Forza Horizon 4

poruka: 100
|
čitano: 39.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Napokon malo sredio komp pa već duže vrijeme gledam nabaviti ovo čudo. 

 

Ono što me najviše zanima je može li se bar donekle ugodno igrati na tipkovnici? Ili je volan/gamepad must have? MP ni neko osvajanje rekorda me ne zanima, samo SP dakle. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
ZooZ kaže...

Zna netko zašto pri skidanju fh4 na pc microsoft store svako malo izbaci neki error i uspio sam skinut nekih 60gb od 76 i sad mi ponovno vratilo na 7gb (iako mislim da to samo skenira što je skinuto) i neće mi ponovno pokrenuti download.

Ja sam prosao pakao sa instalacijom kada sam kupio Xbox X i instalirao igru na njega ali sto se tice Win10 verzije ne sjecam se dali je bilo takvih problema.

 

EDIT:

Btw velika je razlika igrat na Xbox X u 4k/30fps i na pcu 4k/120fps ali vidio sam da je sada i na XsX igra 4k/60fps tako da ce to bit uzitak za vlasnike nove konzole.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 11:11 (MEGATAMA).
3 godine
offline
Re: Forza Horizon 4

dv14 Može se. Za zayebanciju je i tipkovnica super, driftanje pogotovo za divno čudo

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 14:45 (marushin).
6 godina
offline
Forza Horizon 4

Kakva je situacija sa ovom igrom na PC? Bilo je dosta problema, rekoše mi da neki ljudi morali da urade downgrade windowsa da im radi stabilno. Našao sam neko sniženje za 21 e, pa sam mislio da je uzmem.

 

https://www.hrkgame.com/en/games/product/forza-horizon-4-standard-edition-xbox-one-windows-10

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
frey85 kaže...

Kakva je situacija sa ovom igrom na PC? Bilo je dosta problema, rekoše mi da neki ljudi morali da urade downgrade windowsa da im radi stabilno. Našao sam neko sniženje za 21 e, pa sam mislio da je uzmem.

 

https://www.hrkgame.com/en/games/product/forza-horizon-4-standard-edition-xbox-one-windows-10

 To je bilo problem za "onu"  verziju. Original nikad nije imao takvih problema. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
5 godina
offline
Forza Horizon 4

igra li tko ovo i dalje?

 

uzeo sam igru, orginal win, zadnji driveri na graf ali imam obavezan random crash...

 

čitam da ovakav problem nemaju samo oni sa 32 gb rama...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 4

Idući mjesec dolazi na steam Bude onda došlo novih igrača.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Forza Horizon 4

problem sa crashanjem igre rješen, nekim forza fix programom, koji ubije explorer kada se počne igrati...

 

kolegi denoncro velika hvala na davnoj informaciji kako kupiti ovu igru za 3.5 dolara (ultimate sa svim dlcima)

 

ako ima koji hrv klan, napišite naziv da se vozamo

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Forza Horizon 4

Jel ima manje offroad utrka nego u Horizon 5 ?

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Forza Horizon 4

G29 odjednom ga uopce vise nema u igru, probao sam sve zivo i mrtvo za popizditi, kad zelim izaci iz igre igra muzika se cuje i neizlazi uopce van moram prisilno ugasiti igru, do sad sve radilo perfektno samo odjendom problemi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice