Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.491
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jbt ovaj Gullitt igra svaku poziciju na terenu, samo sto jos golman nije haha. AMF a moze CB-a. Dobro bi bilo njega izvuci.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo ja zavrsih legend challenge, iz prvog pokusaja pobijedim 5-4, zabio u 120-toj minuti za pobjedu.

 

Ali sam dobio Tolda, nisam nesto odusevljen, moglo je dosta bolje jbg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja isto iz prve pobjedio 2-1 primio sugav gol. Messi nadskocio Mercada i zabio glavom  ali sva sreca nije bilo dovoljno. Otvorio te legende i dobio Del Piera nisam ni ja zadovoljan jer sam pun na tim pozicijama vec. Sumnjam da bi na lvl30 bio bolji od Griezmana, Salaha i Klouvierta pa cak i od totw Ingsa. Skuzio sam ovaj novi box players to watch i otvorim jedan tek toliko i napokon dobijem odlicnog stopera Van Dijka sad ga samo treba isprobat ali ovo sto sam igrao protiv njega frajer je bio zvijer samo je gazio sve pred sobom. Napokon da i ja dobijem nekog tenka koji ce sve gazit a necu zbog toga dobit prekrsaj prezadovoljan sam.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Eto zbog ovakvih se situacija nekad zapitam jeli ja jos igram fifu. Dva gola primim tako sto mojim igracima lopta prolazi kroz noge. Opet sam najebao radi igre jer sam se dobro pozicionirao.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Tko od vas je cikisniper?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Eto odigrao utakmicu sa Van Dijkom i razocarao me jako pregazio sam dva puta njegovog Sterlinga i dobio sam dva puta prekrsaj a on je meni 3 puta sa Davidom Luizom pregazio Del Piera i nije dobio niti jednom prekrsaj tek kad je u 90min pregazio mog Del Piera kad sam ja uspio nekako poslati loptu prema naprijed Kluviertu da ode 1na1 sudac je vratio loptu na centar i svirao zaledje. Da mi je sudac pustio da odigram napad zabio bi za 3-2 i pobjedio ili bi zapeo od mravinjak i slomio zglob kao sto to inace biva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 18:16 (The_K).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam dobio Kahna i nisam nezadovoljan, jer trebao mi je vratar. Vucali su me kao majmuna i vise puta sam uskracen za pobjedu, ali ipak se otvorilo i na kraju sam slomio ovu LEGEND tezinu.

 

Ostali, kako ide? Cupate li kosu i ljubi li gamepad zid?

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 18:48 (TheMaverick).
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ma ovo je nemoguce dobit. igrao sam jedno 15 puta, svaki puta moj mrtve zicere promasuju a komp zabije svaki kurac i odbijanac. svaka cast konamiju na svemu oko myClub-a, ali reci da je ovo bolji gameplay od FIFE je jednostavno ludost

 
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Lignja8 kaže...

ma ovo je nemoguce dobit. igrao sam jedno 15 puta, svaki puta moj mrtve zicere promasuju a komp zabije svaki kurac i odbijanac. svaka cast konamiju na svemu oko myClub-a, ali reci da je ovo bolji gameplay od FIFE je jednostavno ludost

 Jeste da je pes isto los ali mi je i dalje svjetlosnim godinama bolji od fife. Igraci izgledaju realnije, trce realnije, udaraju loptu realnije, uzimaju lopte realnije, animacije golmana su puno bolje. Fifa je cista arkada vise je slicna hokeju nego nogometu dok sa pes barem mogu reci da je nogometna simulacija jest da je losa simulacija ali na trzistu nema nista bolje.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

slozio bi se sa trcanjem i izgledom, ali udaranje lopte na pesu je na razini fife 2000, animacije su puno losije. netko je koju stranicu ranije napisao da na fifi ima osjecaj da igrac stvarno udari loptu dok ovdje  nema taj osjecaj nego kao da samo stisnes kocku i ide udarac to se i meni tako cini. Sto se tice uzimanja lopte, nemam pojma, mislim mozda grijesim ali stisnes X, je li tako? I onda ide RNG PES-a da odluci jesi li uzeo loptu ili ne. Fifa je tu miljama ispred. Ma iskreno ne zanima me je li simulacija ili arkada, zanima me da me igra ne krade. A evo nakon nekakvih 2 tjedana PES-a opet imam osjecaj da me igra "krade". Ovdje mi se puno vise svidja myClub mod nego na fifi FUT. ali s ovakvim glupostima ubiju covjeku volju. Ja sam sad odigrao 15 utakmica, potrosio sve ugovore, sve stamine da bi dobio neku vrlo vjerojatno usranu legendu i onda igra umjesto da me nagradi pri 1-0 za mene u 79.min s igracem vise, barcelona dobije krila i imam dojam da ima 14 a ne 9 igraca u polju i da ne pricam dva glupa gola koja onda dobijem jer moji obrambeni ne mogu dodat tocnu loptu

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 20:07 (Lignja8).
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igrao protiv cikisnipera.. Nevermind. Guess the player?  Btw, ovo za legendu protiv COM, to su samo legende iz intera ili i druge ? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Od Maradone do Kahna. Dosta atraktivnih legendi imas za osvojiti.

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Lignja8 kaže...

slozio bi se sa trcanjem i izgledom, ali udaranje lopte na pesu je na razini fife 2000, animacije su puno losije. netko je koju stranicu ranije napisao da na fifi ima osjecaj da igrac stvarno udari loptu dok ovdje  nema taj osjecaj nego kao da samo stisnes kocku i ide udarac to se i meni tako cini. Sto se tice uzimanja lopte, nemam pojma, mislim mozda grijesim ali stisnes X, je li tako? I onda ide RNG PES-a da odluci jesi li uzeo loptu ili ne. Fifa je tu miljama ispred. Ma iskreno ne zanima me je li simulacija ili arkada, zanima me da me igra ne krade. A evo nakon nekakvih 2 tjedana PES-a opet imam osjecaj da me igra "krade". Ovdje mi se puno vise svidja myClub mod nego na fifi FUT. ali s ovakvim glupostima ubiju covjeku volju. Ja sam sad odigrao 15 utakmica, potrosio sve ugovore, sve stamine da bi dobio neku vrlo vjerojatno usranu legendu i onda igra umjesto da me nagradi pri 1-0 za mene u 79.min s igracem vise, barcelona dobije krila i imam dojam da ima 14 a ne 9 igraca u polju i da ne pricam dva glupa gola koja onda dobijem jer moji obrambeni ne mogu dodat tocnu loptu

 

Ti trolas ili sto?

 

Pogledaj Dybalu na 5:34

 

 

The Commissioner of Football
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav ekipa novi sam tu,igram pes dosta dugo imam problem,koji me jako zivcira.Igram my club imam rejting oko 900,ekipu 3300 jacinu.

Medjutim igra mi samo kad igram my club sijecka na sekundu ma ni toliko pokusao sam sve stavio nove windowse nadogradio rame sve ukupno 16 grafa super kad udem u postavke od pesa za sve mi pise good. Internet imam 30brz upl 5.

Zna netko do cega je to postoji li kakvo rjesenje ili objasnjene zasto se to desava mene to uzasno iritira do toga da pokusavam sve to sijeckanje igre me ubija igram na plazmi velikoj dali je to problem ili koji k?Drajveri su isto novi nevidim do cega moze biti ako mozda netko zna molim neka pomogne.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

ne trolam, to je moj subjektivni dojam. evo pogledaj u tom istom videu messija na 6:13 i salaha odma iza njega, to su tebi realni udarci? znaci igrao sam fifu od fife 94 - fife 2009 ili tako nesto tu sam na PES presao do fife 14. koncept myClub mi je genijalan, dobre lopte, napredak igraca sve ono sto fut nije. i naravno da je nekome pes bolji nekome fifa, ali sto se tice animacija udaraca tu je fifa puno ispred. a kaj se skriptanja tice, ocito obje igre imaju iste stvari. moguce da radi toga što je to u fifi prolazilo kao puno popularnijoj igri je i konami uzeo to. ja bi stvarno volio da nema tog momentum sranja.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Radi se o lob shootu, sta ocekujes jbt.? Stvarno trazis dlaku u jajetu jer si frustriran sto nemozes uzeti legendu na legend tezini.

Kada tako dobro zapazas, jesi vidio kako u fifi Dzeko nogom kroz nogu loba?

 

Btw., sretna Nova svima...

The Commissioner of Football
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
nameless85cro kaže...

Igrao protiv cikisnipera.. Nevermind. Guess the player? 

Ne znam tko je on, ali cikisniper je laggersko smeće s naših prostora. Lik hovera oko 1000 ranka, preporučam da ga blokirate 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ocekujem da igrac lupi loptu nogom ne da takne špicom i da lopta leti tako ovisno koju kombinaciju tipki si pritisnuo. I naravno da sam frustriran, jutros imam penal za pobjedu pucam lijevo igrac kao i golman AI odlucuju da bi sut ipak trebao bit po sredini i da ce golman tu ostat. Kako da ne budem frustriran. Naravno ta sva frustracija je mala beba za FIFU zato igram PES a ne FIFU.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

kad procitam da netko napise da fifa ima bolji gameplay odmah ugasim forum i ni necitam dalje

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

NE MOZETE POREDITI FIFU SA PESOM, JER JE PES DVA VEKA ISPRED FIFE sto se tice samog gameplay-a, fizike kretanja igraca, lopte itd. 

Sto se tice legende ja sam na dva profila uspeo iz drugog pokusaja protiv liverpula i bilo je kriticno, na jednom dobio Batistutu kom sam digao ovr na 89 za sad a na drugom nekog totalno nepoznatog za mene i ako je legenda xd. Na trecem prifilu imam ekipu od 2 zvezdice i pokusao sam jedno 6-7 puta i nema sanse, odustao sam. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 2:34 (ruya).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas isao bratu rjesiti legendu i s troduplo slabijom ekipom nekako smuljam taj gol za pobjedu i otvorim mu Cruyffa. Mislim da nije mogao bolje izvuci.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ja sam izvukao Beckhama. Bezveze. A bome sam se dobro napatio jer sam 4 puta za redom igrao protiv Barcelone i to je nemoguće bilo pobijediti. Kad sam došao do Liverpoola nekako sam ga slomio i onda razočaranje u packu. Ok je Becks za pass igru, top je za slobodnjake i kornere, ali previse mi lopti gubi zbog tromosti.


Nemam nikako sreće u packovima. Obrambenog igrača ni za lijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Cordas kaže...
Ja sam izvukao Beckhama. Bezveze. A bome sam se dobro napatio jer sam 4 puta za redom igrao protiv Barcelone i to je nemoguće bilo pobijediti. Kad sam došao do Liverpoola nekako sam ga slomio i onda razočaranje u packu. Ok je Becks za pass igru, top je za slobodnjake i kornere, ali previse mi lopti gubi zbog tromosti.


Nemam nikako sreće u packovima. Obrambenog igrača ni za lijeka.

 

Bome ima da drhti svaki koji skrivi prekrsaj u opasnoj zoni. Ja imam David Beckham edition i dobio sam jednu od njegovih (najlosiju) verziju na poklon, ali kada je taj zavrne ni dvojica De Geaa ne pomazu.

 

Da se mogu posudjivati igraci, sada bih ti poslao dvojicu  vrhunskih stopera, onako na poklon, ali jbg., morat ces se strpiti.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam def. odlucio full igrat pes..

Jednostavno je razlog sto imam vremena razmisliti, na fifi konstantan presing i prsti bole za popizdit..

ulozio sam par eura uzeo odmah loewa da mogu gradi team. 

Sada u ekipi imam bonuccia i higuana od ovih jacih..

iza su mi od boljih igraca jos dembele, rabiot, n zonzi, l.gustavo, rafael itd..

 

Ide to k boljemu, probavam igram samo protiv legenda, nakantaju me doduse ali imam dojam da nisam daleko.. danas ih slamam pitanje je vremena :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
edit:delete
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2019 17:17 (siw1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
Cordas kaže...
Ja sam izvukao Beckhama. Bezveze. A bome sam se dobro napatio jer sam 4 puta za redom igrao protiv Barcelone i to je nemoguće bilo pobijediti. Kad sam došao do Liverpoola nekako sam ga slomio i onda razočaranje u packu. Ok je Becks za pass igru, top je za slobodnjake i kornere, ali previse mi lopti gubi zbog tromosti.


Nemam nikako sreće u packovima. Obrambenog igrača ni za lijeka.

 

Bome ima da drhti svaki koji skrivi prekrsaj u opasnoj zoni. Ja imam David Beckham edition i dobio sam jednu od njegovih (najlosiju) verziju na poklon, ali kada je taj zavrne ni dvojica De Geaa ne pomazu.

 

Da se mogu posudjivati igraci, sada bih ti poslao dvojicu  vrhunskih stopera, onako na poklon, ali jbg., morat ces se strpiti.

jel postoji shema kako dobit ove stvari za kondiciju a da nije reward ingame tipa market i slicno?

Btw... skoro pao liverpool sjebo sam ih da ih markam.. nije lose za nekog tko je na pesu tek treci dan... imam jos 1 dan da dobijem s myclubom.. jos malo pa ce mi team spirit biti 99 pa ce pasti majku im..

edit: evo majku ti s Barcelonom... u 117 minuti dobim glupi gol jer da od golmana tocno u noge njihovom... ffs

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2019 18:01 (toxic).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Igram sad protiv nekog panja ima 500 pobeda i oko 200 poraza, prvo poluvreme 3:0 vodim sva tri dao Batigol, ovaj nije sutnuo na gol uopste prvo poluvreme 0(0)... 

Krece drugo poluvreme neverovatan lag, totalno neigrivo prva dva njegova napada dva gola, jednostavno nisam mogao kontrolisati odbranu i pomislih ima sad da ispusim ovu tekmu a 3:0 vodio i malo bi bilo reci da sam ga nadigrao prvo poluvreme ali Batistuta mu jos 2 komada zavuce, odlicna kartica. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Igram sad protiv nekog panja ima 500 pobeda i oko 200 poraza, prvo poluvreme 3:0 vodim sva tri dao Batigol, ovaj nije sutnuo na gol uopste prvo poluvreme 0(0)... 

Krece drugo poluvreme neverovatan lag, totalno neigrivo prva dva njegova napada dva gola, jednostavno nisam mogao kontrolisati odbranu i pomislih ima sad da ispusim ovu tekmu a 3:0 vodio i malo bi bilo reci da sam ga nadigrao prvo poluvreme ali Batistuta mu jos 2 komada zavuce, odlicna kartica. 

 

Dobio si "kraljinu". 

 

Ja se nadam prekosutra cudu, pa da ga izvucem.

The Commissioner of Football
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Legend sam prvi gejm izgubio protiv Liverpoola i to je bila teška banana, stative, prečke itd., ali drugu protiv Barce sam dobio. Izvukao Figa pa bumo sad vidli dal je dobar.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Igram sad protiv nekog panja ima 500 pobeda i oko 200 poraza, prvo poluvreme 3:0 vodim sva tri dao Batigol, ovaj nije sutnuo na gol uopste prvo poluvreme 0(0)... 

Krece drugo poluvreme neverovatan lag, totalno neigrivo prva dva njegova napada dva gola, jednostavno nisam mogao kontrolisati odbranu i pomislih ima sad da ispusim ovu tekmu a 3:0 vodio i malo bi bilo reci da sam ga nadigrao prvo poluvreme ali Batistuta mu jos 2 komada zavuce, odlicna kartica. 

 koji si rating? 

ja sam u pocecima i nema mi sladeg nego pobjedit lika koji ima Messia, Ronaldinha i Lewandwskog i ima 200 veci rating od mene...

na pcu ocito spaja po snazi momcadi a ne po rejtingu

pustite kako sam slikao :) nije mi na pamet palo koristit fraps :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice