Life is Hard

poruka: 1.197
|
čitano: 101.522
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Odlučio sam otvoriti temu za svoju novu igru koja je rađena u FPS Creatoru x10 ( što vam otkriva da se radi o DirectX10 igri ). 

Kao studio ove igre stavljen je " Lovely Studio " i kao datum izlaska demo verzije još nije poznat ( demo će sadržavati 1 misiju ili eventualno 2 ). Ovo je moja prva zvanična igra i stoga bih želio da mi date što više prijedloga kako bih mogao da unaprijedim samu igru. Čitava igra se može očekivati sljedeći mjesec. Ono što ću vam sad otkriti je to da se glavni lik zove Michael i da želi da osveti svoju porodicu i svoje najmilije tako što će pronaći i likvidirati sve one koji su naudili njegovoj porodici. Općenito sve misije će biti zapetljane i neće biti jednostavno tako da odmah znate da će biti potrebno uložiti više truda da se pronađe neki prolaz ili ključ.

Prvi trailer :

Drugi trailer :

Prvi in-game trailer :

Drugi in-game trailer :

Završen posao ( misije ) :

1. METRO THEATER - završen ( ova misija će izaći za demo )

2. Assault - tek započeta misija :D

3. UnNamed

 

DEMO DOWNLOAD : http://www.megaupload.com/?d=6TLMSAF7

Onima kojima bude javljalo neke errore, neka samo idu " run as " i trebalo bi riješiti probleme :D

 

 

 

 

188 Podržavam te samo nastavi !
10 Ne zanima nas !
In-game Menu In-game Menu
Game Complete Game Complete
Game Over Game Over
Malo sam se igrao sa slikama :D Malo sam se igrao sa slikama :D
Metro Theater Metro Theater
Start :D Start :D
Mali pogled na veliku ulaznu halu :D Mali pogled na veliku ulaznu halu :D
Evo i konja xD Evo i konja xD
Zanimljiva stakla :D Zanimljiva stakla :D
Ovo govori da će biti i tutoriala koji će vam pomagati da otkrijete neke stvari na važnim mjestima Ovo govori da će biti i tutoriala koji će vam pomagati da otkrijete neke stvari na važnim mjestima
:D :D
Zanimljiv prizor Zanimljiv prizor
Sjedišta Sjedišta
Sjedišta :D Sjedišta :D
Još jednom pogled samo sa druge strane Još jednom pogled samo sa druge strane
Neke slike Neke slike
Pogled kroz jedan prozor Pogled kroz jedan prozor
Ovako izgleda achivement system Ovako izgleda achivement system
Ovako izgledaju puzzle Ovako izgledaju puzzle
Ovako izgleda kad se skupi Ovako izgleda kad se skupi
Također i ovako xD, ovdje je prikazano +3 Lifes Također i ovako xD, ovdje je prikazano +3 Lifes
MEDUSA MEDUSA
PINCHER PINCHER
SPIKY - kad se naljuti SPIKY - kad se naljuti
Ovaj je jedan od najboljih Ovaj je jedan od najboljih
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2011 1:35 (CoLdPlay).
Moj PC  
68 0 hvala 30
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Nove slike su stigle ( nisu sve ni postavljene ), sad je u toku spremanje gameplay videa.

Slike su u prvom postu, nadam se da ce vam se svidjeti i ako imate nekih prijedloga samo kazite, puno bi mi znacilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Predobro, samo tako nastavi i nadam se da će srušit COD s trona više {#}

 

šala :)

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard
Fićo_CoD 5 kaže...

Predobro, samo tako nastavi i nadam se da će srušit COD s trona više {#}

 

šala :)

Hvala mnogo, ma kakav COD davno je on otpisan od strane moje igre xD. Znam da je šala :D. Nove slike prije trailera stižu uskoro :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

Slike su u prvom postu, nadam se da ce vam se svidjeti i ako imate nekih prijedloga samo kazite, puno bi mi znacilo.

 

Pa bilo kakva originalnija priča bi ti dobro došla.... {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard
baba kaže...
CoLdPlay kaže...

Slike su u prvom postu, nadam se da ce vam se svidjeti i ako imate nekih prijedloga samo kazite, puno bi mi znacilo.

 

Pa bilo kakva originalnija priča bi ti dobro došla.... {#}

Hvala na tome, na prijedlogu. Vidi ja mislim da po misijama dolaze osvete. U prvoj misiji METRO THEATER će biti osveta za ubijenu sestru, u drugoj će biti za nekog drugog i tako slično, ali ako imaš/te prijedlog slobodno kaži/te, svakako nisam imao puno vremena da složim priču.

13 godina
protjeran
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...
baba kaže...
CoLdPlay kaže...

Slike su u prvom postu, nadam se da ce vam se svidjeti i ako imate nekih prijedloga samo kazite, puno bi mi znacilo.

 

Pa bilo kakva originalnija priča bi ti dobro došla.... {#}

Hvala na tome, na prijedlogu. Vidi ja mislim da po misijama dolaze osvete. U prvoj misiji METRO THEATER će biti osveta za ubijenu sestru, u drugoj će biti za nekog drugog i tako slično, ali ako imaš/te prijedlog slobodno kaži/te, svakako nisam imao puno vremena da složim priču.

priča će bit bezveze ako nije sve povezano :D

uzimaš ulogu lika kojem su uništili život ili poubijali članove obitelji dok je bio manji pa ubija sve koji su nekako povezani s tim :P

 

Skype: antonio.andelic96
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Bit će sve povezano, demo izlazi 20.06 sa samo Metro Theatrom. Cijela igra se može očekivat do kraja ovog ili početkom sljedećeg mjeseca. Tako da ima još puno vremena da sklopim priču, likove i uz vašu pomoć sredim sve što ne valja. Ono što ću napomenut da neće biti tipa uđi, pobij i izađi. Nego će biti zapetljane misije gdje će se morati tražiti prolazi i ključevi, a to neće biti jednostavno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

Bit će sve povezano, demo izlazi 20.06 sa samo Metro Theatrom. Cijela igra se može očekivat do kraja ovog ili početkom sljedećeg mjeseca. Tako da ima još puno vremena da sklopim priču, likove i uz vašu pomoć sredim sve što ne valja. Ono što ću napomenut da neće biti tipa uđi, pobij i izađi. Nego će biti zapetljane misije gdje će se morati tražiti prolazi i ključevi, a to neće biti jednostavno :D

Ti to sam radiš?

Svaka ti čast onda :D

Reci ako trebaš bilo kakvu pomoć 

Skype: antonio.andelic96
13 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard
tonihrvat kaže...
CoLdPlay kaže...

Bit će sve povezano, demo izlazi 20.06 sa samo Metro Theatrom. Cijela igra se može očekivat do kraja ovog ili početkom sljedećeg mjeseca. Tako da ima još puno vremena da sklopim priču, likove i uz vašu pomoć sredim sve što ne valja. Ono što ću napomenut da neće biti tipa uđi, pobij i izađi. Nego će biti zapetljane misije gdje će se morati tražiti prolazi i ključevi, a to neće biti jednostavno :D

Ti to sam radiš?

Svaka ti čast onda :D

Reci ako trebaš bilo kakvu pomoć 

Da, sam radim i hvala. Bit će mi dovoljna pomoć ako skinite igru i kažete mi šta ne valja, ali zasigurno da ako mi bude bilo kakva druga pomoć obratit ću se jer ste "svi" na forumu super likovi i hvala na podršci puno mi znači. Sljedeći projekat ću raditi sa prijateljom.

13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Sutra izlazi prvi gameplay video, ali cjelokupan video neće sadržavati puno akcije. Uglavnom bit će prikazano kako se igra kreće i neke osnovne sitnice. Dok ću vjerovatno 17-18 pustiti još jedan završni gameplay video sa nešto više akcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

 

Ljudi evo konačno je izašao gameplay video, nisam mogao 14-og postaviti, upload mi nije bio dobar. Ovaj video je smanjen na najmanju moguću rezoluciju i najmanju moguću kvalitetu i zato ovako loše izgleda. Ovaj video je beta dio igre od prije 5 dana tako da nema puno toga što će sadržavati sami demo. Nema akcije i ljudi, to ću ako stignem prikazati na sljedećem traileru, ali ako ne vidjet će te kad izađe sami demo. Samo bih vas molio da kažete šta vam se ne sviđa. :D

Uživajte :

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 9:00 (CoLdPlay).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

 

Ljudi evo konačno je izašao gameplay video, nisam mogao 14-og postaviti, upload mi nije bio dobar. Ovaj video je smanjen na najmanju moguću rezoluciju i najmanju moguću kvalitetu i zato ovako loše izgleda. Ovaj video je beta dio igre od prije 5 dana tako da nema puno toga što će sadržavati sami demo. Nema akcije i ljudi, to ću ako stignem prikazati na sljedećem traileru, ali ako ne vidjet će te kad izađe sami demo. Samo bih vas molio da kažete šta vam se ne sviđa. :D

Uživajte :

 

 

 

 

da nije bas da ga mozemo vidjet 

mani se stavljanja neke tamo muzike zbog koje ti banaju video

13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Jesi ga mogao pogledati ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

Jesi ga mogao pogledati ? 

ne

13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Ništa onda, izbacit ću muziku i malo povećati kvalitetu samog videa. Morao sam ga smanjati radi brzine upload-a. Valjda tako bude bolje :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Proces pravljena igre sam morao prekinuti do daljneg, ali evo večeras sam ponovo započeo. Problem je u tome što sam morao nabaciti novi Windows i poslije toga mi nije prepoznavao ono što sam ranije napravio, ali nekako sam to riješio sad. Što se tiče mog game play-a, upload mi je užasno spor i nikako ne mogu da ga stavim, ali nadam se da ću uspijeti ove sedmice. Nadam se da me shvatate i budite strpljivi, stiže gameplay obećavam :D

 

EDIT: 

PAR NOVIH SLIKA JE STIGLO, POGLEDAJTE PRVI POST

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 22:14 (CoLdPlay).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Evo prvog in-game trailera. U ovom videu sam vam prikazao samo sobu gdje se film pušta ( radi konekcije nisam mogao više, ali potrudit ću se da kroz par dana pustim još par videa gdje ću pokazati ostale sobe ). Naravno ovako tamna soba mora biti zbog filma ( ostale sobe nisu ovako tamne, ne brinite ). Izvukao sam maksimum iz grafičkog prikaza i dizajniranja :D ( kvaliteta je malo lošija radi kompresovanja )

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Evo ga i drugi video, koji prikazuje onaj dio gdje se ulazi u glavnu salu i čekaonicu. Mali blur koji će te primjetiti i lošija kvaliteta ja naravno zbog kompresovanja, uskoro će izaći još 2-3 in-game trailera i onda i demo igra :D. Još ću malo pojačati svjetlost i dodati par predmeta. Molim vas recite ako vam se nešto ne sviđa :D Ovo je moj 4 post zaredom, ali šta ću moram xD

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Life is Hard

Za sada izgleda SUPER.Nego zanima me koliko ti je vremena trebalo za napraviti sve ovo?

Izgleda dosta kompliciran projekat.

born to be gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard
brhgzugfewu kaže...

Za sada izgleda SUPER.Nego zanima me koliko ti je vremena trebalo za napraviti sve ovo?

Izgleda dosta kompliciran projekat.

Hvala. Odgovorit ću ti tačno. Projekat sam započeo 11.6 i onda sam mislio da će demo biti završen do 20.6, međutim mnogi problemi su nastali tako da je nisam radio 5 dana radi novog Windowsa. Onda sam skontao da mogu puno više izvući i tako sam ponovio čitav proces i napravio potpuno novi teatar. Gledajući sve ovo ideja i proces je već 15 dana, ali novi teatar je pravljen 4 dana. Može se na kraju reći nekih 4-5 dana je rađeno i zna puno izmoriti. :D

14 godina
offline
Life is Hard

e a možeš reč sa kojim programom radiš igru?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

Odlučio sam otvoriti temu za svoju novu igru koja je rađena u FPS Creatoru x10 ( što vam otkriva da se radi o DirectX10 igri ). 

Kao studio ove igre stavljen je " Lovely Studio " i kao datum izlaska samog demo-a je 20.06.2011 ( demo će sadržavati 1 misiju ili eventualno 2 ) , dok će gameplay video izaći vjerovatno 14.06.2011. Ovo je moja prva zvanična igra i stoga bih želio da mi date što više prijedloga kako bih mogao da unaprijedim samu igru. Čitava igra se može očekivati sljedeći mjesec, početkom sljedećeg mjeseca. Ono što ću vam sad otkriti je to da se glavni lik zove Michael i da želi da osveti svoju porodicu i svoje najmilije tako što će pronaći i likvidirati sve one koji su naudili njegovoj porodici. Općenito sve misije će biti zapetljane i neće biti jednostavno tako da odmah znate da će biti potrebno uložiti više truda da se pronađe neki prolaz ili ključ.

Prvi trailer :

Drugi trailer :

Prvi in-game trailer :

Drugi in-game trailer :

Završen posao ( misije ) :

1. METRO THEATER - završen, trenutno u toku sređivanje ( ova misija će izaći za demo )

2. UnNamed

3. UnNamed

4. UnNamed

5. UnNamed

 

EDIT : NOVE SLIKE ( nisam sve uspio ni postaviti ) xD

 

 

 

Eto ti odgovor

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
15 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Jesu li to stock modeli ili si modelirao? Isto pitanje za teksture.

Mislim da su boje interijera pretmurne. Podsjeća me na Postal sva ta tamnocrvena i smeđa...

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Life is Hard

Svi ovi modeli su sa mnogbrojnih packova, također teksture. Hvala na tomu što si mi rekao, u međuvremenu sam promjenio neke dijelove, drugačije izgledaju prostorije ( vidjet ćeš kad stavim neki novi trailer ili samu igru ) :D

13 godina
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

Svi ovi modeli su sa mnogbrojnih packova, također teksture. Hvala na tomu što si mi rekao, u međuvremenu sam promjenio neke dijelove, drugačije izgledaju prostorije ( vidjet ćeš kad stavim neki novi trailer ili samu igru ) :D

mogel bi i najaviti svoj novi projekt{#}

Gamers Don't Die, They Respawn¤¤xf:carlibas¤¤pocetnik u LoL
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Kao što je i FiCo0 i rekao. Uskoro se sprema full najava novog projekta ( poslije izlaska demo igre Life is Hard ), u kojem će raditi više ljudi i od kojeg se očekuje mnogo. Tema će biti Drugi Svjetski rat i kratko razdoblje poslije njega :D Za sad dosta :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Life is Hard
CoLdPlay kaže...

Kao što je i FiCo0 i rekao. Uskoro se sprema full najava novog projekta ( poslije izlaska demo igre Life is Hard ), u kojem će raditi više ljudi i od kojeg se očekuje mnogo. Tema će biti Drugi Svjetski rat i kratko razdoblje poslije njega :D Za sad dosta :D

Malo previse xD

 

Uglavnom na ovom projektu kao sto je i rekao radi dosta ljudi, ali mi i dalje trazimo nekoga ko ce nam pomoci u izradi mapa gradova kako je to bilo prije u II. svjetskom ratu

 

Evo jedna anketa:

 

Zelite li da vam ukratko opisem jedan dio radnje?

31 Da
2 Ne
Gamers Don't Die, They Respawn¤¤xf:carlibas¤¤pocetnik u LoL
13 godina
neaktivan
offline
Life is Hard

Novi video koji pokazuje 4 melee oružja, stavio sam ova četri jer su veoma zanimljiva, ima još sličnih oružja, ali nisam stavljao. Ovi likovi koje udaram neće biti u samoj demo igri, ubacio sam ih nasumično ( samo sam želio da pokažem oružja ) Napomena : ova tama je do videa

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Life is Hard

lol zapicis mu ovo u glavu 5 puta i nis :D

fora si napravio, kolko ti je trebalo? i dal je tesko radit? bi ja to mogao napravit? :D

Ovdje treba ici miniprofile od xfirea. Bu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice