T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.647
|
čitano: 6.630.380
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Debili iz tcoma sta reci...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kako da provjerim to u vezi vdsl za veću brzinu interneta,što treba napraviti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
T-Com Internet

ispričavam se svima,t-com mi je uvodio hoptiku pa su imali kvar u cijeloj hr,kažu da moram imat najbolji net i hoptiku u državi kako bi uletio prvi u tenkića....još jednom se ispričavam,lp

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 18:34 (M4X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Infrastruktura u ovoj zemlji, jednom rjecju opisano: TRAGEDIJA 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
1950Killer kaže...

Infrastruktura u ovoj zemlji, jednom rjecju opisano: TRAGEDIJA 

 a je,najveći problem mi je igranje bf1,mogu ja igrat ali nije to to,jednostavno trza,dolazi do nekih kašnjenja itd.,komp je dovoljno jak ali mi nemogu valjda nikako isporučit više od 4.21 i 0.54,već sam ih priupitao nekoliko puta ali očito ništa...ovo je trenutno očito najbolje šta mogu dobit,da barem imam 10mbits i upload 1-3mbits,tad bi valjda bf1 radio normalno kako treba

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Dali se meni čini ili je ht smanjio cijenu xs paketa do sada je bio 184,50 a za veljaču je 162 mislim znam da je veljača kraći mjesec ali svejedno. Specifikacija računa kaže xs na 12mj. prije 84 sada 66

 Meni nije smanjeno ništa. Jesi pod ugovorom?

9 godina
neaktivan
offline
Re: ponudu za starije od 60 god.
djigibao kaže...

Da li netko zna, vezano za ovu ponudu za starije od 60 god.

Da li ima paket sa sve tri opcije (tel. inter. maxtv) ili postoje samo ovi paketi sa dvije opcije (ili int. i tel. ili maxtv i tel.)?

I jos ako znate koja je procedura za realizaciju?

 

Ako nitko ne zna zvat cu sluzbu...htio bi izbjeci nepotrebno cekanje dok se netko od njih udostoji javiti.

 

Tnx

 Paket ima dvije opcije. Neograničeno prema fiksnim, 1000 min prema svim mob.mrežama bez uspostave poziva, FLAT internet do 20mbps (ovo ti je ako imaš mogučnost za vdsl) inače je do 4mbps.

Ako ti je linija na nekom od +60 i nije pod ugovorom nazoveš i ugovoriš paket.

Jedina mana je šta nije uključena opcija prikaza broja pozivatelja ali i to se može riješit da ti je uguraju u paket ako si dugogodišnji ili novi korisnik.

Max tv nije uključen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 10:45 (lola25).
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet
Priča se da T-Com od 01.04.2017. ide sa novim paketima i cijenama. Možda netko zna nešto više?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
OBLAKprasine kaže...

ima tko problem sa ZTE ruterom i wifi?

imam 10Mbps vezu ali wifi je spor za poluditi. sto je najgore na speedtestu meni ocita tih 10Mbps ali na laptopu i mobitelu je veza spora

zna netko do cega to moze biti, jer mi je cudno malo da ocita 95% punu brzinu a kad se spojim mobitelom na wifi sve sporo otvara

 

 

I ja imam taj problem. Koliko sam u posljednja 2 dana uspio skužit, Android 6.0 i ZTE se baš ne vole. Odnosno, mobitel pokušava forsirat ipv6 protokol, a modem ima problema s tim. Probaj u Developer optionsima mobitela uključit "Use legacy DHCP client", ako to ne pomogne, onda pobriši DNS za ipv6 na modemu. Meni ni jedno ni drugo nije pomoglo, također sam stavio guglove DNS servere, morat ću zvati SZK.

10 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

da android 6.0, mada opet na drugom mobitel galaxy s7 isto android 6.0 a radi normalno.... sad sam na drugoj lokaciji :D naravno na bnetu sve radi normalno

ugl hvala na savjetima kad budem u mogucnosti probam

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...
Priča se da T-Com od 01.04.2017. ide sa novim paketima i cijenama. Možda netko zna nešto više?

 Da ici ce novi paketi imena slavonija

Isto tako novi maxtv reciveri svim starim i novim korisnicima besplatno jer dolazi novi dizajn sucelja i bolja kvaliteta slike radi novijeg kodiranja programa. Sve to pocinje sad 4 5 mjesec a do kraja godine bi trebali svi korsinici dobiti nove recivere i naravno novi daljinski. Ovaj puta huawei i samsung ce biti proizvodjaci recivera. Sve lijepo izgleda modernije sve je crno i manji je reciver. Te isto tako dolazi nadogradnja maxtv to go aplikacije i od sad ce bit spojena sa maxtv u smislu da ako imas sportski paket doma na kucnom maxtvu imat ces ga i na maxtv to go vise se nece morat zasebno uzimati dodatni paketi vec samo jedan za oba sustava

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Super, a cijene novih paketa?
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...
Super, a cijene novih paketa?

 Ne znam ali koliko se sijecam da su rekli da pocinje reklamiranje i to dvadeset i nekog cetvrtog

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...

 Meni nije smanjeno ništa. Jesi pod ugovorom?

 Da imam na 12mj.

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Ja imam na 24mj. Ništa mi nije smanjeno :(

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...
lola25 kaže...

 Meni nije smanjeno ništa. Jesi pod ugovorom?

 Da imam na 12mj.

 Ja imam na 24mj. Ništa mi nije smanjeno :(

12 godina
offline
T-Com Internet

evo račun za prvi i drugi mjesec

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

evo račun za prvi i drugi mjesec

 

 

 i meni u ugovoru stoji 184 kn mjesecno, a redovito dobivam racune svaki mjesec oko 205 kn ( s time da je 12 kn prikaz broja, sto je opet vise od 184 kn). u cemu je sad caka onda?

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
greathander kaže...
Doktor-X kaže...

evo račun za prvi i drugi mjesec

 

 

 i meni u ugovoru stoji 184 kn mjesecno, a redovito dobivam racune svaki mjesec oko 205 kn ( s time da je 12 kn prikaz broja, sto je opet vise od 184 kn). u cemu je sad caka onda?

 Nema logike da ti u ugovoru piše 184kn a ti dobivaš račun od 205kn. Pa zovi ih neka to isprave i odbiju ti na slijedećem računu te ''pretplaćene'' iznose.

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

evo račun za prvi i drugi mjesec

 

 

 Ja sam ih zvao i pitao dal su smanjivali cijene xs paketa, odgovor je bio ne.

Ne mogu naći na tvojoj slici stavku koju su ti smanjili u odnosu na prethodne mjesece kad si imao veći račun...

 

edit: vidim, mjesečna naknada za xs je prije bila 84kn a sad je 66kn..

 

Meni je mjesečna naknada za MAX2 XS paket, ug.24mj, 79,20kn.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 8:36 (lola25).
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ivanjino96 kaže...
seherac kaže...
Super, a cijene novih paketa?

 Ne znam ali koliko se sijecam da su rekli da pocinje reklamiranje i to dvadeset i nekog cetvrtog

  Dvadeset i nekog cetvrtogovog, ovog ili sljedeceg mjeseca?

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...
Ivanjino96 kaže...
seherac kaže...
Super, a cijene novih paketa?

 Ne znam ali koliko se sijecam da su rekli da pocinje reklamiranje i to dvadeset i nekog cetvrtog

  Dvadeset i nekog cetvrtogovog, ovog ili sljedeceg mjeseca?

 Dvadeset i nekog travnja ili svibnja sad vise ne znam ni ja zaboravio sam al mislim da je travnja

15 godina
offline
T-Com Internet

Jel još nekome T-com internet radi ko puž zanjih para dana?

Pola stranica ne radi ili ne učitava, prvo mislio da do mene ali sad vidim da se na facebooku i twitteru sve puno ljudi žali.

Danas se pojavilo još više stranica, a sad niti Discord više ne učitava.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Meni se to desava treci dan za redom, vec me pomalo zivcira to sve. Provjerim download i isti je kao i inace, ali veliku vecinu stranica mi ucitava kao da je 1999.g.   -_-

14 godina
offline
Re: T-Com Internet

I meni od jucer neke stranice dugo učitava. Ali ping i brzina su normalni valjda je do DNS.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jack Sparrow kaže...

Jel još nekome T-com internet radi ko puž zanjih para dana?

Pola stranica ne radi ili ne učitava, prvo mislio da do mene ali sad vidim da se na facebooku i twitteru sve puno ljudi žali.

Danas se pojavilo još više stranica, a sad niti Discord više ne učitava.

Da. Meni konkrentno se problem javio jučer i traje i dalje. Npr. Bug.hr radi sasvim normalno dok recimo Medium.com nikako da se učita i brdo ostalih stranica. Kontaktirao sam ih preko facebooka i navodno se upoznati sa poteškoćom i nastoje ju ispraviti. No imam osjećaj da je sve gore. Mogli su barem obavijestiti korisnike da imaju probleme, no oni individualno odgovaraju svim korisnicima pojedinačno, a zapravo ispada da problema imaju svi. Evo i ovdje se danas nešto raspravljalo o tome.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 20:33 (fighterZu).
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
fighterZu kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jel još nekome T-com internet radi ko puž zanjih para dana?

Pola stranica ne radi ili ne učitava, prvo mislio da do mene ali sad vidim da se na facebooku i twitteru sve puno ljudi žali.

Danas se pojavilo još više stranica, a sad niti Discord više ne učitava.

Da. Meni konkrentno se problem javio jučer i traje i dalje. Npr. Bug.hr radi sasvim normalno dok recimo Medium.com nikako da se učita i brdo ostalih stranica. Kontaktirao sam ih preko facebooka i navodno se upoznati sa poteškoćom i nastoje ju ispraviti. No imam osjećaj da je sve gore. Mogli su barem obavijestiti korisnike da imaju probleme, no oni individualno odgovaraju svim korisnicima pojedinačno, a zapravo ispada da problema imaju svi. Evo i ovdje se danas nešto raspravljalo o tome.

 

Isto i kod mene, nema kojeg boga nisam probao, open dns, google dns, tšrotove i uvijek isto, googlao hrpu kvazi rješenja i ništa ne pomaže, mislio sam da je update windowsa 10 neš podrkao jer baš nekako kad je bio zadnji update problem počeo, unistalirao taj zadnji update opet ništa, jednostavno stranice vrti po 5 min da učita, dok ostale učitava normalno.

Skužio sam da su te stranice sve američkog ip-a i sve adrese počinju sa 104.xx.xx.xxx

Torrenthr.org - 104.25.80.108 je jedna na kojima sam primjetio sporo učitavanje, juče je bilo katastrofa, danas preko dana donekle brže, a sad koliko mi se čini ok ali ne kao i inače.

Sve stranice koje koče sam pingao u CMD i ping je svaki put savršen.

To ipak nema veze sa tim. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 21:20 (Silent horror1992).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Isto i kod mene, nema kojeg boga nisam probao, open dns, google dns, tšrotove i uvijek isto, googlao hrpu kvazi rješenja i ništa ne pomaže, mislio sam da je update windowsa 10 neš podrkao jer baš nekako kad je bio zadnji update problem počeo, unistalirao taj zadnji update opet ništa, jednostavno stranice vrti po 5 min da učita, dok ostale učitava normalno.

Skužio sam da su te stranice sve američkog ip-a i sve adrese počinju sa 104.xx.xx.xxx

Torrenthr.org - 104.25.80.108 je jedna na kojima sam primjetio sporo učitavanje, juče je bilo katastrofa, danas preko dana donekle brže, a sad koliko mi se čini ok ali ne kao i inače.

Sve stranice koje koče sam pingao u CMD i ping je svaki put savršen.

To ipak nema veze sa tim. 

Ja sam zapravo nešto primjetio pokretanjem naredbe tracert u cmdu.  Kroz 2 čvora (prikazano ispod na slici) ili njihovim varijantama prolaze zahtjevi za one stranice koje se sporo učitavaju. Po lokaciji riječ je o adresama u austriji. Valjda preko tih čvorova ide prema adresama 104.xx.xx.xxx. Ta dva čvora nisam primjetio na stranicama koje se normalno učitavaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 22:10 (fighterZu).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Jack Sparrow kaže...

Jel još nekome T-com internet radi ko puž zanjih para dana?

Pola stranica ne radi ili ne učitava, prvo mislio da do mene ali sad vidim da se na facebooku i twitteru sve puno ljudi žali.

Danas se pojavilo još više stranica, a sad niti Discord više ne učitava.

 Lol poluudio sam skoro,mislio sam da je do mene i nikako skuzit koj je vrag.Imam problem s Kodijem,sad nezz jel povezano

 

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:14 (Blade Runner31).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Blade Runner31 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jel još nekome T-com internet radi ko puž zanjih para dana?

Pola stranica ne radi ili ne učitava, prvo mislio da do mene ali sad vidim da se na facebooku i twitteru sve puno ljudi žali.

Danas se pojavilo još više stranica, a sad niti Discord više ne učitava.

 Lol poluudio sam skoro,mislio sam da je do mene i nikako skuzit koj je vrag.Imam problem s Kodijem,sad nezz jel povezano

 

 Ma i ja isto. Discord mi ne radi, gasim procese, brišem settinge i na kraju cijeli program, da bi na kraju skužio da je i to sa t-comom povezano. Sad ga ne mogu ni skinuti nazad pošto sam ga bezveze isbrisao.

 

Kolko vidim čak su ovi iz discorda(developeri) zatražili kontak i riješenje preko twittera. Jer im korisnici imaju probleme i žale se. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 9:23 (Jack Sparrow).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice