War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 395.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...
tomek2510 kaže...

Pozdrav, ima li netko da bi ponekad nabacio s avionima platoon..

 Koji zrakomlat koristiš najviše?

 zrakomlat je vrtolet tj po naski helikopter

opetzajebancija kaže...

alo

 

šteta šta je tako neaktivna tema ove igre :( u odnosu na WoT

 da i mene stvarno cudi ko da niko od bagovaca ne igra wt

a ja sam povremeno aktivan

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Re: War Thunder

Ja igram vikendom, ali iskreno nakon ovih zadnjih par patcheva i BR update mi je postala gadljiva igra. Ka-50 spam, M4A3E8 vs Tiger II, srecom makli na 9.0 ove termalne premiume, pa onda troskovi popravka i nekakva suluda povecanja.

 

 

ATM igram ili BF109K-4 ili sam na 8.7 Njemackom line up (cisto da ne vidim 10 i 10.3 BR) + Talijane na 8.0

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 20:28 (ivanoile).
14 godina
offline
Re: War Thunder
ED63 kaže...

 da i mene stvarno cudi ko da niko od bagovaca ne igra wt

a ja sam povremeno aktivan

Ja ne igram. Ja pretjerujem 

 

https://imgur.com/uQPPM4M

SVEMOGUĆI
14 godina
offline
Re: War Thunder
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
ED63 kaže...

 da i mene stvarno cudi ko da niko od bagovaca ne igra wt

a ja sam povremeno aktivan

Ja ne igram. Ja pretjerujem 

ma kaj pricas?  pa to nije tak strasno 

uredno pola radnog vremena uz jen-dva prekovremena

a nije cak ni cijeli mjesec, znaci nesto kao povremeni poso na pol radnog vremena

pa ja sam tuko duplo kad sam radio nocne... tj. "radio"... tj. bio na poslu ... i igral... za 30% vise love nego kad sam ustvari radil po danu

i jos kad se sjetim da mi je frend tupil da od igranja nikad necu nis zaradit...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
War Thunder

Ja instalirao prije 3 dana   nakon par godina wows-a fali mi dnevne frustracije   ali ajd prvenstveno sam krenuo zbog aviona i čini mi se ok -- meni su world of warplanes kad su krenuli oni prvi  bili super ovi sadf 2.0 su mi za teški k -- ovo je masu bolje i arkada mi je baš kak su bili wowp u početku kad su izašli iz bete

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
War Thunder

no krasno, da sam znao mogo sam te invajtat za neke nagrade ... no dobro dosao

dodaj me, ingame EdgeBoy, cesto igram i niski br za misije, mozda te nesto mogu i naucit...

u pravu si i ja sam doso tu zbog aviona, shebali su wowp sa svih strana i sad se samo zivciram kad igram

uglavnom, stej stronk

p.s. kaj se tice firme iza igre, slijede u stopu wg ak nisu mozda cak i gori sa dodavanjem novih br-ova i rankova, prodajom premiuma, a jos je tu i market...

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
ED63 kaže...

no krasno, da sam znao mogo sam te invajtat za neke nagrade ... no dobro dosao

dodaj me, ingame EdgeBoy, cesto igram i niski br za misije, mozda te nesto mogu i naucit...

u pravu si i ja sam doso tu zbog aviona, shebali su wowp sa svih strana i sad se samo zivciram kad igram

uglavnom, stej stronk

p.s. kaj se tice firme iza igre, slijede u stopu wg ak nisu mozda cak i gori sa dodavanjem novih br-ova i rankova, prodajom premiuma, a jos je tu i market...

 

 mislim daj je on već igrao WT

12 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

 

 mislim daj je on već igrao WT

 

 

Nisam igrao - ovo mi je prvi put, btw znam da su to isti govnari ko WG ne umišljam si da bu nekaj drugačije ovdje :)  ali ipak su im neke stvari poštenije napravljene ( dobiješ onoliko na kraju koliko si odigrao - nema da si bio bolji od komplet ekipe imao 7 od 12 killova i dobio 1200xp jer ste izgubili ) pa nema toliko frustracije i i puno su brže i intezivnije partije aviona nego u brodovima ..

 

Bum Vas dodao, pokušavam frenda navuć da igra isto pa bum malo s njim ( on je imao od 2013 instalirano pa nije igrao uopce )..

14 godina
offline
War Thunder

moja preporuka je da se prijavis u klan

mozes i u ovaj moj

znaci skupljas bodove za squadron vehicles, samim igranjem, nesto kao expi, bez obzira kaj igras, skupljas da otkljucas ta vozila

nisu premium, moras ih kupit kad ih otkljucas, al tak si mozes otvorit veci rank da dobijes vise mjesta za lineup

npr ja sam uzo svabu me 262, samo ga kupil, nisam ga ni tako, s tim sam dobil jos 2 mjesta za lineup, otkljucal helikoptere (trebas tenk ili avion rank 5), kupil helikopter i opet dobil jos 2 mjesta za lineup

btw ak imas u postavkama UI scale na 150 il 100% neznam vise, ne vidis vise od milim 8 lineupa, pa sam to smanil na mislim 60 il 80% da ih vidim sve odjednom

moj klan nije aktivan, niko me nije ni jednom zahaltal da moram igrat, il ic na discord il neko sranje

a otkljucal sam firebranda, me 262 i sad radim mislim na wally-e (onaj usa td kak se vec zove)

a danas vidim da ce dodat i A-4E Skyhawk

 

i jos nesto, linkaj twič i gaijin akaunt i gledaj stream da dobijes drop tank i naljepnicu ™

upravo "gledam" strim na smanjenom prozoru, stavim 160p rezu, upalim ton al stisam na firefox prozoru, minimaliziram i "gledam"

evo upravo gledam i wows i wt, svaki u svom prozoru, jedino moras pazit da ti je desno gore status online, da nije ofline ili" avej" ©®

 

i molim te, nemoj odma krenut trosit na igru, apsolutno sve kaj ti treba se moze nagrajndat u igri uz minimalni napor

ak igras nekih pola godine, mozes doc do toga da imas sve mukte, ak te vise zanim, pitaj pa ti napisem tu ak treba

P.S. vudu imas na popustu bandl sa 12 brodova premium za niti 2 soma kuna u wows-u

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: War Thunder
ED63 kaže...

 

P.S. vudu imas na popustu bandl sa 12 brodova premium za niti 2 soma kuna u wows-u

 

 

Zadnj ( treci ) account sam prodao i rekao zauvijek doviđenja wows-ima 

14 godina
offline
War Thunder

decki imam pitanje za iskusne

jel se isplati ovaj betl pes (insert doggo smiley here)

za 2.5k gollda to je nekih 16 ojra

dobije se odma matilda koja ce se prodavati za vise na marketu i pristup drugoj polovici nagrada

pitam jer imam nekaj ulozeno u avione kojima raste cijena s vremenom pa nebi sad prodaval samo da kupim pass

znam da ce bit jeftino u startu a skuplje s vremenom

kad sam se ponadal da cijena onog svapskog hidroaviona he 51 ide nebu pod oblake, sad su ga vratili u kutiju za bonds

polazem svoje nade u bf 109 E7-U2

 

enivej, skuzil sam par zakonitosti kaj se tice marketa pa da podijelim:OPREZ za svaku prodajuPOREZ JE 15% od trazene cijene !!!

svabi su uvijek u potraznji, sigurno ulaganje, odma iza njih rusi i ameri

tenkovi idu bolje od aviona, posebno top tir, nema veze dal su premiumi ili ne (u ovo se ne ubrajaju rijetki od prije 5 godina kao bong P-38, ili E-100)

tenkovi koji imaju nizi BR ali jako dobar top pa mogu kao troll tenkovi ici u puno vece BR-ove su vise u potraznji (gledam tebe pak puma, neznam ime napamet), bt-7 sa 76mm topom, VFW, mozda i qf 3.7 ram

ako budu dijelili i ove godine pin up decals, ko dvaput do sada, japanske su bile najrjedje i zato dosezale astronomke cijene, zanji pin up pilots su jap naljepnicu ™ digli u cijeni odma od starta because manga & anime

isplati se uzet nekaj po 0.1 gaijilla coin pa posle prodavat kroz godinu - dvije

 

prije bilo kakvog eventa di se nesto dobije sto se moze prodavat, di se "gradi" avion ili tenk, cijene svega dosta potonu

cim nesto izadje, cijene rastu dok ga vecina ne skupi pa to postupno rusi cijenu, tj. ne kupujte odmah nesto (ko to vec radi)

ak je event da se nesto gradi, dobro je odma prodavati sav "materijal" kak se dobiva jer je u pocetku na cijeni, kasnije cesto pada na minimum

 

kak izadje novi patch, cesto budu i nove kutije tj. trofeji, i to se isplati prodavat odma dok se ne zasiti trziste i padne cijena na 0.10 ko i sve ostale kutije (jer treba kljuca za 2.5 GJC da se otvori kutija - APSOLUTNO NEISPLATIVO, cesto su unutra skinovi koji malo vrijede)

 

P.S. jesam spomenuo da za svaku prodaju nas sve gaijilla kamatari sa 15% ? i nedavno su digli cijene, nekad je 1 gjc bio nekih 0.8 eura, da bude isti sa dolarom, sad su to izjednacili da je u EU cijena u eurima ista ko i u dolarima

nepotrebne stvari se isplate pomalo prodavat, skupljat pare i onda kupit neki dobar premium u shopu, rank 4-5, naarvno, samo ako ste dotle dosli i sami sa grajndom jer je skill plafon u vecim tirovima velik, ko nezna igrat ne pomaze mu nista kaj je kupil

 

sa GJC se moze kupit sve, i goldi, i prem acc i paketi u shopu, a i kuponi s marketa, btw kuponi mpgu stajat kod vas bez aktivacije da se prodaju kad pozelite, a ako ih aktivirate, tada tenk-avion-skin-naljepnica ostaju trajno na vasem acc-u i nisu vise u formi kupona

 

i ako neko nezna, i ja sam se pital na pocetku... da se aktivira market, treba 2 step autentifikacija, ali se nemora dat broj telefona, sve se moze prek mejla

i da se ne ulogirava stalno kad zelite na market, otvori se u igri market i klikne "open in a new window" il kak vec, donji linevi kut, i otvara se link automatski u browseru i odma se ulogirava automatski da se nemora svaki put prolazit 2 step auth.

 

dakle  djeco, kolege, bugovci...NE dajte novce u market jer se vise nemogu izvuc ako ste samo igrac, gjc postaje novac samo za likove kaj rade modele vozila za igru ili skinove

ALI slobodno se igrajte, prodajte, stedite, ulazhite, ako ste zagrizli slobdno i kupite neki bundle, po mogucnosti od nagrajndanih gjc-a, pa pretvorite vase vrijeme u nesto sto se inace moze kupit samo pravim novcem

 

kad sam ja pocinjal, jedan tip je napravil guide za free to play igrace i reko je da je  ovo long term project

ipak su ovo arkada, realisticna igra i simulacija spojene u jedno, sa brodovima, tonkovima i avionima, pa svako moze naci nesto za sebe

ja sam trazio zamjenu za wowp i naso je

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
ED63 kaže...

decki imam pitanje za iskusne

jel se isplati ovaj betl pes (insert doggo smiley here)

za 2.5k gollda to je nekih 16 ojra

dobije se odma matilda koja ce se prodavati za vise na marketu i pristup drugoj polovici nagrada

pitam jer imam nekaj ulozeno u avione kojima raste cijena s vremenom pa nebi sad prodaval samo da kupim pass

znam da ce bit jeftino u startu a skuplje s vremenom

kad sam se ponadal da cijena onog svapskog hidroaviona he 51 ide nebu pod oblake, sad su ga vratili u kutiju za bonds

polazem svoje nade u bf 109 E7-U2

 

enivej, skuzil sam par zakonitosti kaj se tice marketa pa da podijelim:OPREZ za svaku prodajuPOREZ JE 15% od trazene cijene !!!

svabi su uvijek u potraznji, sigurno ulaganje, odma iza njih rusi i ameri

tenkovi idu bolje od aviona, posebno top tir, nema veze dal su premiumi ili ne (u ovo se ne ubrajaju rijetki od prije 5 godina kao bong P-38, ili E-100)

tenkovi koji imaju nizi BR ali jako dobar top pa mogu kao troll tenkovi ici u puno vece BR-ove su vise u potraznji (gledam tebe pak puma, neznam ime napamet), bt-7 sa 76mm topom, VFW, mozda i qf 3.7 ram

ako budu dijelili i ove godine pin up decals, ko dvaput do sada, japanske su bile najrjedje i zato dosezale astronomke cijene, zanji pin up pilots su jap naljepnicu ™ digli u cijeni odma od starta because manga & anime

isplati se uzet nekaj po 0.1 gaijilla coin pa posle prodavat kroz godinu - dvije

 

prije bilo kakvog eventa di se nesto dobije sto se moze prodavat, di se "gradi" avion ili tenk, cijene svega dosta potonu

cim nesto izadje, cijene rastu dok ga vecina ne skupi pa to postupno rusi cijenu, tj. ne kupujte odmah nesto (ko to vec radi)

ak je event da se nesto gradi, dobro je odma prodavati sav "materijal" kak se dobiva jer je u pocetku na cijeni, kasnije cesto pada na minimum

 

kak izadje novi patch, cesto budu i nove kutije tj. trofeji, i to se isplati prodavat odma dok se ne zasiti trziste i padne cijena na 0.10 ko i sve ostale kutije (jer treba kljuca za 2.5 GJC da se otvori kutija - APSOLUTNO NEISPLATIVO, cesto su unutra skinovi koji malo vrijede)

 

P.S. jesam spomenuo da za svaku prodaju nas sve gaijilla kamatari sa 15% ? i nedavno su digli cijene, nekad je 1 gjc bio nekih 0.8 eura, da bude isti sa dolarom, sad su to izjednacili da je u EU cijena u eurima ista ko i u dolarima

nepotrebne stvari se isplate pomalo prodavat, skupljat pare i onda kupit neki dobar premium u shopu, rank 4-5, naarvno, samo ako ste dotle dosli i sami sa grajndom jer je skill plafon u vecim tirovima velik, ko nezna igrat ne pomaze mu nista kaj je kupil

 

sa GJC se moze kupit sve, i goldi, i prem acc i paketi u shopu, a i kuponi s marketa, btw kuponi mpgu stajat kod vas bez aktivacije da se prodaju kad pozelite, a ako ih aktivirate, tada tenk-avion-skin-naljepnica ostaju trajno na vasem acc-u i nisu vise u formi kupona

 

i ako neko nezna, i ja sam se pital na pocetku... da se aktivira market, treba 2 step autentifikacija, ali se nemora dat broj telefona, sve se moze prek mejla

i da se ne ulogirava stalno kad zelite na market, otvori se u igri market i klikne "open in a new window" il kak vec, donji linevi kut, i otvara se link automatski u browseru i odma se ulogirava automatski da se nemora svaki put prolazit 2 step auth.

 

dakle  djeco, kolege, bugovci...NE dajte novce u market jer se vise nemogu izvuc ako ste samo igrac, gjc postaje novac samo za likove kaj rade modele vozila za igru ili skinove

ALI slobodno se igrajte, prodajte, stedite, ulazhite, ako ste zagrizli slobdno i kupite neki bundle, po mogucnosti od nagrajndanih gjc-a, pa pretvorite vase vrijeme u nesto sto se inace moze kupit samo pravim novcem

 

kad sam ja pocinjal, jedan tip je napravil guide za free to play igrace i reko je da je  ovo long term project

ipak su ovo arkada, realisticna igra i simulacija spojene u jedno, sa brodovima, tonkovima i avionima, pa svako moze naci nesto za sebe

ja sam trazio zamjenu za wowp i naso je

 po meni se ne isplati battle pass.

 

Rađe kupi premium i grindaj jače tenkove.

10 godina
offline
War Thunder

Je li itko igra ovu igru? Nakon 700sati gameplaya, igra je u zadnje dvije godine postala toliko frustrirajuća da je nemoguće je igrati. Postala je pay to win.

Battle rating da ne spominjem. Imali li itko voljan da igra u squad sa mnom? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
CPU kaže...

Je li itko igra ovu igru? Nakon 700sati gameplaya, igra je u zadnje dvije godine postala toliko frustrirajuća da je nemoguće je igrati. Postala je pay to win.

Battle rating da ne spominjem. Imali li itko voljan da igra u squad sa mnom? 

 igram ju od 2013. od one bete i imam vjerovatno preko 3000h.

 

Igra mi zna dići živac, ali daleko of pay to win. 

12 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

 igram ju od 2013. od one bete i imam vjerovatno preko 3000h.

 

Igra mi zna dići živac, ali daleko of pay to win. 

 

Ne uopće nije pay2win   pa mogli bi WG instrukcije davati kak se to radi 

 

Daleko od toga da je WG bolji oni su jednostavno mutavi, neinovativni i zadrti i zato su lošiji od WT  ali reći da WT nije pay2win je sorry ali BS  - znaći crew kupuješ komplet čisto za novce, stock avion/tenk u full zgiran odmah opet za novce ( razlika između stock i full dignutog je tipa 2 BR ) crew 10 vs 50 je opet par BR a elementarna razlika zašto WT je p2w a WG nije je free XP jer u WG sa FreeXP digneš stock brod i sa Elite cpt skill koji je svojevrsni freeXP za kapetana digneš kapetana sa 1 na 19 ( ili 21 koliko sad već ima ne znam )...

 

Onda tu imaš zastavice itd koje ti u WG vrijede neograničeno dana i dobivaš ih prema tome kak dobro ili loše igraš dok u WT bonuse moraš u roku 2 dana potrošiti ili proadnu kaj je ujedno druga najveća idiotarija nakon ne imanja freeXP, besplatni premiumi su u WG isto drastično lakši za dobiti i ima neki grajnd koji je ajmo reć normalan..

 

Da ne ispada kak pljujem samo WT, WT je puno bolja igra sama po sebi sa puno više opcija igranja ( ja igram avione u WT a u WG sam valjda 5 godina brodove udarao na najjače )  ima i ona svojih gluposti ali drastično manje nego u brodovima na WG npr di jedino kaj valja su klanske bitke i to je to svi ostali modovi su samo RNG koliko ćeš debila dobiti a sam utjecat ne možeš nažalost, sistem bodovanja na kraju bitke u wg konkretno brodovima u odnosu na npe avione u WT je nebo i zemlja i već je dovoljan da se više nikad na brodove ne vratim ( u WT za apsolutno savku stvar koju napraviš si i adekvatno nagrađen i to kaj tvoj tim odigra za k nije bitno jer ti si svoje dobio i na kraju si tžan ali zadovoljan dok u brodovima se samo vućeš iz stanja nadrkanosti i iritacije u još gore stanje koje te tjera da vidiš koliko može biti debilno i nepravedno - maltene dobiš stockholmski sindrom i to bez zajebancije )..

 

Sve u svemu WT je ok ali očigledno isto ne treba ići u previsoke tier-ove - čak da budem iskren najzabavniji dio igre je oko BR2.3, bar u avionima ( čisti i pravi dogfight ).. 

 

- a ovo p2w ti Jack  normalno da nisi osjetio kad igraš od 2013 pa si se dizao jednako kao i drugi i sad imaš sve dignuto do ibera i znanje mapa i kaj koji avion, tenk itd radi ili ne i to je ok ali neko ko počne igru danas bude igrao protiv tebe ili nekog drugog ko si kupi odmah najjaći crew pa mu ai rear guneri skidaju pilote s 800m ili nikad ne igra sa stock avionom/tenkom koji treba dignut  naravno da će osjetiti nepravdu...

15 godina
offline
Re: War Thunder
VooDooZg kaže...
Jack Sparrow kaže...

 igram ju od 2013. od one bete i imam vjerovatno preko 3000h.

 

Igra mi zna dići živac, ali daleko of pay to win. 

 

Ne uopće nije pay2win   pa mogli bi WG instrukcije davati kak se to radi 

 

Daleko od toga da je WG bolji oni su jednostavno mutavi, neinovativni i zadrti i zato su lošiji od WT  ali reći da WT nije pay2win je sorry ali BS  - znaći crew kupuješ komplet čisto za novce, stock avion/tenk u full zgiran odmah opet za novce ( razlika između stock i full dignutog je tipa 2 BR ) crew 10 vs 50 je opet par BR a elementarna razlika zašto WT je p2w a WG nije je free XP jer u WG sa FreeXP digneš stock brod i sa Elite cpt skill koji je svojevrsni freeXP za kapetana digneš kapetana sa 1 na 19 ( ili 21 koliko sad već ima ne znam )...

 

Onda tu imaš zastavice itd koje ti u WG vrijede neograničeno dana i dobivaš ih prema tome kak dobro ili loše igraš dok u WT bonuse moraš u roku 2 dana potrošiti ili proadnu kaj je ujedno druga najveća idiotarija nakon ne imanja freeXP, besplatni premiumi su u WG isto drastično lakši za dobiti i ima neki grajnd koji je ajmo reć normalan..

 

Da ne ispada kak pljujem samo WT, WT je puno bolja igra sama po sebi sa puno više opcija igranja ( ja igram avione u WT a u WG sam valjda 5 godina brodove udarao na najjače )  ima i ona svojih gluposti ali drastično manje nego u brodovima na WG npr di jedino kaj valja su klanske bitke i to je to svi ostali modovi su samo RNG koliko ćeš debila dobiti a sam utjecat ne možeš nažalost, sistem bodovanja na kraju bitke u wg konkretno brodovima u odnosu na npe avione u WT je nebo i zemlja i već je dovoljan da se više nikad na brodove ne vratim ( u WT za apsolutno savku stvar koju napraviš si i adekvatno nagrađen i to kaj tvoj tim odigra za k nije bitno jer ti si svoje dobio i na kraju si tžan ali zadovoljan dok u brodovima se samo vućeš iz stanja nadrkanosti i iritacije u još gore stanje koje te tjera da vidiš koliko može biti debilno i nepravedno - maltene dobiš stockholmski sindrom i to bez zajebancije )..

 

Sve u svemu WT je ok ali očigledno isto ne treba ići u previsoke tier-ove - čak da budem iskren najzabavniji dio igre je oko BR2.3, bar u avionima ( čisti i pravi dogfight ).. 

 

- a ovo p2w ti Jack  normalno da nisi osjetio kad igraš od 2013 pa si se dizao jednako kao i drugi i sad imaš sve dignuto do ibera i znanje mapa i kaj koji avion, tenk itd radi ili ne i to je ok ali neko ko počne igru danas bude igrao protiv tebe ili nekog drugog ko si kupi odmah najjaći crew pa mu ai rear guneri skidaju pilote s 800m ili nikad ne igra sa stock avionom/tenkom koji treba dignut  naravno da će osjetiti nepravdu...

 pa dobro i svemu tome možeš pristupiti igrom, to nije pay 2 win. Pay to win je kad nekim stvarima imaju pristup samo oni koji plate.

 

A toga nema u WT, WOT ima gold municiju koja probija bolje, a možeš ili su ju mogao kupiti jedino pravim parama.

 

 

To što prodaju neka vozila kao premium, pa ni jedno nije nešto posebno. Harrier GR1 je najnoviji dodatak, iako je jako dobar, doslovno su američki harrier i harrier GR3 koje otključavaš bolji jer su i briži i imaju flerove i više raketa. Svaki mjesec se kroz onaj shop daje igračima premium stvari. Nikad nisam imao dojam da neki premium tenk ili avion ima prednost. IS6 ili Object 279 su opako dobri, ali zmeš neki tenk iz istog rajtinga i razvališ ih ko ništa. IS6 umire od jednog pogotka iz M46 koji je niži rank, Obj279 isto tako od bilo kojeg tenka od 7.7 pa na dalje.

 

14 godina
offline
Re: War Thunder
CPU kaže...

Imali li itko voljan da igra u squad sa mnom? 

 javi mi se ingame EdgeBoy

Jack Sparrow kaže...
Igra mi zna dići živac, ali daleko of pay to win. 

 igra je pay to research faster

to kaj obje igre (firme) prodaju premiume za 50€ na vise je normalno, obje su ruske , i tretiraju EU kao kravu muzaru

VooDooZg kaže...
 dok u WT bonuse moraš u roku 2 dana potrošiti ili propadnu kaj je ujedno druga najveća idiotarija nakon ne imanja freeXP, besplatni premiumi su u WG isto drastično lakši za dobiti i ima neki grajnd koji je ajmo reć normalan..

Sve u svemu WT je ok ali očigledno isto ne treba ići u previsoke tier-ove - čak da budem iskren najzabavniji dio igre je oko BR2.3, bar u avionima ( čisti i pravi dogfight )..

 skoro si u pravu, ALI... u war bonds shopu imas kutiju sa tim "bonusima" koji idu od 50% do max 900% za silver lions i research points i kad dobijes booster iz te kutije, on nema roka trajanja

imaju "free exp" al moras platit GE da bi ih otkljucal, to ti je onaj broj na vrhu ekrana desno di se to skuplja i sa tim mozes "boost research" za svaki tenk, avion i brod i za svaku naciju

i ovdje ima besplatnih premiuma, ja sam dobio iz log-in kutije XP-55 (ta kutija se dobije svakih 13 dana, i daje 3 il 4 moguca premiuma, njihove test driveove na 1h, i ostale stvari), sa warbond shopom mozes uzet 1 ili cak vise premiuma mjesecno (po starom sistemu) i ta vozila dolaze direktno u garazu

od evenata i sad battle pass-a dobijes KUPONE za vozila koje mozes aktivirat pa ti vozila ostanu u garazi, ILI ih mozes PRODAT na gaijin marketu z GJC (od svake prodaje firma uzima 15% za "transakciju" , a isto tako i decorations, decals i ostalo (kutije), sve sto ima kraj sebe znak da se moze prodat na marketu

poanta je da se nekaj kaj si zgrajndal za mukte, a netreba ti ili ne zelis (npr. neki event tenk koji nije premium), ljepo frknes na marketu.

onda za taj novac koji je na tvom akauntu i nemozes ga "podignut" na svoj npr. bankovni racun , mozes ljepo kupovat za igru kaj oces

golde, premium time, druge kupone na marketu..cak i stvari u premium shopu- one bundleove pravih premiuma

 

tako da ak igras lagano, niske premiume si mozes sam zgrajndat ili ak neces, kupujes universal back-ups i kutije sa boosterima bez roka trajanja, a to sam i napisal u zadnjem svojem kobasa-postu, netrebas kupit ama bas nista

Jack Sparrow kaže...
A toga nema u WT, WOT ima gold municiju koja probija bolje, a možeš ili su ju mogao kupiti jedino pravim parama.

 To što prodaju neka vozila kao premium, pa ni jedno nije nešto posebno.

Svaki mjesec se kroz onaj shop daje igračima premium stvari. .

 da, tu bar nema premium municije i to je blagoslov, do onog BR-a di tenkovi dobiju heat-fs i "darts", na prijelazu sa medium tenkova u MBT-jeve, kad oklop vise ne znaci nista i brzina je sve

 

kad nadjem malo vremena, napisal bum jos malo vise o tim "čitsima" ™ ili kako zaobici neke stvari, i kak profitirati mukte, o war bond shopu, eventima, i ostalom, sve to ja sam doslovno moral ucit na svojoj kozhi, jer nije bilo sveobuhvatnog guida dostupnog tada

do tad,

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: War Thunder

Konstantno djele vozila ili gold preko warbound shopa, twittera, facebooka ili youtuba.

 

Ma ja sam dobio besplatno preko eventova par tih premium i specijalnih vozila.

 

M60 AMBT, Merkava mk2, FJ-4B VMF-232 svi su brutalno dobri.

Onda sam dobivao gold preko wagera i 3 puta dobio thunder show golde, plus jednom na najboljem screenshotu. 

Kupio sam za ovo premium Churchilla kod švaba isto dobar tenk i zarađuje oko 100k po partiji. Onda Japanski BF109.

Dali su mi na mjesec dana da imam T-55-AM1 i Magach 3. Otključao pola stabla s njima u mjesec dana haha, i ima 3 milje silver lionsa.

 

Konstantno djele vozila preko warbound shopa. Eto sad uzeo talijanskog shermana da otključam njihove tenkove.

 

Battlepass isto dobar deal. Za male pare dobiješ 4 dobra premium vozila. Onaj F2G-1 je strašno dobar fighter, što sam isprobao najbolji superprop fighter u igri, spitfirea okreneš ko Tinu Katanić haha. A T-10A ne treba ni spominjati.

 

 

WOT je za razliku dosta teže igrati i baš teško ubiti nekoga tko ima vozilo rank više ili neke premiume.

Kao i svaka F2P igra, i ovdje grind bez para. Jer jebi ga, trebaju i oni od nečega živjeti. Ti ulažeš vrijeme ili pare, tvoj opcija.

14 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

Konstantno djele vozila ili gold preko warbound shopa, twittera, facebooka ili youtuba.

 

Konstantno djele vozila preko warbound shopa. Eto sad uzeo talijanskog shermana da otključam njihove tenkove.

 

Battlepass isto dobar deal. Za male pare dobiješ 4 dobra premium vozila. Onaj F2G-1 je strašno dobar fighter, što sam isprobao najbolji superprop fighter u igri, spitfirea okreneš ko Tinu Katanić haha. A T-10A ne treba ni spominjati.

 posto ne upraznjavam navedene jer sam u 20-om stoljecu zaglavijo, nist od toga, samo twić™ dropsi za sitna event vozila

 

my name is BOND, WAR BOND (shop)  nemoj zaboravit da ak imas obavljene specijalne misije za vozilo u shopu, mozes ih uzet vise, jedan za drugim, samo treba imat warbonda, jer se 12 specijalnih misija ne "potrosi" kad uzmes vozilo, znaci mozes vise vozila uzet, jedino neznam jel se moze uzet vise kutija za 14 misija, pretpostavljam da ne

 

betlpes je jako dobar dil, steta samo kaj vise nisu sva vozila kuponi

ja sam vagal dal aktivirat matildu, jer treba za jednu misiju od 30 pointsa i za zadnju-onih 16 misija skupa za 45 pointsa

posto sam dosta kasno pocel, odlucil sam sve napravit da uzmem t-10 da se proda

da sam bil pametan, misiju "hedgehog" di trebas 30 kilova il asista sa vozilom iz betlpesa sam mogo napravit sa onim test drive-om matilde na pocetku, dali su 1 h test drive, i mislim 4 backupa vec na njoj, taman za misiju

u iducem passu to nije bitno jer ce se prva 2 vozila odma AKTIVIRAT na akauntu, nema kupona

okrenut tinu katanic (neam pojma ko je to) nebi smjelo bit lakse i jeftinije nego dobit maju $huput da testira madrace

ili kak kaze OddBawz, u jednom videu, "dont get pipper perried " ™

 

e sad bi reko Informaticar Starog Kova ™©® : "nemoj da nekog utepem da ide guglat tinu katanich" jer svi znaju pajper peri

p.s. ko nezna, to je ona cura sa one di je okruzena ljudima kaj rade ko crncimakar nju cesto brisu i stavljaju druge na tu fotku kad neko trazi da "urede" fotku neke cure koja sjedi / lezi na kaucu, al da "izgleda ko da ima posao"

idem guglat katanich

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
War Thunder

Ima li koji aktivni balkanski klan?

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
War Thunder

.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2022 22:41 (Mt00).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

posto je najavljen novi update i izasao je trailer, a muzika je neka koruza, evo kak je to trebalo bit

prepravljeni trejler

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

ko igra avione i dosao je daleko s ruskim tree-jem obavezan je nabavit OVO

kad padne cijena naravno, sad je 25!!!! GJC

MiG-21bis-SAU, Croatian Airforce, Zemunik AirBase

https://warthunder.com/en/news/7744-market-trophies-with-user-created-danger-zone-camouflages-en

ima cak i neki hellcat camo  od bosanske vojske

 

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice