Net provideri

poruka: 53
|
čitano: 13.009
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

preporučite mi nekog novoga, želim se okanit tcoma....

 

amis, iskon, metronet, optima....

 

jel imate problem sa nekim od njih

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Net provideri

Osobno sam kod T-Coma. Cura mi ima Optimu, i još dosta ljudi koje znam, jeftino je ali ako ti je bitno da net radi bez štekanja nemoj Optimu. Btw MetroNet je najjeftiniji

16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Amis Namigiva

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri

Ja sam na Metronetu od 6.6.2007. - imam flat voice i flat net (2 Mb/s) - ne mogu se pozaliti. Kad je bilo bilo kakvih kakvih problema, obicno ih ima malo na pocetku, sve se sredjivalo u roku od par sekundi. Nakon sto sam ja presao kod njih, presla je i cura te cetiri frenda i rijetko kad su imali problema (kako rekoh, ako su i bili, sredjeni su u roku keks).

Ja zadovoljan - imam za skoro 200 kuna manji racun, a imam puno vise opcija ukljucenih nego kad sam bio na T-Comu.

16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Frend je prije nekoliko mjeseci uzeo metronet i cini se dobar i kvalitetan, tako da i ja razmisljam o prelasku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 2:44 (ficho).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Net provideri

Definitivno odlični - Poen.Net Internet Servis

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 3:01 (rektaldevastation).
16 godina
offline
RE: Net provideri

doma koristim voljatel (www.voljatel.hr), jako sam zadovoljan s njima

16 godina
protjeran
offline
Net provideri

Iskon, kvalitetno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Preporučam metronet. Za sad sam skroz zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri
Mayo kaže...

Iskon, kvalitetno.

 

Pogledaj tko je vlasnik Iskona i sve ce ti biti jasnoNamigiva

 

Istra ti Materina
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri
RaZZoR kaže...

Preporučam metronet. Za sad sam skroz zadovoljan.

 Što se tiče Metroneta, čuo sam priče kako ljudi imaju problema sa skidanje torrenta i korištenjem "nestandardnih" portova, jer ih navodno blokiraju, odnosno, propuštaju promet preko standardnih portova, a ostalo je sve zatvoreno. Prijatelj je imao problema s korištenjem remote desktopa, remote spajanjem na bazu na serveru. Ali to je bilo prije par mjeseci. Kakvo je vaše iskustvo s time?

www.cartmanlee.net
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

ja sam na optimi. jeftinije je, a dosad nisam imao nikakvih problema


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

nisam neki stručnjak u ovome području, ali mislim da jes situacija ovakva. tekomovci su možda najskuplji i idu nam svima na živce(barem meni) ali imaju najbolje stavri(premda s njima imamo problema), a ovi ostali su još nekako iza tekoma koji ih sve drži. ipak je tekom glavni u zemlji, ali ako hoćeš jeftinost onda bi ja uzeo ili optimu ili metronet.


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Ako mozes uzmi Vodatel 5/5 to bi bila moja preporuka (TriplePlay), ako nisi u mogucnosti pogledaj ponudu od Amisa ovdje : http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php

 

Pozdrav


Beer: Helping ugly people have sex since 1862!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Imam optimu nekih par dana, 3mbita + flat, 150kn. Veza super radi, skida i iznad tih 3mbita, zasad vrlo zadovoljan. Najbitnije je bilo da sam se skinuo sa t-coma u potpunosti!Belji se


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri
CartmanLee kaže...
RaZZoR kaže...

Preporučam metronet. Za sad sam skroz zadovoljan.

 Što se tiče Metroneta, čuo sam priče kako ljudi imaju problema sa skidanje torrenta i korištenjem "nestandardnih" portova, jer ih navodno blokiraju, odnosno, propuštaju promet preko standardnih portova, a ostalo je sve zatvoreno. Prijatelj je imao problema s korištenjem remote desktopa, remote spajanjem na bazu na serveru. Ali to je bilo prije par mjeseci. Kakvo je vaše iskustvo s time?

 Prvi put cujem za takvo sto - svi portovi su otvoreni, torrenti rade bez problema, a nikad mi niti jedna aplikacija ili igra nije rekla da ne zeli raditi zbog zatvorenih portova. Druga stvar je ako je poslovni korisnik jer njima su svi portovi zatvoreni, osim onih standardnih za mejl i net. Ako kao poslovnjak zelis otvoriti neki port, to kosta, no sto se mene tice to je OK - da imam svoju tvrtku rado bih znao da gomila majmuna ne srce cijeli dan piratske stvari dok radi....
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

iskon 170kn sufr paketi (flate rate 2.0 + telefon preplata)

metro net 2 fast ista spika 170 kn mjesečno

amis duo opcija

optima

 

 

swi su u istom rangu što se tiće paketa i cijena... +/-

 

oni svi tcomu plačaju jer rade preko njih... t com je boss... a ovi ostali su sestre koje plačaju bossu neku svotu...

 

sam je pitanje ko je bolji u čemu... ovi iz iskona su mi preljubazni kad se javljaju, mao seru s nekim stvarim... neznam za ostale

 

jel ko radio u iskonu ka  student, ili nekoj drugo tvrtci a da nije tcom...

nek vam ljudi obajsne kaj se radi...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
matronet

ja imam Metronet već skoro 9 mjeseci od kad mi je T-Com poslao račun od 3800kn za flate rate ?!?!?

 

Metronet je odličan samo kad bi malo ubrzali vezu bio bi fenomenalan.

Postoji mali problem s portovima tj. s ruterom jer ja nikako nemogu najestiti portove koji mi trebaju kada se spajam wlan-om. moram uzeti laptop i kablom se spojiti na ruter da bi otvorio portove.

uTorrent radi od 0 do 24 i stalno se nešto skida. mjesečno napravim 200GB prometa i račun mi je fiksno 220kn s time da imam neograničeno telefoniranje prema ostalim telefonima.

Sve u svemu odlična usluga za onoga tko je može dobiti.

 

Kad riješim spor s T-Comom i starcima u prizemlju telefon prebacujem kod Metroneta jer za 120kn mjesečno imaju neograničene razgovore, a sad imaju oko 300kn kod T


_
knock' yourselfe out
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri

Duži niz godina mi je ISP bio T-Com. -----> Iskustvo: nisam imao nikakvih ozbiljnijih problema (poput manje propusnosti veze, nekakvih smetnji, ogromnih računa etc.) i bio sam zadovoljan sa svime, osim cijenom, koja je bila malo previsokaOsmijeh

 

Sada sam već godinu dana kod Iskona (Duo paket) i mogu reći da sam jako zadovoljan. Imao sam manjih problema s njihovim Thomsonom (bežični router) koji je, eto, malo osjetljiviji na pad napona, ali to je sada prošlost.

Mislim da vrijedi spomenuti i jako dobru korisničku/tehničku podršku Iskona. U par navrata sam ih morao kontaktirati vezano uz sitnije probleme i mogu reći da su uvijek dostupni (ne mora se čekati sa slušalicom na uhu po sat-dva kao kod T-Coma) i čak kontaktiraju korisnike za nekoliko dana, ako im ostavite br. telefona ili mobitela, da li je problem u potpunosti riješen ili se u međuvremenu ponovno javio.

 

S obzirom da se na usenetu i forumima često postavljaju pitanja koji je provider bolji i jeftiniji, možda ne bi bilo loše napraviti jednu opširniju temu za Bug ili Mrežu gdje bi se usporedili hrvatski ISP-ovi, njihova ponuda, cijene, područje koje prekrivaju, kvaliteta usluga korisničke i tehničke podrške...

Pošto Bugovci sada imaju svoj forum, ne bi bilo loše da se pokrene jedna poveća diskusija gdje bi "narod" sam mogao ocjeniti svojeg ISP-a.

 

IMHO, to bi se najbolje moglo riješiti da svi odgovaramo na ista pitanja, tipa: Koji je vaš ISP, koje usluge koristite, kako ocijenjujete ovo-ono, čime (ni)ste zadovoljni...

16 godina
offline
Net provideri

Ja sam nedavno dobio ADSL od Iskona (na žalost DUO opcija nije dostupna kod mene). Također se slažem da su ljudi u Iskonu ljubazni i brzo rješavaju stvari.

 

Problema ima, a to je da svako toliko internet nije dostupan, nekad i satima, ali nisam siguran da je za to kriv Iskon nego T-com čije veze Iskon koristi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: matronet
markal kaže...

ja imam Metronet već skoro 9 mjeseci od kad mi je T-Com poslao račun od 3800kn za flate rate ?!?!?

 

Metronet je odličan samo kad bi malo ubrzali vezu bio bi fenomenalan.

Postoji mali problem s portovima tj. s ruterom jer ja nikako nemogu najestiti portove koji mi trebaju kada se spajam wlan-om. moram uzeti laptop i kablom se spojiti na ruter da bi otvorio portove.

uTorrent radi od 0 do 24 i stalno se nešto skida. mjesečno napravim 200GB prometa i račun mi je fiksno 220kn s time da imam neograničeno telefoniranje prema ostalim telefonima.

Sve u svemu odlična usluga za onoga tko je može dobiti.

 

Kad riješim spor s T-Comom i starcima u prizemlju telefon prebacujem kod Metroneta jer za 120kn mjesečno imaju neograničene razgovore, a sad imaju oko 300kn kod T


 
Također ako ste student pogledajte si paket metrocarnet

16 godina
offline
RE: Net provideri

Ja sam na T-Iskonu već godinama i nisam imao problema za sada


Zao, ružan, naoružan
16 godina
neaktivan
offline
RE: matronet

da sam znao za metrocarnet prije... ohho ho hooo....

16 godina
protjeran
offline
Net provideri

...B.Net!.....za Štrumpfa, sasvim O.K.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Meni je nedavno istekao ugovor s T-comom, i isao sam probati mogu li preći na bilo koga drugoga ali ništa od toga.Onda sam makar uzeo zvučnike za kunu.Ionako još godinu - dvije neće bit mogućnosti da idem kod drugih providera

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Net provideri

T-com maxADSL. Najslabiji paket ali nadam se da cu uskoro preci na flat posto SAMO promet placam 220kn a flat bi bio 140kn.. tako da mi to nema smisla


Što se mora, ne mora se
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Net provideri

Kod mene (Bjelovar) je Metronet najbolje što se može dobit. Kvalitetno, pouzdano, brzo i jeftino :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

Evo ja u ST prelazim na optimu. Jeftiniji su, a sto se tice kvalitete, ma doc ce i to na svoje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Net provideri

da ne otvaram novi topic

gdje mogu iskoristiti od tcoma simensovu adls napravicu...

nigdje... ili se može,,, ....Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Net provideri

ofkors to znači da sam se maknuo s tcoma da sam na novom provideru (od kojeg sam dobio wlan )

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice