God Of War Pc izdvojena tema

poruka: 317
|
čitano: 94.378
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
God Of War Pc

Evo jučer je izašao GOW za Pc na Steamu i popularnim jogurt platformama.

 

Vidio da teme nema pa reko da otvorim.

 

Skidam javim kak radi.

 

BTW Igra podžava DLSS  i FSR odma.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 11:06 (Streetpunk).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
God Of War Pc

Igram jogurt , 4k sve ultra ,dlss quality, hdr .

Usporedba sa PS4 pro i PC-a nebo i zemlja.

Po kvaliteti prikaza stoji uz rame sa RDR2 i CP2077.

Vrti se na oko 90-100 fps-a , fluidno ,te izgleda brutalno na mom LG Oled 48 cx- u.

Temp ne prelazi 51  celzij, power usage RTX3090 postavljen na 60%.

 Igram sa tipkovnicom i misem.

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
DukeOs kaže...

Igram jogurt , 4k sve ultra ,dlss quality, hdr .

Usporedba sa PS4 pro i PC-a nebo i zemlja.

Po kvaliteti prikaza stoji uz rame sa RDR2 i CP2077.

Vrti se na oko 90-100 fps-a , fluidno ,te izgleda brutalno na mom LG Oled 48 cx- u.

Temp ne prelazi 51  celzij, power usage RTX3090 postavljen na 60%.

 Igram sa tipkovnicom i misem.

Igra ima valjda vec 50 bencheva/testova na YT i izgleda doslovno kao PS5 verzija koja opet izgleda kao Ps4 Pro verzija.

Malo bolje sjene itd koje se u pokretu uopce niti ne kuze jedino se vidi razlika oada DF zooma 300% pa kazu...gle tamo ljevo u cosku je razlika 🤣🤣🤣

Ali opet preljepa igra kao i vecina Sonyevih sto ne cudi kad ulazu enormnu lovu u produkciju.

9 godina
offline
God Of War Pc

Gotovo savršen port, ja sam ovo igrao na PS4Pro, u nehumanim uvijetima na 30 fpsa. Ovo igrati na PCu je nova dimenzija, premda je ovo jedna od najboljih igara ikad napravljena meni osobno, ovo se svakako isplati odigrati još jednom, iako sam platinirao na sonyu. Igra izgleda lijepše, igra u 100 frejmova radi daleko daleko fluidnije nego na sonyu, lakše ciljanje sjekirom na tipkovnici i mišu, čak bi rekao da je bolje igrati na tipkovnici i mišu nego na gamepadu jer sve si možeš podesiti kako te volja a to ciljanje sa sjekirom je 100x lakše kad imaš miš u ruci. Sam port je super optimiziran čak i prastare 1060,rx 580 rade na 1080 izmedju 50 i 60 fpsa. A da ne pričam tko nikad nije igrao znači ovo je must play... Nadam se da će doći još remek dijela poput Bloodbornea,Ghost Of Tshusime,TLOU 1 i 2... Uncharted 4 i Lost Legacy dolazi kasnije ove godine. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
God Of War Pc

Ovaj portal je podosta precizan sto se tice pc performansi.

 

God of War can be easily described as a GPU-bound title. At 1080p/Ultra, the only GPUs that were able to provide a 60fps experience were the RTX2080Ti and the RTX3080. Although the average framerate of the AMD Radeon RX 6900XT was around 90fps, there were some drops to low 50s. This is mainly due to AMD’s awful DX11 drivers. As we’ve reported multiple times, there is an additional driver overhead on AMD’s hardware in all DX11 games. AMD hasn’t done anything to address this issue, and we don’t expect the red team to ever resolve this. You can easily reproduce this DX11 overhead issue on AMD’s GPUs. All you have to do is turn Kratos (in the scene we used for our benchmarks) and look at the road that leads to your house.

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/god-of-war-pc-performance-analysis/

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
God Of War Pc

Jel ima netko da mu se nudi surround zvuk u opcijama? Meni je ponuđen stereo (only).

Na ostalim igrama mi se normalno nudi surround zvuk za slušalice koje koristim.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God Of War Pc
Necu je ni probati na pc, sumnjam da bi moj to gurao u nekoj prihvatljivoj rezoluciji i detaljima, a ako je bas zelim ponovo igrati, na ps5 radi i vise nego dobro.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...

Ovaj portal je podosta precizan sto se tice pc performansi.

 

God of War can be easily described as a GPU-bound title. At 1080p/Ultra, the only GPUs that were able to provide a 60fps experience were the RTX2080Ti and the RTX3080. Although the average framerate of the AMD Radeon RX 6900XT was around 90fps, there were some drops to low 50s. This is mainly due to AMD’s awful DX11 drivers. As we’ve reported multiple times, there is an additional driver overhead on AMD’s hardware in all DX11 games. AMD hasn’t done anything to address this issue, and we don’t expect the red team to ever resolve this. You can easily reproduce this DX11 overhead issue on AMD’s GPUs. All you have to do is turn Kratos (in the scene we used for our benchmarks) and look at the road that leads to your house.

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/god-of-war-pc-performance-analysis/

To je vjerojatno bez zadnjih drivera koji su izašli tek jučer oko 17:00. Jer na mojoj konfi radi 80-100FPS sve na Ultra sa zadnjim driverima...najniže što sam vidio u sesiji od 2h je 66FPS. Igra je vrh i port također. Nisam očekivao tako glatko iskustvo i predobro izgleda.

11 godina
offline
Re: God Of War Pc
FileFicho kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovaj portal je podosta precizan sto se tice pc performansi.

 

God of War can be easily described as a GPU-bound title. At 1080p/Ultra, the only GPUs that were able to provide a 60fps experience were the RTX2080Ti and the RTX3080. Although the average framerate of the AMD Radeon RX 6900XT was around 90fps, there were some drops to low 50s. This is mainly due to AMD’s awful DX11 drivers. As we’ve reported multiple times, there is an additional driver overhead on AMD’s hardware in all DX11 games. AMD hasn’t done anything to address this issue, and we don’t expect the red team to ever resolve this. You can easily reproduce this DX11 overhead issue on AMD’s GPUs. All you have to do is turn Kratos (in the scene we used for our benchmarks) and look at the road that leads to your house.

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/god-of-war-pc-performance-analysis/

To je vjerojatno bez zadnjih drivera koji su izašli tek jučer oko 17:00. Jer na mojoj konfi radi 80-100FPS sve na Ultra sa zadnjim driverima...najniže što sam vidio u sesiji od 2h je 66FPS. Igra je vrh i port također. Nisam očekivao tako glatko iskustvo i predobro izgleda.

 Vjerovatno nisi procitao tekst,naveli su koji driveri su u pitanju.

 

We also used Windows 10 64-bit, the GeForce 497.29 and the Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 22.1.1 drivers.

14 godina
offline
Re: God Of War Pc

Naveli su da, a u međuvremenu izašli 511.23 driveri i prvi patch za igru.

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...
FileFicho kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovaj portal je podosta precizan sto se tice pc performansi.

 

God of War can be easily described as a GPU-bound title. At 1080p/Ultra, the only GPUs that were able to provide a 60fps experience were the RTX2080Ti and the RTX3080. Although the average framerate of the AMD Radeon RX 6900XT was around 90fps, there were some drops to low 50s. This is mainly due to AMD’s awful DX11 drivers. As we’ve reported multiple times, there is an additional driver overhead on AMD’s hardware in all DX11 games. AMD hasn’t done anything to address this issue, and we don’t expect the red team to ever resolve this. You can easily reproduce this DX11 overhead issue on AMD’s GPUs. All you have to do is turn Kratos (in the scene we used for our benchmarks) and look at the road that leads to your house.

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/god-of-war-pc-performance-analysis/

To je vjerojatno bez zadnjih drivera koji su izašli tek jučer oko 17:00. Jer na mojoj konfi radi 80-100FPS sve na Ultra sa zadnjim driverima...najniže što sam vidio u sesiji od 2h je 66FPS. Igra je vrh i port također. Nisam očekivao tako glatko iskustvo i predobro izgleda.

 Vjerovatno nisi procitao tekst,naveli su koji driveri su u pitanju.

 

We also used Windows 10 64-bit, the GeForce 497.29 and the Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 22.1.1 drivers.

Nisam pročitao da. Sa driverima 511.23 i patchom 1.0.1 radi kako napisao u svom prethodnom postu. Ako svaka buduća PS ekskluziva bude ovako optimizirana za pc, neću se žaliti hehe. Btw. pogledajte recenzije na Steamu

11 godina
offline
God Of War Pc

Igra je vrh,sad samo docekat nastavak.....

GOW sam prosao kada je izasao na Ps Pro i sad nedavno ponovio na Ps5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
God Of War Pc

Obavezno drivere staviti najnovije, i pod OBAVEZNO shadows staviti na high ne na ultra, razlika 23 fpsa a grafički neprimjetno https://i.imgur.com/tWdKCiu.jpg i svakako pogledati video od digital foundrya 

 

Izvuče se još 35 fpsa ako napravite sve kako su oni napravili, grafički neprimjetno a fps skače jako, još ako imate dlss staviti ga na quality dobije se 15 fpsa, ako igrate na 1440p naravno. Manite se ultra postavki jedu fps a razlika u grafiki vidljiva ako zoomas 10x, bolje je igrati na 120 fpsa na high nego na 70 na ultra. Pogotovo jer većina nas koristi high rr monitore:)

 

Edit, kolega sa 3080Ti 1440p postavke kao na videu od digital foundry znači texture ultra, antistropic filtering ultra sve ostalo high bez dlssa oko 160 do 180 fpsa, sa dlss quality oko 200 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 17:23 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
God Of War Pc

Tesko ce se Sony odlucit da donese nastavak na PC i toliko ulaze u port ako je igra toliko popularna na piratskim portalima....

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: God Of War Pc

Benji-Sales on Twitter: "God of War peaked at 49,411 players today on Steam. The second highest yet for a PlayStation Studios game At least for today Horizon Zero Dawn gets to keep its record as the biggest for PlayStation on PC Horizon Zero Dawn - 56,557 God of War - 49,411 Days Gone - 27,450 https://t.co/wwO586HLNq" / Twitter

 

God of War peaked at 49,411 players today on Steam.

The second highest yet for a PlayStation Studios game At least for today Horizon Zero Dawn gets to keep its record as the biggest for PlayStation on PC

Horizon Zero Dawn - 56,557

God of War - 49,411

Days Gone - 27,450

9 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...

Tesko ce se Sony odlucit da donese nastavak na PC i toliko ulaze u port ako je igra toliko popularna na piratskim portalima....

 70 tisuca aktivnih igrača na steamu samo od trenutnih igrača u igri, 3.500.000 dolara zarađenih a prodana je igra na steamu sigurno 5 puta više... Tako da isplati se njima to svakako ;) pusti ti balkanjerose i torrente :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 18:24 (BeLLicus).
2 godine
protjeran
offline
God Of War Pc

Tko nije imao mogućnost igrati najbolju igru prošle generacije konzola (da, Xbox nema ništa slično ovom) neka sada uživa na PCu. Ova igra je jednostavno bogovski savršena.

 
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: God Of War Pc
EXIMO kaže...

Tko nije imao mogućnost igrati najbolju igru prošle generacije konzola (da, Xbox nema ništa slično ovom) neka sada uživa na PCu. 

 Ali Bloodborne još uvijek nije portan 

14 godina
offline
God Of War Pc

Meni je GoW najbolja igra koju sam igrao. Igram na PS5, vjerujem da na PC isto izgleda brutalno dobro.

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...

Tesko ce se Sony odlucit da donese nastavak na PC i toliko ulaze u port ako je igra toliko popularna na piratskim portalima....

 Istina.ako nebudemo kupovali nece vise ni biti igara jer im se neisplati

12 godina
offline
God Of War Pc

Na mojoj bjedi od konfe GTX 1060 6 GB 8 GB rama i i5 6400 dobijem preko 60 fpsa na Full HD sa Fsr na 1280x720 i neizgleda opče loše.

 

To je na Original grafici.

 

Odbijam mjenjat djelove dok se situacija sa cijenama ne sredi i zaboli me.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 8:49 (Streetpunk).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
God Of War Pc

Igrao sam na ps slim prešao. igram sad na pc - u svew je nekako ljepše i fluidnije . Konfa: ryzen 5 3600, gtx1660 super 16 gb rama. 

 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
EXIMO kaže...

Tko nije imao mogućnost igrati najbolju igru prošle generacije konzola (da, Xbox nema ništa slično ovom) neka sada uživa na PCu. Ova igra je jednostavno bogovski savršena.

 ak je ovo najbolje šta konzola ima mogu komotno prestat portove radit xD

 

10 godina
odjavljen
offline
Re: God Of War Pc
Bas me zanima kaj je po tebi najbolje, mozda Fortnite?
PeTak
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
Rocinante2112 kaže...
EXIMO kaže...

Tko nije imao mogućnost igrati najbolju igru prošle generacije konzola (da, Xbox nema ništa slično ovom) neka sada uživa na PCu. Ova igra je jednostavno bogovski savršena.

 ak je ovo najbolje šta konzola ima mogu komotno prestat portove radit xD

 

 Rocinante2112

Prosuo si se ko gnoj po vinogradu.

Jesi uopće probao igru?

13 godina
offline
Re: God Of War Pc

Dupli post error neki bacio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 10:52 (hummer0).
5 godina
offline
God Of War Pc

Ja imam problem znaci upalim igru prvi put, igram na xf90 4k hdr telki i upalim hdr i igra izgleda jebacki ali onda skuzim da nemogu smanjit rezoluciju koja ki je uvijek na 2160.

Nema fullscreena, vratim se u windoze i stavim rezoluciju 1080p vratim se u igru i sad igram na 1080p alo hdr igra je pretamna u hdru. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...

Ovaj portal je podosta precizan sto se tice pc performansi.

 

God of War can be easily described as a GPU-bound title. At 1080p/Ultra, the only GPUs that were able to provide a 60fps experience were the RTX2080Ti and the RTX3080. Although the average framerate of the AMD Radeon RX 6900XT was around 90fps, there were some drops to low 50s. This is mainly due to AMD’s awful DX11 drivers. As we’ve reported multiple times, there is an additional driver overhead on AMD’s hardware in all DX11 games. AMD hasn’t done anything to address this issue, and we don’t expect the red team to ever resolve this. You can easily reproduce this DX11 overhead issue on AMD’s GPUs. All you have to do is turn Kratos (in the scene we used for our benchmarks) and look at the road that leads to your house.

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/god-of-war-pc-performance-analysis/

 Sa najnovijim nvidia driverima 511.23  ,te na win 11 u mom slucaju, igra leti . Ti vjerujes  nekom nadri sajtu koji uradi recenziju bez da skine najnovije drivere koji su izasli prije izlaska igre.

Sve sto su naveli u recenziji je netocno pogotovo u vezi DLDSR-a . Jel ti tesko skinit jogurt i isprobat igru na svom Oledu a ne spamat temu sa ovakvim glupostima .LP

Eire
9 godina
offline
Re: God Of War Pc
Rocinante2112 kaže...
EXIMO kaže...

Tko nije imao mogućnost igrati najbolju igru prošle generacije konzola (da, Xbox nema ništa slično ovom) neka sada uživa na PCu. Ova igra je jednostavno bogovski savršena.

 ak je ovo najbolje šta konzola ima mogu komotno prestat portove radit xD

 

 Ajde ne laprdaj

13 godina
offline
Re: God Of War Pc
GSP kaže...
MEGATAMA kaže...

Tesko ce se Sony odlucit da donese nastavak na PC i toliko ulaze u port ako je igra toliko popularna na piratskim portalima....

 Istina.ako nebudemo kupovali nece vise ni biti igara jer im se neisplati

 Kada budu kao nekad nudili demo da se igra isproba ljudi nece koristiti jogurt .Kasnije kad cijena padne ispod 60eura ( igra iz 2018) recimo 30ak eura naravno da cu uzeti orginal da ju dodam u svoju kolekciju.Ja radije ucim na tudjim greskama , a nazalost neki nikad ne nauce.. ovce za sisanje..

Eire
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice