Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 942.197
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Može li mi netko objasniti ovaj novi traits sustav?

Hvala {#}

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
GigaGirl kaže...

Može li mi netko objasniti ovaj novi traits sustav?

Hvala {#}

  nesto te opcenito zanima,za odredenu klasu ili?

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igram burglara na Brandywine-u i imam izbor 3 seta. Zatim dodijeljujem bodove za određene vještine. Taj dio razumijem. Ali ne razumijem što dalje. Ovaj progress bar sa lijeve strane je... ? Dodijelom bodova stječem nove skillove? To više ne ide preko deed-ova ili? Tek sam počela igrati prije nekoliko dana pa su mi još neke stvari nejasne. Radi li još swim kanal na Eldaru? Napravila bih lika čisto da se mogu obratiti vama koji tamo igrate kada zapnem.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
GigaGirl kaže...

Igram burglara na Brandywine-u i imam izbor 3 seta. Zatim dodijeljujem bodove za određene vještine. Taj dio razumijem. Ali ne razumijem što dalje. Ovaj progress bar sa lijeve strane je... ? Dodijelom bodova stječem nove skillove? To više ne ide preko deed-ova ili? Tek sam počela igrati prije nekoliko dana pa su mi još neke stvari nejasne. Radi li još swim kanal na Eldaru? Napravila bih lika čisto da se mogu obratiti vama koji tamo igrate kada zapnem.

  sa ljeve strane su ti bonuse za trait line koji odabareš  - svaki line ima svoje bonuse (crveni,plai i žuti).Što više potrošiš dalje odtključavaš bonuse sa strane.Kada iskoristiš sve pointse koje želiš u tom lineu,možeš preći u drugi,ali to je duplo skuplje,znači 2 pointsa - jedan trait.Trait pointse dobijaš sa lvl-anjem i kad napraviš određene questove.Max je 65

 


https://www.lotro.com/forums/showthread.php?529769-Trait-points-how-and-when-do-you-get-them&p=6985383#post6985383

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Malo mi je neobično na početku, ali naviknut ću se. Hvala, pozdrav. {#}

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
GigaGirl kaže...

Malo mi je neobično na početku, ali naviknut ću se. Hvala, pozdrav. {#}

Ma svima je to zbunjujuće za sada, ali biti nije tako strašno.

 

Uglavnom možeš isprobavati razne kombinacije, pa ćeš vidjeti što ti najbolje odgovara, ali kao i prije će ti biti dakle jedan build za solo igru drugi za raid.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni je osobno bolji novi trait system

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Namjeravam skinuti igru pa me zanima par stvari.

 

- Da li je igra free tj. mogu je igrati bez placanja ali necu imati neke bonuse,premiume i ostala s*anja?

- Sto se u igri radi?Kako ide sustav levelanja i koji je najbolji oblik zabave u samoj igri?

- Da li je igra open world i jesu li zahtjevi preveliki?

Nobody Cares!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 16:48 (Square Enix).
 
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Square Enix kaže...

Namjeravam skinuti igru pa me zanima par stvari.

 

- Da li je igra free tj. mogu je igrati bez placanja ali necu imati neke bonuse,premiume i ostala s*anja?

- Sto se u igri radi?Kako ide sustav levelanja i koji je najbolji oblik zabave u samoj igri?

- Da li je igra open world i jesu li zahtjevi preveliki?

free je ali imat ćeš velika ograničenja kao takav igrač. igra ostavlja "demo" dojam kao takva. u free zonama ćeš doći do cca levela 30-35 ako grindaš skirmishe za exp i onda farmaš tisuće turbine pointse za ostale zone i ekspanzije radeći charactera, grindajući lagane deed pa brišeš charactera i opet ponovo sve. a da ne spominjem micanje gold limita, riding skill, swift travel itd. 1 mjesec pretplate bi ti uštedio jako puno muke jer dobivaš bonuse koji ostanu kad pretplata istekne. 

levelaš, dižeš profesije (za koje isto trebaš turbine pointove da ih možeš dizati), radiš instance (ili dođu u paketu s kupljenom zonom ili ih kupuješ zasebno) i tako. sve kao u ostalim mmo.

igra je open world, hardverski ne traži puno ako nemaš namjeru igrati na ultra high detaljima

 

ako imaš ta 2 računala navedena pod moj pc, jedino će laptop biti u stanju pokrenuti igru. onaj p4 nije sposoban ni very low pokrenuti

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 17:12 (Skull1989cro).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Skull1989cro kaže...
Square Enix kaže...

 

Hvala na iscrpnom odgovoru.Zanima me jos ova stvar.Nemam namjeru placat pretplatu,sto mi preporucas,da krenem igrati for free ili da je uopce ne skidam ako necu placati.

Nobody Cares!
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo ja sam igrao više od 3 godine i teškog srca ti kažem da ti ne preporučujem ako ne misliš plaćati. Što se tiče grafičkog dijela igra izgleda loše na niskim postavkama, realno.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Evo ja sam igrao više od 3 godine i teškog srca ti kažem da ti ne preporučujem ako ne misliš plaćati. Što se tiče grafičkog dijela igra izgleda loše na niskim postavkama, realno.

Kolika je pretplata,kako sve to funkcionira,kakvi su nacini placanja?Sorry,malo glupo sve ovo zvuci ali u ovim stvarima sam prilicni noob :)

Nobody Cares!
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Plaćao sam je više od 2 godine ali da me ubiješ ne sjećam se koliko, 10€ ili trunčicu više ako se dobro sjećam (?). Ima 1 mjesec reccuring, 3 i 12 mjeseci ako nisu mijenjali. 

 

Par puta sam ovdje pisao kako započeti i što raditi do ~30og levela, ali sad čitam taj post i ne znam je li zastario, svašta se promijenilo, više stvari daje experience (kao crafting), 2 ekspanzije nove.

Ako ti nije žao prometa i izgleda ti grafički OK možeš skinuti i probati do 20og levela, tada se otvara dosta stvari i ustvari počinje igra pravo, a treba samo par sati.

 

Neću dalje pisati jer nisam više ni sam siguran. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

http://middle-earth.thehobbit.com/map

 

jedna ljepa mapa za ljubitelje Lotra

 

 

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
4 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kako vam se sviđa zasad HD

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nije loše,lvl-anje je brzo i lagano.
BB-nisu tako loše jednom kad ih shvatiš

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ima ikakvih govora kad dolaze pvp setovi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

  {#}

još je lakša postala igra na 95-om

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 14:22 (sstrmi).
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

Ima ikakvih govora kad dolaze pvp setovi?

Nešto se spominje 18/12 dakle za nekih 11 dana.

Sad dal je to 100% nisam siguran.

Vidjet ćemo.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Moze se testirati na br,pustili su tamo 12.1

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Moze se testirati na br,pustili su tamo 12.1

Imaš li negdje link da vidim kako izgleda etten armour (mene zanima hunter), ja tražio po netu ali nigdje nemogu naći.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ten Ton Hammer je dao jako dobru ocjenu za Helms deep.

Evo link.

 
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo,skinuo sa foruma

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

IMa netko tko se razumije u rk-a vamo?

zanima me - ima li kakve razlike u dps-u ako bi koristio lvl 85 fa satchel ili 95 Sa ili čak 75 fa? i isto tako za heal,ali ne satchel jer znam da to utjece na heal nego rune stone - fa 85 & 75 ili 95 sa

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Helms deep ekspanzija je svakako ugodno iznenađenje. Prekrasno dizajniran zapadni Rohan sa znanim lokacijama iz filmova i knjiga. Jedina zamjerka bio bi sam hornburg koji mi je nekako ružnjikav. Sve u svemu jako dobro uzevši u obzir vremešnost igre. Questanje do lv 95 je bilo ugodno i nipošto dosadno. Questovi uključjući i epic bookove klasično su koncipirani u LOTRO stilu, ali zanimljiva radnja o kojoj pričaju drži sve na okupi i  ima nekog smisla. I onda dolazimo do end gamea. what now? Big Batle su jako dobro koncipirane i ugodno su osveježenje, ali... sve je to nekako malo. Duo/solo? Zaista mi nije jasno kakav bi problem napraviti sve instance za 12 man/6 man /3 man. recimo jedan 12 man i po dva 6 man i 3 man. I to je to..? Kad se zasitimo BB ostaje nam još samo farmati stare skalirane instance/raidove koji nikad nisu bili lakši. Ponekad, zapravo gotovo nikad ne zahtjevaju tanka i healera. Promjene u kasama sa novim trait sistemom je jako dobar u večini slučajeva. Samo ne znam koja je svrha od plavo traitanog full tank guardiana kad ne postoji dovoljno zahtjevan content za takav buld, isto vrijedi i za druge suport klase. I tu dolazimo do najveće bolje nove ekspanzije. Prelagana je. I to ne samo instance. Jednostvno ne postoji šansa, niti najmanja da prilikom questanja u bilo ćemu ne uspijete od prve. Ako igraš neku heavy klasu praktički si besmrtan. PvP je zbugan i neigriv... Nadam se da će se situacija popraviti sa sljedećim updateima... nova zona možda, novi instance cluster...

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nije ništa teško jer je nekako očito da su u ovom scaled instancama samo healt promjenili na 95,a sve drugo ostalo na 85.Battles nisu loši ali me živcira što se nemože izabrati reward,tj sta ja hocu kao kod bartera,jer evo npr jučer sam dobio treći zlatni item ( http://www.xfire.com/screenshots/129230621 ),ali nažalost isti pocket i šta mi sad koristi od 2x ista gold pocketa,isto kao i od ostalih dijelova nakita kojih imam sigurno 20+ koji su beskorisni?a nzm danas,točnije za 2h ako bude sve u redu dolazi u 12.1 ali taj popravlja pvp i bugove u battlesima,a onda onaj pravi update je za 3 mjeseca,taj obicno donosi instance i tako to,ali ako se na varam jednom sam negdje vidio da ce kao i ostale battlese skalirati na 3/6/12,tj koje mogu s tim updateom ali treba vidjeti

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da,instance su stvarno lagane ali nema veze,bitno da sad dolazi update koji ce i pvp opet popraviti pa da možemo nastaviti!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
 
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na prvu sam pomislio da je to loša stvar, ali mislim da je dobro da malo stanu na loptu i da srede neke bitnije stvari ispod haube.

Po meni najbitnije bi bilo da srede situaciju što se tiče pvp-a i game enginea, ako ništa drugo da barem možemo bez laga i trzavica biti u raidu.

Za mene je totalna koma da ljudi na najnabrijanijim strojevima moraju gledati slide show čim ima puno ekipe u okolici, ako tijekom 2014 tu srede stvari mislim da ćemo biti puno više na dobitku nego da se forsira nova ekspanzija.

Također sviđa mi se zaokret u politici i da su konačno uvidjeli da se više sadržaja mora davati free za vip populaciju, jer polako sam dobio dojam da za svaki klinac moraš platit ovako će ipak više ljudi plaćati pretplatu i na taj način će imati solidan priljev novca. :)

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?535770-50-off-Helms-Deep-LOTRO-Market-Now-Dec-29th&p=7046718#post7046718 Od danas (20.) do 29-og Helm's Deep 50% snižena cijena,stvarno odlična ponuda!

 
0 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice