FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 283.996
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
FIFA 23

Kad stizu FIFA preorderi iz Sancte? Salju li to oni ranije da stvarno stigne 30.9. ili cu cekati iduci tjedan? Poslao sam i njima upit ali odgovor cu isto tako vjerojatno dobiti iduci tjedan.. 

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 23
Pojavljuje li se još kome AC greška i ne može uć u igru? EA forum je izgorio u temi o tome.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Trebao bi 30og.dobit na vrata.

 

Zadnje dvije minute igre penal, korner i jos nekaj... 3.komada ko iz pracke.

 

Gledam komentare na redditu i po twitteru. Kroz mjesec dana ocekujem unistavanje igre so krajnjih granica. Plakanje za kontrol driblingom, brzinom igre je na zavidnoj razini. Klinci i youtuberi nam razjebavaju igru na godisnjoj bazi jer ne mogu shvatit da sporiji gameplay jednako bolji gameplay.

 

Cekam patch sa ubrzavanjem igre, nakon toga napucane kartice i poslije svega toga cemo vrlo brzo imat fliper.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

Trebao bi 30og.dobit na vrata.

 

Zadnje dvije minute igre penal, korner i jos nekaj... 3.komada ko iz pracke.

 

Gledam komentare na redditu i po twitteru. Kroz mjesec dana ocekujem unistavanje igre so krajnjih granica. Plakanje za kontrol driblingom, brzinom igre je na zavidnoj razini. Klinci i youtuberi nam razjebavaju igru na godisnjoj bazi jer ne mogu shvatit da sporiji gameplay jednako bolji gameplay.

 

Cekam patch sa ubrzavanjem igre, nakon toga napucane kartice i poslije svega toga cemo vrlo brzo imat fliper.

U sporijem gameplayu ne mogu raditi tako uspješno sve skillove. Gledao sam onog lika, ne mogu se sjetiti imena, s bradom koji stalno plače. Te kako je dobio gol, te kako je gameplay prespor i ne može do izražaja doći njegova skill igra. U komentarima ga ljudi podržavaju. To je to. Ljudi ne igraju nogomet niti traže nogomet. Oni bi cirkuske trikove na 101 način te kako ih što uspješnije primjenjivati.

16 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

U sporijem gameplayu ne mogu raditi tako uspješno sve skillove. Gledao sam onog lika, ne mogu se sjetiti imena, s bradom koji stalno plače. Te kako je dobio gol, te kako je gameplay prespor i ne može do izražaja doći njegova skill igra. U komentarima ga ljudi podržavaju. To je to. Ljudi ne igraju nogomet niti traže nogomet. Oni bi cirkuske trikove na 101 način te kako ih što uspješnije primjenjivati.

 Da nije možda proljev od Castra to bio?

Gade mi se šta rade od igre... Ovo za sada mi je super, uživam dok mogu, pa čak i kad gubim.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Dodinho kaže...
movie kaže...

U sporijem gameplayu ne mogu raditi tako uspješno sve skillove. Gledao sam onog lika, ne mogu se sjetiti imena, s bradom koji stalno plače. Te kako je dobio gol, te kako je gameplay prespor i ne može do izražaja doći njegova skill igra. U komentarima ga ljudi podržavaju. To je to. Ljudi ne igraju nogomet niti traže nogomet. Oni bi cirkuske trikove na 101 način te kako ih što uspješnije primjenjivati.

 Da nije možda proljev od Castra to bio?

Gade mi se šta rade od igre... Ovo za sada mi je super, uživam dok mogu, pa čak i kad gubim.

 Nije castro, mislim da je englez, malo stariji lik. Nije bateson

15 godina
offline
Re: FIFA 23
playjob kaže...
Pojavljuje li se još kome AC greška i ne može uć u igru? EA forum je izgorio u temi o tome.

 Ima nas na tisuće, na žalost.

Smeće ne radi kod velike većine igrača, i pada u vodu ove godine ranije igranje, opet zbog nesposobnosti smećara u ea -.-

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Ova Fifa mi se već sviđa jer su neke stvari napravili na bolje...(ima grešaka ka i uvik na početku).

 

I sve mi se ćini da će PC igrači opet plakat i gubit živce .ajme njima ako antičit ne bude radia .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
NixaFX kaže...

Ova Fifa mi se već sviđa jer su neke stvari napravili na bolje...(ima grešaka ka i uvik na početku).

 

I sve mi se ćini da će PC igrači opet plakat i gubit živce .ajme njima ako antičit ne bude radia .

 Ako je pokrenem ikad...

Napišem čitabu cijelu od posta kretenu retardiranom od EA_Cade-a, community manager, kojem se ne da čitat postove communitya, onak, u rukavicama, ali konkretno i direktno, drsko.

Dobijem ovo  - [CM - Edited rude remarks.

Kako kreteni ne daju činjenice javno, nema boga. Istu stvar napišem na twitteru i fejsu njihovom, instant delete tamo. Na EA hq mi je samo izeditirao post njegov kolega mod EA_Mako.

12 godina
offline
FIFA 23

Riješio neki SBC i u rare players packu Militao i Carvajal.

Taman mi je desni bek bio truba, a Ramosa sam planirao frknut iz ekipe :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

a malom nećaku pak na ps4 pri instalaciji stane na 31% i tak stoji 

jel ima još tko takav problem na plejki?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 23
ZeNGe_CRO-mt kaže...

a malom nećaku pak na ps4 pri instalaciji stane na 31% i tak stoji 

jel ima još tko takav problem na plejki?

 Ne, sve bez problema, provjeri HDD

15 godina
offline
FIFA 23

Po prvi put krećem s talijanima. Solidne kartice a jako jeftine, bar ona prva dva dana kada smo startali igru. Ovog IFa sam dobio s ultimate verzijom igre, kao i svake godine sranje ali bar mi se uklopio u momčad. Zielinski, Bastoni, Tonali i Dumfries su mi uletjeli u packu a ostale sam kupio na marketu. Sve zajedno 52k coinsa. Barellu nisam uzimao jer mi bilo žao dati 32k coinsa za njega, a sada je skoro 50k coinsa. I dalje najviše me u igri živciraju golmani. Od animacija pa do nekih reakcija. Zar je stvarno problem napraviti da golman brani ono što mora braniti? Ona bacanja na leđa kako bi lopta preko njega mogla ući u gol ući će u antologiju gamerske gluposti. Jednostavno neshvatljivo.

 

Gledam engleze s kojima sam uvijek igrao i jednostavno mi se ništa ne sviđa. Nema ozbiljnog CDM, ST su svi sakati. Ok, obrana se lijepa složi ali sve prema naprijed nije po mom guštu. Niti u jednoj ligi nisam našao 11 kartica s kojima bih igrao. Na kraju ovi talijani mi najsimpatičniji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Mislim da sam nalrtio na momcinu koji je otkljucal fifu. 

 

Lagano outside foot trait. Nastimas igraca i samo peglas. Malo udarci, malo ubacaji i to je to. Popusio 4-2 covjek mi ne dode do 16m.

 

Tako da kad dodete u vise divizije da se ne cudite.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Rekao sam da neću raditi ove advanced SBC i vrag mi ne da mira i danas ih složim sve osim jednog. Nisam složio First XI. Nedostaju mi 5 chemistry pointsa. Ako se ne varam to smo do sada rješavali s loyalty forom i onih 10 tekmi koje smo preskakali. E sad, novi sistem chemistrya je pa ne znam je li ista fora i ove godine pali ili treba složiti bolje od ovog. Nisam došao na ideju kako složiti da dobijem max 27 chemitry pointsa? Uglavnom, dobio sam 18 kojekakvih packova i nisam dobio karticu veću od ratinga 85. Sve smeće do smeća. Dobijam jedne te iste kartice. Neke IF kartice tipa Mitrović po dva puta. Užas. Jedina kartica rating 85 koju sam dobio je Walker. No to mi je jedina kartica iz engleske lige pa ne znam što ću s njom. Stajat će u klubu nekorištena. Kakav paradoks. Potom sam složio i marque i opet karina. Doslovce sve iste kartice kao i do sada samo sada niti jedna IF kartica koju bar mogu obrisati i uzeti 10k coinsa. Je li zna netko kako riješiti First XI sbc?

 

 

edit: evo našao sam s argentincima. Naravno, par kartica dođu bogatstvo. Potrošit ću 30k coinsa a dobit karinu.

 

edit: odradio i taj zadnji sbc i dobio Alexander Arnolda. Prije toga dobio Walkera a u zadnjem packu i Trippiera. Znači sva tri engleska RB. Kako se igra sprda samnnom. U tom zadnjem packu sam dobio i Llorisa pa sada imam dvije kartice engleske lige za slaganje momčadi. Još 9 kartica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 21:03 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Riješio neki SBC i u rare players packu Militao i Carvajal.

Taman mi je desni bek bio truba, a Ramosa sam planirao frknut iz ekipe :)

 

 

 Meni su također ove godine početni packovi odredili start sa La Ligom, dosta dobra ekipica se skupila, sve first owned...

15 godina
offline
FIFA 23

Zašto preko web appa mogu staviti samo 30 kartica na market a iz igre svih 100? Kaj je sad to? To se do sada nije događalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
neaktivan
offline
FIFA 23

Dobro je pocelo☺️☺️

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ja uopce vise ne znam kaj da radim sa ekipom. Dobijem Upamencana, Rauma, Tonalia i Richarlisona. Ovaj novi chem sistem je zesca banana kaj se tice povezivanja igraca. Prvo nemas vizualnu ideju kako ti napreduje chem. Drugo, svako malo otvarat onaj dio di gledas kako napredujes sa chemom je brutalno zamorno. 

 

Stvarno ne znam di im je bila glava kaj se tice chema. Jedino sta mi se svida je ova zamjena pozicija. Stvarno odlicna stvar.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 23

Držite li upaljen Cross play? Ja sam ga na xbox ugasio. Kupuj konzolu da nema cheatera i sad sa igram cross play kako da ne 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Jel jebe jos anticheat na pcu ili se moze normalno igrat?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
dejan1471 kaže...

Držite li upaljen Cross play? Ja sam ga na xbox ugasio. Kupuj konzolu da nema cheatera i sad sa igram cross play kako da ne 

 Koliko znam AC je kernel level sto u pravilu znaci da je iznimno tesko (ne i nemoguce) haxat. U ovom slucaju mislim na one trainere. Vidjet cemo kroz koji dan kako to funkcionira ali ako su imalo dobro odradili AC onda ce i haxera biti <1%.

9 godina
offline
Re: FIFA 23
Ja obriso BitDefender Total Security antivirus i sad radi normalno.
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Cofinho kaže...

Jel jebe jos anticheat na pcu ili se moze normalno igrat?

 Meni ne radi i dalje, peti dan

15 godina
offline
Re: FIFA 23
dejan1471 kaže...

Držite li upaljen Cross play? Ja sam ga na xbox ugasio. Kupuj konzolu da nema cheatera i sad sa igram cross play kako da ne 

 To je prva stvar koju sam ugasio kada sam pokrenuo fifu. Nemam ništa protiv xbox igrača ali PC ne želim. Čast izuzecima ovdje ali znaju na što mislim.

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Cofinho kaže...

Jel jebe jos anticheat na pcu ili se moze normalno igrat?

Imaju neki tutorijali na YT. Čitam da su slijedili proceduru i pokrenuli igru normalno. Bar se tako piše na nekim engleskim fifa grupama na fejsu.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Napravio preorder Fife na Kinguinu i sad mi salju da FIFA 23 PRE-ORDER Origin CD Key keys is unavailable due to unforeseen issues with the publisher.order mi je cancel-an ali naravno da su pare skinute sa kartice..saljem upite za refund nitko ne odgovara..ima ko kakav prijedlog?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Iz dosade popodne išao rješavat marquee i u nekom glupom packu dobijem Tomorija - 65k laganih coinsa.

Poslije rješavam one hybrid pizdarije i hero kartica :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Od toliko dobrih kartica dobijem ono njemačko smeće stopera OTW. Svake godine isto.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Od toliko dobrih kartica dobijem ono njemačko smeće stopera OTW. Svake godine isto.

 Nisi jedini ;)

[19xx] 4ntraks
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice