Resident Evil 3 Remake

poruka: 46
|
čitano: 8.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Resident Evil 3 Remake

Izgleda da su napravili ono čega sam se bojao, single player dio je zakinut i patio je razvoj radi toga jer se neki genijalac sjetio da moraju naprviti neki mutavi Multiplayer u trojici, za kojeg apsolutno nikog nije briga niti ga doživljava pozitivno, po dosadašnjim dojmovima koje gledaš i čitaš.

 

Odigrat ću definitivno ali ne sad odmah, nego kad bude jogurt verzija ili kad bude na popustu.

 

Šteta, možda sa remake četvorke opet naprave bolji posao.

 

Najveće razočarenje je Nemesis, u orginalu je bio puno bolje odrađen i korišten kao horror-panic element nepredvidljivosti.

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Resident Evil 3 Remake

Odigrao i relativno sam zadovoljan, mada smatram da bi ovo bio pun pogodak kao DLC za nekih 20-30 eura.

 

Najveća mana po meni: Stage 1 Nemesis premalo iskorišten (kad me lovi po ulicama i hodnicima je sjajno), a kasnije faze su više manje šablona.

 

7/10

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 23:20 (Dodinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Resident Evil 3 Remake

Presao , bas razocaran. Da nisu maknuli lokacije koje su originalnu trojku cinile brutalnom igrom, npr ClockTower, Stagla benzinsku, novinarski ured, city park/hall, mozda malo vise gameplaya u RPD-ju i da je Nemesis bio makar na nivou Tyranta u re2, imali bi 8-9h gameplaya i defintiivno bi bila vrh igra..Ovako..kao veliki fan serijala moram da kazem da je bas steta sto je ovakva.. jbg

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Resident Evil 3 Remake
Clear prohod mi je 5ipo sati.
Moram priznat da mi je igra pomalo i laksa od dvojke,ali je malo i kraca.

Kolko sam skuzio,po radnji je trojka prije dvojke ili u isto vrijeme dok se i dvojka dogada? Jer vidimo kako je policajac u stanici zaražen, a opet na kraju se razara cijeli grad tako da je nemoguce da je opet prije dvojke radnja....

Sad cekamo mutiplayer official da puste..ja sam ga ocekivao odmah ali nista.

Smijesno mi je kako je igra velika 19.5 GB
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 0:18 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Resident Evil 3 Remake

Radnja krene 10-ak sati prije RE2 i završi par sati nakon RE2 (plus minus koji sat).

 

Multiplayer već sada možeš igrati, njega skidaš odvojeno na Steamu.

Koristite blage riječi i jake argumente
5 godina
protjeran
offline
Resident Evil 3 Remake

Razocaran sam ovim izdanjem igre, isli su na taktiku slave prethodnog izdanja i ogromnog hype-a i na brzinu napravili igru, stavili ogromnu cijenu i zaradit ce brzu i laku lovu. Razumijem kad su call of duty igre osakacene u single player komponenti igre jer je tu multi glavna komponenta, a single kampanja reda radi stavljena, no Resident evil se kupuje samo zbog singleplayera. Sve svemu ogromno razocarenje za fanove i cekamo sljedeci nastavak u nadi da ce nam isprati ovo negativno iskustvo, igra ne vrijedi ni upola manje novaca...

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Resident Evil 3 Remake
Riot kaže...

Razocaran sam ovim izdanjem igre, isli su na taktiku slave prethodnog izdanja i ogromnog hype-a i na brzinu napravili igru, stavili ogromnu cijenu i zaradit ce brzu i laku lovu. Razumijem kad su call of duty igre osakacene u single player komponenti igre jer je tu multi glavna komponenta, a single kampanja reda radi stavljena, no Resident evil se kupuje samo zbog singleplayera. Sve svemu ogromno razocarenje za fanove i cekamo sljedeci nastavak u nadi da ce nam isprati ovo negativno iskustvo, igra ne vrijedi ni upola manje novaca...

 

 Slažem se uglavnom. Vidi se po korištenju identičnih asseta za zagonetke (chain cutter itd.)

 

Ovo da su izdali kao DLC za 20 eura bio bi pun pogodak, a ovako ostajemo svi malo izigrani.

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
offline
Re: Resident Evil 3 Remake
Ja sam svoju recenziju napisao na ps4 temi tako da ju necu ponavljati.
Razocaran sadrzajem. Premalo nudi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Resident Evil 3 Remake

Da bi stvar bila "bolja" dobar dio koda su migrirali s prethodnog izdanja tako da to najbolje pokazuje koliko su stedili na ovogodisnjem izdanju, sramota za 60$. Novog remake-a ove verzije igre vise nece biti, a mnogima je uz 2 dio najbolji RE pa jos dodatno zaboli ta cinjenica. Taman kad su napravili 3 koraka naprijed, sad su se isto toliko vratili nazad s ovim izdanjem.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Resident Evil 3 Remake
Dovrsio sam RE3. Zadnji boss na Inferno tezini je jako tezak. Jedna pogreska i gotov si. Zabavno je igrati inferno s infinite locket launcherom :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Resident Evil 3 Remake

Kažu da ima achievement za završit unutar 2 sata, a da casual igraču treba oko 4.

 

Je li to taista AAA igra od 60€ !?!?!?!?!

 

I vi koji ste to platili ne tražite rezignirano refund!?!?

 

Developer je tražio sam 60€ za nešto što zna da se može odigrat u 2h!?!?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 14:50 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Resident Evil 3 Remake

Tko god je dao 60 eura za ovo je gadno zajeban. Zato sam sacekao recenzije i vidio o cemu se radi. Osjecao bi se prevareno da sam dao 450kn za nesto sto se odigra u jedno posljepodne. A developere može biti sram. Igra ne vrijedi više od 10 eura. Em su je unakazili i maknuli sve najbolje djelove iz orginala...

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Resident Evil 3 Remake

Ovo je prakticki DLC za RE 2, sramota šta su napravili od takvog naslova.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 21:29 (Riot).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Resident Evil 3 Remake
Rhodin kaže...
Je li to taista AAA igra od 60€ !?!?!?!?!

I vi koji ste to platili ne tražite rezignirano refund!?!?

Developer je tražio sam 60€ za nešto što zna da se može odigrat u 2h!?!?

Jesmo li vec pricali o tome da su remakeovi igara sve cesce muznja para od nostalgicnih klinaca koji su u medjuvremenu odrasli i imaju 60eura viska para?

 

Ovo je bila jedna od prvih igara koje sam presao na PS-u, ali kako sam posudjivao PS od susjeda, odigrao sam skoro do kraja, pa se iznenadio da mi je ostalo samo 10 min igre, kad sam ponovo uzeo PS.

 

Htio sam ovo odigrati bas zbog nostalgije, ali nema smisla.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Resident Evil 3 Remake

Ja sam preorderao Warcraft 3 remastered, te sam napravio refund drugi dan od releasea - jednom kad je Blizzard odobrio refund za široke mase. (Originalno, ako si pokrenuo igru, nemaš pravo na refund, to je Blizzardova politika, makar nisu isporučili NIŠTA od obečanog).

Jedina razlika kod War 3 Remastered je što je igra bila 39.99€ i što je actualy bila kompletan Warcraft 3 + ekspanzija, sa više-manje svim igrivim elementima ko original, i nešto poboljšanim modelima likova (jedino što su koliko-toliko ispoštovali).

 

Resident Evil 3 je igra koja je izgubila ogromni dio originala, uklonila je odluke koje su se u originalu radile, a koje barem donekle mijenjaju redosljed radnje, te donekle daju replayability poglupila komande, de skratila igru na nešto što se može preć u 2 sata... za 60€

 

Moja reakcija, a i reakcija fanova diljem svijeta na War 3 Remastered je bila (u jednom trenu) 0.5 ocjena na metacriticu (budimo iskreni, nisam siguran ja je prešla 1.5) , te jednom od najvećih refund kampanja u povijesti gaminga - na žalost kod RE3 ne vidim tu reakciju... ili sam negdje pogriješio? Je li ovo zaista igra koju ste očekivali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Resident Evil 3 Remake

Igram PC verziju uz raytrace na max postavkama u 4k,igra se u prosjeku vrti oko 70fps dok neki zahtijevniji djelovi idu 50-60fps.

Nisam probao novu verziju na Ps5 i XsX jer treci dio imam samo za pc dok drugi dio imam za sva 3 sistema pa sam mogao probat i usporedit.

 

Nocas sam igrao do pola 4,bas me bilo primilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice