Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

poruka: 17
|
čitano: 2.835
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

Razer v2 mi ima problem s lijevim clickom, ovo sam otkrio u prvih 5-10min nakon sto sam ga izvadio iz kutije, dok se drzi lijevi klick i mrda prst onda se cijeli click ljulja te pravi neke cudne klikove, moze li mi netko tko ima v2 potvrditi da li je ovo problem s mojim uredajem ili opcenito, hvala!
Kako izgleda problem : https://streamable.com/ccns1e

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

Ako se i desni klik tako ljulja onda je normalno ako ne onda je to smece od razera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

A ostali proizvodaci su nesto bolji? Isti k, drugo pakovanje. V2 Pro kod mene isto od prvog dana je cudan klik ( plese, osjetim ispod switch iako nisam jos kliknuo na tipku nz kak da to objasnim).

4 godine
protjeran
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
monsieur kaže...

A ostali proizvodaci su nesto bolji? Isti k, drugo pakovanje. V2 Pro kod mene isto od prvog dana je cudan klik ( plese, osjetim ispod switch iako nisam jos kliknuo na tipku nz kak da to objasnim).

 Sve je bolje od razera 😆

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
5 godina
neaktivan
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

Planiram ga poslati sutra natrag i traziti novi, posto izgleda kao da je bio otvaran prije nego je slan meni. Imate neki prijedlog za mis koji bi po tipkama/ergonomiji bio slican deathadder elite/v2?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
dodojug2 kaže...

Planiram ga poslati sutra natrag i traziti novi, posto izgleda kao da je bio otvaran prije nego je slan meni. Imate neki prijedlog za mis koji bi po tipkama/ergonomiji bio slican deathadder elite/v2?

 Hvale u zadnje vrijeme glorius 0 model, iako mene logi

 nije nikad razocarao. Mx revolution 6 god kod mene, g400

 8, i sadasnji g502 vec 4 skoro 5. Mislim da je i ss sensei slican

 deadthadderu solidan miš takoder.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

Imao sam prvi model jedno 5, 6 godina i promjenio sam dva puta lijevi mikroprekidač, treći puta mi se više nije dalo j*** s tim.

Jednostavno su ti omron prekidaci smeće ali ergonomski mi je to bio najbolji miš koji sam koristio.

 

Upravo sam popravio jedan Imperator, isto je dvoklik bio u pitanju.

 

Da li su fora miševi, jesu. Da li su smeće, jesu.

Da li Logitech ima istih problema, da.

 

Kupio sam dva logitech M185 miša, jedan sebi jedan burazu i oba razvili dvoklik otprilike u isto vrijeme.

Još su pod garancijom ali sam ih lijen vraćat, možda jednom kad će mi se dat, ili ih bacim u smeće u koje spadaju.

IT me iznevjeri
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 19:27 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

Kao što je kolega monsieur rekao sve je to isti k... Ovisi kakve si sreće. Evo moj primjer Logitech G Pro Hero wireless, platio ga preko 1000kn nakon 4 mjeseca korištenja double click, reklamirao ga dobio drugi koji je niti nakon 2 mjeseca isto sr... . Kod frenda Glorious mode O stalno gubio konekciju, išli googlati ispada da dosta ljudi ima isti problem, a zaj.. su kod pakiranja žicu od pravim kutom.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

tko voli deathadder curve, jedino asus gladius 2 neka gleda, ima zamjenjive switcheve

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
Alkaline kaže...

Imao sam prvi model jedno 5, 6 godina i promjenio sam dva puta lijevi mikroprekidač, treći puta mi se više nije dalo j*** s tim.

Jednostavno su ti omron prekidaci smeće ali ergonomski mi je to bio najbolji miš koji sam koristio.

 

Upravo sam popravio jedan Imperator, isto je dvoklik bio u pitanju.

 

Da li su fora miševi, jesu. Da li su smeće, jesu.

Da li Logitech ima istih problema, da.

 

Kupio sam dva logitech M185 miša, jedan sebi jedan burazu i oba razvili dvoklik otprilike u isto vrijeme.

Još su pod garancijom ali sam ih lijen vraćat, možda jednom kad će mi se dat, ili ih bacim u smeće u koje spadaju.

 puno je to miševa da bi baš bio toliki problem do njih moj buraz godinama siluje moje miševe
 na LoL-u nigdje dvoklika, kod tebe koliko 2 pro wireless, imperator i m185.

 ne znam vise mi se cini da je do tebe i nacina na koji ih koristis. :/

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
Teško da je do mene, jedino ako zbog nekorištenja. Kad sam ga koristio na pcu sam tjedno maksimalno bio 3h i većina tog vremena surfao il gledao seriju. Nakon druge reklamacije ga dao nećakinji ona se nije nista žalioa za sad. Imao sam lošu sreću. Prije njega sam koristio Logitech g500 nekih 7 godina i nikakvih problema, a s njim sam 0-24h gameao.
4 godine
protjeran
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

quote-o krivog kolegu ne znam evo ja dosad promijenio X logijevih miševa
samo na jednom double click issue s tim da ih sve koristim godinama,
vjerovatno bi i dalje imao G400 on je poceo gubit kontakt ( zica )

pa sam uzeo g502 vise jer sam ga i htio, a nesto manje jer mi se
nije dalo zajebavat s narucivanjem nove zice za g400 itd...
al da mi svaki izdrzi 5-6 god za te pare meni dosta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
Juqa kaže...
Teško da je do mene, jedino ako zbog nekorištenja. Kad sam ga koristio na pcu sam tjedno maksimalno bio 3h i većina tog vremena surfao il gledao seriju. Nakon druge reklamacije ga dao nećakinji ona se nije nista žalioa za sad. Imao sam lošu sreću. Prije njega sam koristio Logitech g500 nekih 7 godina i nikakvih problema, a s njim sam 0-24h gameao.

 neko vrijeme je dvoklik na lijevoj tipki bio boljka valjda svih logija, hrpu sam ih promijenio i kod svih bi se dogodilo isto

a godinama prije toga sam koristio njihove mišonje bez takvih problema, pretpostavljam da su promijenili dobavljača mikroprekidača

 

to je jedini razlog zapšto sam kupio drugi miš - jeftini fireglider, koji me je služio najmanje 5-6 godina bez dvoklika i drugih problema

sadašnji ss rival 300 star 3-4 godine također nema dvoklik, no na njemu je problem srednji klik koji sve teže registrira pritisak

4 godine
protjeran
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

fireglider aaa budget legenda :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
offline
Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2

Meni se na logitech G903 pojavio double click i riješio sam to da sam stavio originalne omron prekidače iz Japana....Žalosno je to da miš koji dođe preko tisuću kuna koristi neke omron prekidače iz Kine...Jedino mi je žao, možda sam trebao stavit Kaihl prekidače, ali otom potom, ako počne opet zezat, onda ću staviti Kaihl, ali za sad ovi omron iz Japana su okej.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
bloodborne kaže...

fireglider aaa budget legenda :D

 meni je to bio predobar miš za stotinjak kuna za koliko se prodavao u trgovačkim centrima, pogotovo za one s velikom šapom kojima je većina mišonja jednostavno premala

a kvaliteta za tu cijenu, pa i za daleko skuplje miševe, jednostavno je nedostižna

14 godina
offline
Re: Problem s lijevim klikom razer deathaddera v2
bloodborne kaže...

 puno je to miševa da bi baš bio toliki problem do njih moj buraz godinama siluje moje miševe
 na LoL-u nigdje dvoklika, kod tebe koliko 2 pro wireless, imperator i m185.

 ne znam vise mi se cini da je do tebe i nacina na koji ih koristis. :/

 Ako netko ne siluje miševe onda sam to ja. Na PC-u samo programiram, igram se na PS4.
Što je najbolje ovaj M185 mi je bio sekundarni miš kojeg sam rijetko upotrebljavao...

 

Imperator nije moj, dobio sam ga takvoga i popravio.

 

Primarni miš mi je Logitech M170, combo sa tipkovnicom. Za sad sve radi, kuc kuc.

IT me iznevjeri
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 0:17 (Alkaline).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice