Pro Evolution Soccer 2010

poruka: 1.067
|
čitano: 264.612
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

pes 2008 i 09 sam sve poosvajo i otkad su izasli nisam ih ni pomislio izbrisat i jos mi se igraju ali ocekujem puno vise od 2010. naravno bundesligu i vise licenci kao i teze zabijanje golova i pametnije golmane.................... jednostavno jedva cekam

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Evo i malo informacija gdje piše i nešto o licencama i mogućnostima nadolazećeg Pes-a!

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Ako postoji mogucnost bit tester, ja se prvi javljam :D preko svih

potpis :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Joj,sad me uvatilo nešto,baš bi odigrao jednu partiju s Barcom u novom pesu.
Zna li itko kad izlazi demo?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
Joj,sad me uvatilo nešto,baš bi odigrao jednu partiju s Barcom u novom pesu.
Zna li itko kad izlazi demo?

Otprilike mjesec dana prije izlaska igre. Kraj rujna i početak listopada.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Evo

od Pes-a 2010 i neke IGN-ove vijesti!Po ovome se vidi da će novi Pes biti odličan.Jedva čekamSmijeh!!!

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...

Evo i malo informacija gdje piše i nešto o licencama i mogućnostima nadolazećeg Pes-a!

koliko sam primjetio na veliku zalost izgleda da neće biti BUNDESLIGE

15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
d3stroy3r_cro kaže...
Tomislav95 kaže...

Evo i malo informacija gdje piše i nešto o licencama i mogućnostima nadolazećeg Pes-a!

koliko sam primjetio na veliku zalost izgleda da neće biti BUNDESLIGE

Da,kao i u Pes-u 9Plač

14 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
d3stroy3r_cro kaže...
Tomislav95 kaže...

Evo i malo informacija gdje piše i nešto o licencama i mogućnostima nadolazećeg Pes-a!

koliko sam primjetio na veliku zalost izgleda da neće biti BUNDESLIGE

Da,kao i u Pes-u 9Plač

da, stvarno sam se nadao da ce biti BUNDESLIGE ali sam ostao razocaran. bez bundeslige to nije bas to. ipak se u BUNDESLiZI nalaze vazni klubovi i igraci ali sta je tu je......

15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
d3stroy3r_cro kaže...
Tomislav95 kaže...
d3stroy3r_cro kaže...
Tomislav95 kaže...

Evo i malo informacija gdje piše i nešto o licencama i mogućnostima nadolazećeg Pes-a!

koliko sam primjetio na veliku zalost izgleda da neće biti BUNDESLIGE

Da,kao i u Pes-u 9Plač

da, stvarno sam se nadao da ce biti BUNDESLIGE ali sam ostao razocaran. bez bundeslige to nije bas to. ipak se u BUNDESLiZI nalaze vazni klubovi i igraci ali sta je tu je......

Nećemo vidjeti Rakitića a za Olića i Pranjića se nadam da će biti u other leagues

14 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
d3stroy3r_cro kaže...
Tomislav95 kaže...
d3stroy3r_cro kaže...
Tomislav95 kaže...

Evo i malo informacija gdje piše i nešto o licencama i mogućnostima nadolazećeg Pes-a!

koliko sam primjetio na veliku zalost izgleda da neće biti BUNDESLIGE

Da,kao i u Pes-u 9Plač

da, stvarno sam se nadao da ce biti BUNDESLIGE ali sam ostao razocaran. bez bundeslige to nije bas to. ipak se u BUNDESLiZI nalaze vazni klubovi i igraci ali sta je tu je......

Nećemo vidjeti Rakitića a za Olića i Pranjića se nadam da će biti u other leagues

ćisto sumnjam prosto nevjerujem

16 godina
offline
Detalji za PES 10

Super izgleda ovaj gameplay, PES ostaje kralj.

FOR THE HORDE
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 20:53 (Zoki).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

To im je jedina i greška u pesu što imaju premalo liga i štpo nemaju license, a i prošle godine su jako puno transfera sfuljali. Da imaju to što im fali mislim da bi čak i igrači fife počeli igrati pes jer po meni je pes puno realniji od fife(mislim više simulira nogać).

Zaboravi sam reći malo težine u pes nebi falilo, pa na top player ih strgam po 5:0, prođeš sezonu s jačom klubom bez poraza. Osim dok igraš s manjim klubovima onda se desi da izgubiš dok ti fali neki bitni igraći, ali opet si svejedno na kraju prvi!

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 21:43 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Jack Sparrow kaže...

To im je jedina i greška u pesu što imaju premalo liga i štpo nemaju license, a i prošle godine su jako puno transfera sfuljali. Da imaju to što im fali mislim da bi čak i igrači fife počeli igrati pes jer po meni je pes puno realniji od fife(mislim više simulira nogać).

Zaboravi sam reći malo težine u pes nebi falilo, pa na top player ih strgam po 5:0, prođeš sezonu s jačom klubom bez poraza. Osim dok igraš s manjim klubovima onda se desi da izgubiš dok ti fali neki bitni igraći, ali opet si svejedno na kraju prvi!

PES je po gameplayu bolji od FIFE, no ima svojih mušica (ogromnih) što se tiče simulacije nogoša. On pokušava simulirati nogomet, no to nije to (iako je blizu).

Uzmimo za primjer one svemoguće golmane koji brane skoro svaki udarac izvan 20m ili sudce koji za čisti start daju crveni, pa opet golmani koji od šale primaju golove glavom, pa igrači u 80% slučajeva pucaju ravno po sredini gola  (u golmana naravno).Tu mogu još nadodati onaj nevidljivi zid kod auta i zamrzavanje igrača kod slobodnjaka. Kod slobodnjaka je isto tako nemoguće dovesti svog igrača blizu da mu ovaj doda (ili doda krivom), borbe za loptu u zraku znaju biti frustrirajuće nerealne. A da i ne spominjem sudjelovanje tima u akciji; ti vodiš loptu naprijed a suigrači stoje ko drvene Marije i gledaju, isto kod oduzimanja lopte.

Sada sam otišao u drugom pravcu, no sve ovo što sam naveo očekujem promjenjeno (na bolje) u PES 2010. Većinu toga sam vidio da su napravili. Jedva čekam demo.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Valjda će netko napraviti neki patch pe ćemo imati Bundesligu.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Pola toga što si naveo se zapravo događa i u nagometu, da igrači stoje to se puno puta događa u pravim nogometu, ili je igrač umoran ili je jednostavno prestao trčati. Zabijanja glavom su u najviše slučajeva i golov jer je to više menje udarac izbliza, a i nije svaki udarac glavomu pesu gol mnogo puta ide po sredini ili jednostvno fula loptu glavom, a ako misli na to dok igrač stoji sam pa glavom da gol, to je jako realno jer svaki profesionali nogometaš dok je sam on zabije. Van 20 metara dajem više golova nego iz blizine samo treba znati pravo vrijeme za pucanje. Neznam što te iritira u borbi za loptu kad je u zraku, valjda kad si ti ispred igrača a ovaj iza dobije loptu. To je zato jer je ovaj igrač iza tebe fizički jači ili je već, a kamoli ako je jedan jači i viši igrač ispred tebe on će u večini slučajeva dobiti loptu. 

 

Sve što ja očekujem da bude bolje su license, transferi, više liga, viša težina i malo poboljšani become a legend mod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

nezz dal je ovo vec bilo LINK

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Jack Sparrow kaže...

Pola toga što si naveo se zapravo događa i u nagometu, da igrači stoje to se puno puta događa u pravim nogometu, ili je igrač umoran ili je jednostavno prestao trčati. Zabijanja glavom su u najviše slučajeva i golov jer je to više menje udarac izbliza, a i nije svaki udarac glavomu pesu gol mnogo puta ide po sredini ili jednostvno fula loptu glavom, a ako misli na to dok igrač stoji sam pa glavom da gol, to je jako realno jer svaki profesionali nogometaš dok je sam on zabije. Van 20 metara dajem više golova nego iz blizine samo treba znati pravo vrijeme za pucanje. Neznam što te iritira u borbi za loptu kad je u zraku, valjda kad si ti ispred igrača a ovaj iza dobije loptu. To je zato jer je ovaj igrač iza tebe fizički jači ili je već, a kamoli ako je jedan jači i viši igrač ispred tebe on će u večini slučajeva dobiti loptu. 

 

Sve što ja očekujem da bude bolje su license, transferi, više liga, viša težina i malo poboljšani become a legend mod.

Ovo za udaranje glavom sam mislio kada lopta ide u gol. Znam da često promaše. No ovo izvan 20 meni jednostavno ne ide. U većini slučajeva golman skine vršcima prstiju ili igraš promaši gol. U zračnim borbama mi je glupo što će loptu udariti uvijek vještiji igrač što nije uvijek slučaj u nogometu. A meni se često znalo dogoditi da moj igrač koji je ispred ide štopati prsima, a ovaj iza izbije loptu glavom kroz njega (WTF).

Ima još par stvari poput izbijanja blizu gola (gdje lopta završi u goluNeodlučan) i golman u napetim situacijama pred golom. Nadam se da će mu popraviti inteligenciju (ne na teže nego na realnije). Jako zna živcirati kada golman uhvati loptu kroz igračeve noge što u stvarnosti i nije moguće i kada uhvati loptu u golu (lopta pređe crtu a gol nije).

Ove stvari što sam nabrojao smatram nerealnim samo zato što i ja igram nogomet s društvom (koji se doduše ne može usporediti s pravim, no slično je) pa se npr. većina situacija oduzimanja lopte i teamworka u PES-u čini nerealnim jer u je stvarnosti drukčije (kada jedan napreduje, napreduju svi, onaj kome je lopta oduzeta u PES-u često "izgubi ravnotežu" i nemožeš ga vratiti u borbu za loptu što se rijetko događa u stvarnosti).

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Jbg ni jedna igra nije savršena.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

jel zna netko možda koliko ce zahtjevat igra gb koju grafi i ghz?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Našao sam na jednoj stranici minimalne zahtjeve ali dakako nisu 100% točni:2.5 ghz proc,1.5 gb RAM,256 mb grafička.To je približno to
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
Našao sam na jednoj stranici minimalne zahtjeve ali dakako nisu 100% točni:2.5 ghz proc,1.5 gb RAM,256 mb grafička.To je približno to

Vidi se da bolja grafika zahtjeva jači stroj. Ja se ne moram brinuti, no znam neke koji imaju kompove tipa 2.0 ili 2.4 GHz proc, 1GB RAM i Radeonka 9600, GF6600 GT, 7600 GS i sl. Nadam se da će biti optimizirana.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Ja imam slabu grafičku tako da ako ne dođe nova mašina ništa od novmg pesa
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Kako mi ide na živce ova ukočenost igrača. Nadam se da se dodavanje više neće čuti kao da si u tunelu.

Potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10
Kako sam vidio na onom videu pes više nije onako trom i spor
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Tomislav95 kaže...
Kako sam vidio na onom videu pes više nije onako trom i spor

Trom i spor?Meni je devetka nekako bila pre brza,a koliko sam ćuo u 10-ki bi trebala biti nesto sporija igra.

16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Prije nego napišem post o lošoj umjetnoj inteligenciji pesa 2009 i onih ispod njega(jedina mi je trica bila tu i tamo teška od PC generacije, ali to valjda zato što san bio dite i samo san se probija sa Ševčenkom i Nedvedom...) odigra sam Man 5-1 Barca na top player samo da se još jednom uvjerim jer nisam odavno igra protiv compa. Vidim da se dosta promjena sprema u 2010 i čini se da će bit super, ali glavni plus će bit od mene ako poboljšaju AI, jer bez AI Master liga nema smisla. Prva sezona je donekle teška ako se počme s Castolom i Barotom i takvima, sljedeću uspijem osvojit prvo misto a tek sam usa u D1 i poslije te mi nemore nitko prić centar i izgubim svu volju.  I još mi smeta što "AI" nema smisla za sastavljanje tima, pa u Realu prvi sastav igra Guti od 35 godina sa brzinom 62.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Pa nije bitan samo speed, gledaj gutija kako brzo i precizno dodvle. Guti je jedan dobar i kvalitetan igrač, pravi playmaker makar imao slabi speed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10

ocu rec da real triba imat tu boljeg igrača, nisam mislio na danas, nego u pesu nakon nekoliko sezona...

16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Britanski coveri

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice