Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.395.921
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
14 godina
offline
Vaš audio kutak

A gle, njegov hobi ima smisla, naš hobi nema smisla po njemu, mislim da to sve govori o tipu osobe, ja recimo nikad nebi podcjenio nečiji hobi pogotovo bio frustriran oko toga, no očito ima takvih ljudi koji svoje cijene drugo podcjenjuje i omalovažava, sve je rečeno....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Dead kaže...
Zoki B kaže...

Ako netko treba povoljno dac, Qutest po odličnoj cijeni:

 

https://www.njuskalo.hr/hi-fi-ostalo/chord-hugo-qutest-oglas-32001604

 

 

 Vrlo dobra ponuda. Da li ti je sad žao?

 Iskreno nije, kad pogledam ovu svoju kvrgu zadovoljan sam, još kako dobro radi, nebi ga mjenjao nikako:)

Ali šta je je ovo je jako dobra i povoljna cijena ako netko traga za dacom.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Evo jedan album za ugodno popodne posli posla u ove tople dane!Odlicna snimka i vrunska produkcija odlicne pop country pjevacice/kantautorice Lynne Shelby
AUDIOFIL
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Ajde ovo poslušajte, sada sam susjede fino protresao :)

 

 

 

 
2 0 hvala 2
5 godina
offline
Vaš audio kutak

Nije Audio, ali je slično i vezano je za soundtrack...

 

Naime, Conan The Barbarian Blu-ray je cenzuriran za englesko tržište, scena gdje neki konji ginu i padaju je izbačena zbog patnje životinja ili šta ja znam već zašto. E sad, kako to Blu-ray player prepoznaje države? Ovisno o jeziku koji je namješten u izborniku, ta scena će biti prikazana ili ne. Ako je izbornik blu-raya na engleskom, scene nema (10-20 sekunda vrhunskog soundtracka koji ide uz scenu), ali ako se postavi bilo koji drugi jezik u izborniku (npr. francuski) scena je uredno prikazana.

 

Nevjerojatno kako glupo.

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
volegradele kaže...
Evo jedan album za ugodno popodne posli posla u ove tople dane!Odlicna snimka i vrunska produkcija odlicne pop country pjevacice/kantautorice Lynne Shelby

 Predivan vokal

 

I jos jedan lijepi zenski vokal (Lara Fabian)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 12:23 (agramTango).
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Mala skola stare YU mjuze...

 

CBS: Pop Rock and Funk Records from Yugoslavia

CBS: Jazz Records from Yugoslavia
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 2
5 godina
offline
Vaš audio kutak

Di ste svi nestali, sve zamrlo zadnjih dana...

 

Evo malo za raspravu...

 

Na pola puta sam s lovom da kupim Sonus Faber Concerto sa original stalcima. Slušao sam zvučnike i zvuče vrhunski, glas je tako čist i prozračan da je to milina slušat. Nakon testiranja SF isprobali smo neke puno skuplje, navodno bolje, full range 2 sistemske samogradnja zvučnike i odmah se osjetilo da imaju bolji, dublji bass, ali SF je ipak bio bolji u srednjem i visokom području, bez obzira na neke vrhunske visokotonce i tip-top izradu tih samograđenih zvučnika. 

 

SF Concerto nije full range, bar ne da ide od 20hz do 20KHz, nego idu "samo" do nekih 40Hz. Usporedim li to s ovim drugim zvučnikom (samogradnja), tih 40Hz se osjeti, baš ono malo "umf" nedostaje.

 

Prijedlog koji sam dobio je da uzmem subwoofer koji je rađen da svira samo od 20Hz do 40Hz i time pokrijem samo tu rupu koju SF uopće ne reproduciraju, ali se ne dira u područje koji SF reproduciraju. Na sreću, osoba kod koje ću uzet SF ima i takav woofer, jer ga je on koristio za tu istu kombinaciju.

 

Ja sam se uvijek opirao tome da woofer ulazi u stereo sustav, a ako već iz nekog razloga mora, onda bi trebala bit 2 woofera, da opet bude sve stereo, zar ne?   

 

Mislim da je ovo OK kombinacija i da mi neće taj woofer poremetit zvuk, pogotovo zato jer bi radio samo na ovim najnižim frekvencijama, odnosno većinu vremena ne bi ni radio. Woofer je kvalitetan.

Live long and prosper.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Filox kaže...

Di ste svi nestali, sve zamrlo zadnjih dana...

 

Evo malo za raspravu...

 

Na pola puta sam s lovom da kupim Sonus Faber Concerto sa original stalcima. Slušao sam zvučnike i zvuče vrhunski, glas je tako čist i prozračan da je to milina slušat. Nakon testiranja SF isprobali smo neke puno skuplje, navodno bolje, full range 2 sistemske samogradnja zvučnike i odmah se osjetilo da imaju bolji, dublji bass, ali SF je ipak bio bolji u srednjem i visokom području, bez obzira na neke vrhunske visokotonce i tip-top izradu tih samograđenih zvučnika. 

 

SF Concerto nije full range, bar ne da ide od 20hz do 20KHz, nego idu "samo" do nekih 40Hz. Usporedim li to s ovim drugim zvučnikom (samogradnja), tih 40Hz se osjeti, baš ono malo "umf" nedostaje.

 

Prijedlog koji sam dobio je da uzmem subwoofer koji je rađen da svira samo od 20Hz do 40Hz i time pokrijem samo tu rupu koju SF uopće ne reproduciraju, ali se ne dira u područje koji SF reproduciraju. Na sreću, osoba kod koje ću uzet SF ima i takav woofer, jer ga je on koristio za tu istu kombinaciju.

 

Ja sam se uvijek opirao tome da woofer ulazi u stereo sustav, a ako već iz nekog razloga mora, onda bi trebala bit 2 woofera, da opet bude sve stereo, zar ne?   

 

Mislim da je ovo OK kombinacija i da mi neće taj woofer poremetit zvuk, pogotovo zato jer bi radio samo na ovim najnižim frekvencijama, odnosno većinu vremena ne bi ni radio. Woofer je kvalitetan.

Wooferom nećeš krpati rupu, nego će on emitirati doljnji dio spektra. Rupa bi bila, da imaš, recimo, zbog skretnice ili driveova, to se kaže "po šavu", na prelazu sa mid-a na tweeter ili sa bassa na mid neko nepokriveno područje, neko "propadanje" frekvencijskog spektra, dio koji se ili ne čuje ili se slabije čuje ... onda je to rupa.

Ovako, nedostatak doljnjeg dijela spektra (kažeš ispo 40 Hz) nije rupa... to je totalni manjak, nema ga...

 

Budi oprezan kod uzimanja subwoofer zvučnika uz SF-e. Pogotovo jedan :-)  Ono što kažeš za 2 komada je OK, to je i logično, ali... imaj na umu da to nije i neće biti tvornički usklađeno.

 

Tvornica radi malo drugačije od kućnih majstora, pa ima decibelski usklađene nivoe po oktavama zvuka, a kućni majstori rade na uho, pa kako ispadne :)

 

Hoću reći - kakva je usklađenost po pitanju kompatibilnosti ta dva totalno drugačija uratka? SF su, koliko se sjećam, relativno nisko osjetljivi, a ovaj woofer? Kako je podešen? I, da li je zbilja nekim lab testom napravljen da radi zaista samo od 20-40 Hz i ni Hz više? To je, uglavnom, jako tešđko postići da radi baš tako točno, a osim toga, ni tvoji budući SF Concerto ne rade na 40 Hz baš odmah sa, recimo, 87 dB, nego sa malo manje... pa će ti se tek tada javljati "rupa" u zvuku", baš tu na prelazu od nekih 34-36-38 Hz do 50 Hz, dok Faberi ne prorade kako treba u malo višljem basu.

 

Poznato je, iz povijesti, da je, recimo SF Electa Amator, jedinica, imala rupu na oko 3 kHz frekvencije, to je i sam Sonus Faber priznao davno, pa posljedično tome vrlo brzo (tada) izbacio SF Electa Amator 2 (sa pasivnim bas radijatorom na stražnjoj strani zvučnika. To je bilo puno bolje.

 

Kako god da odlučiš - ti ćeš biti zadovoljni ili nezadovoljni slušatelj :-) Svakako, povedi još nekoga tko dobro čuje pri odluci "kupiti ili ne", neka i taj netko drugi dobro sluša i zapaža... 

 

Sretno dalje...   i daj malo opširnije osim onoga "Woofer je kvalitetan"... o čemu se radi.

 

Moram saznat više detalja za taj woofer, pa ću onda znat više toga...   

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Pomalo,ne treba razmišljati kako spremit zeca a on još u šumi!Prvo ti nabavi dotične SF i vidi kako to ide pa onda kad ga malo udomis možeš razmišljati o SW.

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Dobar i "povoljan" sub?

 

VELODYNE WI-Q 10" WIRELESS (4000kn)

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...

Dobar i "povoljan" sub?

 

VELODYNE WI-Q 10" WIRELESS (4000kn)

 "Rivals sound faster and more precise, including a cheaper alternative from Velodyne"

 

Očito ima boljih a povoljnijih...

 

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Aj molim te pogledaj nesto drugo osim What Hi-Fi...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...
Aj molim te pogledaj nesto drugo osim What Hi-Fi...

 To mi je prvo izletilo. Hehehe...

Live long and prosper.
5 godina
offline
Vaš audio kutak

Mozda jedan ovakav Svs sb-1000 ?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Djigi, šta uzimaš sub?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Daaaaaa, stavit cu ga kod susjeda da meni radi bass...😉
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
volegradele kaže...

Pomalo,ne treba razmišljati kako spremit zeca a on još u šumi!Prvo ti nabavi dotične SF i vidi kako to ide pa onda kad ga malo udomis možeš razmišljati o SW.

 Evo, zec je na ražnju, sutra se loži vatra. 

 

A spomenuti woofer je Mission M5AS za 1000 kuna. Ima daljinski, može se podešavat frekvencija, savršeno će mi odgovarat za elektronsku glazbu, koja ionako nije baš neka audiofilija. Trance i audiofilija... Mislim stvarno. Najlakše ga je ugasit kad svira nešto gdje smeta. Cijena je smiješna. Najbolje mi je kako mi je opisan woofer, kao mali, ne treba ti veliki woofer, ovaj je super. Kad ono kutijetina od 36 kilograma.   

 

Sutra spajam zvučnike, slušam mjesec dana, pa ću onda vidit oko woofera, po potrebi.

 

Zvučnici u mint stanju, malo korišteni, original kutije, dokumentacija, original stalci, gumice, podlošci, kutija od stalaka - sve za soma ojro. Ja mislim da sam dobro pazario.  

 

P.S.

 

Jel koga zanimaju samostojeći zvučnici, Mission 773? Cijena? Prava sitnica...

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...

 

A i veliki si zagovornik starih škola zvuka, imaš refrešane Hitachije i tko zna što sa krasnim zvukom "prošlog stoljeća" iz zlatnog doba... tu bi čovjek pomislio da si obožavatelj starih izvedbi vokala, jazza i slične glazbe, a onda ti navedeš da najviše slušaš elektronsku glazbu koja... OMG, sorry, neka mi oproste svi, ali, tvrdim da jednako zvuči na gotovo svim pojačalima i zvučnicima koje bi mogao danas naći i spariti, ha ha ha ha... isprka svim ljubiteljima navedenog žanra, ali... nisam baš tak odaleko od istine, zar ne? Elektronska glazba je... OK, nešto "posebno".

 

I pazi... SF Concerto je model koji se ne radi skoro 25 (dvadeset pet) godina... okruglo. I onda ti netko prodaje u mint stanju "jako malo korišteni"... gdje su biti tih 25 godina do sada? Gdje su bili uskladišteni ili, gdje su svirali to vrijeme?

Elektronika u njima je stara 25 godina, elementi skretnice se suše, kondenzatori se suše, pa koje god firme da su bili... a nisu bili Mundorf ili neki slični, jer cijeli SF Concerto nije bio "Mundorf" klase :-)))

Guma na ovjesima se vremenom deformira, suši, propada, otvrdne, odvisne... gubi svoja svojstva gume, koje sada sigurno više nema kao u doba kad se nalazila kao nova na istima... 

 

Budi oprezan kod kupovine... dobro pregledaj, dobro razmisli, dobro odvaži, a priča za subwoofer... tu će se lomiti koplja 

 

Ja većinom i slušam neki rock, gitare ili soundtrackove iz filmova, serija, klasika nekakva. Ali povremeno volim raspalit malo elektronike. Woofer mi može dobro poslužit za glasno slušanje elektronske glazbe, kao i za filmove. Kod ozbiljnog slušanja ga nije problem ugasit. Cijena mu stvarno nije velika, pa se ne mogu baš zeznit. Može se spajat na zvučnike, odnosno na onaj high-current input ili kako se već zove, sve sam provjerio, može na moje vintage uređaje. To je prvo što sam pitao.

 

Nemam se što više mislit oko kupovine SF, već su mi u autu, spremni za prijevoz i ugradnju u sustav, priča je završena. Slušao sam ih i zvuče božanstveno, ne vidim što se imam mislit za ove pare. Ako se skretnici nešto dogodi, onda će se dat na servis i refreshat.

Live long and prosper.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...
tajo1960 kaže...

 

A i veliki si zagovornik starih škola zvuka, imaš refrešane Hitachije i tko zna što sa krasnim zvukom "prošlog stoljeća" iz zlatnog doba... tu bi čovjek pomislio da si obožavatelj starih izvedbi vokala, jazza i slične glazbe, a onda ti navedeš da najviše slušaš elektronsku glazbu koja... OMG, sorry, neka mi oproste svi, ali, tvrdim da jednako zvuči na gotovo svim pojačalima i zvučnicima koje bi mogao danas naći i spariti, ha ha ha ha... isprka svim ljubiteljima navedenog žanra, ali... nisam baš tak odaleko od istine, zar ne? Elektronska glazba je... OK, nešto "posebno".

 

I pazi... SF Concerto je model koji se ne radi skoro 25 (dvadeset pet) godina... okruglo. I onda ti netko prodaje u mint stanju "jako malo korišteni"... gdje su biti tih 25 godina do sada? Gdje su bili uskladišteni ili, gdje su svirali to vrijeme?

Elektronika u njima je stara 25 godina, elementi skretnice se suše, kondenzatori se suše, pa koje god firme da su bili... a nisu bili Mundorf ili neki slični, jer cijeli SF Concerto nije bio "Mundorf" klase :-)))

Guma na ovjesima se vremenom deformira, suši, propada, otvrdne, odvisne... gubi svoja svojstva gume, koje sada sigurno više nema kao u doba kad se nalazila kao nova na istima... 

 

Budi oprezan kod kupovine... dobro pregledaj, dobro razmisli, dobro odvaži, a priča za subwoofer... tu će se lomiti koplja 

 

Ja većinom i slušam neki rock, gitare ili soundtrackove iz filmova, serija, klasika nekakva. Ali povremeno volim raspalit malo elektronike. Woofer mi može dobro poslužit za glasno slušanje elektronske glazbe, kao i za filmove. Kod ozbiljnog slušanja ga nije problem ugasit. Cijena mu stvarno nije velika, pa se ne mogu baš zeznit. Može se spajat na zvučnike, odnosno na onaj high-current input ili kako se već zove, sve sam provjerio, može na moje vintage uređaje. To je prvo što sam pitao.

 

Nemam se što više mislit oko kupovine SF, već su mi u autu, spremni za prijevoz i ugradnju u sustav, priča je završena. Slušao sam ih i zvuče božanstveno, ne vidim što se imam mislit za ove pare. Ako se skretnici nešto dogodi, onda će se dat na servis i refreshat.

 Pa problem i je što si imao dosta izbora za te pare. :) Ali ok, čuo si ih i zadovoljan si. To je najbitnije. Uživaj u slušanju. 

 

A za sub ne znam što bih ti rekao... Imao sam sub u jednom HT sistemu koji je povremeno služio i za stereo slušanje. Dobro postavljen sub u principu više 'osjetiš' nego što 'čuješ'. Za stereo, ne kažem da je nemoguće dobro sve to uštimati, ali je izuzetno teško... Sretno s tim.

5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sil kaže...
Filox kaže...

 Pa problem i je što si imao dosta izbora za te pare. :) Ali ok, čuo si ih i zadovoljan si. To je najbitnije. Uživaj u slušanju. 

 

A za sub ne znam što bih ti rekao... Imao sam sub u jednom HT sistemu koji je povremeno služio i za stereo slušanje. Dobro postavljen sub u principu više 'osjetiš' nego što 'čuješ'. Za stereo, ne kažem da je nemoguće dobro sve to uštimati, ali je izuzetno teško... Sretno s tim.

 Čisto sumnjam da se išta u ovom cjenovnom rangu može mjerit s legendama kao što su SF Concerto. Naglašavam da su i s originalnim stalcima, samo kvalitetni stalci znaju koštat ovoliko. Ako maknem stalke, ispada da sam zvučnike platio oko 500 Eura. Ma što to može zvučat kao Concerto za 500 Eura, molim te?

 

Sub mi je manje bitan i koristit će se za manje bitne stvari, kao što sam rekao gore, pa je tako i puno manje bitno ako ga ne namjestim dobro. Ej, bar se imam s čim igrat i zamarat.  

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...
Sil kaže...
Filox kaže...

 Pa problem i je što si imao dosta izbora za te pare. :) Ali ok, čuo si ih i zadovoljan si. To je najbitnije. Uživaj u slušanju. 

 

A za sub ne znam što bih ti rekao... Imao sam sub u jednom HT sistemu koji je povremeno služio i za stereo slušanje. Dobro postavljen sub u principu više 'osjetiš' nego što 'čuješ'. Za stereo, ne kažem da je nemoguće dobro sve to uštimati, ali je izuzetno teško... Sretno s tim.

 Čisto sumnjam da se išta u ovom cjenovnom rangu može mjerit s legendama kao što su SF Concerto. Naglašavam da su i s originalnim stalcima, samo kvalitetni stalci znaju koštat ovoliko. Ako maknem stalke, ispada da sam zvučnike platio oko 500 Eura. Ma što to može zvučat kao Concerto za 500 Eura, molim te?

 

Sub mi je manje bitan i koristit će se za manje bitne stvari, kao što sam rekao gore, pa je tako i puno manje bitno ako ga ne namjestim dobro. Ej, bar se imam s čim igrat i zamarat.  

 Na brzaka... Iz glave, prva opcija možda Linton. Svi uglavnom hvale a cijena novih sa stalcima je tu negdje kao što si ti platio. Ma ima dosta toga što se može mjeriti s 'legendama' a da je novo i za otprilike tu cijenu. ;)

5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sil kaže...

 Na brzaka... Iz glave, prva opcija možda Linton. Svi uglavnom hvale a cijena novih sa stalcima je tu negdje kao što si ti platio. Ma ima dosta toga što se može mjeriti s 'legendama' a da je novo i za otprilike tu cijenu. ;)

 

"a sa odgovarajućim stalcima 1230 EUR" - za 23% skuplje znači.

 

Kažes da ih svi uglavnom hvale. Ja još nisam vidio da netko ne hvali SF Concerto.

 

Ali fino izgledaju ti Linton, mora se priznat.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 11:28 (Filox).
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Ma bit će to dobro. Čuo si ih, zadovoljan, kupio. Nema smisla sad razmišljati o drugim opcijama. Sad ćeš na kabele, izvor, itd. ;)
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sil kaže...
Ma bit će to dobro. Čuo si ih, zadovoljan, kupio. Nema smisla sad razmišljati o drugim opcijama. Sad ćeš na kabele, izvor, itd. ;)

 Imam kabele (čak i 2 strujna), amplifikaciju, gramofon. Samo mi još DAC treba i ja sam gotov sa svojim sustavom za narednih 10, 20, 30 godina... Ne mislim ja to sutra mijenjat, eventualno popravit/refreshat ako još šta bude trebalo. Mijenjat ću razne zvučnice, da vidim što sve može gramofon.

 

Ono što mislim radit je složit drugi sustav. Hehehe... To će najvjerojatnije bit Sansui baza, pa ćemo oko toga gradit nešto. Osim ako ne nabavim nekog Pass Labs Aleph klona za malo para...  

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...
Sil kaže...
Ma bit će to dobro. Čuo si ih, zadovoljan, kupio. Nema smisla sad razmišljati o drugim opcijama. Sad ćeš na kabele, izvor, itd. ;)

 Imam kabele (čak i 2 strujna), amplifikaciju, gramofon. Samo mi još DAC treba i ja sam gotov sa svojim sustavom za narednih 10, 20, 30 godina... Ne mislim ja to sutra mijenjat, eventualno popravit/refreshat ako još šta bude trebalo. Mijenjat ću razne zvučnice, da vidim što sve može gramofon.

 

Ono što mislim radit je složit drugi sustav. Hehehe... To će najvjerojatnije bit Sansui baza, pa ćemo oko toga gradit nešto. Osim ako ne nabavim nekog Pass Labs Aleph klona za malo para...  

Pogledaj ovo za dac:

 

https://soundnews.net/sources/dacs/gustard-a18-dac-review-outstanding-performance-and-value/

 

Jeftiniji od Topping D90 a ako radi tako kako kaže lik, malo lošije od mog A22 ovo je top kupovina.

Imače taj lik ima odlične reviewe, ne favorizira i iznosi onako kako misli.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 12:40 (Zoki B).
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Filox kaže...

 

Nemam se što više mislit oko kupovine SF, već su mi u autu, spremni za prijevoz i ugradnju u sustav, priča je završena. Slušao sam ih i zvuče božanstveno, ne vidim što se imam mislit za ove pare. Ako se skretnici nešto dogodi, onda će se dat na servis i refreshat.

U tom slučaju - čestitka na kupovini; neka dugo sviraju najbolje što mogu i znaju ... a SF (kako smo to znali i doživjeti i reći i pročitati na puuuuuno kritika mjesta) - tako lijepo "lažu" kad sviraju, da te omađijaju i da poželiš da ti tako "lažu" do kraja života  

 Je, točno to, neće englez tako omađijat ko talijan. Neka oni mene mađijaju dok god se ne raspadnu, bitno da mi milke uši, a neka netko drugi mjeri frekvencije s uređajima. Uostalom i sam si rekao da je to jedan super zvuk, uz pravu amplifikaciju. Očito onda na dobar način mađijaju.

 

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

Pogledaj ovo za dac:

 

https://soundnews.net/sources/dacs/gustard-a18-dac-review-outstanding-performance-and-value/

 

Jeftiniji od Topping D90 a ako radi tako kako kaže lik, malo lošije od mog A22 ovo je top kupovina.

Imače taj lik ima odlične reviewe, ne favorizira i iznosi onako kako misli.

 

 

Znam i za Shiit i za Topping i za Gustard od vas, dosta se pisalo o njima. Mene nešto drugo muči. Ja bi japanski DAC, jer su mi amp i preamp japanski, zvučnica mi je japanska, TV mi je japanski. Jedino gramofon nije (englez) i zvučnici, ali zvučnike nisam ni mislio japanske gledat, nego sam baš ciljao na talijane. Želim da mi je elektronika japanska, pa ono, nekako bi najradije gledao neki japanski DAC. *kmhOCDkhm* Ali kako sam se sad istrošio, morat će DAC još malo pričekat.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Jeftino!

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice