Last Oasis - Survival MMO

poruka: 13
|
čitano: 1.838
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Last Oasis - Survival MMO

Last Oasis is a Nomadic Survival MMO. Earth has stopped rotating, and the last human survivors need to outrun the scorching Sun in a massive Open World.

 

This game is not yet available on SteamPlanned

Release Date: 26 March

This game plans to unlock in approximately less than an hour

 

Link na Steam

 

 

Vidim da nema teme o ovoj igri pa me zanima da li će je tko igrati tako da svi zajedno igramo u jednom klanu.

PS4 account - nattvindens
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Nadam se da ce devovi pokrenuti servere vec jednom.

Kupio sam igru na dan kada su ih ugasili:))

Javim se sa nickom kada igra krene jer mislim da je lakse u grupi.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Danas rade zadnje testove i ako sve bude OK moglo bi se od sutra igrati.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Last Oasis - Survival MMO

Ja sam na njihovom discordu mjesecima i nisam htio kupiti igru dok je ne vidim. Kada su ljudi poceli igrati gledao sam preko streama, gledao razne komentare i nije mi nesto, jedan od komentara koji sve opisuje je:

 

Prikupi nekoliko stvari, craftaj, igraj sa hrpom ljudi i to je to. Nekoliko ljudi ili solo igraci nemaju apsolutno nikakve sanse protiv ljudi koji igraju 15-20+skupa , a ovi sto igraju skupa 15-20+ rade jednu te istu stvar te je dosadno, ali jedino tako ih nitko ne moze pobjediti.

 

 

Ako ne razviju detaljno igru i ne rijese probleme medu igracima igra ce zavrsiti kao scum (1 day hype i gotovo). Koliko vidim igra ima potencijala, ali za sada ne bi je igrao da mi je daju free.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Da, razumijem sto hoces reci ali to je isto sto se desava u rust-u.

Ovdje barem mislim da mozes pobjeci ako primjetis velikog walkera ili grupu ljudi da ti se priblizavaju.

Jucer sam igrao i nailazio sam na ljude i samo je jedna grupa bila agresivna, ostali su gledali svoja posla.

Nadam se da igraci nece biti KOS kao sto su u rust, dayZ ili scum.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
D.Bradley kaže...
Da, razumijem sto hoces reci ali to je isto sto se desava u rust-u.

Ovdje barem mislim da mozes pobjeci ako primjetis velikog walkera ili grupu ljudi da ti se priblizavaju.

Jucer sam igrao i nailazio sam na ljude i samo je jedna grupa bila agresivna, ostali su gledali svoja posla.

Nadam se da igraci nece biti KOS kao sto su u rust, dayZ ili scum.

 U Rustu postoju solo, duo, trio etc serveri

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 11:20 (Et_Tu_Brute?).
4 godine
protjeran
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
D.Bradley kaže...
Ovdje barem mislim da mozes pobjeci ako primjetis velikog walkera ili grupu ljudi da ti se priblizavaju.

 Da, ali ako igras igru ne obazires se jeli tko oko tebe, jer kakva je to igra ako covjek svako 10 sekundi mora gledati u svakom pravcu, sto se tice velikih walkera oni su brzi zato i jest donekle taj problem. Trebali bi staviti da su mali walkeri brzi od velikih.

15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Rust sam samo naveo kao primjer jer je slicna igra. Znnam da imaju tako podijeljeni server ali u pocetku ih nije bilo. Da li ce i ova igra tako evolvirati, vidjet cemo.

Sto se tice KOS i gledanja oko sebe svakih 10 sekundi, sve open world igre koje sam igrao (ako serveri nisu solo, duo...) su bile zajebane za loot.

To je igraca, nije do igre:))
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Last Oasis - Survival MMO

full loot pvp survival igra,sta ocekujete napraviti kao solo igraci.Igrajte kao mi u klanu od 50+ i sve 5,cheers.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Last Oasis - Survival MMO

Raid ready

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Daj reci gdje nalazite bone splitters:))
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Ima ga u svakoj medium oazi na zelenom podrucju.
15 godina
offline
Re: Last Oasis - Survival MMO
Hvala. Ja na netu procitao da se nalazi na ulazi u kanjone i sinoc trazio kao budala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice