Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice izdvojena tema

poruka: 4.911
|
čitano: 1.318.691
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

dobro nemora bit s svjetlima..to bi bio neki +

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Ivanjino96 kaže...

Moze li preporuka tipkovnice u cjenovnom rangu do 500 i druga do 600 kn 

Do 500kn : Logitech G110 , mehanicka Steelseries 6GV2

 

Do 600KN : Logitech G510 , mehanicka CM Storm Quickfire Rapid

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Haf932 kaže...
Ivanjino96 kaže...

Moze li preporuka tipkovnice u cjenovnom rangu do 500 i druga do 600 kn 

Do 500kn : Logitech G110 , mehanicka Steelseries 6GV2

 

Do 600KN : Logitech G510 , mehanicka CM Storm Quickfire Rapid

sta je bolje mehanicka il ova membranska mozda se protegnem do Corsairove k60 il k90 moze li mi netko dati di su te najjeftinije od Corsaira tipkovnice i da li su bolje od ovih navedenih

14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Mehanicke su bolje ! Evo ti najjeftinije K60 !Kolko vidim na Nabavi , model K90 trenutno nema kod nas ! Meni se CM Storm Trigger cini odlicna !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Ivanjino96 kaže...

sta je bolje mehanicka il ova membranska mozda se protegnem do Corsairove k60 il k90 moze li mi netko dati di su te najjeftinije od Corsaira tipkovnice i da li su bolje od ovih navedenih

Da si pročitao prvi post u temi (savjetnik za odabir tipkovnice) to ne bi ni morao pitati.

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Ivanjino96 kaže...

sta je bolje mehanicka il ova membranska mozda se protegnem do Corsairove k60 il k90 moze li mi netko dati di su te najjeftinije od Corsaira tipkovnice i da li su bolje od ovih navedenih

Ako voliš tvrđe tipke onda idi na black cherry (ove dvije gore navedene tipkovnice), a u suprotnom slučaju je Corsair odličan izbor sa red cherry.

11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

jel zna neko di mogu nabavit cyborg v.7 jer je nema vise u hrv a da mi ne opale carinu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
zzzzzzzzzzz kaže...

jel zna neko di mogu nabavit cyborg v.7 jer je nema vise u hrv a da mi ne opale carinu?

Provjeri OVDJE ! Inace ih je bilo u Linksu pa mozes i njima poslat upit dal ce nabavljat doticnu tipkovnicu !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

tu je 600 a ako se ne varam u portiu bila 460..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

sta je da je ova corsairova k60 i k90 odvratno izgledaju. podsjecaju me na one low end tipkovnice sto koristimo na faxu u informatickoj hali. siva boja i crne tipke. imate NOVU blackwidow na happy houru (od 8-9h ujutro je uvijek bila) u shop.netcom-u za 650 kn. ja sam je osobno uzeo od jednog forumasa i tipkovnica je totalno sick.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
sushii kaže...

sta je da je ova corsairova k60 i k90 odvratno izgledaju. podsjecaju me na one low end tipkovnice sto koristimo na faxu u informatickoj hali. siva boja i crne tipke. imate NOVU blackwidow na happy houru (od 8-9h ujutro je uvijek bila) u shop.netcom-u za 650 kn. ja sam je osobno uzeo od jednog forumasa i tipkovnica je totalno sick.

 

Imam Razerovu tipkovnicu i nikad više niš od njih napuhana cijena preloša kvaliteta 

15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Uzeo bi k800 wireless tipkovnicu.Zanima me koliko je to uopće pametno s obzirom da bi igrao i igre naravno.neki se žale da kasni neki kažu da ne...

ista stvar je bila i sa mišem pa sam svejedno uzeo g700 i radi bez ikakvog kašnjenja.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
sushii kaže...

sta je da je ova corsairova k60 i k90 odvratno izgledaju. podsjecaju me na one low end tipkovnice sto koristimo na faxu u informatickoj hali. siva boja i crne tipke. imate NOVU blackwidow na happy houru (od 8-9h ujutro je uvijek bila) u shop.netcom-u za 650 kn. ja sam je osobno uzeo od jednog forumasa i tipkovnica je totalno sick.

 

Kad ih imaš ispred sebe na stolu, promijeni se mišljenje. K90 je izrađena kao mali tenkić što se tiče kvalitete izrade. :) Meni je čak i izgledom ok jer nije još jedna varijacija na temu crnih tipkovnica koje liče kao jaje jajetu.

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Kill Frenzy kaže...

Uzeo bi k800 wireless tipkovnicu.Zanima me koliko je to uopće pametno s obzirom da bi igrao i igre naravno.neki se žale da kasni neki kažu da ne...

ista stvar je bila i sa mišem pa sam svejedno uzeo g700 i radi bez ikakvog kašnjenja.

Ako mislis tipkovnicu drzat samo pred kompom , onda je bolji izbor neka zicna ! Ako ju mislis nosit okolo onda uzmi K800 !

Music As A Weapon !!
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ekipa može pomoć nemogu nigdi nac temu, uglavnom imam Razer Black widow tipkovnicu i od kad sam na njoj nebi se maka sa mehanike nikad. No problem je sta je bučna ajme i žena me tare :D

 

Bila je tema na bugu neke mehaničke tipkovnice koje su jako tihe, kao neke jastuke imaju sta ja znam, jeli se ko sića ili zna koje su ti tipkovnice?

Samo skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Ttenutno imas s cherry mx blue switchevima koji su najglasniji (klik na pola, klik na dno hoda), da predjes na neku s cherry mx red (Corsair k60 npr) ne bi imao taj zvuk na pola i zvuk udarca u dno bio bi tisi.
Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
TrutYF kaže...

Ekipa može pomoć nemogu nigdi nac temu, uglavnom imam Razer Black widow tipkovnicu i od kad sam na njoj nebi se maka sa mehanike nikad. No problem je sta je bučna ajme i žena me tare :D

 

Bila je tema na bugu neke mehaničke tipkovnice koje su jako tihe, kao neke jastuke imaju sta ja znam, jeli se ko sića ili zna koje su ti tipkovnice?

S ovim ces proci najjeftinije {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

S ovim ces proci najjeftinije {#}

 

Predložija sam, ali nije dobro prošlo da previse nepricam :D

 

ps. te cherry jesu to najtiše na tržistu ima li nešto bolje ako neko zna možda, ili neka nemehanička da je extra tipkovnica, macro tipke totalno nepotrebne...

Samo skill
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 12:37 (TrutYF).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
TrutYF kaže...

 

ps. te cherry jesu to najtiše na tržistu ima li nešto bolje ako neko zna možda, ili neka nemehanička da je extra tipkovnica, macro tipke totalno nepotrebne...

Od Cherry switcheva najglasnije su Blue (klik na sredini pritiska, klik na dnu hoda tipke), slijede ih brown i black (brown imaju osjet kao Blue samo što nema zvuka na sredini hoda, Black nemaju taj osjet na pola hoda) dok Red imaju najmekši hod (skoro kao membranske tipkovnice, a sve drugo kao black).

Evo ti malo usporedbi zvukova:

 

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_116954&feature=iv&src_vid=zzX0MnVzEAU&v=hUN93Xz-7pg

 

 

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 12:46 (191x7).
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Trebaš tipkovnicu s cherry brown ili red mehanizmom. Oni ne proizvode klik pa su tipkovnice koje ga koriste po razini buke jednaki membranskim tipkovnicama.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 12:51 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Danny_HR kaže...

Trebaš tipkovnicu s cherry brown ili red mehanizmom. Oni ne proizvode klik pa su tipkovnice koje ga koriste po razini buke jednaki membranskim tipkovnicama.

Glasnije su od membranskih ali i bitno tiše od blue mehanizma. Ukoliko se savlada tehnika tipkanja da tipke ne udaraju u dno, onda je vjerojatno nirvana. :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
TrutYF kaže...

S ovim ces proci najjeftinije {#}

 

Predložija sam, ali nije dobro prošlo da previse nepricam :D

 

ps. te cherry jesu to najtiše na tržistu ima li nešto bolje ako neko zna možda, ili neka nemehanička da je extra tipkovnica, macro tipke totalno nepotrebne...

Onda mijenjaj zenu {#}

 

Ali, ako dobro kuha, onda radije neku tisu tipkovnicu.

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Sil kaže...
Danny_HR kaže...

Trebaš tipkovnicu s cherry brown ili red mehanizmom. Oni ne proizvode klik pa su tipkovnice koje ga koriste po razini buke jednaki membranskim tipkovnicama.

Glasnije su od membranskih ali i bitno tiše od blue mehanizma. Ukoliko se savlada tehnika tipkanja da tipke ne udaraju u dno, onda je vjerojatno nirvana. :)

 

 

Shuzih sta da trazim, a sad preporuka koje lako dobavljive na nasem tržištu :)?

 

Samo skill
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

SteelSeries 6Gv2, CM Storm Quickfire - te su nabavljive kod nas vrlo lako.

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Koju tipkovnicu uzeti do nekih 350-400kn, po mogučnosti da ima osvjetljene tipke i da ne pravi buku kad se tipka.

 

Sad imam Logi G11 i superm i je sve, samo što je prebučna kad pišem nešto (preglasno se ćuje na Teamspeak, pogotovo noću).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
karlek10 kaže...

Koju tipkovnicu uzeti do nekih 350-400kn, po mogučnosti da ima osvjetljene tipke i da ne pravi buku kad se tipka.

 

Sad imam Logi G11 i superm i je sve, samo što je prebučna kad pišem nešto (preglasno se ćuje na Teamspeak, pogotovo noću).

Logitech G110 ili ako ne može onda G105.

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
karlek10 kaže...

Koju tipkovnicu uzeti do nekih 350-400kn, po mogučnosti da ima osvjetljene tipke i da ne pravi buku kad se tipka.

 

Sad imam Logi G11 i superm i je sve, samo što je prebučna kad pišem nešto (preglasno se ćuje na Teamspeak, pogotovo noću).

Logitech G105 !

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
191x7 kaže...
karlek10 kaže...

 

Haf932 kaže...
karlek10 kaže...

Kakva je po pitanju tišine?

Mislim da mi opet ne seru na TS-u da se ćuje ko pisaća mašina {#}

14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Kolko se cuje na ovom videu , meni se cini malo glasnaj ! Ako si u mogucnosti skocit do Linksa bilo bi najbolje da ju tamo malo isprobas !

 

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
karlek10 kaže...

Kakva je po pitanju tišine?

Mislim da mi opet ne seru na TS-u da se ćuje ko pisaća mašina {#}

Membranska tipkovnica kao membranska tipkovnica. Klasično.

A ako ti netko na TS-u čuje tipkanje to nema veze s tipkovnicom već moraš:

a) odmaknuti mikrofon od tipki

b) smanjiti osjetljivost mikrofona ili microphone boost

c) bolje poštelati TS

d) uključiti acoustic noise cancelation

e) koristiti push to talk 

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice