FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 22

Evo odigrao sam par tekmi i moji dojmovi su zasad pozitivni. Vidi se da ima nekih novih animacija, ponasanja igraca su nekako drukcija, kako se otkrivaju itd. Skuzio sam da su primanja lopte malo bugovita, nekad se zna desiti da skroz cudno reagiraju.

Po meni su malo golmani overpowered i tackle mi je isto op. Redovno mi loptu uzimaju dok su mi iza leđa. Maloprije stvario brdo, al stvarno brdo prilika i sve golman obranio, dok je on zabio samo iz kornera glavom. Dvije tekme izgubio 1-0, nisam uspio gola zabiti. 

Uglavnom, od onog odvratnog smeća od fife 21 mi je ovako na prvu bolje dosta

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Ne znam što bih rekao. Bune me one dvije strelice crvena i zelena iznad glava mojih igrača. Trebalo mi je neko vrijeme da skužim da ja kontroliram crvenog a ne zelenog. Kako to sranje maknuti da me ne buni. Tko je došao na tu ideju nabijem ga. Gledao sam u postavkama i maknem ono da mi označava sljedećeg igrača ali opet stoji. Sredina je gusta da ne može biti gušća i bit će teško igrati. Igrači su i dalje poluretardirani. Kad imam šansu uvijek mi igrač napravi korak naprijed kako bi bio u zaleđu. Obrana stoji na 16m i moj debil ode iza njih ničim izazvan. Finte su neke mijenjali pa opet sve uči ispočetka. Nemam neki osobit filing u kontroli igrača. Nekako mi je sve anarhično. Gameplay mi je potpuno stran. Nisam oduševljen na prvu. Trebat će igrat dva tri dana da se priviknem i da sve legne, valjda. I dalje igrači padaju jedni preko drugih, i dalje pogađam stative, i dalje se lopta odbija protivniku na noge. Jao majko. Što bi rekli, sve je isto ko i lani samo što sam lani imao bolju momčad, mislim na gluposti koje se događaju kroz tekmu. Odigrao sam samo dvije tekme pa treba uzeti s rezervom sve što sam rekao jer sam autista i sve me smeta što mi ne legne istu sekundu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Odigrao dvije tekme rivalsa sa ovom nekom žnj ekipom. Ajde, posralo me u paketu sa Alex Sandrom, Zielinskim pa ima tko igrat. 1-1 prva i 5-1 druga. 

 

Gameplay - Odlican, spor, da se igrat. Nema onog jurcanja simo tamo gdje je igrac brzi od lopte. Nema laga ( naravno, jos to nije popunjeno kak treba ), lijepo se igra. Koliko vidim, oni idiotizmi sa kroketom i ostala sranja gdje vec vidim ove domace velike youtubere kako cmizdre. Genijalno ih je gledat. Sve u svemu, pozitivno. 

 

Grafika - Ne znam kaj bi reko, lijepo izgleda... to je to. 

 

Nekako mi ova FIFA vise vuce na nekadasnji PES, nego sta PES danas predstavlja. 

 

 

Hoce nam ovo ovako ostat, tesko. Vec vidim plakanje od sporog gameplaya, ne mogucnost zabijanja gola bez koristenja mozga i takve stvari. Meni se igra svida. Jos dok budem imal 100 chem ekipu, bit ce to ugodno. Za sada, pohvalno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 22

Igrao seasons tek tolko da isprobam boje igrače, prva tekma 17 šuteva, 12 u okvir, druga 14/7 u okvir, treća 19/16 u okvir... ukupno dao 3 gola, a nije da sam pucao iz nemogućih pozicija... jedno 80% toga je do odličnih obrana golmana, a 20% do retardiranih udaraca mojih igrača. I onda mi frajer sa 25 metara zabije lijevom sa Lewandovskim hahah

 

Što se gameplaya tiče, finte su nerfane, ali mi se početni speed burst čini dosta OP - ideš na lijevu stranu, pa naglo ubrzaš u desno i već si 3 metra ispred obrambenog. Moram još igrati da steknem neko detaljnije mišljenje...

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Filozofirate oko govneta kao da ne vidite da smo dobili istu pičku materinu kao lani.

Gameplay je spor jer je tako na početku svake FIFE i to više uopće ne doživljavam.

Pojačali su golmane i to je to - isto govno samo drugi broj u naslovu.

 

Dobio i ja 1600 pointsa - nisam imao volje otvarati pakete.

U ovim packovima što sam dobio mi uletio Ben Yedder - stavio ga na bubanj, ali nije otišao.

Možda na kraju oko njega budem gradio ekipu?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Pa nije baš tako. Na PS5 se vide promjene u držanju formacija zadnje linije. Puno je kompaktnija. Nove animacije su odlične. Skokovi, pogotovo ma korneru su fenomenalni. Igrač mi skače preko dva protivnička igrača tako da se rukama nasloni na rame od jednog i puca lijepo glavom. Baš ono gušt. Na golmansko ispucavanje moj igrač skače preko protivničkog da bi došao do lopte i pada na zemlju u kolutu. Golman ima nekoliko lijepih animacija koje ga čine realnijim. No ima i jedan ne bih rekao bug ali lošu animacija na reakciju kada prima loptu u polučučnju i samo prokliže po travi. To me odmah potsjetilo na pes. Stvarno jako ružno za vidjeti. Kao da smo u 2000 godini. Nepotrebno. Konačno sam naučio nekoliko finti i sada mi ne šljakaju. S obzirom na 10 h nemam vremena istraživati u areni kako se što izvodi pa ćemo to ostaviti dok ne izađe igra za par dana. Riješio sam problem crevene i zelene strelice. Debil sam pa sam držao R1. Ok to je riješeno. Je li netko skužio kako se naglo stane na loptu? To je do sada bilo O i X. Promjena smjera s lažnjakom mi isto više ne funkcionira. Opet su mi sve finte strane. Mislim da igra ima dobru podlogu za daljnji razvoj jer je vidljivo da ima dovoljno prostora kako bi igra postala konačno dobra. No sve je opet u rukama debila na netu koji će na svojim kanalima plakati dobro poznate pjesme pa je pitanje u kom smjeru će ići igra. Ako bih morao dati neku ocjenu nakon nešto manje od desetak odigranih tekmi, mislim da je ovo vidno bolja igra nego zadnje dvije.

Grafička prezentacija igre jako lijepa a meniji za pola ocjene meni lošiji nego do sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Pa nije baš tako. 

Kad mi se protivnik dodaje iz prve, iza leđa, petom, kurcem i svaka takav lopta bude precizno dodavanje onda ne mogu reći da je ova FIFA revolucionarna i drugačija.

Jučer sam igrao jednu partiju i osim sporog gameplaya, sve ostalo je meni isto.

 

Kad budu napravili FIFU u kojoj će se i najmanji loš potez penalizirati, onda ću reći da je to dobro i novo.

Ovako - isti kurac.

Pričekaj 2-3 patcha pa kad se gameplay ubrza i kad ekipa posloži meta igrače ćemo ponovno raspravljati da li je ova verzija drugačija ili nije.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 22

Jedino sta opet nisu nikako dirali je kaznjavanje drop back taktika i brzi counter.

Ove godine ce pace igrat daleko vecu ulogu. Cak bi reko da smo se vratili u vrijeme fife 14.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Kad mi se protivnik dodaje iz prve, iza leđa, petom, kurcem i svaka takav lopta bude precizno dodavanje onda ne mogu reći da je ova FIFA revolucionarna i drugačija.

Jučer sam igrao jednu partiju i osim sporog gameplaya, sve ostalo je meni isto.

 

Kad budu napravili FIFU u kojoj će se i najmanji loš potez penalizirati, onda ću reći da je to dobro i novo.

Ovako - isti kurac.

Pričekaj 2-3 patcha pa kad se gameplay ubrza i kad ekipa posloži meta igrače ćemo ponovno raspravljati da li je ova verzija drugačija ili nije.

Pa ako igraš na PC onda je sve isto jer sve ove nadogradnje su dostupne ove godine samo na konzolama nove generacije. Stare konzole i PC nisu dobili novu igru već samo ažuriranu.

11 godina
offline
Re: FIFA 22
Jel se vama koji igrate na PC-ju čuju komentatori? Upaljeni su ali ne pričaju :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Jel se vama koji igrate na PC-ju čuju komentatori? Upaljeni su ali ne pričaju :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Pa ako igraš na PC onda je sve isto jer sve ove nadogradnje su dostupne ove godine samo na konzolama nove generacije. Stare konzole i PC nisu dobili novu igru već samo ažuriranu.

Na PC-u sam.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Klipson kaže...
Jel se vama koji igrate na PC-ju čuju komentatori? Upaljeni su ali ne pričaju :D

Nisam išao za tim, ali vjerojatno bih primjetio da ne pričaju.

Više sam gledao mehaniku igre i ponašanje igrača pa sam ostalo ignorirao :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 22

Jebeno mi je ovo da unutar 16m moras pogodit momacki da bi usla u gol. Izvedem korner, lopta se odbije van, Lauritsen sa 61 shooting ju zakuca u 90 :D Bit ce teske petljancije. 

Ono kaj sam sad jos primjetio je da svaki kurac u ovoj igri ima ekipu od 150-300k coinsa. Sve neki Haalandi, Martiali, Rashfordi... jbg led meni na krilu Jony i Lauritsen. Jel moguce da ekipa toliko trosi na pointse. Vidio sam onog malog antipaticnog tonixa da je spicio 1000e na pointse, komedija jbt led.

 

Gameplay mi je i dalje odlican. Spor, da se kombinirat, da bi dosao do 16m nije vise samo nabijanje. Obrana je dosta nagradujucu kad se procita udarac ili pas presjece. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Kad mi se protivnik dodaje iz prve, iza leđa, petom, kurcem i svaka takav lopta bude precizno dodavanje onda ne mogu reći da je ova FIFA revolucionarna i drugačija.

Jučer sam igrao jednu partiju i osim sporog gameplaya, sve ostalo je meni isto.

 

Kad budu napravili FIFU u kojoj će se i najmanji loš potez penalizirati, onda ću reći da je to dobro i novo.

Ovako - isti kurac.

Pričekaj 2-3 patcha pa kad se gameplay ubrza i kad ekipa posloži meta igrače ćemo ponovno raspravljati da li je ova verzija drugačija ili nije.

Pa ako igraš na PC onda je sve isto jer sve ove nadogradnje su dostupne ove godine samo na konzolama nove generacije. Stare konzole i PC nisu dobili novu igru već samo ažuriranu.

 Definitivno nije ista igra, to ti mogu reci iz prve ruke.

Nije mi jasno zasto su se isli zajebavati sa divizijama kada je proslogodisnja varijanta bila i vise nego ok.

16 godina
offline
FIFA 22

Igram na PS5 i igra mi je sranje. Da sumiramo kaj je novoga. Ikona je florescentno zelena, a ne ljubicasta. Meniji identicni. Malo preradeni sustav bodovanja za Rivalse, a gameplay skoro pa ista prica kao i prosle godine sa iznimkom fluidnijih pokreta igraca. Govorim samo za UT ostalo me ne zanima. Pao sam na foru next gen i te marketinske spike, pa ono nova platforma, vise resursa pa mora biti bolje. Nije bolje, a jedino bolje je da je gameplay dosta sporiji. Ali u sustini, to je i dalje skriptirana, jadna platforma za stampanje novca.

 

Zanima me da li se moze zatraziti refoun za PS5 ako sam samo zaigrao trail?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 13:38 (Sova).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Sova kaže...

Igram na PS5 i igra mi je sranje. Da sumiramo kaj je novoga. Ikona je florescentno zelena, a ne ljubicasta. Meniji identicni. Malo preradeni sustav bodovanja za Rivalse, a gameplay skoro pa ista prica kao i prosle godine sa iznimkom fluidnijih pokreta igraca. Govorim samo za UT ostalo me ne zanima. Pao sam na foru next gen i te marketinske spike, pa ono nova platforma, vise resursa pa mora biti bolje. Nije bolje, a jedino bolje je da je gameplay dosta sporiji. Ali u sustini, to je i dalje skriptirana, jadna platforma za stampanje novca.

 

Zanima me da li se moze zatraziti refoun za PS5 ako sam samo zaigrao trail?

Ako nisi skinuo igru, mozes trazit refund. Al' tesko da ces ga dobit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
FIFA 22

Zatrazio refound. Jednostavno mi se ne da ove godine trositi zivce na skoro isti proizvod kao i prosle godine. Pola zivota mi prođe da si isfarmam postenu ekipu i onda me skripta razguzi ko nekog balavca. Ne zelim dalje kvariti zabavu vama kojima je igra ok. Sretno :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...

 Definitivno nije ista igra, to ti mogu reci iz prve ruke.


 Mislio sam da mu je sve isto kao i prošle godine i da nema next gen fifu kao nove konzole. Svaki put kad izađe nova generacija konzola prvu godinu next gen daju samo za nove konzole kako bi potaknuli prodaju istih. Tako da u principu igra fifu 21 s novim brojem.

6 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Definitivno nije ista igra, to ti mogu reci iz prve ruke.


 Mislio sam da mu je sve isto kao i prošle godine i da nema next gen fifu kao nove konzole. Svaki put kad izađe nova generacija konzola prvu godinu next gen daju samo za nove konzole kako bi potaknuli prodaju istih. Tako da u principu igra fifu 21 s novim brojem.

 A ja ti kazem da nije FIFA21 sa novim brojem. Izvor - igram na PS4.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

A dobro sta 😂 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ne znam kak netko tko je igral 21 moze rec da je ovo isto. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Jebeno mi je ovo da unutar 16m moras pogodit momacki da bi usla u gol. Izvedem korner, lopta se odbije van, Lauritsen sa 61 shooting ju zakuca u 90 :D Bit ce teske petljancije. 

Ono kaj sam sad jos primjetio je da svaki kurac u ovoj igri ima ekipu od 150-300k coinsa. Sve neki Haalandi, Martiali, Rashfordi... jbg led meni na krilu Jony i Lauritsen. Jel moguce da ekipa toliko trosi na pointse. Vidio sam onog malog antipaticnog tonixa da je spicio 1000e na pointse, komedija jbt led.

 

Gameplay mi je i dalje odlican. Spor, da se kombinirat, da bi dosao do 16m nije vise samo nabijanje. Obrana je dosta nagradujucu kad se procita udarac ili pas presjece. 

 Pa ja sam na web appu, nisam utakmice odigrao, pointsa potrosio, imam momcad od 200k coinsa i jos jedno 50k sa strane, stvarno nije tesko sa svim paketicima dobijes i sbc-evima, ako te posere, cudo koliko coinsa mozes imati, ja od svih onih paketica najbolje kaj sam dobio je Hazard, koji mi je u momcadi, mertens, kessie i mbabu, a to je stvarno lose od svih onih paketica koje dobijes za rjesavanje advanced sbc-eva.

6 godina
offline
FIFA 22

Ja za sada trcim sa ovime klik

Najjace sto sam do sada naletio je lik sa Rashfordom, Ronaldo, IF Kimmich i Bruno Fernandesom. Preko 2m coinova samo na toj cetvorci...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...

"Xsens odijela su već korištena za animiranje igara, npr. Hellbladea i VR naslova Creed: Rise to Glory, no ovo je prvi put da se koriste na ovako velikom projektu poput Fife. Ukratko, EA Sports je iz privatne utakmice prikupio 8,7 milijuna frejmova i potom te podatke nahranio vlastitom algoritmu za strojno učenje koji to onda pretvara u nove animacije u stvarnom vremenu. Konkretno, FIFA 22 trebala bi imati više od 4000 novih animacija kretnji nogometaša.

Od ostalih noviteta spominje se bolja inteligencija suigrača koji su svjesniji svoje okoline. Iz EA Sportsa kažu kako su im nove konzole omogućile da virtualni nogometaši imaju do šest puta više odluka koje samostalno mogu donositi. U obrambenom gameplayu AI bi trebao posebno paziti da djeluje kao taktička jedinica, tj. da zadržava oblik formacije koju igraj

Sve to vrijedit će samo za Fifu 22 na PlayStationu 5, Xbox Series X/S te Google Stadiji. Nažalost, time je potvrđeno da će PC igrači dobiti inferiorniju verziju igre, jednako kao i vlasnici PS4 te XBO konzola koji neće vidjeti poboljšanja u novim animacijama".

15 godina
offline
FIFA 22

Ljepotani. Nema ove godine interesantnih krila pa sam morao prećo na ovu formaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

"Xsens odijela su već korištena za animiranje igara, npr. Hellbladea i VR naslova Creed: Rise to Glory, no ovo je prvi put da se koriste na ovako velikom projektu poput Fife. Ukratko, EA Sports je iz privatne utakmice prikupio 8,7 milijuna frejmova i potom te podatke nahranio vlastitom algoritmu za strojno učenje koji to onda pretvara u nove animacije u stvarnom vremenu. Konkretno, FIFA 22 trebala bi imati više od 4000 novih animacija kretnji nogometaša.

Od ostalih noviteta spominje se bolja inteligencija suigrača koji su svjesniji svoje okoline. Iz EA Sportsa kažu kako su im nove konzole omogućile da virtualni nogometaši imaju do šest puta više odluka koje samostalno mogu donositi. U obrambenom gameplayu AI bi trebao posebno paziti da djeluje kao taktička jedinica, tj. da zadržava oblik formacije koju igraj

Sve to vrijedit će samo za Fifu 22 na PlayStationu 5, Xbox Series X/S te Google Stadiji. Nažalost, time je potvrđeno da će PC igrači dobiti inferiorniju verziju igre, jednako kao i vlasnici PS4 te XBO konzola koji neće vidjeti poboljšanja u novim animacijama".

 Ne kazem da je PS4 i PS5 igra ista, kazem da FIFA 21 i FIFA 22 na PS4 nisu iste igre. Al hej, kako bi ja znao, samo sam igrao i jednu i drugu debelo iznadprosjecno.

15 godina
offline
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...

 Ne kazem da je PS4 i PS5 igra ista, kazem da FIFA 21 i FIFA 22 na PS4 nisu iste igre. Al hej, kako bi ja znao, samo sam igrao i jednu i drugu debelo iznadprosjecno.

Samo sam htio reći da igra na PC i PS4 ne koristi ove godine sve nove mogućnosti koje su ubacili na konzole nove generacije. To su obećali tek sljedeće godine. Stoga, s tehničke strane to je inferiorna igra u odnosu na konzole nove generacije. Bar su nam tako u najavi predstavili igru guzonje iz EA. Ja je nisam igrao da bih znao ali komentiram što se govori zadnjih pola godine kada su igrači s PC negodovali zašto ih se zakida bez razloga. No razlog je jednostavan. Žele što bržu tranziciju igrača na nove konzole od kojih će živjeti sljedećih osam godina.

15 godina
offline
FIFA 22

Kako se igra sprda samnom. Slažem sbc i dobijem tri walkouta. Morena, Suareza i Comana. Prva dva zajedno ne vrijede 15k coinsa a Coman vrijedi oko 30k.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 21:19 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Kako se igra sprda samnom. Slažem sbc i dobijem tri walkouta. Morena, Suareza i Comana. Prva dva zajedno ne vrijede 15k coinsa a Coman vrijedi oko 30k.

Po cemu se igra sprda iz tebe ako si na pocetku same igre vec inkasirao 45k? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice