Logitech MX 1000

poruka: 4
|
čitano: 1.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Logitech MX 1000

nakon duzeg razmisljanja mislim da cu se odluciti za ovaj mis ( MX 1000 ), pa me samo zanima par stvarcica..

 

dal radi bez problema na visti? jer mi se neda dat 500kn pa da ne radi ili da se moram cimat trazit drivere za vistu po netu..

kako to da ima samo 800dpi s obzirom na cijenu?

dal je tih 800 dovoljno za bavljenje grafikom? imam neki stari MS-ov koji me podosta zaebava oko preciznijeg klikanja...

i jos samo dal je recimo 1000dpi kod optickog i laserskog jednaka preciznost ili je recimo ekvivalent 800 laserski - 1000 opticki

 

eto ako mi tko moze pomoci bio bi zahvalan na bilo kakvim informacijama.

 

btw. nisam neki gamer, tj. volim samo povremeno bacit Colim Mcrae DirtOsmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitech MX 1000

Ja imam MX1000 i miš je super. Lijepo leži u ruci i ima kvalitetne tipke.

 

A što se tiče razlučivosti... To je laserski miš, ne optički. On radi na drugačijem principu, laserska zraka je manja nego LED zraka (u optičkim miševima), pa je samim time preciznija.

 

Vjeruj mi, nemreš pogriješit s tim mišem... Jedino ne znam dal će raditi na Visti jer ja imam XP, ali mislim da hoće, ipak je to miš... Driveri ti trebaju samo ako hoćeš prenamjeniti tipke na mišu. A miš može raditi i bez drivera...

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech MX 1000

Radi bez problema na visti..meni je osobno prevelik za moju saku(smjeh jelda) pa ga zato ne koristim u igrama ali inace u radu je odlican..

baterija ti izdrzi dosta..napuni se za cca 3sata..neces pozalitiCool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech MX 1000

thanx na odgovorima  Namigiva

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice