Dobri Bass zvučnici

poruka: 25
|
čitano: 6.491
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Dobri bass zvučnici

Ovu temu otvaram zato što me zanimaju neki zvučnici do 300 kuna da imaju dobar bass i da se bass može podešavat,nije važno jel su 2.1,

stereo ili neznam kaj važno je samo da imaju jak bass

Pa ako neko zna neke zvučnike ????????

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobri Bass zvučnici

Ja imam Logitech x-210 i prezadovoljan sam za tu cijenu. Osmijeh

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Ja imam Logitech X-240 i odlicni su! Bass se moze podesavat (jacina).

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Dobar bas za 300kn po mom mišljenju ne postoji ali ako baš nemaš više para idi na gore preporučene Logije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri bass zvučnici

Dobar bass će ti imati manje više svi 2.1 zvučnici za tu cijenu. Problem je sa srednjim tonovima IMHO.

Evo ja imam creativove neke 2.1 i bass mi je skoro na minimumu cijelo vrijeme jer je preglasan, al ne postižu punoću zvuka ko stara mini linija sa drvenim klasičnim stereo zvučnicima.

15 godina
neaktivan
offline
Dobri Bass zvučnici

ja sam ponosni vlasnik z5500 sistema od logitecha...

jako dobar sustav 5.1 sa snagom koja prelazi 500W RMS-a

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri Bass zvučnici
Xploit kaže...

ja sam ponosni vlasnik z5500 sistema od logitecha...

jako dobar sustav 5.1 sa snagom koja prelazi 500W RMS-a

I?

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobri bass zvučnici
Xbox360 Modder kaže...

Ovu temu otvaram zato što me zanimaju neki zvučnici do 300 kuna da imaju dobar bass i da se bass može podešavat,nije važno jel su 2.1,

stereo ili neznam kaj važno je samo da imaju jak bass

Pa ako neko zna neke zvučnike ????????

 Bass se obično podešava na Sub Woofer-u! To ćeš naći na gotovo svim zvučnicima, bilo 2.1, 5.1, 7.1 surround, a stereo je u "modi" još iz prošlog tisućljeća tako da ne moraš brinuti za to.
Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 512Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E
16 godina
offline
RE: Dobri bass zvučnici
stoncin3 kaže...
Xbox360 Modder kaže...

Ovu temu otvaram zato što me zanimaju neki zvučnici do 300 kuna da imaju dobar bass i da se bass može podešavat,nije važno jel su 2.1,

stereo ili neznam kaj važno je samo da imaju jak bass

Pa ako neko zna neke zvučnike ????????

 Bass se obično podešava na Sub Woofer-u! To ćeš naći na gotovo svim zvučnicima, bilo 2.1, 5.1, 7.1 surround, a stereo je u "modi" još iz prošlog tisućljeća tako da ne moraš brinuti za to.
 Pa koliko sam ja shvatio on i je mislio na sub-woofer kad je napisao "bass". Bar sam ja tako shvatio.
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Dobri Bass zvučnici

ops nisam primjetio da je cijena do 300 kn :/

izvinjavam se

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Uzet ću onaj Logitech X-240, BTW Logitech mi je jedan od najdražih proizvođača imam njihov joystick,tipkovnicu,miš i volan G25.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Premišljam se između ovih modela :

 

Genius SP-HF 1100x  =  237 kn

https://www.youtube.com/watch?v=nyu-7YFl0Ug&feature=related

 

Creative Labs Inspire A300

 

 

Logitech X-210

https://www.youtube.com/watch?v=TTzW-04SYZk&feature=related

 

 

 

Jel mi može neko preporučit koji su najbolji od navdenih (znam da će svi reć logitech) ?

Meni se najbolji čine ovi prvi geniusovi jer su kao dva subwoofera i imaju zakon bass.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobri Bass zvučnici

Sve je to tu negdje. Uzmi si taj prvi ako ti se sviđa. Moram priznati da je fora.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri Bass zvučnici
Xbox360 Modder kaže...

Premišljam se između ovih modela :

 

Genius SP-HF 1100x  =  237 kn

https://www.youtube.com/watch?v=nyu-7YFl0Ug&feature=related

 

Creative Labs Inspire A300

 

 

Logitech X-210

https://www.youtube.com/watch?v=TTzW-04SYZk&feature=related

 

 

 

Jel mi može neko preporučit koji su najbolji od navdenih (znam da će svi reć logitech) ?

Meni se najbolji čine ovi prvi geniusovi jer su kao dva subwoofera i imaju zakon bass.

 Moja preporuka je Logi jer ih imam i prezadovoljan sam. Osmijeh
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri Bass zvučnici
Core2Duo2 kaže...

Ja imam Logitech x-210 i prezadovoljan sam za tu cijenu. Osmijeh

 potpis
vlasnik sam dotičnih zvučnika zadovoljan sam s njima. cijena  ti je cca 250 KN
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2008 20:57 (sauron_15).
15 godina
protjeran
offline
Dobri Bass zvučnici

Koliko vidim X-230 su zapravo bolji i glasniji od x-240,ipak pogledaj par review-a po netu te donesi zaključak sam.

X-230 zbilja izgledaju (zvuče)kao best-buy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Moj frend ima nekakvi sustav za dvd player svaki zvučnik (2 su zvučnika) je visok malo manje od metar i pol.Al šteta kaj sluša samo cajke pa ne iskorištava snagu tih zvučnika

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Evo ja imam Cambridge 5.1 i stvarno sam prezadovoljan a jos sam ih dobio skoro bagatele(100kunica stare mjesec dana)Belji se

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri Bass zvučnici
Xploit kaže...

ja sam ponosni vlasnik z5500 sistema od logitecha...

jako dobar sustav 5.1 sa snagom koja prelazi 500W RMS-a

 Pa šta - imam i ja DFC-ove zvučnike čija snaga (ne RMS) je svakom po 300W(inače tamo gdje piše RMS npr. 300 W tamo je zapravo 5W prave snage) i miksetu od 10000(zapravo moj stari ima) pa šta to njemu vrijedi.Inače moja preporuka su Divoom zvučnici jer imaju najbolji raspon srednjih tonova ili uzmi za malo više para neke bolje (drvene) zvučnike
Sve u gore napisanom tekstu je zaštićeno autorskim pravima.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2008 17:00 (Zippo).
16 godina
offline
RE: Dobri Bass zvučnici

Zippo ne baljezgaj gluposti molim te i prvo se informiraj prije nego počneš pisati neke nebuloze o snazi.

 

I btw, volio bih vidjeti tu MIKSETU od 10kW

16 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Po meni su bili najbolji Cambridge Soundworks zvučnici svih konfiguracija (2.1,5.1 i sl.). Njihov solidni 2.1 sistem je došao oko 500kn.

To su bili basevi Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri Bass zvučnici

Evo ja imam logitech x540 i mogu ti reci da su zvučnici mrak.Dobar bas ,zisti zvuk, nema kreštanja i za mene best buy za tu cijenu ako ti je to preskupo uzmi logitech x530 sve je isto kao x540 ali x530 nema žičani regulator zvuka ,basa .Samo naprijed izmedu to dvoje jer garantiram ti da nećeš biti razočaran.

 

 

15 godina
offline
Dobri Bass zvučnici

Zvali su me prije jedno pola sata iz t-coma ak produljim ugovor na ADSL dobivam za jednu kunu Logitech X-530.Samo neznam kolko imaju kabela za uštekat u pc ak neko zna ? Ak mi neće svi radit (trenutno imam integriranu zvučnu) uzet ću neku od Creative-a ima ih po 300 kn.Jel se trebaju izbrisat driveri od integrirane i jel će se ona sama isključit.Na integriranoj imam jedan zeleni,jedan plavi i jedan crveni utikač.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobri Bass zvučnici

ak imaš zeleni, plavi i crveni utikač, onda bi to trebalo biti to jer moji x-530 imaju baš zeleni, plavi i crveni 3.5mm konektor... i preporučam ih, super su zvučnici...

16 godina
offline
RE: Dobri Bass zvučnici
Xbox360 Modder kaže...

Zvali su me prije jedno pola sata iz t-coma ak produljim ugovor na ADSL dobivam za jednu kunu Logitech X-530.Samo neznam kolko imaju kabela za uštekat u pc ak neko zna ? Ak mi neće svi radit (trenutno imam integriranu zvučnu) uzet ću neku od Creative-a ima ih po 300 kn.Jel se trebaju izbrisat driveri od integrirane i jel će se ona sama isključit.Na integriranoj imam jedan zeleni,jedan plavi i jedan crveni utikač.

 Da. Ako mene pitas, ja ti preporucam ovu zvucnu karticu, ja ju imam i stvarno sam jako zadovoljan, prije mjesec dana je kostala oko 400 kn, ali sad su naglo snizili cijenu (ne znam zasto)!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice