TIE FIGHTER Total Conversion (TFTC)

poruka: 3
|
čitano: 1.582
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
TIE FIGHTER Total Conversion (TFTC)

Pozdrav kolege bugovci!

 

Želim skrenuti pažnju na nešto što je očito svima prošlo ispod radara. Pravi dragulj za nostalgićare, generaciju dovoljno staru da se igrala tamo 90-ih, ljubitelje Star Warsa i sve koji će to postati i za sve uz koje je Sila!

 

Svima koji su imali privilegiju biti dovljno stari da igraju jednu Legendu tamo u početcima gaminga vjerujem da će ovo izmamiti suzu na oku kao što je i meni.

 

Radi se o preradi (Total conversion) legendarne space sim igre iz Star Wars svijeta TIE FIGHTER. Igra je potpuno prerađena za moderne mašine s jako dobrom grafikom čak i za današnje sandarde.

 

Igra se instalira povrh X-Wing Alliance Upgrade patcha koji se pak instalira na STAR WARS™: X-Wing Alliance (još jedna legenda) instalaciju. Zvuči komplicirano ali u stvari je jako jednostavno. Osobno preferiram igru s GOG platforme jer je s njom najlakše manipulirati pa ukoliko se odlučite isprobati ovaj zbiljan fenomenalno odrađen projekt preporučam da se igra uzme s GOG bez obzira imate li je na STEAM-u ili možda čak na CDima.

 

Sve što vam treba je na sljedećim linkovima redosljedom instalacije. Na samoj stranici TIE Fighter Total Conversion (TFTC) je odličan i detaljan tutorial instalacije tako da ne bi trebalo biti problema.

 

X-Wing Alliance

 

X-Wing Alliance Upgrade


TIE Fighter Total Conversion (TFTC)

 

Eto nadam se da će nekome ovo uljepšati ove blagdane.

 

For The Empire!

Moj PC  
4 0 hvala 2
10 godina
offline
TIE FIGHTER Total Conversion (TFTC)

Legendo! Hvala na ovome! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: TIE FIGHTER Total Conversion (TFTC)
Moloch kaže...

Legendo! Hvala na ovome! :)

Nadam se da imaš đoju!  Bez toga to nije to!

 

Ja uvodim red u Galaksiju u ime Cara! Die rebel scum!

 

Javi dojmove kako ti se čini!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice