema potrebe za ovakvo izražavanje. neće te to učiniti ni pametnijim ni starijim.

 

I da, iako su po tebi to iste firme, kod Optime imam brzinu 60/20 Mbps, što nikada nisam imao kod T-Coma.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jura iz druge galaksije kaže...
Silent horror1992 kaže...

 

HT i Optima su jedna firma.

Al si ih zajebao heh 

 

 prvo, nema potrebe za ovakvo izražavanje. neće te to učiniti ni pametnijim ni starijim.

 

I da, iako su po tebi to iste firme, kod Optime imam brzinu 60/20 Mbps, što nikada nisam imao kod T-Coma.

 

Pa optima je u vlasništvu HT-a kakve veze sad ima to ko ti je koliku brzinu neta pustio ?

Nisam nikome pametovao nego napisao kak najlakše do povoljnog ugovora, a sad hoće neko probat tako, na neki drugi način ili nikako boli me briga.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

...Pa optima je u vlasništvu HT-a kakve veze sad ima to ko ti je koliku brzinu neta pustio ?

 

Aj', molim te, pročitaj još jednom ovu svoju rečenicu!? I jel kontaš kakvu si glupost napisao?

 

Jer, uopće me nije briga tko je u čijem vlasništvu. Ako firma iz Zanzibara ponudi veću brzinu interneta uz manje novca normalno da se uzima. Zabole me kiki tko im je gazda.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Jura iz druge galaksije kaže...
Silent horror1992 kaže...

...Pa optima je u vlasništvu HT-a kakve veze sad ima to ko ti je koliku brzinu neta pustio ?

 

Aj', molim te, pročitaj još jednom ovu svoju rečenicu!? I jel kontaš kakvu si glupost napisao?

 

Jer, uopće me nije briga tko je u čijem vlasništvu. Ako firma iz Zanzibara ponudi veću brzinu interneta uz manje novca normalno da se uzima. Zabole me kiki tko im je gazda.

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 Imam Optimin internet preko godinu dana. Do sada sve OK. Mislim da niti jednom nisam morao restartati ruter. Brzina kao i na početku. Moja ti je preporuka da se malo bolje potrudiš i pročitaš moj prijedlog koji sam prvo napisao drugom člana. Nisam tražio bilo kakvu pomoć. Pogotovo od osoba koje znaju o čemu pričaju. A ne znaju ispravno pročitati napisano i logički zaključiti o čemu je riječ. A tipove koji imaju predrasude prema nečemu što im nije poznato ne uzimam za ozbiljno. Kontaš?

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Jura iz druge galaksije kaže...
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 Imam Optimin internet preko godinu dana. Do sada sve OK. Mislim da niti jednom nisam morao restartati ruter. Brzina kao i na početku. Moja ti je preporuka da se malo bolje potrudiš i pročitaš moj prijedlog koji sam prvo napisao drugom člana. Nisam tražio bilo kakvu pomoć. Pogotovo od osoba koje znaju o čemu pričaju. A ne znaju ispravno pročitati napisano i logički zaključiti o čemu je riječ. A tipove koji imaju predrasude prema nečemu što im nije poznato ne uzimam za ozbiljno. Kontaš?

 Moja greška, citirao sam krivu osobu. Nebitan si.

4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...
Silent horror1992 kaže...

 

HT i Optima su jedna firma.

Al si ih zajebao heh 

 

 prvo, nema potrebe za ovakvo izražavanje. neće te to učiniti ni pametnijim ni starijim.

 

I da, iako su po tebi to iste firme, kod Optime imam brzinu 60/20 Mbps, što nikada nisam imao kod T-Coma.

 

Pa optima je u vlasništvu HT-a kakve veze sad ima to ko ti je koliku brzinu neta pustio ?

 Pa ima veze. Nazoveš HT, kažu - ne možeš imati više od 4 megabita. Nazoveš Iskon, kažu - ne možeš imati više od 4 megabita. Nazoveš Optimu, kažu - možeš!

A sve tri firme u vlasništvu HT-a.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
zelenapaprika kaže...

 Pa ima veze. Nazoveš HT, kažu - ne možeš imati više od 4 megabita. Nazoveš Iskon, kažu - ne možeš imati više od 4 megabita. Nazoveš Optimu, kažu - možeš!

A sve tri firme u vlasništvu HT-a.

 I onda potpišeš ugovor za 16 Mbps, puste ti 4, zoveš ih puste 9, ruter pokazuje max 18. Na kraju se s njima natežeš, pa šalju T-Com tehničare jedne pa druge, pa mijenjaju kabele, i stalno ne može preko 9 (ruter pokazuje do 18-20) a ugovor 16 i onda, nakon mjesec i pol netezanja ti puste VDSL koji može do 35 i ograniče na 16.

Dakle, brzinu koju imaš po ugovoru ti nedaju (ako može bez problema!) već se moraš natezati i biti stručnjak na području da te uopće uvaže, i moraš biti uporan ko pitbull kad zagrize.

 

Edit: Da nije bilo mene moj susjed bi i dan danas plaćao 16, imao 4 ili 9 i probleme s radom IPTV. Optimu ne preporučam nikome.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 19:32 (191x7).
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Prayer kaže...

 Moja greška, citirao sam krivu osobu. Nebitan si.

 Logika na nivo čimpanze.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jura iz druge galaksije kaže...

 Logika na nivo čimpanze.

 

Meni zamjeriš riječ "zajebao" a sad ti indirektno čovjeka nazoveš čimpanzom.

Vidi se da si ti jedan veliki gospodin. 😁

16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

 

Meni zamjeriš riječ "zajebao" a sad ti indirektno čovjeka nazoveš čimpanzom.

Vidi se da si ti jedan veliki gospodin. 😁

 Od kada smo mi na ti? Ako me već držiš za gospodina. I to velikog!

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jura iz druge galaksije kaže...
Silent horror1992 kaže...

 

Meni zamjeriš riječ "zajebao" a sad ti indirektno čovjeka nazoveš čimpanzom.

Vidi se da si ti jedan veliki gospodin. 😁

 Od kada smo mi na ti? Ako me već držiš za gospodina. I to velikog!

 

Ovo je forum pa stoga ni persiranje nije neophodno.

 

14 godina
offline
T-Com Internet

Ako nekoga zanima ova ponuda neka mi se javi. Ponuda je isključivo za nove korisnike , ne za produljenje:

 

MAX3 paket za 209 kn +  sportplus paket za 15  + hbo premium za 29.5kn + prošireni paket za 5kn

 

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

Ako nekoga zanima ova ponuda neka mi se javi. Ponuda je isključivo za nove korisnike , ne za produljenje:

 

MAX3 paket za 209 kn +  sportplus paket za 15  + hbo premium za 29.5kn + prošireni paket za 5kn

 

 

 

 A jel se novi korisnik računa ako se prebaci max3 komplet sve na novog ukućanina sve tuto-kompleto pa onda on kao novi dobije to sve tako?

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 

Ja sam na optimi 10 godina i sve radi stabilno, nedavno uzeo paket od 60mbit/s DL i 10mbit/s UL, tako da su meni super i najjeftiniji su

12 godina
offline
T-Com Internet

Jedno usputno pitanje...kada se uzima mobilna tarifa BEZ ugovorne obaveze može li se bilo kada raskinuti ugovor ili postoje neke cake i naknade za raskid? Npr. htio bi testirati tarifu za mlade mjesec-dva i zanima me hoće li me onda zezati pri raskidu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
marsovac zemaljski kaže...
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 

Ja sam na optimi 10 godina i sve radi stabilno, nedavno uzeo paket od 60mbit/s DL i 10mbit/s UL, tako da su meni super i najjeftiniji su

 Paket telefona sa neogranicenim pozivima, interneta 50/10 i televizije daju ispod 209 kn mjesecno?

4 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...
marsovac zemaljski kaže...
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 

Ja sam na optimi 10 godina i sve radi stabilno, nedavno uzeo paket od 60mbit/s DL i 10mbit/s UL, tako da su meni super i najjeftiniji su

 Paket telefona sa neogranicenim pozivima, interneta 50/10 i televizije daju ispod 209 kn mjesecno?

 To ne.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...
marsovac zemaljski kaže...
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 

Ja sam na optimi 10 godina i sve radi stabilno, nedavno uzeo paket od 60mbit/s DL i 10mbit/s UL, tako da su meni super i najjeftiniji su

 Paket telefona sa neogranicenim pozivima, interneta 50/10 i televizije daju ispod 209 kn mjesecno?

 Meni TV ne treba, pa sam net+tel to dobio za 140kn

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
marsovac zemaljski kaže...
Clarkec kaže...
marsovac zemaljski kaže...
Prayer kaže...

 Znaš onu "pre siromašan sam da kupujem jeftino"? Ako ne znaš sad ćeš iskusiti nažalost na svoju kožu jer je Optima katastrofa. Moja preporuka ti je da slušaš ljude koje ti žele pomoći jer znaju o čemu pričaju. Nije uvijek jeftinija varijanta bolja.

 

Ja sam na optimi 10 godina i sve radi stabilno, nedavno uzeo paket od 60mbit/s DL i 10mbit/s UL, tako da su meni super i najjeftiniji su

 Paket telefona sa neogranicenim pozivima, interneta 50/10 i televizije daju ispod 209 kn mjesecno?

 Meni TV ne treba, pa sam net+tel to dobio za 140kn

 Meni jedino telefon ne treba :) Sve drugo se tu i tamo koristi!

6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Vidim da se vi ovdje razumijete trenutno puno u ponude tcoma pa ako mi možete pomoći bio bi vrlo zahvalan.
Ističe mi ugovor u tcoma na preplatu za mobitel tarifa za mlade i max2 paket.
Tarifa za mlade me koštala 129kn, a max2 paket 250kn i bilo je spojeno u magenti.
Brzina interneta mi ne ide preko 20mbit/s zbog tcomovog NEulaganja u infrastrukturu i znam da me s ovim opcijama potkradaju.
Je li mi bolje uzeti neku tarifu na bonove od tipa 70 80 kuna i optima internet za 149kn/mj ili mi je bolje traziti tu opciju max 3 sto svi spominjete koju svi navodno spominjete. Takoder ako se to uzme za 209 kn/mj ako jos postoji je li moguce to dodatno spustiti s magentom i tarifom za mobitel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

To Vam sve ovisi od prodajnog predstavnika. Mojem prijatelju je prodajni predstavnik dao tarifu za mlade za 129 kn sa duplim gigama u Magetni 1 (makar nema ni jednu drugu uslugu od Ht-a, telefon i tv mu je od A1) i P30 lite za 800 kn, a netko ti neće dati ni približno ovakvu dobru ponudu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Ljudi pozz,
Pošto sam s Raba i kod nas bi do kraja godine trebao zaživjeti optički internet "preko zraka"... žica se spaja na kuću.... zanimaju me kako se kreću cijene za optički internet uz recimo max tv, internet, telefon..... neke okvirne ako može tko navesti te iskustva...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
T-Com Internet

 

HT pustio 0.30_HT firmware za speedport plus. Sada imam gomilu fec errora, dok na 0.24 nisam toga imao...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Pozdrav, naime ne znam gdje da pišem pa se javljam ovdje, imam t-com internet i piše da je veza sigurna i da ima signala, ali mi je nacrtan kqo neki globus i pokazuje da nema interneta, staviti cu sliku
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Rononi2 kaže...
Pozdrav, naime ne znam gdje da pišem pa se javljam ovdje, imam t-com internet i piše da je veza sigurna i da ima signala, ali mi je nacrtan kqo neki globus i pokazuje da nema interneta, staviti cu sliku

 Ikona "Windows" - Postavke - Mreža i Internet - WiFi (lijevi izbornik) - Upravljanje poznatim mrežama - Odaberi željenu WiFi mrežu (klikni lijevi lik na nju), - Zaboravi

 

Nakon toga probaj opet odić na Wifi gdje biraš dostupne mreže.... ako bude kojih problema javi se

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav,

jel zna netko jel T-com ograničava max brzinu u Gigaboxu bez UO? Znam da je na Simpa bonovima 75 DL gornja granica, pa me zanima jel isto vrijedi i za Gigabox ili nema razlike u brzini bez obzira jel ugovorna obveza ili ne... U službi za korisnike su mi rekli da kolko oni znaju, nema razlike, al nije mi se činilo da su baš informirani po tom pitanju...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 10:22 (Blackyy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Rononi2 kaže...
Pozdrav, naime ne znam gdje da pišem pa se javljam ovdje, imam t-com internet i piše da je veza sigurna i da ima signala, ali mi je nacrtan kqo neki globus i pokazuje da nema interneta, staviti cu sliku

- što ti kaže poruka/ikona: spojen si na wlan, ali nemaš izlaz-internet.. npr prekid/reset ili pogrešne (ručne) postavke ip-gateway.. (stavi na auto-dhcp).

- ponekad je dovoljno restart (možeš ugasiti-upaliti računalo i modem), ponekad običan prekid u kvartu i sl. .. ponekad pogrešan driver ili neka mrežna postavka ali ako nisi ništa mijenjao tad vjerojatno nije to..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Kada uđem u upravljanje poznatim mrežama piše da nema poznatih mreža, a nedozvoljava mi da sam dodam novu mrežu...
A kada stisnem na taj “globus” onda mi nudi moj wi fi, ali iz nekog razloga piše da spajanje na mrežu nije moguće...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice