World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.859
|
čitano: 1.432.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...

Ak je tebi wod najgora expanzija ja neznam kak si ti prezivio pocetak mopa,da nije bilo siege of ogrimmar patch,mop bi bio ultra smece na kvadrat.A wod je daleko od mopa po svemu

Nisam rekao da je najgora nego da je sve isto i nema ništa što bi mene oduševilo da nastavim igrat,bas sam završio sad jednu instancu ono kopija svih drugih, questovi isto, ono svaka expanzija je ista riješavanje questova 5 dana di te vozaju sim tam, kad dobijes max level odeš u pvp ili instance i u 2 dana imas sve i mozes prestat igrat, dok sam recimo u vanili igrao 6 mjeseci 18 sati na dan da dobijem rank 14, jest da to nikad ne bi više ponovio ali imalo je svojih čari, a možda sam ostario pa mi sve to izgleda sad monotono i jednolično.

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

Konačno ušao u igru i ono što vidim grafika ista, questovi isti, igrivost nula bodova, igrao sam nekih 3 sata i izašo, sad mi žao što sam uopce to kupovao, definitivno ne vrijedi 250kn +100kn pretplate u kojoj sam izgubio 4 dana na čekanje u que.Igram 10 godina wow i ovo je zadnja expanzija koju sam kupio, jos cu igrat ak ce mi se dat do kraja pretplate i to je to.Ništa novo ova igra ne može više donijeti.Stalno jedno te isto, a questovi najgluplji do sad, odi tam donesi to, x 1000 i to je to, počne mi se spavat i ne da mi se.

{#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

dobili smo 5 dana free woda zbog problema na pocektu expa ... Players with active accounts as november 14th get five free days of game time due to Warlords launch difficulties

 
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
wowrules kaže...

dobili smo 5 dana free woda zbog problema na pocektu expa ... Players with active accounts as november 14th get five free days of game time due to Warlords launch difficulties

koji jos nisu dodali...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Dobre vijesti, Blizzard ipak daje nešto free game time-a zbog velikih redova pri izlasku ;)

 

Ah, evo vidim da se već pročulo :)))

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.11.2014 22:31 (Dado_ZG78).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Jel mi neko moze objasniti malo vise o Garrisonima? Za sta sluze? 

 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

I koja je uloga Garrisona u igri odnosno njihova svrha?

 
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft

http://www.wowwiki.com/Garrison

 

trebalo mi je punih 8 sekunda da ovo nađem

10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Mene samo zanima kako mene warrior i deathknight npr kritaju po 90K u skirmish areni, a gear nam je isti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft
igram tank druida, level 100. trenutno mi je iLvl610, nemogu jos napraviti silver trial da otkljucam heroic dungeone, a u normal wipam ko lud! Ne sjecam se da je ikad u expanziji bilo ovako tesko,,,
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Yvan kaže...
igram tank druida, level 100. trenutno mi je iLvl610, nemogu jos napraviti silver trial da otkljucam heroic dungeone, a u normal wipam ko lud! Ne sjecam se da je ikad u expanziji bilo ovako tesko,,,

Hm . ., ja sam cim sam dingao 100 kao Blood DK s questing gearom odradio Silver Tank i Silver DPS. Dungeone cistim bez problema naravno ako ekipa nije reta**irana i hoce slusat kad kazem sta da fokusaju ili CCaju.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Yvan kaže...
igram tank druida, level 100. trenutno mi je iLvl610, nemogu jos napraviti silver trial da otkljucam heroic dungeone, a u normal wipam ko lud! Ne sjecam se da je ikad u expanziji bilo ovako tesko,,,

 

Ako nemozes odraditi  barem silver,znaci da si tek pocetnik u tenkanju pa i ne cude vajpovi,ali dobro,svaki pocetak je tezak,practice makes perfect :).

 

A sto se tice tezine dungeona,najveca razlika je u hilanju,hiler jednostavno nemoze nikog full izhilati sa 1-2 spela,kao sto se moglo u mop,i od tuda problemi;mop,kao i wotlk su razmazili igrace navikle da ih se izhila dok oni stoje u govnima,a sada to nije moguce,i od tuda vajpovi.Dobra grupa prolazi kroz hc bez problema(a i cm je izvediv),dok lose grupe prolaze kako prolaze.Barem to tako izgleda iz mog kuta (hiler sam).

14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Aktivno acount sa Wod-om se ne moze poslat RAF,jel tako?

Razmisljam o dizanju novog lika pa gledam kako najprije izlevelati :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Nekuzim pitanje ..ja mogu poslat RAF i imam aktivan acc i wod.

Najbrze dignes lika sa instancama ocito ,LFG ili s nekim 100lvlom da te boosta.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 20:11 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

sorry moja greska ,zato jer fali zadnje slovo riječi aktivno - aktivnom

Aktivnom acount sa Wod-om se ne moze poslat RAF,jel tako?

Dali je bustanje s frendom brze od solo igranja i koji su nacini?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 21:52 (Zodiak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Njemu mozes poslat Scroll of ressurection

edit:nemozes ni to jer http://us.battle.net/wow/en/blog/12850026/the-scroll-of-resurrection-retires-2-11-2014

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 1:42 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Što mislite, hoće li biti sad za Black friday negdje popusti za game time ili samo za expanzije ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

imaš sad popust za wow - cjeli komplet sa pandarijom - 5 eura - https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft?utm_source=internal&utm_medium=site-assets&utm_content=carousel_eu&utm_campaign=wow-bf2014eu

a za bonove ako se ne varam nikad nije ni bilo popusta,uvjek je bila fiksna cijena....

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 8:11 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
cropunk kaže...

imaš sad popust za wow - cjeli komplet sa pandarijom - 5 eura - https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft?utm_source=internal&utm_medium=site-assets&utm_content=carousel_eu&utm_campaign=wow-bf2014eu

a za bonove ako se ne varam nikad nije ni bilo popusta,uvjek je bila fiksna cijena....

 

 

Najjaci su mi ti popusti outdated expanzija...I onda opet 25-35 eura ovisno gdje i na kojoj stranici za WoD :)

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
sk0MI kaže...
cropunk kaže...

 

Najjaci su mi ti popusti outdated expanzija...I onda opet 25-35 eura ovisno gdje i na kojoj stranici za WoD :)

A za koliko bi ti novu ekspanziju, par dolara? :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
14 godina
offline
World of Warcraft

Trenutno tu i tamo igram wow starter , zanima me ako bi kupio sad za 5e koliko vremena bi imao za aktivirati. Jer trenutno imam nekih obaveza...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
cropunk kaže...

imaš sad popust za wow - cjeli komplet sa pandarijom - 5 eura - https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft?utm_source=internal&utm_medium=site-assets&utm_content=carousel_eu&utm_campaign=wow-bf2014eu

a za bonove ako se ne varam nikad nije ni bilo popusta,uvjek je bila fiksna cijena....

Ma znam za to, imam sve expanzije, a danas mi istiće gametime.Pogledat ću na ovim stranicama tipa g2play ili g2a, možda bude nešto :D

12 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

ima li tko kakvih saznanja gdje ce biti WoD na snizenju za black friday. e da ljudi,trebam pomoc,kad igram wow bole me oci,pocmu me boliti 10,15min nakon ulaska u igru,ali samo kad igram wow, igrao sam 1000 drugih online igara i kod nijednih nisam imao isti problem,vid mi je savrsen,ne nosim naocale,nikad nisam imao problema s vidom,ljudi pomozite,googlao sam i nisam pronasao rjesenja,slao sam blizzardu,oni me salju doktoru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...

slao sam blizzardu,oni me salju doktoru.

{#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...

oni me salju doktoru.

Vjerojatno nemas savrsen vid. Odi kod doktora da te izreseta s onom tablicom i posalje okulistu.

A do tad probaj treptat dok igras.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 0:36 (Ante).
15 godina
offline
World of Warcraft

Isključi FXAA ili koristi drugu AA metodu jer malo zamuti tekst i doda mu lagani bloom efekt zbog načina na koji FXAA radi (nazivi iznad playera/npc-a i slično).. meni je to znalo smetati ponekad. Osim toga, nisam siguran što bi ti moglo pomoći :) ..osim naočala.

Battle.net Profil: Gaap#2615 -II- Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Isteko mi je game time, pa ako je neko voljan da mi uzme 2 mjeseca preko g2playa ili slične stranice.Naime, uzeo sam paysafe card, ali uz cijenu gametime uračunat je i neki payment method fee pa mi fali cca 0,8eur.Ja vama dam te paysafe card bonove (na njima je 165 hrk)

 

EDIT : riješeno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 21:06 (Flue).
 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

poceo sam opet igrati wow nakon nekog vremena na novom acc-u,kupio sam onnaj battlechest za 5 eura i odmah sam htio aktivirati WoD,no pise mi da moram cekat do 72h kako bi aktivacija bila uspjesna,moram li stvarno cekati toliko dugo ili ce biti sve rijeseno za 1,2h?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 16:30 (kexzoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

do kada traje popust ovaj? 5eura.

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice