Rainbow Six Siege

poruka: 1.653
|
čitano: 263.873
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Drakula, ne tjera te nitko, nego kupi ekipa, pa kupiš i ti. Ja sam BF1 vješto izbjegao jer mi je beta pokazala na šta će igra ličiti. Neki nisu bili te sreće ;)
15 godina
offline
Rainbow Six Siege

Moja poanta je bila da igra sigurno nije takvo sranje da se ne može igrati, a osim toga još uvijek ima support za nju. Tako da reći nemoj kupiti igra je sranje je bezveze jer ima samo neke elemente koji nerviraju baš kao i svaka druga. To što se nekome baš ne sviđa igra je stvar ukusa, pa se zato isplati probati. A ovaj dečko je tako i napisao. Da čeka free weekend da isproba igru, a ne da mu netko uleti za ne kupuj, igra je sranje.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...

Moja poanta je bila da igra sigurno nije takvo sranje da se ne može igrati, a osim toga još uvijek ima support za nju. Tako da reći nemoj kupiti igra je sranje je bezveze jer ima samo neke elemente koji nerviraju baš kao i svaka druga. To što se nekome baš ne sviđa igra je stvar ukusa, pa se zato isplati probati. A ovaj dečko je tako i napisao. Da čeka free weekend da isproba igru, a ne da mu netko uleti za ne kupuj, igra je sranje.

 Ma, jasno! Igra definitivno nudi nešto što danas ne nudi niti jedan FPS na tržištu, samo se treba prilagoditi ili ćeš biti gažen u suprotnom

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Umro topic :D?

Dolazi novi Operation napokon, kak to da jos nitko nije nista komentirao :)

Kroz sljedeca 3 mjeseca mozemo ocekivati opcenito bolji gameplay, matchmaking sustav i brže/jače servere. Kaj vi velite? S kojim rankom ste završili ovu sezonu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Silver 1/gold 4
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

Umro topic :D?

Dolazi novi Operation napokon, kak to da jos nitko nije nista komentirao :)

Kroz sljedeca 3 mjeseca mozemo ocekivati opcenito bolji gameplay, matchmaking sustav i brže/jače servere. Kaj vi velite? S kojim rankom ste završili ovu sezonu?

 Ja ne vjerujem, pa čekam dok dođe da se dokažu.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
offline
Rainbow Six Siege

najbolji gold 1, trenutno gold 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Hellou, odlučili smo ponovno okupit ekipu i roknut jos jedan fun community turnir, vrijeme održavanja - Subota 10.6.2017 | 15:00h

Ovako je izgledalo zadnje finale :) https://www.twitch.tv/videos/141047739

 

Nadam se da ce se pobjednicka ekipa ponovno okupit i braniti naslov :P.
Ovaj put ciljamo na 8 ekipa da imamo jedan lijepi bracket. Igraci koji traze ekipe / Ekipe koje traze igrace se mogu javiti na discordu (https://discord.gg/MkE9X3J) di pokusavamo skupiti domacu r6 ekipu,

a evo i prijava za turnir .

 

Double elimination bracket s BO1 matchevima (BO3 finale), ESL ruleset, igrači iz regije (hr,si,rs,ba,mk,al,cg). Nadamo se sto vecem broju ekipa :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rainbow Six Siege

kakav je state of the game, igra li se još ovo? 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

kakav je state of the game, igra li se još ovo? 

 kao fixan hitbox, mada je hitreg i dalje sjeban ali to njih nije briga

 

 

14 godina
offline
Rainbow Six Siege

Odigrao partiju dve, ispao iz forme malo, ali ajde.

Ne vidim nikakvo poboljšanje značajno.

 

Ekipe ima? Medicz me zvao par puta, čovjek ima volje svaka mu čast

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Boljak i ekipa su prestali.. Tako da nemam vremena ni ekipe za igru.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Odigrao partiju dve, ispao iz forme malo, ali ajde.

Ne vidim nikakvo poboljšanje značajno.

 

Ekipe ima? Medicz me zvao par puta, čovjek ima volje svaka mu čast

 ima jos ekipe, kod nas na discordu oko 30-40 ljudi od toga pola aktivnih

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Yup, podijeljeni smo na 2 discorda. Jedan opusteniji, jedan ne bas :D necemo u detalje. Ja sam admin na R6Adria discordu gdje mi je cilj okupiti domace igrace, napraviti jedan R6 based community i da taj discord sluzi kao neki HUB za domace ekipe, ostavit cu jos jednom invite: https://discord.gg/MkE9X3J

 

Ali ima ekipe definitivno, razlicitih rankova i ljudi zeljnih igre.

Evo jucer smo odigrali nas treci ESL GO4R6 kup i dogurali smo do top16 (ESL kaze da nam je finalni ranking #14). Tamo smo naletili na Team Vitality (White) i izgubili 5-0...mogli smo par rundi uzeti, al umor, nervoza i strah od velikog imena nas je satrao i chokeali se u nekim situacijama. 

https://play.eslgaming.com/rainbowsix/europe-pc/r6siege/major/go4r6-europe/cup-73/path#!?activeTab=path&contestantId=11323710

 

Uglavnom, ljudi idemo se skupit, pogurat malo domacu scenu (koja je vise manje nepostojeca trenutno) nesto napravit od toga jebemu :)

 

moji VODovi od jucerasnjeg ESL-a

vs Vitality - https://www.twitch.tv/videos/156089027

vs Ice Wolves - https://www.twitch.tv/videos/156066447

vs High Intelect - https://www.twitch.tv/videos/156053605

 

A sto se tice OP Healtha, ja sam uglavnom zadovoljan. Jednom sam naletio da mi se zid nije unistio nakon sto sam postavio breach charge i to je to. Jako sam zadovoljan novim hitboxima, matchmaking je brz i nisam naisao na probleme poput ispadanja. Sada se ceka 2.2.2 update i da vise maknu P2P segmente igre :)

 

 

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Rainbow Six Siege

Medicz zašto tako kasno palite?

mislim igra je gorila tamo na zimu, godinu dana nakon izlaska je imala 40k aktivnih igrača, bila je jaka scena puno igrača...sad je zamrla jako, pala u popularnosti. Ljudi igraju razne djetinjarije i više im taktiziranje nije shema, barem vidim po količini frenda koji igraju.

Odigrao koji casual, jednostavno me ne vuče natrag nezz, moram vratit ruku ali bome i volju za igrom.

 

Svaka čast na volji, ali ono kad se rokalo, dođem na discord, ljudi se smiju zajebavaju a kao igra se ozbiljno, onaj jedan igra totalno drugu igru svađa se sam sa sobom. Ostanem sam, ljudi pričaju, komentiraju, nitko ne calla...

tad mi se to zamjerilo pa sam se lijepo zahvalio. Ne sjećam se jesam otad došao igrat tamo. Sad kako kažeš da su se stvari promjenile, možda jednu večera kd bude volje navratim.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Medicz, ne znam o čemu pričaš, ali hitreg je katastrofa trenutno. Ja ne igram dok ne poprave, a taman sam se fino zagrijao opet. Imao dva DC-a na ranked i nisam se mogao vratiti u meč. S obzirom koliko sam igrao, to je jako puno.
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Igra ima svoj život.

I kad radi (čitaj kad te ide) nisi siguran jel to zbog skilla ili jednostavno vidiš igrača prije nego on tebe. 

Koliko puta nam se već dogodilo da uđemo u rundu i vodimo 2-0 ili 3-0 i onda odjednom ovi popizde i više nikoga nemožeš ubiti i naravno izgubiš.

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Tko prvi izleti iza ugla ima kill... Ne znam koliko je kill cam točan, al hebo me pas ak nekad nije i do pola sekunde razlike.

ja
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
ZC_Someone kaže...

Tko prvi izleti iza ugla ima kill... Ne znam koliko je kill cam točan, al hebo me pas ak nekad nije i do pola sekunde razlike.

 pa da neznam kako to prije nisi shvatio to je od prvog dana tako...ono može se reći da je prije bilo ociglednije dosta ali nije ni sada drasticno bolje.....netcode nevalja i to je glavni problem igre ja je igram onako 'for fun' pa me nije živo briga za razvoj igre ako što poprave super ako ne nikom ništa jer sam igru dobio free pa se ne zamaram ništa nisam izgubio heh

 

znaš kako se ono kaže 'Da je malo ne bi se znalo'


gl hf 

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 21:19 (Ipe77).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Pa ono, jesam... Zbog toga igram u ritmu cca 2 tjedna - 2 mjeseca pauza. Toliko mi treba da me hitreg i kojekakvi glitchevi odbiju od igre.

 

Samo hoću reći da tko igra se mora prilagoditi iskorištavanju bugova da pobjeđuje, pogotovo kad počneš igrati protiv tryhard ekipe.

ja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
ZC_Someone kaže...

Pa ono, jesam... Zbog toga igram u ritmu cca 2 tjedna - 2 mjeseca pauza. Toliko mi treba da me hitreg i kojekakvi glitchevi odbiju od igre.

 

Samo hoću reći da tko igra se mora prilagoditi iskorištavanju bugova da pobjeđuje, pogotovo kad počneš igrati protiv tryhard ekipe.

 pa naravno jasno....sto se prije naviknes ne cekat nego napadat neprijatelja to bolje za tebe i tvoj psihičko zdravlje takva je igra i to se popraviti neće nikada jer kad se netcode tako nikakav napravi u startu razvoja igre za njega vise nema konacnog popravka i neće mu 'operation health' ništa pomoći to je jasno kao dan prema tome sve smo rekli na tu temu nema više potrebe.....

lol123Ipe77HR
14 godina
offline
Rainbow Six Siege

Baš šteta što je ubisoft iza ove igre...smatram da bi neki bolji studio napravio više od odlične teme i ideje.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Baš šteta što je ubisoft iza ove igre...smatram da bi neki bolji studio napravio više od odlične teme i ideje.

 Istina. Igra ima super koncept i stvarno šteta da pada na segmentu koji je najbitniji (net code)

Mi smo nakon dugo vremena instalirali Bf1 onako da malo odmorimo od R6. Pao je kolektivni uninstall nakon 1,5 runde :)

Ili smo stari pa nam treba nešto "pametnije" ili su igre postale glupe (vjerujem da je ovo drugo).

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Zero2 kaže...

 ...

Ili smo stari pa nam treba nešto "pametnije" ili su igre postale glupe (vjerujem da je ovo drugo).

 Rising Storm 2?

ja
14 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Zero2 kaže...
fila2208 kaže...

Baš šteta što je ubisoft iza ove igre...smatram da bi neki bolji studio napravio više od odlične teme i ideje.

 Istina. Igra ima super koncept i stvarno šteta da pada na segmentu koji je najbitniji (net code)

Mi smo nakon dugo vremena instalirali Bf1 onako da malo odmorimo od R6. Pao je kolektivni uninstall nakon 1,5 runde :)

Ili smo stari pa nam treba nešto "pametnije" ili su igre postale glupe (vjerujem da je ovo drugo).

 

 

 Zasićenje moj dado, jednstavno ti igre ne nude neki užitak igre. Bf1 je tako bezdušan i naporan, da mi je žao svakog sata i lipe date za njega.

Rs 6 sam odigrao finih 600 sati, da nisam ni skužio, ali uvijek su ga mučile iste bolesti od day one do sad, i stvarno mi je to dopizdilo +  svi se zasitili pomalo.
Da igram onu djetinjariju od PUBG nema šanse, tako da čekam novi cod i destiny i molim se da budu igre koje će me držati dulji period.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Rainbow Six Siege

Igre ne da su glupe, nego ne donose baš nešto novo. Obično samo mix ili kopija drugih. A i starite pa vas je teško zadovoljiti, odnosno kako koga. Nekima smeta svaki drek i brisati će igru radi krive teksture jer više ničime nisu zadovljni. 

 

Kako znaju govoriti za takve na redditu "peaked"

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jack Sparrow kaže...

Igre ne da su glupe, nego ne donose baš nešto novo. Obično samo mix ili kopija drugih. A i starite pa vas je teško zadovoljiti, odnosno kako koga. Nekima smeta svaki drek i brisati će igru radi krive teksture jer više ničime nisu zadovljni. 

 

Kako znaju govoriti za takve na redditu "peaked"

 A ti si mlađi od nas jedno 8god.

 

Nije to, igra ne nudi ništa, bf je kompletno eye candy prazna igra. Svi igraju ista oružja, nema neke raznolikosti, nekog taktiziranja. Flag runanje je većina mapa.
RS je fantastčna igra, ali pada u najbitnijem segmentu, netocdeu koji te nekad košta toliko živaca da to nije normalno. Gubiš dvoboj, a ti si u prednosti jer ti njega čekaš, nema smisla.

 

Treba mi samo neka svježina u igri, da igram, napredujem i kad poželim ozbiljnije igrat mogu i to.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Igre ne da su glupe, nego ne donose baš nešto novo. Obično samo mix ili kopija drugih. A i starite pa vas je teško zadovoljiti, odnosno kako koga. Nekima smeta svaki drek i brisati će igru radi krive teksture jer više ničime nisu zadovljni. 

 

Kako znaju govoriti za takve na redditu "peaked"

 A ti si mlađi od nas jedno 8god.

 

Nije to, igra ne nudi ništa, bf je kompletno eye candy prazna igra. Svi igraju ista oružja, nema neke raznolikosti, nekog taktiziranja. Flag runanje je većina mapa.
RS je fantastčna igra, ali pada u najbitnijem segmentu, netocdeu koji te nekad košta toliko živaca da to nije normalno. Gubiš dvoboj, a ti si u prednosti jer ti njega čekaš, nema smisla.

 

Treba mi samo neka svježina u igri, da igram, napredujem i kad poželim ozbiljnije igrat mogu i to.

 

 Pa kolko znam negdje sa tvoje godište. Ali smo obojica mlađi od Antraksa i Dade za nekih 15 godina, igrao sam s njima BF3 non stop pa zato i znam. Ali nebitno tko ima kolko godina. Ovo je više bio kao ostario si i dokurčile ti igre i sve ti smeta, ne sad da si jako stari.

 

Ovo ostalo je stvar ukusa i kako tko podnosi stvari. Netcode je za kujac u RS i ide na jetra, ali opet može se preći preko toga jer nema puno takvih situacija. Prestao sam je igrati zato jer su došle druge igre, a R6 sam se navolio nakon 500 sati, a i nemogu igrati sve igre istovremeno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 14:36 (Jack Sparrow).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Da igram onu djetinjariju od PUBG nema šanse, tako da čekam novi cod i destiny i molim se da budu igre koje će me držati dulji period.

   triple buraz jer drugo niti ne zaslužuješ.

14 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
ZeNGe_CRO-mt kaže...
fila2208 kaže...

Da igram onu djetinjariju od PUBG nema šanse, tako da čekam novi cod i destiny i molim se da budu igre koje će me držati dulji period.

   triple buraz jer drugo niti ne zaslužuješ.

 Samo ti facepalmaj i rokaj overwatch i pubg.

 

Cod novi djeluje osvježavajuće i vraća u ww2, zato mislim da će možda i biti igriv, s time da čeka betu, bez nje ništa.

Destiny je rpg fps shema, a takvo nešto mi fali, jer od skyrima i fallouta nisam odigrao ništa dobroga.

 

Bumo vidjeli, ako suckaju obe onda ne znam što ću igrati na zimu  

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice