Mjerenje uploada

poruka: 5
|
čitano: 4.143
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mjerenje uploada

Kako se može izmjeriti brzina uploada sa neke stranice/servera, dakle zanima me brzina kojom on šalje podatke?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mjerenje uploada
"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mjerenje uploada

Hvala, ali to nije ono što mi treba. To je za mjerenje vlastitog downloada i uploada. Ja trebam izmjeriti upload sa svog mail poslužitelja od tvrtke od koje sam uzeo web/mail hosting.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mjerenje uploada

Aha. Nazalost tu ti nemogu pomoči...

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mjerenje uploada

To možeš relativno jednostavno riješit. Trebaš naći sljedeću stvar neku datoteku koja je određene veličine i stavljena na server koji ima veliku brzinu (zamisli t-com ima baš to :)

http://www.t-com.hr/privatni/kzona/podrska_savjeti/maxadsl_brzinetest.asp

 

sad stvar koju trebaš napravit je postavit na svoj server najosnovniju skriptu koja treba pokupit jednu od download datoteka sa gornje stranice na tvoj hosting. Zatim možeš postavit skriptu da ti izračuna koja je brzina prijenosa ili samo da ti kaže vrijeme. Mislim da je sve ostalo jasno. S time da koristi datoteku od 100mb kako bi dobio točan rezultat. A što se tiče t-com testne datoteke budi siguran da hosting vući maximalnom brzinom.

www.tehnicka-podrska.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice