Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

poruka: 32
|
čitano: 7.586
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Da malo popiracamo o vasim iskustvima o igrama i svemu tome ;)

Ovak posto je tesko nac negdje top listu od starijih legendarni od SP do MP pa da malo popricamo o tome ;)

Onda trenutne igre koje ima jako puno i puno se igraju i naravno jako su dobre(pa da i o tome razmjenimo misljenja)

I nesto sto osobito mene najbolje zanima nove igre u najavi koje dolaze ;) Svi mi jedva cekamo GTA V ;)



Stare igre meni legendarne eto Cod2, 4 (to je jos uvijek koje igram ponekad) a neka legendarna mi je bila nfc Most wanted ;)

Trenutno igram novi cod, watch dogs, pes 2015( ocekujem crack za fifu15) nfs rivals, gta IV, far cry 4 (skida se bf 4 pa poslje unity )

Za novije sad ocekujem gta V a za druge ni nezz koje ce biti nesto dobre ;)


murkovic
Moj PC  
3 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Meni najbolja MP igra koju sam ikad igro Wolfenstein ET, do dan danas nisam igro igru u kojoj sam više uživao nego u tome. Je da sam dosta kasno počeo igrati, al večinom sam igrao warove (scrimove) u clanovima i jednostavno najbolje gaming iskustvo ikad. Od MMO igro sam dugo atlanticu i od tog vremena me jedino tera impresionirala al je počela već propadati kad sam ju konačno skužo pa ju nit niko od mojih frendova nije baš htio igrati.

 

Od "novijih" igra igram već godinama LOL makar gubim volju već polako a i nisam tolko zagrižen za igre ko nekad. Ponekad bacim bf3 iz zajebancije al smatram da su sve novije popularne FPS igre dosta loše, jednostavno nakon WOLF ET-a codovi,bfovi i csovi mi se predosadni i nezamiljivi čine. Nadam se da će možda nekim čudom Dirty bomb zaživit pa bi to možda počeo igrati. Od nadolazećih igra najviše očekujem također GTA5, i nadam se da će jednog dana neko napraviti (usavršiti) neku survival igru jer su sve dosad teže smeće (h1z1 izgleda ko da ima potencijala al ne želim reći prerano) al mi se taj žanr čini dosta zanimljivim. Bil bi veoma sretan da dođe i neki pošteni MMO na tržište koji nije WOW al to je vjerujem još manja šansa od toga da neko napravi poštenu survival igru :P .

lol [eu]east: z0mbie
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 20:07 (death_zombi).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Ja uživam u starim Heroes of might and magic 3. Legendarna igra. Ja i frendovi mlatimo online preko Gamerangera. Uzeo igru čim je došla na GoG.

Ovaj tjedan izlazi HD verzija igre. Jedva čekam 

Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

uf, dosta sam se naigrao i to na relativno slabom hardveru. sad kad imam solidan komp, nemam vremena

 

neke od omiljenih su mi age of mythology + the titans, gta vice city, UT 99 i quake 2, prva 2 Max Paynea, PES 6 u kojem sam gubio cijela popodneva sa frendovima, KOTOR - bio i ostao zaluđen star warsom, pa onda je došla faza sa avanturama: broken sword i monkey island, COD 4 promod - natukao 1200 sati, Mortal faking Kombat 3, Star wars episode I - racer, diablo 2, TES morrowind, baldurs gate...

 

danas redovito igram Europa unviersalis 4, novi mortal kombat, injustice i od nedavno Insurgency - jedini MP FPS nakod cod4 u koji mi je baš legao. treba dan-dva da se skuži osnove, al kad krene...

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Ja jos uvijek rokam Unreal Tournament 2004 i warcraft 3 dotu :), nisam presao na dotu 2 jednostavno mi se grafika nesvidja naspram jednostavne war3 grafike.

Poceo sa doom, command & conqure, 7th legion, civilization kasnije se otvorile igraone pa smo stalno igrali  cod , unreal tournament 99, quake 3 arena, cs 1.6, return to the castle wolfenstein, age of empires, command and conquer red alert, gta 3, need for speed neznam koji dio znam samo da je najbrzi auto bio "el nino" tako nesto, tako da i to naravno ostaje u sijecanju, skoro zaboravio diablo i hrvatski serious sam (sa onim kamikaze cudovistima sto se deru i trcu prema tebi haha).


Zatim na play stationu crash team racing, crash bandicoot, twisted metal, vigilante 8, metal gear solid, gran turismo, tomb raider i jos puno igara kojima neznam ime ali su mi u sijecanju!

Od novijih igara cs:go se igra, a ocekuje se novi remake unreal tournament-a, jednostavno mi nepasu vise nove igre i uglavnom se baziraju na istim sa updateanom grafikom, nije mi zanimljivo single player igrati vise.
Svi ocekuju gta5, ali to je ista igra koju sam na ps2 igrao kad sam ga kupio sa updateanom grafikom, dosadilo mi je :).

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Evo da se i ja upišem,

 

Veliki sam fan RPG-a tako da meni u biti najviše fali nešto novo sa D&D pravilima (3.5 ili prije)

i sad imam IWD i NWN instaliran na kompu pa upalim tu i tamo da se sjetim dobrih starih vremena

prije poglupljivanja igara. Sada trenutno Igram Diablo 3 ali to je ipak aRPG i nema previše mozganja.

Veseli me izlazak IWD EE i kupio ga odmah ali eto volio bih nešto nojive tog tipa.

(kad nakon 10h igranja dobiješ two handed axe 1d12+1 neopisivo) :)

 

Eto tolko..

 

US server keke013#2101
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Ja sam krenio od kasnijih 90-ih pa da izlistam sta mi pada na pamet

Ut 99

COD

Heores M&M 3

Commandos BEL

red Alert

CS 1.6

The Sims

Age of empires

Diablo

Half-Life

Starcraft

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Jao stare legende... Pola cu ih zaboravit spomenut, ali neke naprosto moram.

 

U legende bih definitivno stavio Dune i Dune 2 koji su inspirirali i originalni Warcraft, AoE, cak i kasniji C&C.

Od avantura, kako smo ih onda zvali, a danas moramo pisati point and click jer je svasta nesto postalo avantura, bih definitivno stavio Monkey Island 1 i 2, DotT ili Day of the Tentacle, jednu od najlegendarnijih igara moje mladosti, Indiana Jones and the Fate of Atlantis - jedna od ponajboljih avantura kako za mozganje, tako i za dozivljaj prave indi dogodovstine. Bilo je tu jos kasnije igara poput full throttle, Grim Fandango itd.

RPG, sto mi je omiljeni zanr i takodjer mi je iznimno zao sto se danas poglupljuje, definitivno pamtim po Baldur's Gate 1&2, NvN 1&2, IWD 1&2, Fallout 1&2, cak i tactics mi je bolji od novijih bethesdinih verzija.

Originalni diablo koji je imao srce i dusu i iako novi obiluje beljestavilom i igram ga, naprosto to nije taj osjeca, Diablo 1 je definirao taj H&S zanr, bio je prekretnica, prava revolucija u ono vrijeme i definitivno jedna od najoriginalnijih igara tog doba.

FPS, definitivno ne moj omiljeni zanr, ali ne mogu rec da nisam proveo desetke sati uz Wolfestein i Doom 1&2, pa i kasnije uz Duke Nukema 3D, ali ipak kod Duke sam vise igrao Duke Nukem 1&2, makar su to puno starije igre.

 

Nitko ne spominje igre poput Centurion, North & South (ovo ste sigurno igrali u multiplayeru kad su vam prijatelji dosli doma), Komander Keen, Rayman, The lost Vikings 1&2... i desetke ostalih starih legendi. Mislim Prince of Persia, koliki ste gubili mladost na tome? Jos starije igre, tko se sjeca Dave i Dave 2? Alley Cat? Originalni GTA i GTA 2 dok jos nije bilo 3D?

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Uh samo kad se sjetim unreal tournament,i quake arena 3 to sam roko po cijele dane,naravno tu je i medal of honor i cod2,i naravno sims 1,Vjerujem da vas je vecina igrala skoro sve,i da nezaboravim resident evil na playstationu po cijele dane :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!
keke13 kaže...

Evo da se i ja upišem,

 

Veliki sam fan RPG-a tako da meni u biti najviše fali nešto novo sa D&D pravilima (3.5 ili prije)

 

 

 Jesi probao Divinity Original Sin ?

Fenomenalna igra koja objedinjuje DnD pravila. Moja ogromna preporuka. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 12:45 (AmonZero).
14 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Onako iz rukava:

- C&C Red Alert

- Tiberian Sun

- Dune 2000

- Commandos BEL

- RTCW

- Homeworld

- FreeLancer

- Star Wars - Jedi Knight Dark Forces II

http://www.norgems.com
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!
AmonZero kaže...
keke13 kaže...

Evo da se i ja upišem,

 

Veliki sam fan RPG-a tako da meni u biti najviše fali nešto novo sa D&D pravilima (3.5 ili prije)

 

 

 Jesi probao Divinity Original Sin ?

Fenomenalna igra koja objedinjuje DnD pravila. Moja ogromna preporuka. 

 Jesam imam je instaliranu al nisam je prešo još. A da su baš D&D i nisu al bolje i to nego ništa! 

US server keke013#2101
11 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Da i ja brzo napisem moje omiljene dok Pirat ne zakljuca temu ...

 

Commaned Keen, Dangerous Dave in haunted Mansion, Cool Spot, Jazz Jackrabbit, Earthworm Jim, quake/duke/doom/blood/shadow warrior, carmageddon, bf serijal, cod serijal, i tako ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

niko ne govori o piratskim igrama, niko ih ne spominje, nezz zasto bi zakljucao temu :/ 

murkovic
15 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Kad smo vec kod piratskih igara - originalni "the pirates" - jao sto je to bilo dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Fan Call of Duty! 
Od starih do novijih ;) Advanced warfare meni Super !

Danilo
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

CoD2

Battlefield 1942

Freedom Fighters

Doom 3

Splinter Cell
Hitman

Time Splitters 

Scarface the game

GTA San Andreas

Unreal Tournament

Red Alert 2

MGS

 

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

¸Ja se sjecam kad sam od sestre za bozic dobio PoP Warrior Within.

Koja je to igretina! :)

9 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

CoD1, CoD2 2 najbolja multiplayera koja sam ikad igrao, nekako me ovi novi cod serijali ne privlace sa manjkom price i potrebnog skilla da igras i budes dobar na igri, bio sam jedan od najboljih cod1 igraca, igrao i za repku na dobrom starom clanbaseu, na cod2 nisam dozivio toliki uspjeh ali sam eto relativno poznat igrac i tu bio. zato zivio dobar oldschool multiplayer za koji je bio potreban skill i mozak, a ne ova danasnja izdanja sa razno raznim perkovina, ugradjenim wallhackovima itd itd.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

CoD 2  multi daleko najbolji. Ovi novi modern warfare me toliko ne privlace da ne znam uopce gdje pocet opisivat zasto.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Iskreno Cod4 je imao najbolji multi. Taman je imao tolko da nebude over the top,i popravio je mnogo zastarjelih stvari iz CoD2. (ilitiga lik se skriva iza šperploče u CoD2 i nemos mu nista ako headglitcha,samo glavu pogodit itd...)
Nisam se zabavljao u pucacini multiji nikad kao u 4vorci.

10 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Meni najdraža MP igra je dobri "stari" Battlefield Bad Company 2 a volim zaigrat i CoD2 koji jos uvik ima igraca.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Danas sam na prijateljevom xfireu nasao jedan dobar screenshot doduse ne znam koliko je star, previse oldschoola i skilla na jednoj slici :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!
www.mmo-balkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Dobar stari cod2, iznenadjujuce koliko je igra aktivna s obzirom da je ulaskom u 2015-tu napunila 10 godina starosti, jos uvijek ima oko 12-13 tisuca igraca prema xfire brojkama

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

stronghold crusader(dan danas je znam zaigrat, fenomenalna strategija

rayman izazov je bio preći tu igru prije par godina, mucio sam se dobirh mjesec i pol da sakupim sve one male roze i pobijedim glavnog, igru imam negdje tamo od 2000 a tek je 2012 ja mislim preso

command and conquer 1

Heroes of might and magic 3

San andreas

 

od novijih LoL, fifa sa burazima, novi Rayman i to je to, ne privlace me vise igre kao nekad

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

nažalost od cod 2 (i originala) nemam ss-ove jerbo nisam koristio tad xfire, al evo par komada iz 2009.-e

cod4 promod verzije 2.04 i 2.06 - dok još nije bilo čitera koji su ga na kraju i ubili. ovo danas kaj se igra na serverima nije ni do koljena

 

P.S. Kako bi sad rado zaigrao... pa slaganje .cfg fajla po 3-4 sata - sve za fps, hitreg i izbjegavanje packet loss-a, pa daj mjesečno 95 kn za klanski 16-slotni server, pa clanbase, pa sobe u skypeu (dok su bile besplatne)...

 

 

jedan od razloga za 250 fps-a :) jedan od razloga za 250 fps-a :)
vacant! :))))) vacant! :)))))
dar-mar po publicu :D dar-mar po publicu :D
3v3 war 3v3 war
6v6 war 6v6 war
još malo iživljavanja na publicu... još malo iživljavanja na publicu...
Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

Slobodno pogledajte screenove od 2005 http://social.xfire.com/users/lapad1234567890lapad12345/screenshots

 

2005 je bila najbolja godina, dosao je wow, cod2, bf2, silkroad online, a tu je i voyage century online :)

www.mmo-balkan.com
12 godina
offline
Stare legendarne/ Trenutne/ Nove igre!

daj nemoj me je8at!! ti si bio u unitX, bivši fragM? pas mater, jel mario još igra ili je skužio da je 3000 sati previše

ja sam igrao u WhitePower - kingpiNNN aka spartanzy :)

 

ko bi rekao :)

 

 

Layla, you've got me on my knees.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice