Star Trek Online (STO)

poruka: 1.523
|
čitano: 242.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Star Trek Online je MMORPG igra koju razvija Cryptic Studios. Njezin izlazak je najavljen 31.3.2010. 2.2.2010.

Svaki igrač će biti kapetan svoga broda - Federacijskog ili Klingonskog. Posada će biti kontrolirana računalom (NPC), a brod se može personalizirati po vlastitoj želji. Čak je moguće izmisliti vlastitu vrstu izvanzemaljaca. Biti će moguća interakcija sa drugim igračima na raznim planetima i u svemiru, kao i na samom brodu. Igrači će moći istraživati nekartirane djelove svemira i boriti se protiv drugih igrača. Radnja se odvija u 25. stoljeću.

 

Zbog copyrighta neću priložiti screenshote uz ovaj post. Umjesto toga, dajem vam linkove na kojima možete doznati više o igri.

Linkovi:
Službena stranica: http://www.startrekonline.com/
O igri: http://www.startrekonline.com/about_star_trek_online
Screenshoti: http://www.startrekonline.com/screenshots
Trailer: http://www.startrekonline.com/videos

Wikipedija: http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Trek_Online
Memory Alpha: http://memory-alpha.org/en/wiki/Star_Trek_Online

 

Naravno zadivljen sam i jedva čekam da izađe, ali zbog odlične grafike i kompleksnosti igre pretpostavljam (odnosno siguran sam) da je neću moći pokrenuti. A trebat će mi i flat-rate.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 20:12 (andy0101).
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Čini mi se da će to biti odlična igra.Samo da bude optimizirana i bez velikog broja BUG-ova.

written by pod009
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 18:47 (pod009).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
andy0101 kaže...

 

 

Zbog copyrighta neću priložiti screenshote uz ovaj post.

LOL

 

Pogledao sam 2 trailera i grafika nije nešto super, brodovi su tmurni ništa novog nisu izmislili samo stare redizajnirali dodali debeli ablativni oklop nove XIV phasere itd.

 

Moj dojam zasada je da možda vrijedi probat, ali Star wars The Old Republic zvuči bolje.

 

Star Trek Excalibur će biti bolji po pitanju svega od STO-a, jedino što nije online.


Vjerovatno ću i probat, samo ako nebude koštalo ko svetog petra kajgana.

 

EDIT: neće ti trebat flat rate, zato što MMORPG-ovi skidaju jako malo, tak su meni rekli oko 1GB za cijeli mjesec.

 

Najbolje star trek igrice su većinom one vezane uz brodove (bridge commander, armada, starfleet command) no ima i jedan u prvom licu koja je super Elite Force (igrao dvojku), i veoma mi se dopala jer možeš ići po većini dijelova broda i fightat se, samo u dvojci sam veći dio bio na planetu i borio sam se protiv onih creature-a, što sam se isprepadao.

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 18:56 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Online (STO)
Hyperion kaže...
andy0101 kaže...

 

 

Zbog copyrighta neću priložiti screenshote uz ovaj post.

LOL

Pa neću da me jure moderatori i Crypticovi odvjetnici Smijeh

 

Najveći adut ove igre bi trebalo biti to da možemo ući u warp i istraživati svemir and "boldly go where no one has gone before" Cool

15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
andy0101 kaže...
Hyperion kaže...
andy0101 kaže...

 

 

Zbog copyrighta neću priložiti screenshote uz ovaj post.

LOL

Pa neću da me jure moderatori i Crypticovi odvjetnici Smijeh

 

 

Još jedan LOL


Pa tko će te ganjat još će ti zahvalit što reklamiraš

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Prešao sam promet za ovaj mjesec pa pokušavam trošiti što manje, slike su velike, a nema potrebe jer sam stavio linkove na galeriju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 18:12 (andy0101).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Imam i ja mobilni internet 3GB = 195kn , ali ja nabijem svaki mjesec 5-6GB pa račun bude 450-500kn, TELE 2 OFC.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Ne mogu docekati STO, samo me malo brine sto ce Cryptic onda imati dva mmo-a na trzistu sto moze biti jako lose. Recimo da im ide bolje CO i oni odluce vise vremena, resursa i paznje posvetiti toj igri dok STO lagano umire. Naravno sumnjam u takav razvoj dogadjaja jer ce prije biti obrnuti. Volio bi kada bi obje bile uspjesne jer obje tematike mi se svidjaju.

Znam da na igri rade dva razlicita tima jedan zaduzen za CO jedan za STO, ali tesko da ce kompanija ostati objektivna kada recimo STO dosegne rang wow-a i donese milijune kuci. (naravno to je lol, ali bare with me) ^^

 

Isto tako kao prednost vidim to sto ce CO izaci prije na trziste jer ce time dobiti razne kritike/pohvale koje mogu primjeniti na STO-u. Mislim da je lako moguce da se release date pomakne, ali i bolje tako. Radije da izadje dobra igra s manje bugova nego neko smece radjeno na brzaka.

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Mozes biti siguran da ce poprilicno puno fanova Star Treka zaigrati STO (a ima nas puno). San svakog fana je (za sada) biti dio Star Treka, imat svoj brod, svoju uniformu, cin. Pa nek i nema neku uber grafiku mislim da ce dozivjeti uspjeh (osim ako ce imati hrpetinu bugova). Kad malo bolje promislim ova igra nikad nece imat kraja, opcije su beskonacne i nepresusive.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

na "ufp croatia" piše da su hrvati osnovali svoju flotu, ima ih osmero mislim više-manje, tko hoće može se pridružit. Ja vjerovatno budem igrao taj MMORPG, više mi se sviđa od SW - TOR.

 

Očekujem da dobro optimiziraju oružja, štitove tj. jačinu brodova uopće i da scaling brodova.

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Kad to izade u nas federacije ce me mrziti zbog moje ne etike.Poljubac

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Novi materijal i neki early preview.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO) - redizajnirani web-site

STO ima redizajnirani web-site.

Ovdje ima dosta screenshota.

Box art Box art
There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Star Trek Online (STO)
Hyperion kaže...
andy0101 kaže...

 

 

Zbog copyrighta neću priložiti screenshote uz ovaj post.

LOL

 

Pogledao sam 2 trailera i grafika nije nešto super, brodovi su tmurni ništa novog nisu izmislili samo stare redizajnirali dodali debeli ablativni oklop nove XIV phasere itd.

 

Moj dojam zasada je da možda vrijedi probat, ali Star wars The Old Republic zvuči bolje.

 

Star Trek Excalibur će biti bolji po pitanju svega od STO-a, jedino što nije online.


Vjerovatno ću i probat, samo ako nebude koštalo ko svetog petra kajgana.

 

EDIT: neće ti trebat flat rate, zato što MMORPG-ovi skidaju jako malo, tak su meni rekli oko 1GB za cijeli mjesec.

 

Najbolje star trek igrice su većinom one vezane uz brodove (bridge commander, armada, starfleet command) no ima i jedan u prvom licu koja je super Elite Force (igrao dvojku), i veoma mi se dopala jer možeš ići po većini dijelova broda i fightat se, samo u dvojci sam veći dio bio na planetu i borio sam se protiv onih creature-a, što sam se isprepadao.

 

evo ova karikatura opet lupa idiotarije   lololol

 

 

Usput, autoru topica, evo dodajem neke taktičke trailere koje sam našao što su nedavno otkriveni, na ovoj stranici ih ima više

 

 

http://media.pc.ign.com/media/142/14270158/vids_1.html

16 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Offtopic poruke izbrisane. Prošli ste bez kartona ali nastavite li onu raspravu padat će kartoni.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Još 2 mjeseca...

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

vidjet cemo kakva ce bit igra, mozda ne odma kupovat nego pricekat da se vidi koliko ima bugova i jel to ono sta su ljudi htjeli, a grafika nije tako ni bitna ako ce bit zarazna i igriva igra kao takva...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Open Beta 12.01 do 26.01.2010

 

(ako vam se ne pojavi odmah text samo klik na enter official site)

 

Ja sam se registrirao tamo, želim tu betu probat!!!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 2:36 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Ovdje je closed beta :


http://www.fileplanet.com/promotions/star-trek-online/?_cmid=fp592




January 6 @ 11:00 am PST to 8:00 pm PST
January 9 @ 10:00 am PST to January 11 @ 10:00 am PST
January 12 - Open Beta Begins!!



Sada ja nekužim kako to funkcionira?


Dali će stavit nove download linkove 12.01.2010 da svi mogu downloadat ili treba skinut tu closed beta (regat se na fileplanet).


Regao se na fileplanet i naravno tko hoće to skinut mora platit par dolara (postat subscriber)


A ništa pričekat ću 12.01. , da vidim kako će se to odvijat.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Triple post...

 

 

Evo review online bete -> http://pc.ign.com/articles/105/1058319p1.html

 

Jedva čekam 12.01

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)

Prijavio sam se za betu još prošli tjedan,ali do danas nema nikakvog odgovora osim što mi na stranici piše "Your beta application is still pending.". Uglavnom jedva čekam Osmijeh

15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
mirdaVG kaže...

Prijavio sam se za betu još prošli tjedan,ali do danas nema nikakvog odgovora osim što mi na stranici piše "Your beta application is still pending.". Uglavnom jedva čekam Osmijeh

Za sada još traje closed beta teško da će tko upast. Mene zanima dali svi koji su se prijavili upadaju u open betu ili again samo neki?

 

 

Šta nema nikog tko je bolje upućen u ovo?Neodlučan

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 10:32 (Hyperion).
15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)

Koliko sam uspio shvatiti čitajući po forumima a to je da se pitanje na to još nezna. Navodno ona anketa dosta o tome odlučuje,a sad kakvo je to mjerilo to ostaje upitno s obzirom koliko je debilna. Vjerujem da će Amerikanci i zapadna Europa biti više rangirani na toj ljestvici jer je zainteresiranost velika.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Online (STO)

informacije o igri su tako škrte da se sve pitam koji im je vrag. Ne govore koliko će to koštati mjesečno, ovo gore što ti pitaš i još puno drugih stvari.

 

Platiti 50$ (ili 50EUR) za preorder i ne znati koliko će me koštati poslije je malko bezveze.

Pristup za Open beta je siguran za one koji su kupili igru u pre-orderu, a ako developeri žele maksimalno testiranje trebali bi otvoriti pristup za sve zainteresirane (također, kud ćeš boljeg marketinga od toga).

 

kako će na kraju ispasti vidjet ćemo, open beta je tu iza ugla.

Google is your friend
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Ako se nama par forumaša svidi igra i krenemo igrat to čudo, mogli bi stvoriti flotu svoju i recimo nazovemo je BUG(lol) flota.

 

Ima već hrvatska flota zvana arkelium ili tako nešto no nisu mi baš organizirani i aktivni.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
Hyperion kaže...

Ako se nama par forumaša svidi igra i krenemo igrat to čudo, mogli bi stvoriti flotu svoju i recimo nazovemo je BUG(lol) flota.

 

Ima već hrvatska flota zvana arkelium ili tako nešto no nisu mi baš organizirani i aktivni.

Ljudi smo,dogovorit ćemo se Osmijeh.

16 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
Prijavio se za betu, izgleda zanimljivo.. Nadam se da se necu razocarati...

Dal zna netko kolko ce biti mjesecno potrebno platiti da bi se igralo....
15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
AlterEgo kaže...
Prijavio se za betu, izgleda zanimljivo.. Nadam se da se necu razocarati...

Dal zna netko kolko ce biti mjesecno potrebno platiti da bi se igralo....

To se za sada nezna.

15 godina
offline
RE: Star Trek Online (STO)
AlterEgo kaže...
Prijavio se za betu, izgleda zanimljivo.. Nadam se da se necu razocarati...

Dal zna netko kolko ce biti mjesecno potrebno platiti da bi se igralo....

Bio sam na onom STO-ovom IRC-u i pričalo se da će se se plaćat između 15 i 20$ = 75 do 100kn, no neznam koliko će to stvarno biti kod nas. Vidjet ćemo.

 

Da bar svi upadnu u open betu. Moram upast i to probat!

 


Znam početak STO-a. Pojavite se na brodu i odmah vas zovu na most, na mostu vam govore kako je Borg nekog napao i vi se teleportirate na neki planet. Kada sredite Borga na planetu onda idete u svemir i borite se protiv Borga sa brodom. Kada i to sredite idete na Zemlju i tamo u biti krećete, tamo kupujete nove stvari uglavnom opskrbljujete se i dalje birate u koji će te sustav ići.

 

Svi su kapetani svoga broda kojeg možete stilizirati recimo boju broda, ime itd. i naravno upgradeati recimo stavljat jače phasere ili dodatne phasere, torpeda, štitovi.

 

Možete birati između:


Tactical officer - orijentira se na borbu, vaš brod ima povećan damage itd.

Engineer - može pojačat štitove itd. (gledali ste ST serije pa znate šta scotty radi-> mijenja zakone fizike)

Science officer - neznam točno,ali ima veze sa posebnim mogućnostima broda kao neke spike sa deflectorom,senzorima... -> disable-a štitove, pronalazi cloackane brodove itd.

 

Također ima i 6 rankova:

  • Ensign (this is the rank you play in the Tutorial – you are rapidly promoted within the first couple hours of gameplay)
  • Lieutenant
  • Lieutenant Commander
  • Commander
  • Captain
  • Admiral

 

A: The minimum system requirements are:

  • OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)
  • CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 3800+
  • Memory: 1GB RAM
  • Video: NVIDIA GeForce 7950 / ATI Radeon X1800 / Intel HD Graphics
  • Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard
  • DirectX: Version 9.0c or Higher
  • HDD: 10GB Free Disk Space
  • Network: Internet Broadband Connection Required
  • Disc: 6X DVD-ROM

The recommended system specifications are:

  • OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit)
  • CPU: Intel E8400 Core 2 Duo or AMD Athlon X2 5600+
  • Memory: 2GB RAM+
  • Video: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+
  • Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard
  • DirectX: Version 9.0c or Higher
  • HDD: 10GB Free Disk Space
  • Network: Internet Broadband Connection Required
  • Disc: 6X DVD-ROM

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 23:26 (Hyperion).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice