Gta San Andreas - ne radi miš.

poruka: 14
|
čitano: 25.046
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gta san andreas

Kada pokrenem igru ne mogu igrati misem. Tipkovnica radi, ali mis ne. Ne mogu nista s njim (mijenjati oruzje, naciljati, pucati itd.) Sto da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas

ako inače radi , onda je vjerovatno stvar u postavkama pogledaj  jel sve pravilno postavljeno Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas

Sve je dobro.

 

 

 

EDIT: Kad udjem u izbornik ne mogu nista odabrat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2009 17:12 (cod2 rules).
14 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gta San Andreas - ne radi miš.

da to se i meni događalo popravilo se samo od sebe

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/541141739.png[/IMG][/URL]
15 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.

To i meni je svakodnevno (i u Vice Cityu isto i na isti način sam to riješavao). Samo kada sam u igri pritisnem Esc mrdnem pišem onako lijevo desno (brzo) i dok to radim pritisnem opet esc da se vratim u igru (nekada zna blokirati igra pa ctrl+alt+del mora intervenirati)

Moj E-3 ima dobre ISO performanse jer pije Iso Sport svaki dan :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.
neka pogleda postavke ima tamo ono za joystick i mis mozda mu namjeste na joystick pa nemoze.
mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta san andreas
cod2 rules kaže...

Kada pokrenem igru ne mogu igrati misem. Tipkovnica radi, ali mis ne. Ne mogu nista s njim (mijenjati oruzje, naciljati, pucati itd.) Sto da radim?

Meni se to zna desiti ja samo zapauziram pa odpauziram igru i problem je riješen.Desilo mi je se nekoliko puta da ne mogu ni tako napraviti pa ponovno morao ući u igru.

14 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.

ja sam isto imo nekakav cudan bug gdje bi mi mis presto radit pa bi iso u pause meni i mico miša pa se onda vratio u igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gta san andreas

Meni se to isto dešava  neznam zašto pokenem igru  preko load game znači ono spremljeno i miš mi ne radi  tipkovnica da onda strijeliccama nacilajm onu disketu za sejvanje i poslije toga mi nekada proradi a nekada moram zatvotiti cijelu igricu da bi proradio.... kada idem mijenjati u opcijama postavke miša ništa se ne mjenja miše ne radi i dalje sve mgu samo tipkovnicom ....

13 godina
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.

blago se vama, ja nemogu pokrenuti uopce igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.

možda je nisi krakirao  pa zato ne možeš pokrenuti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gta San Andreas - ne radi miš.

ne sve sam obavio, nego kad kliknem na ikonu nista se ne dogodi...ama bas nista...i nisam jedini, malo sam se raspitao...ista stvar, i isto je dosla sama od sebe odjednom...nicim izazvana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gta San Andreas - ne radi igrica

Ja sam skinuo igricu preku u torent-a i sve normalno uđem u tu mapu i otiđem na ikonu od igrice i učitava mi se par sekundi i prestane. Kako to mogu složiti.

davor mikec
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 14:07 (zebec).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice