Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 567.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

otvorio 48 paketića, 35 ovih novih, ostali su bili classic i par saviours of uldum

od ovih novih descent of dragons sam dobio waxadreda, zzeraku the warped, ancharr, Shu ma, i zlatnu Dragonqueen Alexstrasza

otvorio sam još Armagedillo iz Ulduma i iz classica Cairne Bloodhoof

mislim da je to dosta dobro otvaranje 7 legendarnih iz 48 paketića

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 18:09 (Mate15SLC).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Slučajno upalio igru .. zaboravio i da dolazi ekspanzija, 18 paketa 4 legende... ne igram više.. od prolječa nisam imao vremena, tak da sad mi se ni ned..

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 18:07 (Zver).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

hah dolazi nova klasa/heroj.. i izgleda bez veze..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...

hah dolazi nova klasa/heroj.. i izgleda bez veze..

 Jel' to vise itko i igra na ovom forumu ?!?! Ne trolam, samo onako pitam.

Sto su toga vise izbacivali sve sam bio dalje od igre. Nekako mi je jos najbolja bila kada je tek izasla.

15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja intezivno igram Battlegrounds od kad je izašao, imam preko 400 sati igranja. rating mi je samo 5.5k jer često forsiram murloce, obožavam kad ti se sve potrefi pa svi imaju divine shield, poisonous, windfury...

ranked nisam pokrenuo već mjesecima i uopće ne znam kaj se dešava sa novim kartama.

casual igram samo zbog questova.

12 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja pokušavam održati 'hladni pogon' - rješim daily questove i tavern brawl, čisto iz zahvalnosti jer me igra spasi dok čekam red u dućanu ili na dosadnijim sastancima. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Također, odigram daily questove, brawl i malo ranked, iskreno nije mi loša meta trenutno...

Za novu klasu treba vidjeti, za sada se čini OP :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja isto samo Battleground igram (ne baš svakodnevno i isto se slabo penjem po ladderu jer ekperimetniram previše), ranked pokrenem radi questova pa me nekad ponese pobjednički niz tako da sam na kraju sezone uvijek između ranka 5 i 10. Općenito mi je interes za ranked splasnuo otkako sam stigao do legend ranka, kasnije kao da sam"prešao igricu" , ne da mi se toliko grindati više...

Mada, svaki put se veselim novoj ekspanziji i sakupljam gold za paketiće (avanture kupim pravim novcem).

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

43 paketica u novoj ekspanziji otvorim i 1 legendary...Meni najgori pack openinig ikad (iako sam uzeo i najmanje packova do sada)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
lucky_look kaže...

43 paketica u novoj ekspanziji otvorim i 1 legendary...Meni najgori pack openinig ikad (iako sam uzeo i najmanje packova do sada)

 i ja dobio samo jedan legendary od 39 paketića. mislim da su nekaj zeznuli sa novim postavkama za ostale karte, da se ne mogu dobiti više od dve iste karte dok se ne dobiju ostale karte. imao sam samo 44 commona za disenchant, u prošlim ekspanzijama je tu bilo i epica i rarea

11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

otvorio 47 paketića i dobio 4 legendarija

zlatni kayn sunfury

i običan zixor, astromancer solarian i metamorphosis

bio sam na 44. paketu i onda u zadnja 3 dobim zlatnog i mislim da zixora, vjerovatno ćete dobit još koji legendary u sljedećih par paketića

btw ja imam duplikate od common i rare karti, od nekih po 4,5 komada?

 valjda sam dobio od svih parove, moram provjerit

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 21:19 (Mate15SLC).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

lol ja danas bacio 3 partije, nisam ni skužio da je exp. izašla..

EDIT: naravno da nisam skužio jer sam bacio oko 14:00 a exp. je kasnije izašla 

u gl. 72 paketića, sve od golda.. 4 legenda, čini mi se da je bilo i podosta epica..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 21:54 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

20 paketica 

1 legendarna Warlock

4 epic

Nista zlatno.

 

Super mi je sto su uveli da ne dobijes 3. kopiju commona dok god imas "nedobivenih".

Ne znam da li to vrijedi i za rare, epic?

 

Prije mi se znalo dogoditi da nekih dobijem 11 komada, a nekih 0.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 10:26 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Chaky kaže...

20 paketica 

1 legendarna Warlock

4 epic

Nista zlatno.

 

Super mi je sto su uveli da ne dobijes 3. kopiju commona dok god imas "nedobivenih".

Ne znam da li to vrijedi i za rare, epic?

 

Prije mi se znalo dogoditi da nekih dobijem 11 komada, a nekih 0.

 koliko sam skužio, vrijedi i za rare i epic

15 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Remzi heroj se dobije tako što se ode pod "Shop" i tamo se klikne "Free".

Vrijeme je limitirano.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Malo da osvjezim temu,evo dokaz da se moze sa free to play accountom.

 

High legend i 12 pobjeda u areni.

Mexx
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 21:12 (chingy-os).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Svatko moze 12w napravit u areni tu ne moras ni f2p ili p2w bit.

A da si kompetativan u ranked moras ulupat puno vremena da bi mogao napravit jedan pravi deck (skupit pun k golda i molit se bogu za rng u paketima) s kojim mozes parirat drugim igracima.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...
Svatko moze 12w napravit u areni tu ne moras ni f2p ili p2w bit.

A da si kompetativan u ranked moras ulupat puno vremena da bi mogao napravit jedan pravi deck (skupit pun k golda i molit se bogu za rng u paketima) s kojim mozes parirat drugim igracima.

Moram te demantirati... Streamer Toast je prije par godina kreirao novi account i sa kartama koje ima je za 41 sat ušao u legendary rank (nije čak ni free paketiće otvarao)

. Koristio je f2p huntera. Dosta je do skilla, ne znače ti karte ništa ako nemaš skill ili još bolje ako ne znaš meta deckove kojima pariraš. I naravno, jedan dio je i RNG, bez toga ne ide... 

 

chingy-os svaka čast!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 8:04 (Yovitssa).
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Pretpostavljam face hunter gdje ti je skill u 80% slucaja udri direktan dmg i koji je anti zabavan za igrat.

Igro sam Hs dosta godina i bio sam f2p igrac i znam koliko sam vremena trosio farmajuci gold kak bi imao za xx packova kad izadje nova ekspanzija, da bi koji tjedan nakon toga imao taman za jedan competitive control paladin deck.

Mog mislit kak je sad kad ekspanzije izlaze i brze i na raspolaganju je veci pool broken legendary karata.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
AmonZero kaže...
Pretpostavljam face hunter gdje ti je skill u 80% slucaja udri direktan dmg i koji je anti zabavan za igrat.

Igro sam Hs dosta godina i bio sam f2p igrac i znam koliko sam vremena trosio farmajuci gold kak bi imao za xx packova kad izadje nova ekspanzija, da bi koji tjedan nakon toga imao taman za jedan competitive control paladin deck.

Mog mislit kak je sad kad ekspanzije izlaze i brze i na raspolaganju je veci pool broken legendary karata.

 Naravno da sam f2p ne mozes mjenjati deckove i igrati sto se tebi igra,vec moras uzeti jeftin i efektivan deck,ako zelis imati vise deckova igra je poprilicno skupa.

Mexx
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Recent opponent would like to be your friend. Acceptam.

Evo screenshot konverzacije. Na kraju mi doda "mrtvu ti majku jebem" i unfrienda me 

 

Dugo se nisam tako dobro nasmijao, igram sam aggro Demon Huntera, a on nekakvog control Warriora 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Yovitssa kaže...

Evo, da se malo pohvalim i ujedno oživim temu, konačno sam dohvatio Legendary rank! 

Igram HS od bete, ali nikad do sad nisam stigao tako daleko u rankedu (što i nije baš za neku pohvalu), Rank 5 bih dohvatio, a za više od toga nije bilo vremena i/ili živaca. Do "Legende" sam prošetao sa Secret Hunterom! Da, tako je, sa omraženim hunterom! 

Decklist sam stavio među slike, a od svih huntera (Spell, Hibryd, Control) ovaj je najuspješniji. Rijetko koji deck se može oduprijeti tolikim secretima i Spellstoneu (naročito nakon reloada sa Zuljinom). Mislim da sam protiv huntera imao valjda 90% win rate, ovih 10% sam protiv mirror matcheva izgubio (igram sve samo preko mobitela pa nemam dostupnu statistiku nažalost). Najviše sam se mučio sa Mechatun deckovima zbog kojih sam razmišljao staviti Mojomaster Zihi-a u deck i sa Priestom (bilo kojim - Mass Hysteria i Pschic Scream ). Kao ključnu kartu decka (uz DK Rexxara i Zuljina) izdvojio bih Subject 9. Ne samo zbog drawa secreta, već drawa općenito. Naime, kad on izvuče 5 secreta, a u muliganu ionako ostavim barem dva secreta, uz tracking je tako lako izvuči kartu koja ti baš treba za određenu situaciju. I još jedna vrijedna karta bila je jedna za koju nisam znao ni da postoji; Bloodscalp Strategist. Od 3 ponuđena spella svaki puta barem jedan bude onaj presudan - bilo za lethal, bilo za board clear ili "spas u zadnji čas" općenito!

I još jedna stvar koja mi se desila na putu do legende; u jednoj slici je chat sa igračem sa kojim sam odigrao 3 partije uzastopno . I nakon druge poslao mi je friend invite pa smo krenuli u spiku kako tko stoji, koji star je u ranku i na kraju mi veli kako mi bude pustio pošto mi fali 1 star za rank 1... Stvarno lijepa gesta...

@1samek

Hahaha, ima frikova, i meni se dogodi svako malo da neko šizi radi izgubljene partije. Mislim, i mene zna "izuti iz cipela" RNG ponekad, ali jebiga, to je samo igra...

Citirao sam svoj post od prije tri godine, da ti poažem kako ima i legenda među oponentima. 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja ti ne bi pustio ni da mi platis.

Ok onda mozda bi.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 15:19 (Chaky).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Svaka čast :-)

A rundu prije njega me neki mage ubio u pojam u 3 poteza, 2x frostbolt u facu i dalje samo spell dmg, napravio je kojih 40 dmga sa arcane missiles...

I nisam mu slao rage poruke nakon toga :-D
Jbg, ljudi ne kuže da je to samo igra.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

hah i blizzard je uveo ovaj pass bullshit.. prvo sam ih mislio pohvaliti, koliko su stvari dodali u interface i onda skužim koja je finalna kvaka.. ali hajde, 20€ za 3 mj. nije strašno.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ljudi jel itko igra Hearthstone 

 

dodajte me ako ima tko  MexxCroatia#2697

Mexx
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja pičim samo battlegrounds i to već mjesecima

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

evo dugo nisam tipkao u temi pa rekoh da bacim kratki osvrt na hs..

dakle, nisam vjerovao da ću ovo ikada reći, ali meni je iskreno ovaj pass i uvođenje duelsa totalno digao igru, ne znam kada sam zadnji put sa guštom upalio hs i bacio više od 2-3 partije za daily.

golda se zaradi hrpu više od kada su uveli pass i ako se igra f2p, dobija se hrpu drugih rewardova, packova itd., a duels mode mi je predobar.

ne znam doduše kakva je classic i standard meta, jer ranked i dalje pičim samo wild, ali sve u svemu od kada je firebat napustio team, igra je općenito krenula na bolje.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dodajte prijatelja isto igra vec godinama   BastaCroatia#2294 

Mexx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

napokon 500 pobjeda sa svim klasama .. prije koji mjesec sam uspio i legenda izgurati ..

 
 

kaj velite na mercenaries? po meni teški money grab, a mode je bez veze..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice