Football Manager 2016

poruka: 62
|
čitano: 23.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Football Manager 2016

SI izbacio nove informacije sto se tice football managera 2016

 

https://twitter.com/FootballManager

 

Najnovije novosti su fantasy draft, create a club, detaljniji pristup taktici, set piece creator, prosirena interakcija sa konferencijama, cross-save izmedu tableta i kompa, itd....

team talks team talks
Fantasy draft Fantasy draft
cross stats cross stats
instructions instructions
set piece set piece
battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
4 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

Izgleda zanimljivo, vizuelna percepcija kod postavljanja taktike je fin doprinos i pravljenje svog kluba.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2016

Izrada svog klupa...jako mi se svidja...izgleda da cu napokon moc napravit svoj klub, i zapocet njegovu eru pa di ode ode..jeidno me zanima kako ce postavljanje buđeta, prvih/pocetnih igraca i tako toga izgledat, i ocito je da cu bit vlasnik i manager kluba tako da otkaz nemogu dobit...eventualno moze klub zapast u dugove pa onda vjerovatno me netko odkupit...ili prestanem postojat..zanimljiv koncept...

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Football Manager 2016
TheDarkSide kaže...

Izrada svog klupa...jako mi se svidja...izgleda da cu napokon moc napravit svoj klub, i zapocet njegovu eru pa di ode ode..jeidno me zanima kako ce postavljanje buđeta, prvih/pocetnih igraca i tako toga izgledat, i ocito je da cu bit vlasnik i manager kluba tako da otkaz nemogu dobit...eventualno moze klub zapast u dugove pa onda vjerovatno me netko odkupit...ili prestanem postojat..zanimljiv koncept...

 zanimljiv da...No mene vise muci da li su sredili transfere, pa ako nudim za besplatno igraca onda mora da bude netko zainteresiran, ili za ispod cijene itd.....Takoder vrijedi i za posudbu. Bilo je govora o audio komentatoru no cini se da ipak nist od tog, steta... i nigdje nije prikazan 2d, da li su ga ista poboljsali jer dosad je meni 3d bio dost los pa sam ostao na 2du... no  vidit cemo

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Football Manager 2016

Di je najjeftinije i najsigurnije za učinit preorder?

Zdravi i veseli bili :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2016
bradonja_85 kaže...

Di je najjeftinije i najsigurnije za učinit preorder?

 steam najsigurnije, a najjeftinije ti je jos prerano, svagdje su iste cijene

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Football Manager 2016

Izašla je beta :)

Zdravi i veseli bili :)
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Football Manager 2016
bradonja_85 kaže...

Izašla je beta :)

 super, baci nam screenshotove mal.... moram i ja preorderat

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Football Manager 2016
kupio sada, skida se.... Can't wait
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

izaso  i demo na steamu pa ko oce da omirise...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

Kakvi su dojmovi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2016

super je, puno bolje od same spike na konferencija, team talksi, team instructions su super napravili(zapravo je isto al ugodno oku), te sami skin je bolji...igram u 2d cameri modu, onaj classic , no on mi se bas i ne svida....nekak su ga ovog puta traljavo napravili... sve ostalo ok

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 7:58 (dado16).
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

Zanima me kako funkcionira kupovina CD keya i njegovo proslijeđivanje legama. Da li za nas trojicu koji bi kupili igru moramo imati baš DVD ili je dovoljan i CD key. Jer jedan je spomenuo kako to možda nije moguće, da se igra aktivira na 3 kompa samo uz pomoć cd keya, mada mi nema logike da se običan cd key ne može aktivirati a sa dvd-a može. Hvala. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2016

dosta vam je da uzmete jedan CD key preko jednog steam accounta

 

oni se onda svi logiraju na steam s podacima od tog accounta te downloadaju i instaliraju igru na svoj komp

nakon toga prebace steam u offline mode da možete igrati svi u isto vrijeme i tako se može instalirat na neograničeno kompova

 

naravno, ne možete onda igrat online, tj. može samo jedan, ali sumnjam da itko to i igra

 

ako koga zanima za offline tako, dajem ja za 30 kn ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 17:20 (frnjoka).
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

zasto ovako malo pisete o menadzeru, znam onaj prosli da je tema bila puna komentara. Imam jedno pitanje, kad biras broj liga koje ces zapoceti na svom savu, i pokazuje koliko zvjezdica je brzina igre nakon sto odaberes, je li igra jednako brza kao kad uzmes 15 liga ili 6 a svejedno u oba slucaja pokazuje samo pola zvjezdice kao brzinu igre?

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 17:14 (Bonjasky93).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2016
Bonjasky93 kaže...

zasto ovako malo pisete o menadzeru, znam onaj prosli da je tema bila puna komentara. Imam jedno pitanje, kad biras broj liga koje ces zapoceti na svom savu, i pokazuje koliko zvjezdica je brzina igre nakon sto odaberes, je li igra jednako brza kao kad uzmes 15 liga ili 6 a svejedno u oba slucaja pokazuje samo pola zvjezdice kao brzinu igre?

 meni je jednako brzo, imam ih 12 ucitano, jedino sto imas puno više vijesti kad imas vise liga pa duze citas(ja bar osobno volim sve procitat :) )

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

meni osobno težak za po*izdit ove godine. dobro doduše, ja uvijek počnem unemployed, i volim igrat sa lower league klubovima, ali ove godine je skoro pa nemoguće. svaka ekipa dosad mi se raspadne nakon točno 3-5 tekmi u početak sezone, nakon što uvijek dobro krenem jer pazim na prijateljske, treninge i sve ostalo. ali jednostavno ovi se raspadnu nakon par utkamica i onda više ništa ne pomaže. sa svakom sam do sad izbjegao ispadanje, ali za nešto više, mislim da jednostavno nije moguće.

 

a da budem iskren, ne gleda mi se cijela utakmica ili pola, to mi je previše vremena za provest uz jednu utakmicu...

 

šta je s vama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2016

Ja gledam sve tekme na comprehensive i sve redom osvajam. prvu ligu, kup maršala tita, kup šampiona... sad jos da se uguram za selektora i osvojim mundijal...

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

Ja recimo sa Arsenalom nemam problema, lagano osvajam trofeje, ali recimo uzeo Leipzig iz druge njemacke lige uveo ih u prvu doveo sjajna pojacanja, zaista solidna ekipa, ali jednostavno ekipa nece da igra, gubim gotovo svaku utakmicu, na kraju sam dao otkaz dok nisam ispao iz lige. Nesto nije uredu sa igrom defnitivino ali opet je dobra.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2016
Bonjasky93 kaže...

Ja recimo sa Arsenalom nemam problema, lagano osvajam trofeje, ali recimo uzeo Leipzig iz druge njemacke lige uveo ih u prvu doveo sjajna pojacanja, zaista solidna ekipa, ali jednostavno ekipa nece da igra, gubim gotovo svaku utakmicu, na kraju sam dao otkaz dok nisam ispao iz lige. Nesto nije uredu sa igrom defnitivino ali opet je dobra.

 jasno, cim ne pobjedjujes mora da nesto definitivno nije u  redu s igrom... cuo sam jucer murinja... nesto mi se zalio--- imam odlican tim, sam sam ih birao, imam blagajnu punu ko sisa, imam sve ali jednostavno ekipa nece da igra... nesto s tim nogometom nije u redu. saasluso sam ga pristojno, sta cu, stariji je covjek pa iz postovanja, i preporucio mu da nauci hrvatski pa da procita probleme kolege boljaksi39 naovom forumu. sumnjam da ce tu postat ali cim saznam, javim utiske. 

 

ćao

super trener

11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2016
jovial kaže...
Bonjasky93 kaže...

Ja recimo sa Arsenalom nemam problema, lagano osvajam trofeje, ali recimo uzeo Leipzig iz druge njemacke lige uveo ih u prvu doveo sjajna pojacanja, zaista solidna ekipa, ali jednostavno ekipa nece da igra, gubim gotovo svaku utakmicu, na kraju sam dao otkaz dok nisam ispao iz lige. Nesto nije uredu sa igrom defnitivino ali opet je dobra.

 jasno, cim ne pobjedjujes mora da nesto definitivno nije u  redu s igrom... cuo sam jucer murinja... nesto mi se zalio--- imam odlican tim, sam sam ih birao, imam blagajnu punu ko sisa, imam sve ali jednostavno ekipa nece da igra... nesto s tim nogometom nije u redu. saasluso sam ga pristojno, sta cu, stariji je covjek pa iz postovanja, i preporucio mu da nauci hrvatski pa da procita probleme kolege boljaksi39 naovom forumu. sumnjam da ce tu postat ali cim saznam, javim utiske. 

 

ćao

super trener

 hajd ne prdi nisi zanimljiv uopste, cak bi se moglo reklo neukusno dosadan sa filozofiranjem i nadmenim obracanjem drugim forumasima. Odskakuci.

13 godina
offline
Football Manager 2016

Zasad se ne mogu požalit na probleme. Dosta se igram sa instrukcijama tijekom utakmice i mjenjanjem taktike i zasad da ne ureknem sve klapa. Gledam svaku utakmicu, i jedino što imam problema je Aubameyang jer njegov first touch je na nivou Ronalda iz Turčinovića. Uzeo sam BVB nakon njihove prošle sezone koja je neslavno završila borim se sa zvijezdama kojima moram osigurati LP. 

He who dares, Wins!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

nemam ni ja problema sa malo boljim timovima, sa Arsenalom u prvoj sezoni ligu i ligu prvaka uzeo. Ali sa manjim timovima je problem. I sta sam primjetio, cesto izvrsiti izmjenu ne donosi nista dobro vec naprotiv pogorsa stanje, tako da kad vodim 1:0 i izvrsim dvije izmjene vrlo cesto primim gol do kraja utakmice, zato ih od sad radim samo kad imam vecu prednost.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2016

Kao da sam urekao, muka počela previše pimplanja pred 16 metara protivnicke ekipe i nikako da Aubameyang učačka nešto, hvala bogu šansi bude i više nego što je potrebno!

He who dares, Wins!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

sta mislite koliko utice na igru ako npr na poziciji DLF napadaca koristim target mana, ili ako na poziciji IF koristim wingera? Ili npr BPD stoper a cesto sam primoran koristiti CB stopera jer je malo kvalitetnih sa primarnom BPD pozicijom

 

Ili npr nekad vidim u ocjenama da mi je jedan zadnji vezni igrac bolji od mog BWM veznjaka na toj BWM poziciji, znaci li to da ce ovaj DM bolje igrati kao BWM od ovoga iako mu to nije primarna pozicija?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 10:28 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2016
Bonjasky93 kaže...

sta mislite koliko utice na igru ako npr na poziciji DLF napadaca koristim target mana, ili ako na poziciji IF koristim wingera? Ili npr BPD stoper a cesto sam primoran koristiti CB stopera jer je malo kvalitetnih sa primarnom BPD pozicijom

 

Ili npr nekad vidim u ocjenama da mi je jedan zadnji vezni igrac bolji od mog BWM veznjaka na toj BWM poziciji, znaci li to da ce ovaj DM bolje igrati kao BWM od ovoga iako mu to nije primarna pozicija?

 ne postoji pozicija dlf napadac, if, winger, bpd stopper... to su uloge koje igraci imaju u okviru svoje pozicije i taktike koju trener odabere.

 

znaci ako imas visokog, jakog napadaca koji je uz to i dobar u igri glavom, taj je idealan da bude target man. pa ces mu tako i odabrat ulogu u momcadi i zajebat ces se jako ako uz njega nemas barem jedno dobro krilo koje je brzo i ima dobar dribling i centar sut. znaci uloge su komplementarne i dzaba ti glavonja ako nema ko da mu nabaci. 

 

isto tako ti dzaba koristit target mana u ulozi dlf ako taj targetman nije barem donekle sposoban vidjeti sta se oko njega dogadja i ne zna procitati igru i poslati pas u prostor niti se zna kretati u prostoru.

 

u glavnom, bilo koji igrac moze igrati bilo koju poziciju ukoliko ima atribute za ulogu koju mu dajes. nema smisla da stavljas, recimo, vidu na bpd ako on nije dobar s loptom u nogama i nema dobro dodavanje niti vidi igrace oko sebe. samo ces ga uvalit u nevolju. isto tako zadnji vezni moze biti bolji od tvog bwm-a ako ima dobre fizicke atribute (sto cesto jest slucaj sa zadnjim veznima). recimo mascherano podjednako dobro moze odigrati obje uloge jer ima defenzivne karakteristike obrambenog igraca i fizicke predispozicije za bwm. 

 

ibirahimovic moze jednako dobro igrati i kao tm i kao dlf i kao bilio sta drugo jer jer je vrhunski napadac. messi recimo ne moze igrati klasnicnog tm-a posto je mali ali ali moze ako mu dajes loptu u noge, recimo. ukratko, nema pravila, sve ovisi o kojem je igracu tocno rijec, koji su mu suigraci i sta od svih njih trazis.

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

Upravu si ti ali je problem kad imas ogranicen budzet i moras igrati sa tim igracima koje imas, a ja nisam bas ekspert za stalno prilagodjavanje formacija, imam dvije samo, jedna od proslog menadzera s kojom sam kidao sve, a ove godine radi samo sa Arsenalom, i jedna posebna za FM 16. Evo sta recimo ne valja sa ovom formacijom, nekad igram dobro sa njom nekad ide serija losijih rezultata, pogotovo protiv jacih timova

 

http://i.imgur.com/G6N6tNS.png

 

http://i.imgur.com/wqBlTnA.png

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

jedna ocita mana taktike (ne formacije jer jedna formacija moze igrati na bezbroj razlicith nacina) jest vezni red. imas dva veznjaka bwm i bbm. obje te uloge su agresivne po karakteru. bwm-u je zadatak da se zaleti cim prije i oduzme loptu protivniku (nesto slicno gattusu u milanu nekada) sta znaci da ce ga jurit cim dodje u njegovu zonu. dakle, napustit ce svoju poziciju i izaci u presing. bbm nije toliko agresivan ali je igrac koji treba imati fizicki kapacitet da pomaze i obrani i napadu. dakle kad imas loptu ti trazis da bbm ide prema naprijed. 

 

u trenutku kad izgubis loptu on ce bit relativno visoko, a ovaj drugi ce se vrlo brzo zaletit da vrati loptu u tvoj posjed. dakle, ti prakticki igras bez veznog reda u fazi obrane. ako tome dodas i obranu koja stoji dublje u svojoj polovici onda je ta rupa u sredini terena jos izrazenija. srecom, obrana ti je prilicno konzervativna pa ne ide puno naprijed (na bekove mislim) tako da uglavnom te probleme mozes rijesiti protiv relativno slabijih ekipa. sad ti izvuci neki zakljucak sam.

 

generalno, trudi se imati izbalansiranu momcad u kojoj imas igrace koji su zaduzeni da brane tvoj gol, pomazu u protoku lopte i kreaciji i one koji trebaju davati golove. ovisno o tome sta imas na raspolaganju od igraca izaberi kako zelis igrati. na kraju, nista ti ne garantira uspjeh, ali razuman i logican pristup povecava sanse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

evo jos dvije alternativne formacije, fali li njima sta, inace s ovom prvom postizem solidno dobro rezultate u gostima igrajuci na control, imam veliki posjed i ogroman broj sansi ali cesto to nije dovoljno za pobjedu pa ocigledno nesto nije uredu. Drugu nisam ni probao jos, bio sam pred otkazom u Valensiji i nisam smio eksperimentisati. Osvajanje kupa me izvuklo.

 

http://i.imgur.com/TbDMrfz.png

 

http://i.imgur.com/OKxchpZ.png

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2016

E ovo ne mogu da vjerujem, kad sam dobio obavjest sokirao sam se. Jos nisam ja vodio tim pa da bude inekako realno 

. Bravo Bosna 
 http://i.imgur.com/HDY7wL0.png

  

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 11:21 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice