FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 469.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

 Ako imas PS, ne. Standardna verzija je sasvim dovoljna. Placanje igre 800kn je van svake pameti. Nitko ovdje nije Pro igrac da mu treba ne znam kakav start.

 

Meni je veliki plus ove godine licencirana Seria A, pa bude totwa i potma. 

 Ja sam ultimate platio 606 kn. Dobiješ 4700 fifa pointsa koji koštaju oko 300 kn. Ispada da si igru onda  platio 300 kn. Uz to dobiješ još jednu OTW karticu i ovu novu hero karticu. Ako te sreća posere možda dobiješ nekaj dobrog. Mislim da nije kraj svijeta dati 600 kn godišnje za nešto što igraš i voliš 365 dana u godini. Puno gluplje sam trošio novce od ovog pa iz moje perspektive meni nije žao što sam uzeo ultimate.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Ja sam naručio fifu cd verziju za ps4 i ona dolazi tek od 1.10. znači ja ne mogu na web app 22. prije toga? prošlu sam igrao na PC-u računa li se to?Ne znam kako to funkcionira.Dali se u web apilikaciji upisuje PS account?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Vladitor kaže...

Ja sam naručio fifu cd verziju za ps4 i ona dolazi tek od 1.10. znači ja ne mogu na web app 22. prije toga? prošlu sam igrao na PC-u računa li se to?Ne znam kako to funkcionira.Dali se u web apilikaciji upisuje PS account?

 Ako si igrao fifu 21 onda možeš na web app od prvog dana za PC. Za PS4 teško. Imaš EA acc za PC i kad pokreneš web app pokrenut ćeš ga za PC. Da bi pokrenuo web app za PS4 22.09. trebao si do 01.08. 2021 odigrati bar jednu tekmu na PS4. Samim time imao bi EA acc za PS4. Ovako nula bodova. Možeš koristiti isti acc kada se budeš regao na PS4 ali ti neće računati da si igrao fifu. Startaš na PS4 ispočetka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 23:16 (movie).
12 godina
online
Re: FIFA 22
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ako imas PS, ne. Standardna verzija je sasvim dovoljna. Placanje igre 800kn je van svake pameti. Nitko ovdje nije Pro igrac da mu treba ne znam kakav start.

 

Meni je veliki plus ove godine licencirana Seria A, pa bude totwa i potma. 

 Ja sam ultimate platio 606 kn. Dobiješ 4700 fifa pointsa koji koštaju oko 300 kn. Ispada da si igru onda  platio 300 kn. Uz to dobiješ još jednu OTW karticu i ovu novu hero karticu. Ako te sreća posere možda dobiješ nekaj dobrog. Mislim da nije kraj svijeta dati 600 kn godišnje za nešto što igraš i voliš 365 dana u godini. Puno gluplje sam trošio novce od ovog pa iz moje perspektive meni nije žao što sam uzeo ultimate.

Ne zasluzuju punu cijenu igre, a pogotovo ne ultimate verziju. Pointsi mi ne trebaju, random otw low lvl mi ne treba. Hero kad dode bude kasno. Te njihove pizdarije ne vrijede ultimate verzije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ako imas PS, ne. Standardna verzija je sasvim dovoljna. Placanje igre 800kn je van svake pameti. Nitko ovdje nije Pro igrac da mu treba ne znam kakav start.

 

Meni je veliki plus ove godine licencirana Seria A, pa bude totwa i potma. 

 Ja sam ultimate platio 606 kn. Dobiješ 4700 fifa pointsa koji koštaju oko 300 kn. Ispada da si igru onda  platio 300 kn. Uz to dobiješ još jednu OTW karticu i ovu novu hero karticu. Ako te sreća posere možda dobiješ nekaj dobrog. Mislim da nije kraj svijeta dati 600 kn godišnje za nešto što igraš i voliš 365 dana u godini. Puno gluplje sam trošio novce od ovog pa iz moje perspektive meni nije žao što sam uzeo ultimate.

Ne zasluzuju punu cijenu igre, a pogotovo ne ultimate verziju. Pointsi mi ne trebaju, random otw low lvl mi ne treba. Hero kad dode bude kasno. Te njihove pizdarije ne vrijede ultimate verzije.

 Slazem se.

Kovačić
11 godina
offline
FIFA 22

Jel se zna sta kad dolaze svi igraci na futbin?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22

Koju verziju moram uzet da se moze igrat i na ps4 i na ps5 u isto vrijeme? I gdje je najeftinije?

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2021 20:39 (JohnnyBlaze).
15 godina
offline
Re: FIFA 22
JohnnyBlaze kaže...

Koju verziju moram uzet da se moze igrat i na ps4 i na ps5 u isto vrijeme? I gdje je najeftinije?

Koliko vidim trenutno je to ultimate verzija koja se može kupiti samo preko PSN.

15 godina
offline
FIFA 22

Rudiger je malo ljut i to opravdano. Jedan je od najbržih igrača današnjice. Meni i dalje nije jasno da uz svu tehnologiju koju EA ima i uz sve dostupne podatke naprave takav cirkus sa statsima. Dečki od 21 godine imaju staminu 74 a neki igrači od 35 godina imaju staminu od 82. Gledam zadnja dva tjedna Grealisha, pa lik je brz ko metak a ima pace 80. Vidno je brži od suigrača Cancela koji ima pace 85. Stvarno nema smisla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Rudiger je malo ljut i to opravdano. Jedan je od najbržih igrača današnjice. Meni i dalje nije jasno da uz svu tehnologiju koju EA ima i uz sve dostupne podatke naprave takav cirkus sa statsima. Dečki od 21 godine imaju staminu 74 a neki igrači od 35 godina imaju staminu od 82. Gledam zadnja dva tjedna Grealisha, pa lik je brz ko metak a ima pace 80. Vidno je brži od suigrača Cancela koji ima pace 85. Stvarno nema smisla.

 Ne jebe njih to. Ciljaju na odredenu potrosnju u packovima. Ako imas par STova na 90+ pacea i par CBova na 82+ pacea, ti igraci postaju bitniji i vrijednost im raste. Ako im vrijednost raste, raste i sansa da ce ekipa kupovati Packove sa nadom da ce dobiti nekoga tko ce vrijediti pun kurac coinova i samim time raste prodaja FifaPointova.

Ne jebe EA napraviti nogometnu simulaciju, nogomet je, pogotovo u slucaju UTa, samo nacin da se napravi odredena igra sa maksimalnom profitabilnoscu.

14 godina
offline
FIFA 22

Jel ce se ove godine moci ranije odigrati kao i prosle prije samog izlaska?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...

Jel ce se ove godine moci ranije odigrati kao i prosle prije samog izlaska?

Ea Play, trenutno 8kn, kupis i dobivas 10h igranja od 22.09.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 22

Jel to ide i na xboxu?

Edit: vidim da pošto imam gamepass da imam i ea play, i da cu moci odigrati tih 10 sati

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 14:00 (maxy0).
11 godina
offline
FIFA 22

Dosli su vise manje svi igraci na futbin pa mozete raditi buildere.

Kakav ce biti vas planirani tim za pocetak? Ima dosta CB-a ove godine koji imaju pace veci od 80. Osobno bih volio imati ovaj trojac u timu i nekako oko njih slozit: Emre Can, Malen, Lacroix.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 22:06 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22

Ea play pro ima isto 10 sati kao i ostali ili se moze igrat otpocetka neograniceno?

15 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Dosli su vise manje svi igraci na futbin pa mozete raditi buildere.

Kakav ce biti vas planirani tim za pocetak? Ima dosta CB-a ove godine koji imaju pace veci od 80. Osobno bih volio imati ovaj trojac u timu i nekako oko njih slozit: Emre Can, Malen, Lacroix.

Ja ti to gledam i meni se s tim ne igra. Pogotovo kada vidim stamine tipa 65 pa do 75. Prvi mjesec uvijek sam na marketu dok ne skupim coinse za neki solidan tim. Jednostavno mi se ne igra s karticama koje me ne vesele. I tako je godinama.

12 godina
online
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Dosli su vise manje svi igraci na futbin pa mozete raditi buildere.

Kakav ce biti vas planirani tim za pocetak? Ima dosta CB-a ove godine koji imaju pace veci od 80. Osobno bih volio imati ovaj trojac u timu i nekako oko njih slozit: Emre Can, Malen, Lacroix.

Ovisi kako me pogode paketi na pocetku. Sigurno krecem sa Seria A ekipom kad dodem do coinsa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

najbolji period fife mi je početak dok svi koriste gold kartice.

 

već neko vrijeme imam momčad sastavljenu od najboljih igrača i ikona i jednostavno mi nije gušt.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

najbolji period fife mi je početak dok svi koriste gold kartice.

 

već neko vrijeme imam momčad sastavljenu od najboljih igrača i ikona i jednostavno mi nije gušt.

 Nijednu fifu nisam igrao dulje od drugog, treceg mjeseca. Nakon nove godine vecinom useru sa patchevima i sarenilom od kartica.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Mislim da mi je ovo prvi put da pred izlazak fife nemam uopce volju za igrat, jos kad sam jucer vidia gameplay zgadilo mi se sve..al pricekat cu da uzmem gamepad u svoje ruke i probam.

 

Definitivno ove godine nista od trejdanja, nemam volje, probat cu odigrat prvih par wl ozbiljno..ako useru opet sve sa patchevima ili igra bude smece od prvog dana definitivno se prebacujem na career mode a fut samo sa seria a karticama iz gusta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 22
Diplo kaže...

Mislim da mi je ovo prvi put da pred izlazak fife nemam uopce volju za igrat, jos kad sam jucer vidia gameplay zgadilo mi se sve..al pricekat cu da uzmem gamepad u svoje ruke i probam.

 

Definitivno ove godine nista od trejdanja, nemam volje, probat cu odigrat prvih par wl ozbiljno..ako useru opet sve sa patchevima ili igra bude smece od prvog dana definitivno se prebacujem na career mode a fut samo sa seria a karticama iz gusta.

Isto tako i ja. Nekad bi prestao u 5 ili 6mj igrat pa bi me ulovio hype. Ovako me uopce ne drzi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

Po svemu što su nam pokazali s tehničke strane ovo bi trebala biti najbolja fifa bez konkurencije. No onda pogledam video klip gameplaya i sere mi se od muke kada vidim kako golman i dalje pruža i ruku i nogu prema lopti kao da je rukomentni golman ili kada centaršut izbija sebi iznad glave i da dalje ne nabrajam. O nerealnim udarcima da ne pričam, bar sam ih takve vidio i ove godine. Kada bi bar obrana bila kompaktna i pokazivala ikakve znakove inteligencije. Već bi to bio dobar skok ka boljoj igri.

 

Igram danas i na centru stoje moja tri igrača i jedan protivnikov. Niti jedan od mojih igrača ne stoji pored protivničkog. On je u sredini između moja dva. Ovaj lijevo je desetak metara od njega kao i ovaj desno. Ide lopta u prostor i logično da ga više ne mogu stići. Valjda će takve debilane popraviti jer se obrambeni igrači ponašaju po unaprijed zadanoj špranci a ne po situaciji na terenu. Niti jedan ne doživljava igrača koji stoji sam i opasnost je po gol. Valjda je logično da mu priđu. Jedan ispred njega i jedan iza njega pa nek onda ide lopta u prostor. I dalje sam vidio puno gluposti koje će nas živcirati. No kako kažete nikad manje volje za novom igrom.

 

Možda je to zato kaj sam i stariji. Nekad bih stajao pored PS po noći i čekao da igru stave na PSN kako bih je istu sekundu mogao početi skidati, ili sjedio pred compom i čekao da dignu web app. Sada mi se fakat jebe. Bit ću na marketu mjesec dana i probat uzet što više coinsa da si složim solidan tim i to je to. Već prošle godine sam nakon dva mjeseca odustao od marketa, bar ozbiljnije. Ove ću i ranije. Pogotovo ako ništa ne dobijem u onih 4700 fifa pointsa koje dobijam uz igru i masu packova što sam zaradio za start ove fife.

 

Probat ću i novi pes da vidim što on nudi. Ako ništa bar garantiraju na startu nekoliko top kartica za njihovu verziju futa. U svakom slučaju sretno svima sutra s otvaranjem prvih packova. Nikada ništa u tim prvim packovima nisam dobio od 2012 kada sam startao osim mislim 2017 kada sam dobio IF karticu koja je vrijedila 60k coinsa. To je sve u desetak godina. Možda me ove godine sreća pomazi, moš mislit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

kak već neki igraju fifu 22?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 22

U koliko sati krece web app?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

kak već neki igraju fifu 22?

 

Igraju manekeni igre kojima je EA dao raniji pristup i hrpu fifa pointsa

 

Sova kaže...

U koliko sati krece web app?

 Obično kreće u 19h kada se mijenja sadržaj, kao i uvijek do sada. Znači sutra u 19h a zna se dogoditi da se zakačiš i sat ranije kao prošle godine.

 

 

Gledam likove koji otvaraju packove i koliko imaju fifa pointsa. I onda se ja guštam na svojih 4700 pointsa koji dolaze uz igru.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 19:19 (movie).
11 godina
offline
FIFA 22

To su obicne pi*de i degenerici koji samo dokazuju kako je fifa placeno smece od igre.

Volio bih vidjet sve te tipove da nemaju tako punu hrpu pointsa kako bi dosli do svih tih igraca i timova s kojima moze igrati do kraja godine vec od prvih par dana... jer eto, moze se...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

To su obicne pi*de i degenerici koji samo dokazuju kako je fifa placeno smece od igre.

Volio bih vidjet sve te tipove da nemaju tako punu hrpu pointsa kako bi dosli do svih tih igraca i timova s kojima moze igrati do kraja godine vec od prvih par dana... jer eto, moze se...

Stari, to su manekeni koji kreiraju i nameću mišljenje djeci i labilnim likovima koji kad vide kako oni u packovima otvaraju Mbappea i ostale i sami trče kupiti fifa pointse zaboravljajući da ovi imaju pola milijuna fifa pointsa. Na tom broju i ja bih nešto otvorio u packu. Ja na svojih 4700 pointsa kojih dobijem u igri neću dobiti u packu karticu ratinga 84.

11 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
acmilan2 kaže...

To su obicne pi*de i degenerici koji samo dokazuju kako je fifa placeno smece od igre.

Volio bih vidjet sve te tipove da nemaju tako punu hrpu pointsa kako bi dosli do svih tih igraca i timova s kojima moze igrati do kraja godine vec od prvih par dana... jer eto, moze se...

Stari, to su manekeni koji kreiraju i nameću mišljenje djeci i labilnim likovima koji kad vide kako oni u packovima otvaraju Mbappea i ostale i sami trče kupiti fifa pointse zaboravljajući da ovi imaju pola milijuna fifa pointsa. Na tom broju i ja bih nešto otvorio u packu. Ja na svojih 4700 pointsa kojih dobijem u igri neću dobiti u packu karticu ratinga 84.

 Tebi je to normalno tako hahah

salim se, al da, naravno, prvi i glavni i jedini cilj je samo zarada...

Kovačić
12 godina
online
FIFA 22

Ovo davanje ovim streamerima da igraju igru debelo prije svih je komedija svoje vrste. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

EA access starta 22.09. Hoće li odmah poslije ponoći staviti igru dostupu za skidanje ili tijekom sutrašnjeg dana? Vidjet ćemo.

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice