World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
sokodcocacole kaže...

što se danas dešava sa igrom ništa neradi kako treba, idem sa jgpz-e100 pun golda spota se t49  oko 200 metara dalje bočno ga nanišanim u kupolu i dingam tako dva puta

iduču bitku uzmem t110e3 isto gold pogodim leoparda 1 u zadnji kraj samo penentracija 0 štete i tako 3 puta a niti jedna ne radi štetu i normalno opet mrtav sa 0 dmg u bitci tako mi je 10 bitki i odustajem za danas, primjetio sam da mi se ovakve stvari dešavaju samo vikendom ili za vrijeme ovih turnira. Imam wn8 2300 i 58% pobjeda 13k bitki koristim dosta modova koji pomažu u igri ali badava

 Tako ti i treba jer koristiš Modove i Gold ammo , Gold ammo sa tim tankovima!!!! pa zašto jel ti fali pentration na njima ili šta?

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Mislio sam nešto u smislu da na određenom (tipu) tenku više ili manje koristi ovisno o tome postoji li neka druga oprema koja je tom tenku korisnija od ventsa.

 Bez kompliciranja sv trojstvo opreme ovisno o tipu tenka bi bilo ovako:

heavy - vents, rammer, vstab

medium - optics, rammer, vstab

light - binos/optics, rammer, vstab.

Ukoliko nešto od navedenog ne možeš montirati, staviš vents/GLD. Opet imaš varijacija jer svi teški nisu baš toliko "teški". Npr., Caernavornu bih radije stavio optiku nego vents.

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Meni je isto taj vstab odličan na papiru za sve, ali sam sad na akciji uzeo samo 1 komad za chaffee jer on jedini na tier 5 može to montirati. Nakupovao sam se rammera, gld-ova i ventsa pa ćemo nešto iskombinirati. Optike sam kupio samo par komada za lightove, nisam išo za tim da je to korisno za mediume. Jeli se optika stavlja na mediume sa lošim view rangeom da ga malo poboljšaju ili na one sa već dobrim pa da služi ko scout? Ili nešto treće?

 

PS. T-28 mi je odlično legao sa rammerom i gld. Još da mu je malo depresije. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Jeli se optika stavlja na mediume sa lošim view rangeom da ga malo poboljšaju ili na one sa već dobrim pa da služi ko scout? Ili nešto treće?

 View range je najveći "hax" u igri. Što više, to bolje.

Osobno bih preporučio da od sedmog tiera na sve mediume staviš optiku. U međuvremenu koristi binos.

 

Probaj na T-28 dodati binos kao 3. dio opreme. Skidat ćeš "kavejedinice" 100m prije nego te uopće primijete

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Meni je isto taj vstab odličan na papiru za sve, ali sam sad na akciji uzeo samo 1 komad za chaffee jer on jedini na tier 5 može to montirati. Nakupovao sam se rammera, gld-ova i ventsa pa ćemo nešto iskombinirati. Optike sam kupio samo par komada za lightove, nisam išo za tim da je to korisno za mediume. Jeli se optika stavlja na mediume sa lošim view rangeom da ga malo poboljšaju ili na one sa već dobrim pa da služi ko scout? Ili nešto treće?

 

PS. T-28 mi je odlično legao sa rammerom i gld. Još da mu je malo depresije. 

Optiku stavljaš na mediume koji vide minimum 390 metara. Manje od toga bolje dalekozor.

Igrom slučaja sam T-10 odigrao s nabijačem, ventilacijom i optikom umjesto vertikalnog (škrt sam, čekao sam popust na opremu).

Rezultiralo je sa hrpom spota i samim time iskustva. 

GLD ti treba za rusko-kineske teškaše pa i neke mediume, autoloadere i tenkove koji brže pune nego ciljaju (Matilda BP, Chi-Ri npr.)

No u načelu vertikalac ide na svaki tenk na koji ga se može namontirati.

 

dr.zharre
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ljanboo kaže...
sokodcocacole kaže...

što se danas dešava sa igrom ništa neradi kako treba, idem sa jgpz-e100 pun golda spota se t49  oko 200 metara dalje bočno ga nanišanim u kupolu i dingam tako dva puta

iduču bitku uzmem t110e3 isto gold pogodim leoparda 1 u zadnji kraj samo penentracija 0 štete i tako 3 puta a niti jedna ne radi štetu i normalno opet mrtav sa 0 dmg u bitci tako mi je 10 bitki i odustajem za danas, primjetio sam da mi se ovakve stvari dešavaju samo vikendom ili za vrijeme ovih turnira. Imam wn8 2300 i 58% pobjeda 13k bitki koristim dosta modova koji pomažu u igri ali badava

 Tako ti i treba jer koristiš Modove i Gold ammo , Gold ammo sa tim tankovima!!!! pa zašto jel ti fali pentration na njima ili šta?

 Hajde ne trolaj...zašto da ne puca gold ako ima para? Jeli gold ammo ilegalan? Jbg i ja plačem kada netko spama gold ali činjenica je da ga svi pucaju....premda najviše mrzim kada neki plavac ili ljubičica spama gold jer se boji da dinga a top tire su...užas. Meni se u ovom patchu događa što i kolegi....stojim na 20m od tenka i granata prođe kroz tenk odnosno nema je...kao da je nisam ispalio...jednostavno nestane.

Evo glasajte :)

 

15 Koristim modove (legalne)
1 Spamam gold
3 Koristim aim bot
Frka85
14 godina
offline
World of Tanks

ne kontam ovu anketu da ga jebes :D

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
World of Tanks

evo jedan odličan game u bat chatu,danas ga uzeo i trebalo je 20 gameova za Mastery badge...nije bilo lako

 

http://wotreplays.com/site/2610340#stats

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

e jbg gledam ovo sto daju za 5th Anniversary contest i mogu reci razocoran jer vecina igraca nece moci da uspije zasto nisu dali da se grinda exp ili nesto kako prije da se dobije prem tenk ovako samo najbolji ce da dobiju nesto prosjecni igraci se mogu slikati samo 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Pitanje, taj dio bas nisam shvatio, igram cromwella agresivno, pa nisam stavljao opticse, nego si slozio svoj setup koji mi pase, i da bih povisio view range stavio sam skill na commandera i vezista ako se ne varam, ugl. dvojica imaju skill, i range je skoro na max, sad kad stavim jos BiA bit ce i "vise" od max... e sada, ak stavim na cromm koji vec ima max/skoro max view range opticse ili binose, svejedno, da li to utjece? Tipa ovaj sto mi se nalazi na npr. 400m ne mogu ga spotat jer ima cammo bonus npr 5%, i ako ja stavim na max view range jos binose/opticse, posto se view range ne moze povecavati vise od ovog zadanog, dal onda ta oprema djeluje na principu da "rusi" neprijateljske cammo bonuse i ubiti spotam tenk prije nego sto bih bez binosa, iako je u oba slucaja range na max??

I dal uopce ima smisla to stavljat, je li velika razlika? Igram samo hevije, td-ove i medove (jako ofenzivno), pa trebam sada krenuti lightove zbog misija, pa cisto da znam dal to funkcijonira tako kako sam shvatio, i ako da dal ima smisla? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 18:26 (ficosime).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Nisam odigrao niti jednu partiju cca 38 dana...a bojim se da se tako skoro necu ni vratit,a kad se vratim...bit cu teeeški njub :)

SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 19:17 (Thoroughbred).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

... 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Pitanje, taj dio bas nisam shvatio, igram cromwella agresivno, pa nisam stavljao opticse, nego si slozio svoj setup koji mi pase, i da bih povisio view range stavio sam skill na commandera i vezista ako se ne varam, ugl. dvojica imaju skill, i range je skoro na max, sad kad stavim jos BiA bit ce i "vise" od max... e sada, ak stavim na cromm koji vec ima max/skoro max view range opticse ili binose, svejedno, da li to utjece? Tipa ovaj sto mi se nalazi na npr. 400m ne mogu ga spotat jer ima cammo bonus npr 5%, i ako ja stavim na max view range jos binose/opticse, posto se view range ne moze povecavati vise od ovog zadanog, dal onda ta oprema djeluje na principu da "rusi" neprijateljske cammo bonuse i ubiti spotam tenk prije nego sto bih bez binosa, iako je u oba slucaja range na max??

I dal uopce ima smisla to stavljat, je li velika razlika? Igram samo hevije, td-ove i medove (jako ofenzivno), pa trebam sada krenuti lightove zbog misija, pa cisto da znam dal to funkcijonira tako kako sam shvatio, i ako da dal ima smisla? 

 Ima.... Malo je komplicirano za objasnit pošto ima više stvari koje spotaju al jednostanva verzija ;

 

Npr  s cromwellom imate base  360 m, što znači da možete max spotat tenka na 360m ako vam je posada na 100%, no buduci da svaki tenk ima neki camo bonus bzvz recimo da je s druge strane cromwell koji ima kamo bonus od 10% znači da ćete ga tek na 324 m spotat tj posto ste obojica isti tenkovi na toj udaljenosti ćete se vidit obojica.

Međutim ako vi recimo imate optiku koja daje 10% znači da ćete vi njega moć spotat na 360m , dok ce on vas moć tek na 324m...

 

U slučaju da  se recimo radi o tome da prelazi max granicu spota 440 ili 445 m tako nešto, ako imate više onda "rušite" camo tenka kojeg spotate  tj bez bonusa optike ili binos-a bi vam trebao bit puno bliže da ga možete spotati /odcrtati.....

npr da cromwell ima 400m base ,  spotali na 360m , stavite li binose onda bi ga bez njegovog camo bonus od 10%  uspijeli iscrtati/ spotati na max spoting rangu od 445m.....

 

Prosirenija verzija klik

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Nisam dugo igrao ovo, i sve mi čudno na novom accu, pogotovo premium.

 

Dva dana nisam igrao, ali dani premiuma mi nisu isticali.

 

Jesu li oni napokon promijenili da premium teče samo dok si online, a ne kalendarski?

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Nazalost ne...
Budi ponosan!
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Voltron kaže...

 View range je najveći "hax" u igri. Što više, to bolje.

Osobno bih preporučio da od sedmog tiera na sve mediume staviš optiku. U međuvremenu koristi binos. 

Probaj na T-28 dodati binos kao 3. dio opreme. Skidat ćeš "kavejedinice" 100m prije nego te uopće primijete

 Do 7 tiera ću ostariti ovim načinom kojim ja igram. Imam preko 5k borbi i ništa još od tiera 5, ali zato sam prošo sve tenkove na tieru 4 i ispod.  Probat ću stavit binos umjesto alata pa ćemo vidjet.

dr.zharre kaže...

Matilda BP 

 Odgovaraš meni i spominješ premium tenkove koji se kupuju zlatom.  Šalim se :D.

Pih 390m. Na tieru 4 ni scout ne ide preko 360m.

Kill Frenzy kaže...

ne kontam ovu anketu da ga jebes :D

 Ni ja. Da se meni pita ja bi kliknuo na ""koristim aim-bot" iz zezancije. (nisam ja onaj 1 koji je kliknuo) 

ficosime kaže...

Tipa ovaj sto mi se nalazi na npr. 400m ne mogu ga spotat jer ima cammo bonus npr 5%, i ako ja stavim na max view range jos binose/opticse, posto se view range ne moze povecavati vise od ovog zadanog, dal onda ta oprema djeluje na principu da "rusi" neprijateljske cammo bonuse i ubiti spotam tenk prije nego sto bih bez binosa, iako je u oba slucaja range na max??

 Gledao sam baš 1 video o tome (ne mogu ga sad nikako naći) pa iako obično meni ljudi pomažu tu na temi, ajde da i ja nekome dam savjet :D. Koliko sam ja skužio nije da rušiš njihove statistike nego povećavaš svoje. Kolega je to stručnije opisao. Ugl. ovakav nekakav graf ugrubo rečeno. Žuto je ovo što ti dobijaš. Tebi bi npr. bila ova crvena crta ne na 445 nego na koliko već cromwell ima view range.

EDIT: Imaš ovaj kalkulator pa stavi gore 1 tenk sa velikim view rangeom i uključi mu binos da mu digneš view range oko 500, a dolje stavi neki tenk sa dobrim camo pa ćeš vidjet koliko pomaže.

Jarvan kaže...

Dva dana nisam igrao, ali dani premiuma mi nisu isticali.

  Ne buni se ako bug radi u tvoju korist.  I ja sam imao sličnu situaciju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2016 6:32 (AirLive).
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Matilda BP 

 Odgovaraš meni i spominješ premium tenkove koji se kupuju zlatom.  Šalim se :D.

Pih 390m. Na tieru 4 ni scout ne ide preko 360m.

Ah pala mi prva na pamet jer sam joj baš stavio GLD. Kupio je na 75% popustu.

Za 15 kuna trenira engleze ko blesava pa iako je u načelu karampana koja ne ide s mjesta

kad uhvati nekog rezat postaje čudesna (55 komada streljiva je redovito preeeeeeemalo!!!)

p.s. slobodno napravi i koji veći level, do levela osam ti premium ne treba...

dr.zharre
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Je, ali koliko ja vidim je žilava karampana. Ako bude živa i zdrava (sa većinom hp) do pred kraj runde, puno može za tim napraviti sa armorom i dpm-om. Iako sam je uspio probijati sa b1 slučajno pa sam tako otkrio da sve matilde trebam pucat u one rupice sa strane. Evo uzeo sam danas prvi tier 5 bishopa da imam neku arty za zezat se, a da nije stalno luchs ili t-28. Nemam više mjesta u garaži za nove tenkove, a i vojarnu sam napunio sa posadom. Sad nema mrdanja dok ne dođe popust na mjesta u garaži.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2016 16:01 (AirLive).
14 godina
offline
World of Tanks

ovisno koliko se WoT igra dobije se 1, 2, 3, 4, 5 mjesta u graži ko poklon od danas :-)

5 pobjeda u top 10 u timu i eto povećala se garaža...

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Nakon duge pauze, i otvaranja novog accounta, prvi tier V maloprije sjeo.

Čim se krenulo sam kampanjom, love ne fali.

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Prvi puta da mi se ovo dogodilo, tenk nije uništen ali zato jest posada ubijena. 

Swedish latin super funk.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Voltron kaže...
AirLive kaže...

Mislio sam nešto u smislu da na određenom (tipu) tenku više ili manje koristi ovisno o tome postoji li neka druga oprema koja je tom tenku korisnija od ventsa.

 Bez kompliciranja sv trojstvo opreme ovisno o tipu tenka bi bilo ovako:

heavy - vents, rammer, vstab

medium - optics, rammer, vstab

light - binos/optics, rammer, vstab.

Ukoliko nešto od navedenog ne možeš montirati, staviš vents/GLD. Opet imaš varijacija jer svi teški nisu baš toliko "teški". Npr., Caernavornu bih radije stavio optiku nego vents.

 nije bit sto se koristi od opreme nego tko koristi, svi smo razliciti karakteri i imamo razliciti gejmplej, svoj stil, i bitno je opremu prolagoditi sebi, a ne tipu tenka i onome sto pise na forumu

ja bi se nadovezao na kolegu gore i stavio svoje setupove:

medium-vent, vertikal i optika-bolje ponasanje topa u pokretu, camo i view range kao i fluidniji filing samog tenka

light- vent, optika i binos ako ima dobar camo a slabasni top, a ramer umjesto binosa ak je dobar top (a nije neki autocanon), jer smatram da lightu nije primarno pucanje u pokretu, ramer ce dobro doc ak naleti na drugog skauta i treba ga brzo roknut i prezivit

a sto kolega kaze za caerna, mislim da ja imam vent, optiku i vertikal, kao i na vk4502A jer nisu svi heviji teski, a znaju bit coravi

tada je dobro imati bolje oci kad se izviruje iza coska, posebno ak se grajnda tenk i to t8 koji voli ic s desetkama, a da nebude bas totalna exp piñata desetkama

AirLive kaže...

Meni je isto taj vstab odličan na papiru za sve, ali sam sad na akciji uzeo samo 1 komad za chaffee jer on jedini na tier 5 može to montirati. Nakupovao sam se rammera, gld-ova i ventsa pa ćemo nešto iskombinirati. Optike sam kupio samo par komada za lightove, nisam išo za tim da je to korisno za mediume. Jeli se optika stavlja na mediume sa lošim view rangeom da ga malo poboljšaju ili na one sa već dobrim pa da služi ko scout? Ili nešto treće?

PS. T-28 mi je odlično legao sa rammerom i gld. Još da mu je malo depresije. 

Vstab je bolji od GLD nemjerljivo, i jedino tamo gdje se nemoze staviti vert ide gld ako nema bolje opcije (IS, IS-2, KV-85) a topovi su blagi ocaj

optika ide na sve, osim na arty i hevije za prvu liniju, i na nekim td-ima je bolji binos

ovdje je sve vrlo pregledno oznaceno koja oprema ide na sto od kojeg tira

Equipment - Global wiki. Wargaming.net  

inace svaki medium sa donekle mobilnosti moze sluzit kao skaut, a optika mu povecava iskoristivost da spota skrivene lightove ili da trola hevije i puca po njima a oni ga nemogu vidit

samo nemoj bit ko jedan moj klanski kolega koji nije koristil opremu jer nije znal cemu skluzi, a doso je i do  desetki, a na t-54 je stavio gld jer mu je to bio jedini komad opreme koji je dobio na misiji

GLD ima smisla na rijetkim tenkovima koji pune brze nego sto ciljaju,pa bi cak i taj t-28 preporucio u opciji vent, gld i optika, ili vent, gld i binos (ako je dobra posada sa snapshotom, onda vent, ramer i binos), isto tako je i slucaj sa skoda pzr t-25 (t5 prem svabo) koji ima ocajan aim time, pa sam stavio vent i gld uz binos, da svaki taj vrazji pucanj i pogodi a ne da lete granate posvuda)

ficosime kaže...

Pitanje, taj dio bas nisam shvatio, igram cromwella agresivno, pa nisam stavljao opticse, nego si slozio svoj setup koji mi pase, i da bih povisio view range stavio sam skill na commandera i vezista ako se ne varam, ugl. dvojica imaju skill, i range je skoro na max, sad kad stavim jos BiA bit ce i "vise" od max... e sada, ak stavim na cromm koji vec ima max/skoro max view range opticse ili binose, svejedno, da li to utjece?..dal onda ta oprema djeluje na principu da "rusi" neprijateljske cammo bonuse i ubiti spotam tenk prije nego sto bih bez binosa, iako je u oba slucaja range na max??

 kao sto kaze kolega, optika je najveci hax u igri, jer ti daje ogromnu prednost, ti spotas prije nego tebe spotaju i tvoji pocnu gadjat protivnika i ti od toga profitiras

evo primjer, otkad sam stavio optiku na type59 vise dobijam po gejmu, iako tenk ima posadu sa bia i jos 3 skila, i za view range i camo, maknuo sam ramer radi optike

iako se svi kunu u rammer i stavljaju ga profiji za natjecanja, za obicni tomato pub gejmplej vazniji je viewrange i camo, posebno na mediumima

zato sam ja izabrao setup sa ventom, optikom i vertikalom, maksimizirat ponasanje topa (vent i Vstab) i view range (vent, optika, crew skills)

i sam vent iako pise da daje +5% na skill posade, neki realni dobitak je oko 2%, ali na SVE-camo, popravke, ubrzanje, traverse, view range, itd tako da je dobitak veci nego 10% brzi reload od samo ramera

a sam view range se moze opako naslagati, kao se uz vent(cca 2%) i optiku(10%) dodaju BiA (isto cca 2%), recon i situational (2% i 3%) i jos k tome hrana kao consumable koja daje +10% na crew skill (a to je nekih 4-5% na view range)

kad se sve to zbroji, dodje se do nemalih +23% vise view range-a (zaokruzil sam na manje), sto znaci da tenk koji inace ima 400m, dodje do 500m a uz to vent, bia i hrana daju nekih 8-10% bonusa na camo faktor

a to je debelo preko 100 metara razlike koliko prije ce se spotati protivnika na otvorenom prije nego on spota nas, ako su oba tenka izlozena i ne pucaju

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ako se netko želi podsjetiti muka po low tieru, neka se zaleti na stream.

 

https://www.twitch.tv/dokmanic

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...

Prvi puta da mi se ovo dogodilo, tenk nije uništen ali zato jest posada ubijena. 

 zato sto su shebali igru i puno lakse gine ekipa

14 godina
offline
World of Tanks

Vozim mt-25, u jednom trenutku sam imao namjeru skočit na td-ca, ali se još privikavam na novu fiziku, malo sam se preračunao i sam sebe uništio, smije se jedan lik u mom timu u bitki, veli da sam mu uljepšao večer, ajde baš mi je drago

REPLAY

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

evo i mene sa jednom od danas partija jedna od mojih bolji partija :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

ako je dobra posada 

 Normalno da nije dobra kad sam ja u pitanju. 

Zezam se, na t-28 je čak dobra jer je odma bila na 100%, imam snapshot i 1. skill mi je mislim preko 50%. Ovo što je napisano za kolegu dolje o view range-u i slaganju postotaka uz pomoć ventsa mi nije palo napamet, sad bolje shvaćam prednost ventilacije.

Meni je rammer odlična stvar na mediumu, ako me tier 5 medium ne doživljava nego se okrene na nekog drugog, brzo požali jer mi top puni svake 2.33 sekunde, a može se dosta napraviti i protiv tiera 6 ako su izgubljeni. Dobro mi dođe i kad sretnem nekoga izbliza jer ovaj t-28 ne može ništa bouncat.

Znam za tu stranicu za opremu i imam neke svoje ideje šta da stavim, ali ipak volim pitati nekog ko je to probao jer do sada nikad nisam koristio opremu, tj. jesam, ali samo ona 3 komada što se mogu demontirati, a i njih tek odnedavno. Odnedavno koristim i cons. ali to samo male popravke i repair kitove, a ostalo mi stoji samo za pasivan bonus. Mogao bi i gold koristiti kad skupim nešto para, sam sada malo tanak jer sam na ovoj sad akciji utukao 16 milijuna kredita.

Naravno, hvala na odgovoru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 0:00 (AirLive).
15 godina
offline
World of Tanks

Koju opremu staviti na Jadtigera? Vent? Rammer? Camo nema smisla?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Koju opremu staviti na Jadtigera? Vent? Rammer? Camo nema smisla?

 Vent, Rammer i ovisi koliko ti je dobra posada (odnosno koje skillove ima, npr. recon za veći viewrange) Coated optics ili Bionoculars, u većini slučajeva je bitniji viewrange nego cammo.

Ionako skoro svi T9 TD (osim Tortoise) imaju bolji cammo nego Jagdtiger, mislim da onda nema smisla tu stavljati cammo net... Iako naravno možeš kompezirati lošije cammo statse sa cammo netom.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ovaj u TD-u sam bio ja, i nisam mogao vjerovati kako si preletio :-)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice