GTA San Andreas

poruka: 180
|
čitano: 60.997
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
GTA San Andreas

Zapeo sam na jedni misiji.Misija zahtjeva da s motorom uđem u avijon.I dobro.Tamo sve pobijem i uzmem tipu padobran.I sad neznam kaj dalje.Javi mi poruku PLACE A SANTCHEL CHARGE ON THE PLANE THEN GET OUT THE BACK.Probal sam skočit i onda mission falied.Isto tako pucao sam u plinske boce pa je tada se je avion razletio i ja s njim.

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA San Andreas

Kaj niko nikad nije igral San Andreas?!

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas

Trebaš staviti bilo gdje (preporučljivo u unutračnjosti) satchel-charge (te male eksplozivne naprave na daljinski) i onda skočit sa aviona. Ako ne ide, vjerojatno neki bug.

EDIT: Satchelice izgledaju kao mali bež ruksaci sa antenom i dobiješ ih na početku misije. A u vezi pucanja, NEMOJ. Avion eksplodira sa tobom unutra.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2008 14:08 (HappyD).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas

Moraš staviti bombu u avion i onda iskočiti s njega.

16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas
Zanimljivo, ja sam dosao do iste misije, samo sto neznam uskociti u avion, lol, pokusavao 2 dana, i odustao..
You cannot change your fate, no man can...
16 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas

Uskočiš u avion tako da ideš koliko god možeš po ravnoj liniji. Na skretanju se gubi brzina. I ne moraš ući po sredini, možeš sa strane aviona.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Ja sam GTA igro ali se nikad nisam trudio sa misija nije mi se dalo skinuo sam save sa neta i onda igro, ali GTA 4 cu definitivno sam proc!

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
GTA San Andreas

Hvala!

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas
HappyD kaže...

Uskočiš u avion tako da ideš koliko god možeš po ravnoj liniji. Na skretanju se gubi brzina. I ne moraš ući po sredini, možeš sa strane aviona.

 Da i brzo u razmacima pritišči tipku 9 (nisam siguran, meni je ta bila) na numpadu. To ti ubrzava sve motore na SA I VC.
M2N-E 3800 7600 GT 1GB
15 godina
offline
GTA San Andreas

čanImam sličan problem.Otiđem na aerodrom uzmem avijon i otiđem do mjesta gdje je označeno.I pojavi mi se poruka FLY THE AIRCRAFT TO THE JUMP POINT OVER THE DAM.I ja na sve načine pokušavam skočit s aviona.Stiščem enter,G, F, V ,Space, 2, 8 ,Ctrl i ništ.Neče skočit.

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas
Pero kaže...

čanImam sličan problem.Otiđem na aerodrom uzmem avijon i otiđem do mjesta gdje je označeno.I pojavi mi se poruka FLY THE AIRCRAFT TO THE JUMP POINT OVER THE DAM.I ja na sve načine pokušavam skočit s aviona.Stiščem enter,G, F, V ,Space, 2, 8 ,Ctrl i ništ.Neče skočit.

 Kralju imaš prohode svih težih misija Hcl.hr,(potraži si). Ja sam taj gta san andreas isključivo završio, zahvaljujući njima, neznam točno koja je to misija niti koliko si prošao igre, jer se ne sjećam, davno sam završio. Ali ne brini biće još sigurno dosta misija koje će te bunit, ako ne iz nekog zahtjevnijeg trika, onda zbog tehničkih razloga (bugova) to je vjerovatno i u ovom slučaju koji navodiš, al da se riješit igra, naravno uz pomoć nekih koji su je prošli prije tebe, u nekih težim misijama.Cool
16 godina
offline
RE: GTA San Andreas

Ako se ne varam to je misija u kojoj moraš letjeti iznad brane, skočiti u vodu, te ući u branu. Mislim da je u tvom slućaju riječ o BUG-u jer bi morao iskočiti bez problema. Davno sam to igrao, pa više nisam siguran, ali pogledaj dal ti u blizini onačenog mjesta postoji checkpoint do kojeg moraš doći da bi iskočio. Mislim da je visoko, pa malo traži. Jedno od toga sigurno jest

...something diabolic
15 godina
offline
RE: GTA San Andreas
Lovac kaže...

Ako se ne varam to je misija u kojoj moraš letjeti iznad brane, skočiti u vodu, te ući u branu. Mislim da je u tvom slućaju riječ o BUG-u jer bi morao iskočiti bez problema. Davno sam to igrao, pa više nisam siguran, ali pogledaj dal ti u blizini onačenog mjesta postoji checkpoint do kojeg moraš doći da bi iskočio. Mislim da je visoko, pa malo traži. Jedno od toga sigurno jest

 Naravno,coronu pod oblacima.Hvala.
Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
16 godina
offline
RE: GTA San Andreas
Pero kaže...
Lovac kaže...

Ako se ne varam to je misija u kojoj moraš letjeti iznad brane, skočiti u vodu, te ući u branu. Mislim da je u tvom slućaju riječ o BUG-u jer bi morao iskočiti bez problema. Davno sam to igrao, pa više nisam siguran, ali pogledaj dal ti u blizini onačenog mjesta postoji checkpoint do kojeg moraš doći da bi iskočio. Mislim da je visoko, pa malo traži. Jedno od toga sigurno jest

 Naravno,coronu pod oblacima.Hvala.
 NP
...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas

I ja sam zapeo ne kupnji jedne kuce...u onom predzadnjem svijetu (predzadnjeg ga otkljucamo),gdje su onaj zero,wozie,jizzy,i oni...ima on a kuca preko puta gradilista, gdje se mogu auta bojati,sređivati,itd...ja ju nemogu kupit,,pa me zanima sta trebam uradit da ju mogu kupiti????

 

!!!!!!!!!!!!!!!!MOLIM VAS POMOZTE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

posjetite moj blog,tek sam ga napravio...komentirajte,glasujte,pisite sta da stavljam,... http://technotaz.blog.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas
skull kaže...

I ja sam zapeo ne kupnji jedne kuce...u onom predzadnjem svijetu (predzadnjeg ga otkljucamo),gdje su onaj zero,wozie,jizzy,i oni...ima on a kuca preko puta gradilista, gdje se mogu auta bojati,sređivati,itd...ja ju nemogu kupit,,pa me zanima sta trebam uradit da ju mogu kupiti????

 

!!!!!!!!!!!!!!!!MOLIM VAS POMOZTE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Mislim da moraš preći sve misije od Zero-a.
M2N-E 3800 7600 GT 1GB
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas

 ako je kod zero-a zadnja misija onaj mali helikopter i auto pa se vozaju nesh tako,,,onda sam sve presao?!

posjetite moj blog,tek sam ga napravio...komentirajte,glasujte,pisite sta da stavljam,... http://technotaz.blog.hr
15 godina
offline
RE: GTA San Andreas
VLC kaže...
skull kaže...

I ja sam zapeo ne kupnji jedne kuce...u onom predzadnjem svijetu (predzadnjeg ga otkljucamo),gdje su onaj zero,wozie,jizzy,i oni...ima on a kuca preko puta gradilista, gdje se mogu auta bojati,sređivati,itd...ja ju nemogu kupit,,pa me zanima sta trebam uradit da ju mogu kupiti????

 

!!!!!!!!!!!!!!!!MOLIM VAS POMOZTE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Mislim da moraš preći sve misije od Zero-a.
 Tako je.Kada pređeš sve misije onda če ti se ponuditi ta kuča za kupiti.
Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
15 godina
offline
GTA San Andreas

Misije su me ponno vratile u 1. grad i osvanju teritorija.I sad ima misija gdje trebam s pomoću respekta prikupiti svoju bandu da se za mene bore.To treba stisnut nekaj a ja neznam.Treba doči do njega (sječam se jer je to bilo na početku igre) i stisnut nekaj.Jel ko znak kaj?Probal sam G , R, H ,...

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA San Andreas
Pero kaže...

Misije su me ponno vratile u 1. grad i osvanju teritorija.I sad ima misija gdje trebam s pomoću respekta prikupiti svoju bandu da se za mene bore.To treba stisnut nekaj a ja neznam.Treba doči do njega (sječam se jer je to bilo na početku igre) i stisnut nekaj.Jel ko znak kaj?Probal sam G , R, H ,...

 neznam, možda sam zaboravio, ali nije bilo u pitanju Y ili Z?
...something diabolic
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas

Trebas ga "nanisanit" (naciljat) i uprit G ili H...!!! A ja sam presao Zero-a,a kuca mi se nije otkljucala,kako??

posjetite moj blog,tek sam ga napravio...komentirajte,glasujte,pisite sta da stavljam,... http://technotaz.blog.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas
skull kaže...

 A ja sam presao Zero-a,a kuca mi se nije otkljucala,kako??

 Jesi prošel sve misije u San Fierru?
M2N-E 3800 7600 GT 1GB
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2008 18:10 (VLC).
16 godina
protjeran
offline
GTA San Andreas

Trebaš završiti misiju Yay Ka-Boom-Boom (ne znam koja je, ali mislim da je jedna od prvih u San Fierru), a nakon toga završiti naprednu autoškolu koja je dolje, niz ulicu (na svakom zadatku trebaš imati barem 70%).

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas

nisam jos sve

posjetite moj blog,tek sam ga napravio...komentirajte,glasujte,pisite sta da stavljam,... http://technotaz.blog.hr
15 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

San Andreas legendarna igra!

Jedva cekam GTA IV

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA San Andreas

Evo vijesti.

Danas u podne prešel sam San Andreas.

Pa ako ko zapne tu sam.

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas
Pero kaže...

Evo vijesti.

Danas u podne prešel sam San Andreas.

Pa ako ko zapne tu sam.

 Bravo, eto sad vidiš da se može...Namigiva
13 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas

EEEEEEEEEEEEEEE tam sam ija  zapeo

 

SLOBODA NIJE BESPLATNA ONA SE PLAČA KRVLJU!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas

bump!

Ako nekog zanima, napravio sam 700mb rip gta sa.*

taj rip sadrzava:

GTA SA Rip 474MB!

Preko 45 auta!

Preko 10 odjeće!

Custom ENB!

CLEO4 i preko 5 CLEO modova!

Preko 30 HD Tekstura!
...

* mod je namijenjen vlasnicima originalnog gta:sa, a crk je tu da se originalni dvd ne bi izgrebao, za ostalu uporabu kao piratiziranje igara, crack je ilegalan.

Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 13:21 (8ax).
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

jel iko zna kako popraviti gta san andreas da mi radi na windows 7 ja sam pokusavo sve zivo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice