The Surge

poruka: 26
|
čitano: 2.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
The Surge

Opisuju je kao  sci fi Dark Souls i izgleda jako zanimljivo.

 

http://store.steampowered.com/app/378540/The_Surge/

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Surge

Bit ce jogurt prvi dan btw 

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
The Surge

Jim Sterling veli da su mu prvi dojmovi dosta pozitivni, pa me barem malo zaintrigirala. Po par trailera koje sam prije vidio nije izgledala bog zna kako posebno. Nastala je sad poprilična rupa nakon zadnjeg Dark Soulsa pa se nadam da ipak bude donekle dobro. Lords of the Fallen recimo mi nije sjeo. Obrisao nakon sat vremena igre. Sreća da je bio 2 eura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
The Surge

Jel igra ko? Dobila dobre recenzije pa je stavio skidat.  Kad završim sa RE7 se bacam na ovo. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Surge
skank666 kaže...

Jel igra ko? Dobila dobre recenzije pa je stavio skidat.  Kad završim sa RE7 se bacam na ovo. 

slicno kao lord of the fallen samo buducnost i roboti, neki je uspoređuju sa dark soulsom, samo osim slicne mehanike, ostalo nema nista, pogotovo tezina. Odigrao sam ja oko 2h, nije lose, mali naputak za sve koji igraju, pratit cjevi, odnosno "struju", znaci treba dizat core lvl i checkpointove sa strujom sređivat, jer lako se ode dalje od tog pa se gubis di treba i netreba, pa kad umres, puno posla vratit se tamo po scrap koji si prikupio. Prvi boss izgleda problematican al ustvari jako je lagan, i tek sam poslje na youtubeu vidio da cak i brze ga se moze i jednostavnije ubit.

 

Ima brzanac kao rogue i ima rhino, kao tank, pa birat sta netko misli igrat. sa roguem koliko sam skuzio treba dosta izbjegavat al ima velik DPS, jos sam citao ako se stave dual oruzija jos je brzi i veci DPS logicno, dok rhino je sporiji, i ovisno o oruziju DPS mu moze isto bit velik, samo treba pametnije igrat i jednostavno predvidit kad sta napravit zbog sporijih napada. Ja igram rhino, gear mu je dobar zasad, neke neprijatelje sredim sa normalnim napadama, ne stigne kontrirat, neke jednostavno roknem heavy , maknem se, roknem opet i tako tri put i dole je, jos ako ciljam weak spot i prije, al vecinom idem na armored djelove, em zbog geara, em daju vise scrapa, isto tako, finisheri, nemojte se opustat, jer zapravo moze vam kontrirat finisher, ili vi mozete promasit, tako da nemojte uvijek mislit kad napunite kocku za finisher da je to to i da mozete pustit gamepad i da je protivnik gotov. U vecini slucajeva ce bit, al opet, nije 100% sigurno.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
odjavljen
offline
The Surge

Probao malo sinoć i mogu reći da mi se na prvu igra sviđa... Fora mi je setting, kontrole su super i ona mehanika odsjecanja udova također. Uglavnom, jako mi se sviđa

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Surge

Koju klasu si uzeo?. Drz se upocetku onog svjetleceg "maca", za pocetak je super i najbolji, a mozes ga i upgrade.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Surge
TheDarkSide kaže...

Koju klasu si uzeo?. Drz se upocetku onog svjetleceg "maca", za pocetak je super i najbolji, a mozes ga i upgrade.

 Onog brzog... Za sada mi je dobar onaj neki vibro sword (ko i KOTOR-a). Taj mi je spor i prevelik - zasada..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
15 godina
odjavljen
offline
The Surge

Evo nakon par sati igre mogu reć da je dobra igra... Tu je više stavljen fokus na ovu običnu rulju koja te sjebe dok si rekao keks. Fora je način na koji si nabavljaš armor (oćeš komad armora-moraš ga odjeć) Lvl dizajn je ko u DS, ideš i onda otključaš shortcut do bonefire-a tj OPS-a u ovoj igri. Uglavnom, cool je igra.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Surge

Jel igra ima opciju za isključiti "camera shake"?

To se nije moglo na Lord of the Fallen, a bio je jedan od razloga zašto sam odustao od igranja.

thx.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Surge
DeniZg kaže...

Jel igra ima opciju za isključiti "camera shake"?

To se nije moglo na Lord of the Fallen, a bio je jedan od razloga zašto sam odustao od igranja.

thx.

Nemoj me hvatat za riječ ali vjerujem da da jer su se devsi dobrano potrudili oko opcija. Stvarno svega ima. Moram priznat da nisam ni primjetio da ima camera shake... Ako i ima vjerovatno mi ne smeta.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
15 godina
odjavljen
offline
The Surge

 Da malo javim dojmove jer mislim da bi trebao. Taman prošao 3 bossa i  mogu reći da je igra super! Ima manje stvari na koje treba pazit nego souls igre ali su zato super posložene. npr levelamo samo core power a s core power otključavamo neke liftove, core pwr nam i određuje koji broj implatanata možemo koristiti i kakav armor možemo koristiti (implatanti i armor troše core power). Armori, osim što se moraju skupit tako da ih jednostavno otkinemo sa gada se također levelaju do mark 4. Za levelanje npr armora za ruku nam treba materijal koji se nalazi u, pogađate, armoru za ruku - dakle, kidaj ruke. :D Dosta jednostavno ali jako zabavno.

 Lvl dizajn je fora, nije neki raznoliki pošto se sve dešava u i oko tvornice tako da to nekome može predstavljati problem, meni osobno ne. Kao što znate postoji nešto kao bonefire i postoje prečaci do njega... Mobovi su relativno jednostavni za sredit ali udaraju jako, jako jako. Dosta puta sam izginuo zbog toga - kao, samo ću protrčat pored njih i onda me neki seronja mazne dva puta i doviđenja. Bosseva ima puno manje nego u soulsima a i nisu neki zajebani... Na prvu se možda tako i čini ali činjenica je da ako ja nisam puno gubio vremena na njima onda sigurno neće ni veterani soulsa. Moram priznat da nisu ni dosadni, ni mobovi ni bossevi.

Valuta za dizanje lvl je tech scrap, isto ko i duše... Uz razliku da imamo određeno vrijeme u kojem moramo, nakon što poginemo, skupit ostale scrapse inače ode sve u pizdu materinu... Sve u svemu, igra je super. Kontrole super i responzivne jedino kamera zna nekad (dodueše rijetko) predstavljat problem ali stvarno rijetko. Za sada ocjena od mene jedna solidna 8/10.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Surge

Pozz.Evo ja naletio na jedan meni ozbiljan bug.Kada je oko mene magla,pojavljuje mi se svjetlucava plava boja.Neznam dal je do grafe ili do drivera

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Surge
Endymon kaže...

Pozz.Evo ja naletio na jedan meni ozbiljan bug.Kada je oko mene magla,pojavljuje mi se svjetlucava plava boja.Neznam dal je do grafe ili do drivera

 Ili je do jedne od opcija u meniju grafičkih postavki koja kao simulira neku distorziju svjetla nešto nešto. nemam pojma ni ja kako se to zove... Vidi malo u postavkama. Ja sam skoro završio igru, sinoć počistio Nucleus i još mi ostao Boss fight. Cijelo vrijeme sam furao lagani armor i onaj ko mač onehanded. Igrica je skroz dobra a po komentarima mi se čini da je samo nas dva igramo - šteta.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
11 godina
offline
The Surge

Evo i ja sam je poceo igrati.Bilo je do drivera.Stavio sam zadnje drivere i sada sve super radi.Ugl i ja takodjer imam nekakav mac kao motorna pila.I uzeo sam i ja light armor.Vise volim da mi se lik brze krece.Za sada igra jako dobra i ako steta sto nema save,nego te vrati skroz na zadnji chekpoint i opet se sawnaju na novo neprijatelji.Mozda mi je to nekakva ajmo reci mana,ali sve u svemu za sada mi izgleda super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Surge
Endymon kaže...

Evo i ja sam je poceo igrati.Bilo je do drivera.Stavio sam zadnje drivere i sada sve super radi.Ugl i ja takodjer imam nekakav mac kao motorna pila.I uzeo sam i ja light armor.Vise volim da mi se lik brze krece.Za sada igra jako dobra i ako steta sto nema save,nego te vrati skroz na zadnji chekpoint i opet se sawnaju na novo neprijatelji.Mozda mi je to nekakva ajmo reci mana,ali sve u svemu za sada mi izgleda super.

 Nikad nisi igrao Dark Souls? To ti je ta šema. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
11 godina
offline
Re: The Surge
skank666 kaže...
Endymon kaže...

Evo i ja sam je poceo igrati.Bilo je do drivera.Stavio sam zadnje drivere i sada sve super radi.Ugl i ja takodjer imam nekakav mac kao motorna pila.I uzeo sam i ja light armor.Vise volim da mi se lik brze krece.Za sada igra jako dobra i ako steta sto nema save,nego te vrati skroz na zadnji chekpoint i opet se sawnaju na novo neprijatelji.Mozda mi je to nekakva ajmo reci mana,ali sve u svemu za sada mi izgleda super.

 Nikad nisi igrao Dark Souls? To ti je ta šema. :D

 Iskreno probao sam dark souls 1.Ali posto je bilo optimizirano za joistick sam odustao.Jednostavno nije mi leglo igrat nekakav RPG sa joistickom.Neznam dal su mozda sta popravili sto se tice kontrola.

11 godina
neaktivan
offline
Re: The Surge

Za igre kao surge, dark souls ti je normalno da svaki put kad odes na bonfire ili checkpoint da se neprijatelji respavnaju, jer indirektno te igra pokusava navuc da sto vise riskiras bez vracanja natrag sa onim multplayerom sa scrap ili duse u solsima. Ima lik na yt presao je igru s tim da se vracao na checkpointove samo da dize core lvl da moze otvarat vrata, osim toga, nista. Koristio oruzija samo koja je skupio od palih neprijatelja, ostalo nije dirao. Al to moras imat malo i mazohizma  u sebi, i jednostavno naucit jako dobro kako koji neprijatelj reagira i kako protiv koga igrat.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: The Surge
Endymon kaže...

 Iskreno probao sam dark souls 1.Ali posto je bilo optimizirano za joistick sam odustao.Jednostavno nije mi leglo igrat nekakav RPG sa joistickom.Neznam dal su mozda sta popravili sto se tice kontrola.

 Dvojka i trojka su rađene sa tipkovnicom na umu pa su bolje u tom pogledu. Za jedinicu je čak trebalo neki mod da bi s keybom igrao. Nije da bih ikad igrao s njom, ali eto, nekoga veseli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: The Surge
Hexfire kaže...
Endymon kaže...

 Iskreno probao sam dark souls 1.Ali posto je bilo optimizirano za joistick sam odustao.Jednostavno nije mi leglo igrat nekakav RPG sa joistickom.Neznam dal su mozda sta popravili sto se tice kontrola.

 Dvojka i trojka su rađene sa tipkovnicom na umu pa su bolje u tom pogledu. Za jedinicu je čak trebalo neki mod da bi s keybom igrao. Nije da bih ikad igrao s njom, ali eto, nekoga veseli.

 A znaci ipak ima mod nekakav?Jer stvarno probao sam jedinicu i ono...Konzolitis je bio zesci.A to barem meni nikako nije odgovaralo

13 godina
offline
The Surge

A ne znam sad više na pamet. Uglavnom port jedinice je bio poprilično smeće pa je community dosta stvari popravio. I s grafičke strane i sa strane normalnog korištenja keybe i miša.

 

Osobno nisam imao nikakvih problema. Sve Dark Soulse sam prošao na gamepadu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
The Surge

Poćeo sam NG+ ilitiga - završio normalnu. Super je igra, od mene 8/10

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
The Surge

Pozzz.Imam jedno pitanje.Kako se napreduje dalje kroz mapu?Posto konstantno dal umro ili sve prosao,me vrti u krug.Vidim da neka vrata traze nekakvih 55 necega.A nemam pojma sta trazi.Sta treba upgrejdat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Surge
Endymon kaže...

Pozzz.Imam jedno pitanje.Kako se napreduje dalje kroz mapu?Posto konstantno dal umro ili sve prosao,me vrti u krug.Vidim da neka vrata traze nekakvih 55 necega.A nemam pojma sta trazi.Sta treba upgrejdat?

 Pa imaš samo core level za levelati. :/ i niš drugo. A di si sad uopće? Koja mapa?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
11 godina
offline
Re: The Surge
skank666 kaže...
Endymon kaže...

Pozzz.Imam jedno pitanje.Kako se napreduje dalje kroz mapu?Posto konstantno dal umro ili sve prosao,me vrti u krug.Vidim da neka vrata traze nekakvih 55 necega.A nemam pojma sta trazi.Sta treba upgrejdat?

 Pa imaš samo core level za levelati. :/ i niš drugo. A di si sad uopće? Koja mapa?

 Ma jos se vrtim po prvoj.Dosao sam u onaj podzemni kompleks i ona vrata gdje te skeniraju,nije mi odobrio ulaz.Tako da opet sam se vrtio u krug.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Surge
Endymon kaže...

 Ma jos se vrtim po prvoj.Dosao sam u onaj podzemni kompleks i ona vrata gdje te skeniraju,nije mi odobrio ulaz.Tako da opet sam se vrtio u krug.

 Ok, Navikni se na to da ta security vrata nećeš moći otvoriti do pred kraj igre kad dobiješ novi exo rig i to security exo rig... Na tom prvom levelu, u tom podzemnom komplexu moraš upaliti generatore (znat ćeš kad ih upališ). Nakon toga se vrati na maglev stanicu i tamo ćeš imati prvi boss fight... Ako ga pobijediš ideš vlakom na sljedeći level. 

 Ja sam odustao od NG+ jer mi je prelako pa mi baš i nije gušt samo prolazit kroz igru. U jedan dan u NG+ sam rješio 3 bossa pa reko nije to to, nema baš izazova.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice