Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 116.550
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nije igra toliko loša,samo da se ne zove most wanted 2 jer nema veze sa prvim dijelom.
Največa mana po meni pored neoptimiziranosti je to što se za svaki auto svaka nadogradnja mora otključavati posebno.Totalno zamorno i nepotrebno....Isto tako vidio sam da je netko napisao da ima 120 automobila što je netočno,ima ih svega 32 što je jako jako jako malo i veliki minus.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 20:56 (big_guy).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
big_guy kaže...

Nije igra toliko loša,samo da se ne zove most wanted 2 jer nema veze sa prvim dijelom.
Največa mana po meni pored neoptimiziranosti je to što se za svaki auto svaka nadogradnja mora otključavati posebno.Totalno zamorno i nepotrebno....Isto tako vidio sam da je netko napisao da ima 120 automobila što je netočno,ima ih svega 32 što je jako jako jako malo i veliki minus.

41 automobil ima, 123 jackspota.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

kontrola auta nije lošsa kao ni osjecaj brzine igra jeste losije optimizovana ali valja odigrati par sati

story
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Mitsuoka kaže...
big_guy kaže...

Nije igra toliko loša,samo da se ne zove most wanted 2 jer nema veze sa prvim dijelom.
Največa mana po meni pored neoptimiziranosti je to što se za svaki auto svaka nadogradnja mora otključavati posebno.Totalno zamorno i nepotrebno....Isto tako vidio sam da je netko napisao da ima 120 automobila što je netočno,ima ih svega 32 što je jako jako jako malo i veliki minus.

41 automobil ima, 123 jackspota.

Ma svejedno,opet premalo,pa od audija ima samo 2,bmw samo 1,mercedes 1,honda nula bodova,nissan samo gtr,itd...
Ja bih se radije vozao u igri sa puntom pa ga pomalo sređivao nego sa nekim luksuznim tipa onaj Tesla.Valjda ćemo dočekati taj UG3... {#} 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 21:28 (big_guy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

pa brate sjeti se kakva je fizika voznje u nfs the run-u gora ne može bit a u ovom most wanted-u 2012 je itekako bolja

story
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

xaxaxa ja sam odkuljucao 36 automobila

story
13 godina
protjeran
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Hvala bogu da postoji torrent za ovakva s*anja od igara, da nebi neko slucajno to kupio.

Igra je katastrofa optimizirana! Imam nekad 26fps na high detaljima u igradu, a grafa na 60%, dok je cpu na 40-50%, jadno.

Nfs the run je bio odlicno optimiziran(60fps najcesce, u gradu 50), ovo s*anje mu nije ni do koljena, koncept je dobar, ali optimizacija nula, sto je glavna stvar igre, da dobro radi.

===============================================================
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 21:35 (MARKOcVp).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

zavisi brate svi govore fizika uzasna ovo ono ali auto se fino ponasa na cesti kad ,vozite po neravnom terenu dosta je realno jer auto drhti kao u pravom zivotu

 

story
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Za ATI očigledno vrijedi drugačije, RUN mi je bio katastrofa trzav i neigriv na ovim postavkama... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Sad vozim porshea 911... Nailazim na aute u gradu (parkani su negdje) ako sam vozio porshea i uzeo recimo lamba, Dali taj porshe tamo ostaje?? 

 

edit: sad se pojavio change car.

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 21:48 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

ti definitivno nisi odigrao igru ni 5 minuta auta se realno ponasaju.Igra ima bugova ali fizika voznje kao sto ti kazeš nije loša

story
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

ne

story
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

'bemti kolačić jedino što kod ove igre valja je grafika.

Ostalo je dno.

Say hello to my little friend
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Za mene je nfs prestao postojati poslje nfs carbona.

===============================================================
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 23:13 (MARKOcVp).
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Eto, napokon i ja probao. Finalna ocjena:

Smeće/10

Skretanje je koma, ili ne skreće dovoljno ili skrene previše, nema sređivanja auta, previše je pojednostavljeno, prelako je pobjeći policiji, unutar 5 min što sam u igri već sam vlasnik 3 super automobila? Bitch please. Apsolutno nema ničeg što te tjera da napreduješ u igri, 2 kuta za kameru, iz 3. lica ili sa branika, ne sa haube kak je bilo prije. Uglavnom bez tuninga to nikad neće biti kao prije, a vjerujem da je svima već pun kur*c tih super automobila koji su svi po defaultu već max nabrijani. A i ovo je NFS Burnout Clone Edition što me još više nervira i zato se nadam da će im rezultati prodaje biti užasni i da će se nakon ovog nastavka okrenuti za 180o i vratiti se korjenima Need For Speed-a.

LoL username: UnimatriX (EU West)
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Samo da uzmu nfs ug2 i ubace danasnje aute.. promjene mapu i misije, pa i grafiku mada mi nebi smetala slabija kad bi igrica bila dobra.. to bi bilo super :3

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Mitsuoka kaže...

Negdje grješiš, meni najnormalnije radi ALT + ENTER. Stvarno ne kužim, možda ti je u opcijama isključen full screen?

  ja u opcijama ne vidim nigdje full screen, jel ima mozda negdje ona shema sa onim nekim dokumentom kojeg se otvara sa notepadom i kod fullscreen se upise 1 umjesto 0, onaj neki config.xml ili kako vec?

15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Meni radi full screen odnosno ALT + ENTER.... testirano na 4:3/5:4 monitoru i 16:9 monitoru, takoder nema black barsa tako da ti je vjerojatno los crack ili verzija igre.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Najgore od svega u ovom smecu, uz ponašanje automobila kao da se po ledu vozim nije uopce "ljepljivo", je to što možeš uzimat aute koje hoces. Jednostavno nema nikakvog smisla. Nema osjecaja napredka, kupovine automobila, tuning, ništa. Katastrofa. Ne mogu nikakvo shvatit ideju iza te kretenske odluke...Prica ne postoji, nije da je prije bila nešto fantastična ali si barem imao nekakav osjecaj da negdje napredujes. Kao odvozim utrku dobijem neki body shit kit i auto izgleda isto, pa jel niste mogli sunce vam retardirano barem nešta malo promijenit, koji spoiler dodatni, malo naljepnica ne znam bilo šta. Onaj random SHIT onih "benzinskih postaja" što mi promjene boju je isto bezvze. Zašto ne mogu odabrat boju koju želim da mi auto ima stalno?!

 

Što se tice policije pobjegnem im bez beda, svaki puta i ono vozim u suprotnom smjeru oni ništa, radim donouts na nekom parkingu ovi me pocnu vijat sa "Speeding vehicle". Jad i bijeda. Kamera mi je isto katastrofa. Ima samo 2 (DVE?!?!?!?!) kamere. Meni osobno fali ona treca "dalja" kamera. Onaj burnout, il kak se vec zove, nisam igrao iz razloga što mi se igra ne sviđa, a zašto su NFS pretvorili u ovu kretenariju nikad necu shvatit.

Recenzenti koji daju visoke ocijene ovoj "igri" su mi još manje jasni. Potplacena stoka ili djecurlija koja nije ništa igrala od "klasika" u ovoj nekad odlicnoj franšizi. Maloumnost današnjih igara me dotuče iznova, da li oni rade igre za ADD djecu koja nisu u stanju "zaradit" auto ili šta vec pa mogu skakat iz auta u auto jao kako glupo. A ja budala svaki puta nasjednem. Baš me zanima kolko ce dobit u BUGu, nekako sumnjam u kritičnu recenziju jer to više tamo ne postoji za "hitove".

 

Što se tice full screena. Da nema nigdje opcije, ma nema nikakvih bozijih opcija u meniju, ali radi sa alt (lijevi)+enter meni.  

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 3:30 (mislav_01).
15 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
mislav_01 kaže...

Najgore od svega u ovom smecu, uz ponašanje automobila kao da se po ledu vozim nije uopce "ljepljivo", je to što možeš uzimat aute koje hoces. Jednostavno nema nikakvog smisla. Nema osjecaja napredka, kupovine automobila, tuning, ništa. Katastrofa. Ne mogu nikakvo shvatit ideju iza te kretenske odluke...Prica ne postoji, nije da je prije bila nešto fantastična ali si barem imao nekakav osjecaj da negdje napredujes. Kao odvozim utrku dobijem neki body shit kit i auto izgleda isto, pa jel niste mogli sunce vam retardirano barem nešta malo promijenit, koji spoiler dodatni, malo naljepnica ne znam bilo šta. Onaj random SHIT onih "benzinskih postaja" što mi promjene boju je isto bezvze. Zašto ne mogu odabrat boju koju želim da mi auto ima stalno?!

 

Što se tice policije pobjegnem im bez beda, svaki puta i ono vozim u suprotnom smjeru oni ništa, radim donouts na nekom parkingu ovi me pocnu vijat sa "Speeding vehicle". Jad i bijeda. Kamera mi je isto katastrofa. Ima samo 2 (DVE?!?!?!?!) kamere. Meni osobno fali ona treca "dalja" kamera. Onaj burnout, il kak se vec zove, nisam igrao iz razloga što mi se igra ne sviđa, a zašto su NFS pretvorili u ovu kretenariju nikad necu shvatit.

Recenzenti koji daju visoke ocijene ovoj "igri" su mi još manje jasni. Potplacena stoka ili djecurlija koja nije ništa igrala od "klasika" u ovoj nekad odlicnoj franšizi. Maloumnost današnjih igara me dotuče iznova, da li oni rade igre za ADD djecu koja nisu u stanju "zaradit" auto ili šta vec pa mogu skakat iz auta u auto jao kako glupo. A ja budala svaki puta nasjednem. Baš me zanima kolko ce dobit u BUGu, nekako sumnjam u kritičnu recenziju jer to više tamo ne postoji za "hitove".

 

Što se tice full screena. Da nema nigdje opcije, ma nema nikakvih bozijih opcija u meniju, ali radi sa alt (lijevi)+enter meni.  

Sa boldanim se u potpunosti slazem, mislio sam da je murja za pohvalu ali nakon malo igranja shvatio sam da je murja jos gluplja nego u Most Wantedu (pa mozda i gluplja nego u HP2 lol), najbolje mi je kada se vade na NOVU FIZIKU, AI, NOVU GRAFIKU I SL, shvacam za grafiku i super, ali nova fizika/kalkulacije ovo ono haha, to nema smisla jer je murja odnosno AI je tako glup za nepovjerovati... pazi ovo, lovi me murja na 3 zvjezdice i ja stanem samo, oni ono nabiju me i malo oko mene i ja ono slajdram malo u krug i onako se zabijem u murjaka i on "crkne" haha... ja ono WTF? i ja opet stanem i lik ti se mice ono 5 CM/s lol, a kotaci se ne vrte.

 

Ne znam, ovo je SMIJEH.... ako su mislili da ce me prodati samo sa dosta dobrom grafikom onda su se gadno zaje**ali...

 

BTW svaku igru koju pocnem zavrsim do kraja jer jednostavno zelim izvuci sve dobre i lose strane (nebitno radili se o PC-u, Sony konzolama ili Nintendo konzolama), zelim igrati dobru igru i uzivati, zelim realno ocjeniti igru ali sve mi se nekako cini da ova igra nece dobiti bas dobru ocjenu.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 4:07 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

A istina za muriu, izprve sam i ja bio pod dojmom da je bolja, pametnija...a sad viidm da je na razini original MW-a...ima tu i neke stvari koje jesu bolje...al nakraju to je to..

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

I gle sto su izjavili:

 

"The old game -- which I loved, it was the first game I ever played on 360 -- that was of the time, right? That was how games were, they were more offline than online. There was more single-player than say, multiplayer. So with this game, like I said, we’ve tried to shake that up. We’ve built multiplayer first; we have to do it very online. We didn’t want to make a sequel to that, because we can’t make a sequel to somebody else’s game; it’s incredibly hard"

 

Sto vidim kao GRESKUUUUU

 

1.  "The old game -- which I loved, it was the first game I ever played on 360 -- that was of the time, right?" = AAAAAAAAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHH

 

2.  "We’ve built multiplayer first; we have to do it very online." = Kao da se nije ovo moglo pretpostaviti.... FACEPALM :S

 

3. "We didn’t want to make a sequel to that, because we can’t make a sequel to somebody else’s game; it’s incredibly hard"

 

Kako imaju obraza ovo izjaviti, a mogli su imati obraza i ukrati ime "Most Wanted"...... ja ja ja... ja ne vjerujem, ovako se osjecam:

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 4:23 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Čim sam vidio da most wanted 2 radi criterion game, znao sam da če ispasti loše (ja bi reko da je to novi burnout sa licenciranim vozilima).

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Jučer sam imao lvl 3 pandure i prošao sam kroz onaj repair i odmah mi je skinuo jedan lvl manje, malo dalje sam se okrenuo i vratio na isti repair i opet mi je smanjio za jedan lvl heat pa sam im pobjegao, nisam uspio proći treći put da vidim dali bi heat skroz nestao jer sam već pobjegao pandurima. Ali sad znam za ubuduće kad nakupim lvl 5-6 heath kako ih brže mogu smanjiti.

 

EDIT: Izgleda da to ipak vrijedi samo kad je u Cooldown modu.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 11:13 (thesekiman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Odigra san par sati, koje *ovno od igre, to je nevjerojatno. Čak lošije i od ultralošeg Runa.

S autom ne moreš skrenuti, zabijen se u svako šugavo auto koje mi dođe, ove utrke i otključavanje auta su debilizam teški.

A ova fizika auta, sve je to zbog limitiranog engina koji ne valja ništa i tako je sve otkad su ga stavili u NFS, od Hot pršuta zadnjeg.

Glavno da taj šugavi engine more napraviti prljavštinu po ekranu i da ti blješti *ebeno sunce u oči.{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Winchester01 kaže...

Odigra san par sati, koje *ovno od igre, to je nevjerojatno. Čak lošije i od ultralošeg Runa.

S autom ne moreš skrenuti, zabijen se u svako šugavo auto koje mi dođe, ove utrke i otključavanje auta su debilizam teški.

A ova fizika auta, sve je to zbog limitiranog engina koji ne valja ništa i tako je sve otkad su ga stavili u NFS, od Hot pršuta zadnjeg.

Glavno da taj šugavi engine more napraviti prljavštinu po ekranu i da ti blješti *ebeno sunce u oči.{#}

Taj engine je trenutno najbolji, ali nije bas za racing igre, u bf3 je fantastican.

===============================================================
14 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Radije igram NFSW ili ProStreet nego ovo. 

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

igra je skidrow...

primjetio sam osim tog alt entera sta ne radi, da su neke animacije cudnih boja, sve dok ne uhvatim kontrolu nad vozilom, pa onda su boje u redu i mogu voziti...

 

sto se tice skidanja heata, ne skida se na pumpama, samo ih "zavaras" sa novom bojom, ali nije mi jasno oni npr. te ne vide da si prosao kroz pumpu, nego odmah kazu update pusuit white car, a prije sam bio blue npr., u cooldownu da, lako se skida kroz pumpe

 

enigne je neznam, nikakav, u HP mi bilo 10x bolja i grafika i tecnost igre pa CAK I DRZANJE, ovdje je nikakvo, tamo je bilo barem predvidivo u smislu da si stalno driftao, pa si imao cime se baviti kroz zavoje i znao si kako ih proc uspjesno, dok ovdje malo skrene, malo ne...uzasno

 

evo i dvije slikice, na ovoj prvoj mi nije jasno sta su htjeli rec sa ovim dupliranjem porschea dok se vrti u krug...jel ima tko to u animaciji prije trke?

a druga je slikica alfe 4c, super autic...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Da, još su mi najjači panduri u onom velikome kolu, ne mogu se sjetit koja je to potjera, mislim R8 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Jednostavno za sve koji nisu odigrali ovu igru. IGRA JE DNO DNA,GORE NEMOŽE! Hvala na razumjevanju!{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 13:07 (Kmica1985).
 
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice