FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 21

Dvije kartice u turskom totsu su rating 85 i naravno da dobijem jednu od te dvije. Ne mogu vjerovati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ne mogu oni mene jebat koliko ja mogu otrpit :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sto kazete za nove icon swapse, sto se najvise isplati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

malo sam izmjenio momčad pa ću s ovom probati odigrati ovu wl

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

84x20

6 totsa, 3 iz la lige, solidno

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Kounde iz guaranted packa. Mogli su bolje, Varana recimo. 😁 Ova dva 85 kurac palac packa radim kasnije, da nadodje sreca.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ja dobio Llorentea u garantiranom packu, a u 85+ Koundea.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Benzema, presretan sam. Jedna od tri kartice koje su mi igrale.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 20:52 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ja dobio Llorentea u garantiranom packu, a u 85+ Koundea.

 Llorente i kod mene... nastaje mi gužva u sredini, ne znam kak cu ekipu poslozit, any advice welcome...

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dobrodosao kralju 👑

 

La Liga 10/15 totsa 😂

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...
Skilledžija kaže...

Ja dobio Llorentea u garantiranom packu, a u 85+ Koundea.

 Llorente i kod mene... nastaje mi gužva u sredini, ne znam kak cu ekipu poslozit, any advice welcome...

Ja sam isto u banani s ekipom.

Htio bih probati Koundea i Llorentea, ali isto tako mi Neymar i Sanchez moraju igrati, a to je za spajanje nespojivo :)

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

U 84+ 20x iz swapsa 5 tots igrača, ali samo jedan iz la lige - Llorente. I onda još fodderi Kane, Bruno Fernandes, di Maria, Vardy itd... 

 

A sa ovim garantiranim tots paketima me baš prcaju. Jučer iz turske 85 golman, tjedan dana prije toga 85 golman iz saudijske arabije, a u onom prvom iz eng liga 85 stoper. 

Od jačih liga - 

U community tots Mukiele (nije loše)

U premier league dupli untr Ederson

U la liga dupli untr Fekir. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

čudo šta mi je popadalo prije picka

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 9:58 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

čudo šta mi je popadalo prije picka

 Lol, ček da Movie vidi.

12 godina
offline
FIFA 21

Stvarno mi se sere od odredenog packa lucka kod nekih.

 

G1 - pickovi Fekir i Llorente - jedini LaLiga igraci od 5 pickova u svakom. Vise sam imal u G3.

 

2x Jumbo Rare Players - Fekir i onaj zvaljavac iz turske lige aboubakar u istom paketu, drugi nije bio ni walkout.

 

2x Ultimate pack - Hazard, drugi nije bio ni walkout.

 

2x Mega Pack - nema smisla komentirat.

 

Pokusat cu uklopit Llorentea i Fekira. Inace, katasreofa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Pickovi Casemiro i Kounde s tim da su obadvojica bili u oba picka. 

 

4 rare mege i 2 jumbo rare players bez walkouta. U 2 jumbo rare players paketa ja dobijem 2 puta 83 najbolju karticu. Užas

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Gold 2, Div3 rank 2

 

Pickovi - Carrasco i Oblak, cisto ok jer ih nisam imao, a RTTF Oblak mi je svakako dosad bio na golu. Za carrasca se nadam da ce bit dostojna zamjena za neymara

 

 

Packovi - niti jedan walkout

 

Btw. Isplati li se uloziti u Albu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

bolje uzmi yuri berchichea koji je triput jeftiniji a ništa lošiji

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

5x85, uletio Kounde, dupli, antrejdic, ostalo koma Gulas&Co...

85 pick - Lucas Vazquez, moze, zadovoljan... 😁

Btw, kakav vam se cini Pique? Ja bi ga napravio cisto da me podsjeca ba Shakiru ako nista drugo. 🥰

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Aj molim te ako ti nije teško daj mi pošalji poruku i napiši pet brojeva za euro jackpot. Ono, dok te ide pa možda nešto i tamo piknemo. Pošteno ćemo podijeliti. Igram fut od 2012 i na ovom fotumu sam od 2012 godine i ovo do sada nisam nikad vidio. Vjerojatno ima i sretnijih od tebe ali ovo je ludilo kako te ide.

3 godine
offline
FIFA 21

Pozdrav, da li netko zna di bi mogao prodati coinse? Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Odradim marquee i ona dva sbc te kupim 3 packa da sve zaokružim na 10. Najbolja kartica rating 82 Correa? Dva puta mi se zaplavi i trolaju me jer izlazi plava kartica lige prvaka. I dalje nisam dobio nikakvu tots karticu u packu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

evo mog iz marquea trabeable lol lagano milju i 100 ,mislim da ću ga prodat pošto imam benzemu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Složio sam danas onaj LaLiga 85 pick... naravno opet Ter Stegen, valjda treci put ovaj tjedan. Da ga ne bacim napravim Curtoisa iako vec imam Oblaka al ajd, bar je 94 fodder.

Zatim napravim onaj 84x20 pack iz swapsa i naravno opet govno uberem... Llorente ponovno nakon sto sam ga dobio iz guaranteed packa. Mogli su bar Koundea dat il bilo kojeg drugog da nije duplic, al neeeee... sve u svemu tragedija pack.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

Složio sam danas onaj LaLiga 85 pick... naravno opet Ter Stegen, valjda treci put ovaj tjedan. Da ga ne bacim napravim Curtoisa iako vec imam Oblaka al ajd, bar je 94 fodder.

Zatim napravim onaj 84x20 pack iz swapsa i naravno opet govno uberem... Llorente ponovno nakon sto sam ga dobio iz guaranteed packa. Mogli su bar Koundea dat il bilo kojeg drugog da nije duplic, al neeeee... sve u svemu tragedija pack.

 Reciklirao sam ovog Llorentea i turčina u 85x5 iz kojeg je ispao Moreno i Busquets... meh, moglo je i gore. Ali zato je iz iduceg picka iskocio Lucas, not bad :)

15 godina
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

Složio sam danas onaj LaLiga 85 pick... naravno opet Ter Stegen, valjda treci put ovaj tjedan. Da ga ne bacim napravim Curtoisa iako vec imam Oblaka al ajd, bar je 94 fodder.

Zatim napravim onaj 84x20 pack iz swapsa i naravno opet govno uberem... Llorente ponovno nakon sto sam ga dobio iz guaranteed packa. Mogli su bar Koundea dat il bilo kojeg drugog da nije duplic, al neeeee... sve u svemu tragedija pack.

To je fifa. Dobijaš dupliće i to te ždere kao i mene što ne mogu dobiti niti jednu tots karticu osim u garantiranom tots sbc. U tri tjedna nula bodova a odigrao sam sve sbc i još otvorio more ovih upgrade sbc i ništa.

15 godina
offline
FIFA 21

B momcad, slagat trippiera do kraja, slozio sam 1 od 2 sbca za njega i uletio mi Navas tots u crvenima? Ili odustat od tripice i slozit si Curtoisa na gol?

A momcad su mi englezi, zato sam mislio slozit trippiera,dve muhe 1 udarcem, imao bi rb za obje momcadi. Imam Tots Aaronsa tamo u englezima na rb inace.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ja otvorio iz swapsa neki paket i dobio Koundea duplog.

Bilo mi glupo bacit karticu pa sam složio Courtoisa i u dvije partije što sam odigrao s njim (i to na 7 chem) se pokazao odličnim.

Mislim da za to što traže treba složiti tu karticu pa makar i za fodder da bude.

 

Inače, pretumbao sam ekipu naglavačke jer sam dobio TOTS Carassca tako da mi je CR7 ispao iz ekipe i vratio sam Drogbu :)

Ali Neymar nije, on je u paru s Drogbom... nema do Neymara.

Dakle, Drogba u dvije utakmice radi k'o singerica.

Kao da igram s drugom karticom od one koju sam onomad probao pa mi je bila katastrofalna.

Stavio sam mu naredbe da ostane centralno i da utrčava iza obrane i proradio Drogba.

Ne znam jel do Drogbe ili zbog toga što mu je Neymar u paru pa se mora dokazivat pored njega... prije sam ga koristio sa CR7 u napadu?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Startao sa 4 tekme WL, 3 pobjede, povijesni start 😆 Sad ce se to unormalizirati sa par poraza, ne brinem se. 😁 Uglavnom, klasicna teretana, kad gameplay/skripta jebe dodge ti za bacit monitor kroz prozor. 

Ekipa istrcava u sljedecem sastavu (impresije): Kurtoa 94 (preporuka!) - Sambia 86 (masina), Kounde 88 (ok), Pique 96 (Shakira/cisti sex), Mendy 83 (bog i batina) - Modric 92 (lagan), L. Vazquez 92 (zamjenjuje Milnera od 1'/ sveprisutan) - Mbappe 90 (rutiner), Barnes 92 (like a knife through hot butter) Salah 96 (ocekivao sam vise) - Benzema 97 (otac)!

 

Napravis, za zavrsetak La Siesta (prskocena WL) tjedna 7 onih masturbirackih paketica 1od3 80+. 

Vrlo izdasni EA moram priznati: 3 paketica za zaborav, jedan TOTW 83 (Gomez cini mi se), Parejo 85, Geri Moreno 90 i Llorente 89. Nece se ni GM ni LL naivrati ali neka su tu za raznorazne questove i zajebanciju. Simpaticni momci. 😁

 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice