Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.467
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

TV + internet + telefon = 180 Kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Jednostavnije. Najveći popusti sada šta daju su 40% na paket (2D ili3D) i 50% na prošireni TV. Sve na 2g.Ostali TV paketi ( 10 kn) i net ( 150 Mbit/s 15 kn) su isto na popustima, ali bez ugovora.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Jednostavnije. Najveći popusti sada šta daju su 40% na paket (2D ili3D) i 50% na prošireni TV. Sve na 2g.Ostali TV paketi ( 10 kn) i net ( 150 Mbit/s 15 kn) su isto na popustima, ali bez ugovora.

 

Može li se ovo dobiti jednostavno, kod dogovora o produljenju usluge ili je i dalje praksa, kao do sada, da daju puno manje, pa tek kada dođe pisani zahtjev od drugog operatera u kojem stoji da planiraš ići od njih, tek onda daju max popust ?

HZV
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Gunner_V kaže...

Jel možete reći koliko plaćate Bnet?


 

 Turbo 3D paket (s 90 kanala) + Internet 120Mbit = 171Kn

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 19:43 (Ziga).
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
spilice05 kaže...
stipest kaže...
Jednostavnije. Najveći popusti sada šta daju su 40% na paket (2D ili3D) i 50% na prošireni TV. Sve na 2g.Ostali TV paketi ( 10 kn) i net ( 150 Mbit/s 15 kn) su isto na popustima, ali bez ugovora.

 

Može li se ovo dobiti jednostavno, kod dogovora o produljenju usluge ili je i dalje praksa, kao do sada, da daju puno manje, pa tek kada dođe pisani zahtjev od drugog operatera u kojem stoji da planiraš ići od njih, tek onda daju max popust ?

 Imaš PP.

6 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kako sam u potrazi s kojim vragom sklopiti ugovor na slijedećih 2 godine gledam ponude i zanima me vaše mišljenje - da li uopće postoji neka prednost zašto bi uzeo A1 umjesto B-neta i obrnuto? Od kad su pod istom kapom, čini mi se da B-net nudi manje za otprilike iste pare. Preko kabela u 3D paketu B-net ima 30 TV programa manje u osnovnom paketu, nudi sporiji osnovni internet a kod telefona nudi besplatne pozive samo prema tomatu i A1. Kod obojice je ubrzanje na 150 Mbit/s 15kn, i prvih 6 mjeseci besplatno. U stvari ako već imaš i neku A1 telefonsku pretplatu A1 ispadne i nešto sitno jeftiniji...

Razmišljanja, savjeti...?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
DalmatHR kaže...

Kako sam u potrazi s kojim vragom sklopiti ugovor na slijedećih 2 godine gledam ponude i zanima me vaše mišljenje - da li uopće postoji neka prednost zašto bi uzeo A1 umjesto B-neta i obrnuto? Od kad su pod istom kapom, čini mi se da B-net nudi manje za otprilike iste pare. Preko kabela u 3D paketu B-net ima 30 TV programa manje u osnovnom paketu, nudi sporiji osnovni internet a kod telefona nudi besplatne pozive samo prema tomatu i A1. Kod obojice je ubrzanje na 150 Mbit/s 15kn, i prvih 6 mjeseci besplatno. U stvari ako već imaš i neku A1 telefonsku pretplatu A1 ispadne i nešto sitno jeftiniji...

Razmišljanja, savjeti...?

 O cemu ti? A1 = Bnet

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Minneyar kaže...
DalmatHR kaže...

Kako sam u potrazi s kojim vragom sklopiti ugovor na slijedećih 2 godine gledam ponude i zanima me vaše mišljenje - da li uopće postoji neka prednost zašto bi uzeo A1 umjesto B-neta i obrnuto? Od kad su pod istom kapom, čini mi se da B-net nudi manje za otprilike iste pare. Preko kabela u 3D paketu B-net ima 30 TV programa manje u osnovnom paketu, nudi sporiji osnovni internet a kod telefona nudi besplatne pozive samo prema tomatu i A1. Kod obojice je ubrzanje na 150 Mbit/s 15kn, i prvih 6 mjeseci besplatno. U stvari ako već imaš i neku A1 telefonsku pretplatu A1 ispadne i nešto sitno jeftiniji...

Razmišljanja, savjeti...?

 O cemu ti? A1 = Bnet

 Kao što sam rekao, pod istom su kapom ali je bnet ostao zaseban brend, odi na A1 stranicu pa ćeš vidjeti i da je ponuda drugačija.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
spilice05 kaže...
stipest kaže...
Jednostavnije. Najveći popusti sada šta daju su 40% na paket (2D ili3D) i 50% na prošireni TV. Sve na 2g.Ostali TV paketi ( 10 kn) i net ( 150 Mbit/s 15 kn) su isto na popustima, ali bez ugovora.

 

Može li se ovo dobiti jednostavno, kod dogovora o produljenju usluge ili je i dalje praksa, kao do sada, da daju puno manje, pa tek kada dođe pisani zahtjev od drugog operatera u kojem stoji da planiraš ići od njih, tek onda daju max popust ?

 Imaš PP.

 i mene zanima imam 2D superbrzi int + prošireni TV 300kn 

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pinkyz kaže...

 i mene zanima imam 2D superbrzi int + prošireni TV 300kn 

 Imaš PP

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

 Imaš PP

 Daj i meni PP.

Ističe mi ugovor kroz mjesec dana - 115/15 mbps za 135 kn mjesečno.

Danas mi je došla ponuda poštom da uzmem 3D i neki od uređaja na rate (Tv, switch..).

Iskreno, jedino me Tv zanima, budući da je to stariji model Samsunga koji više ne može se nigdje kupiti, a ima neke stvari koji noviji modeli tog ranga nemaju.

Premda, ispada 500kn skuplji na te njihove rate nego što je bio u prodaji.

Možda se može nešto iskombinirati i po tom pitanju.

15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Može PP  i meni?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
PP poslane.
 
2 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
PP poslane.

 Može pp

Ugovor do 03/2019 . 3d + prošireni paket + dodatni tv prijemnik.

13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Samo obavijest svima. Ja ne radim u B-netu, niti ja dogovaram uvijete ugovora. Samo sam prenio svoje iskustvo kako dobiti popust drugim kolegama. Ostalo je na svakome od vas.Ja osobno nemam veze s tim. Mislio sam samo pomoći.
 
4 0 hvala 2
12 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Samo obavijest svima. Ja ne radim u B-netu, niti ja dogovaram uvijete ugovora. Samo sam prenio svoje iskustvo kako dobiti popust drugim kolegama. Ostalo je na svakome od vas.Ja osobno nemam veze s tim. Mislio sam samo pomoći.

 A da onda to napises ovdje jednostavno umjesto ovog spama sa 10 istih "imas PP" poruka? AKo se ionako ne radi ni o cemu povjerljivom/ privatnom... 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Moli se kolega da ako želi pomoći neka stavi ovde a ne šalje pp svakome.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
OK. Neću više. Izvinjavam se svima.
Pozdrav
 
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
OK. Neću više. Izvinjavam se svima.
Pozdrav

 hhh... kolega stipest  tako su jednom ovdje uvažene kolege forumaši pomislili da sam i ja T-com prodajni predstavnik 

Men se čini da si i ti slično doživio 

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Minneyar kaže...

 A da onda to napises ovdje jednostavno umjesto ovog spama sa 10 istih "imas PP" poruka? AKo se ionako ne radi ni o cemu povjerljivom/ privatnom... 

Slažem se, ćemu sad to preko PP? Da ne bi slučajno svi saznali? 

 

Ja kada sam produljivao kod Bneta, taktika je bila, stalno su mi nudili normalnu cijenu ponude za produljenje ugovora, sve sam uredno odbijao i počeo se interesirati kod drugih operatera. Da bi me oni ponovno kontaktirali (ovaj put osoba koja ima veće ovlasti s ponudama) u čemu je problem... Problem je cijena rekoh, do sada sam znatno jeftinije plaćao a vi sada ovako, zar nema nešto povoljnije. I kaže žena, ima, i dogovorili :)

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Seki001 kaže...
stipest kaže...
O................

 hhh... kolega stipest  tako su jednom ovdje uvažene kolege forumaši pomislili da sam i ja T-com prodajni predstavnik 

Men se čini da si i ti slično doživio 

 Samo malo.......

Samo malo........

 Pa sto sam ja tebo slao u PP, narudzbe bureka i jogurta ? Jesam li ja to krivo skonto?

OK nema stete ..... svi se zbunimo.

 

Mjklmu ...... di mi pobiga onaj cevapcic......

Izvin'te  .... samo vi dajte svoje......

 

:)

5 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Poštovani, prije skoro 6 mjeseci smo uzeli Planet sport programe, prvih 3 mjeseca je besplatno te nakon toga nam ukupni račun za Bnet iznosi 180 kn.

JOŠ UVIJEK NEMAMO TE PROGRAME JER NAM NISU DOSTAVILI I UGRADILI PRIJAMNIK!!! Dakle zovemo gotovo svakodnevno i žalimo se no još uvijek ništa !!konstantno ponavljaju da će se javiti kada će doći,  prošli mjesec su rekli da će  stornirati račun  , no ni to nisu i ovaj mjesec ponovno stigao račun ... što mi je činiti? Želim raskinuti ugovor no morala bi platiti penale za uslugu koju ne koristim?? 

Molim za savjet

Lp

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Monica kaže...

Poštovani, prije skoro 6 mjeseci smo uzeli Planet sport programe, prvih 3 mjeseca je besplatno te nakon toga nam ukupni račun za Bnet iznosi 180 kn.

JOŠ UVIJEK NEMAMO TE PROGRAME JER NAM NISU DOSTAVILI I UGRADILI PRIJAMNIK!!! Dakle zovemo gotovo svakodnevno i žalimo se no još uvijek ništa !!konstantno ponavljaju da će se javiti kada će doći,  prošli mjesec su rekli da će  stornirati račun  , no ni to nisu i ovaj mjesec ponovno stigao račun ... što mi je činiti? Želim raskinuti ugovor no morala bi platiti penale za uslugu koju ne koristim?? 

Molim za savjet

Lp

 zasto bi platila penale?

 

dogovorila si uslugu, nije ispoštovana, želiš je raskinuti....

 

ako ti daju da platis penale, posaljes zalbu, pa jos jednu i ako su dovoljno ludi ides na sud sa njima....

 

samo imaj napisane zalbe, i nakon zakonskog roka odgovora, prestani placati.

 

pa neka te gone ako misle da su u pravu (a nece,jer kad se slucaj digne na pravnu sluzbu ce biti sretni sta ti njih ne tuzis)

13 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Mi smo imali internet za 100kn najjeftiniji paket, onda je bilo za 10kn ubrzanje brzine na 100 10 , no račun ispada 135kn jesam ja lud ili nešto propuštam? jel se nekom isto dogodilo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Uskoro mi ističe ugovor s bnetom, TV-tel-int, pa me zanima kako do najpovoljnije ponude za produljenje ugovora

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Brada kaže...

Uskoro mi ističe ugovor s bnetom, TV-tel-int, pa me zanima kako do najpovoljnije ponude za produljenje ugovora

 mene zanima to isto...

8 godina
protjeran
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Najpovoljnije ponude možete dobit u raskidu kad dobijete onaj papir sa specijalnim brojem službe koja vam može dat najpovoljniji novi ugovor.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Brada kaže...

Uskoro mi ističe ugovor s bnetom, TV-tel-int, pa me zanima kako do najpovoljnije ponude za produljenje ugovora

 2 tjedna prije isteka ugovora sam poslao pisani Email kako mi istječe ugovor i dugogodišnji sam korisnik te molim novu ponudu za produljenje.

Odgovorili su mi da mu nude ono što i sam vidim na Webu te odgovaram na taj email da mi njhova ponuda nije prihvatljiva jer T-com/Iskon mi 
nude isto to za manje novca (zaista jesu ponudili)

 

Onda su se javili telefonski iz odjela za zadržavanje postojećih korisnika nakon 10ak dana i dali su mi ponudu koju nisam mogao odbiti.

 

Aktualni mjesec sam platio pola razlike (stara/nova cijena) i s početkom novog mjeseca aktivirali su mi uslugu po sniženoj cijeni

 

 

 

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...
Brada kaže...

Uskoro mi ističe ugovor s bnetom, TV-tel-int, pa me zanima kako do najpovoljnije ponude za produljenje ugovora

 2 tjedna prije isteka ugovora sam poslao pisani Email kako mi istječe ugovor i dugogodišnji sam korisnik te molim novu ponudu za produljenje.

Odgovorili su mi da mu nude ono što i sam vidim na Webu te odgovaram na taj email da mi njhova ponuda nije prihvatljiva jer T-com/Iskon mi 
nude isto to za manje novca (zaista jesu ponudili)

 

Onda su se javili telefonski iz odjela za zadržavanje postojećih korisnika nakon 10ak dana i dali su mi ponudu koju nisam mogao odbiti.

 

Aktualni mjesec sam platio pola razlike (stara/nova cijena) i s početkom novog mjeseca aktivirali su mi uslugu po sniženoj cijeni

Dobro, da li bi mogao reći što su ti ponudili?

This time next year we'll be milionaire
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Knez_007 kaže...

Dobro, da li bi mogao reći što su ti ponudili?

 Turbo 3D paket s 90 kanala za 160kn + 120Mbit za 10kn (ovo zadnje sam imao i samo su prenijeli)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice