FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.804
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
maxx3310 kaže...
Ja sam uzeo loan i stvarno Daglish je vrhunski.

Pitanje da li mogu skupiti da uradim pravi sbc...Trenutno imam za 89 sbc jedino (malo nešto preko), a ne nameravam igrati WL više, a bogami ni SB. Tek ako bude vrednijih nagrada uz ne mnogo utakmica. Da li je realno da do kraja samo uz Rivals skupim fodder za Daglisha?

 Ako ne mislis igrat i povecat si sanse, tesko. Mozda uz dovrsavanje nekih objectivsa da. 

 

Ja imam za 89 i 88 ekipu foddere, cak bi se izvuklo za 87. Al ne znam bi bli ga slago ili ne. Sad imam Harry Kanea unutra, tovar on dobro to... al imam osjecaj da bi Kenny bio puno bolji.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ako ne mislis igrat i povecat si sanse, tesko. Mozda uz dovrsavanje nekih objectivsa da. 

 

Ja imam za 89 i 88 ekipu foddere, cak bi se izvuklo za 87. Al ne znam bi bli ga slago ili ne. Sad imam Harry Kanea unutra, tovar on dobro to... al imam osjecaj da bi Kenny bio puno bolji.

Na kojoj poziciji igraš Kanea?

Ja ga opet probao neki dan ubacit u ekipu, ali to je katastrofa od kartice za mene.

Isto se ponaša kao Drogba - nigdje ga nema, a kad naleti u šansu, što je rijetko jer obično nije dobro pozicioniran, to maši jebo mu ja mater.

 

Sad ste mi ubacili bubu u uho da složim Daglisha i riješim se Kanea, Drogbe i ostalih lezilebovića.

Mislim da njih jebe WR jer Kane je H/H, a mislim da je i Drogba H/H i zato su po svuda, a ne tamo gdje ih trebam.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Kod harijaše je problem kaj i sa engineom nema ono kaj imaju mbappe i rashford... Da se okrene u hipu i dum po golu. Pun kurac mi je zao takvu karticu bacit iz ekipe van, al kad sam 99% uvjeren da ce Kenny samljet i u kombinaciji sa Barnesom i Baileyem bit ubojica naprijed.

 

Sad sam gledač da bez problema slozim 89,88 i 87... Mislim da cu danas kroz dan odlucit.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kod harijaše je problem kaj i sa engineom nema ono kaj imaju mbappe i rashford... Da se okrene u hipu i dum po golu. Pun kurac mi je zao takvu karticu bacit iz ekipe van, al kad sam 99% uvjeren da ce Kenny samljet i u kombinaciji sa Barnesom i Baileyem bit ubojica naprijed.

 

Sad sam gledač da bez problema slozim 89,88 i 87... Mislim da cu danas kroz dan odlucit.

 

 

10-0 u WL

 

u 10 utakmica Dalglish 26 golova 

12 godina
offline
FIFA 21

Kenny slozen. Na kraju samo 100k iz likvidnih coinsa otislo. Stavio mu Hawka pa da vidimo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kenny slozen. Na kraju samo 100k iz likvidnih coinsa otislo. Stavio mu Hawka pa da vidimo.

 Aj javi dojmove jer ja sam tanak sa fodderom pa sam neodlučan oko slaganja.

Bitno mi je samo da nije panj kao Kane i da se otvara u napadu kao Neymar.

Znam da puno tražim, al ako ću zbog njega istrest sve kartice koje imam u klubu onda mora biti najbolji :)

 

BTW

Igram rivalse sad, odustao sam od WL za ovu FIFU.

Dakle, u 2 partije što sam odigrao sam popušio 5 cigareta.

Dobio obje relativno glatko na kraju 5-1 i 5-2, a što bi tek bilo da sam izgubio?!

Više me jebe kad vidim kako panjevi igratu, tj. ne znaju igrat, a igra im dopušta da s takvim neznanjem mogu biti konkurentni.

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Kenny slozen. Na kraju samo 100k iz likvidnih coinsa otislo. Stavio mu Hawka pa da vidimo.

 Aj javi dojmove jer ja sam tanak sa fodderom pa sam neodlučan oko slaganja.

Bitno mi je samo da nije panj kao Kane i da se otvara u napadu kao Neymar.

Znam da puno tražim, al ako ću zbog njega istrest sve kartice koje imam u klubu onda mora biti najbolji :)

 

BTW

Igram rivalse sad, odustao sam od WL za ovu FIFU.

Dakle, u 2 partije što sam odigrao sam popušio 5 cigareta.

Dobio obje relativno glatko na kraju 5-1 i 5-2, a što bi tek bilo da sam izgubio?!

Više me jebe kad vidim kako panjevi igratu, tj. ne znaju igrat, a igra im dopušta da s takvim neznanjem mogu biti konkurentni.

 

 5 tekmi sam odigral. 

 

Kenny je masina, tu nema govora. Okret, udarac, gol. Doslovno je tako. Dode prva tekma, njegov Pope 9,5 ocjena, 15 obrana... vecina sa 10-11m od gola, cist udarac. Kaj nije zavrsilo u bloku, to je Pope ulovio. Druga tekma, Kenny u roku 15min in gamea 4 komada i gotovo. Sve ostalo je bilo minimalno po gol i asist. Sve je to na 15-5 rezu. Najgora WL koju igram. 5 poraza do G3 nisam imal unazad nekoliko mjeseci. 

Smijesno je da jednu tekmu ne mogu kurca, dvije zabijem od kuda hoces... treci tekmu mi dode frajer sa Neymarom i doslovno mi dode da deinstaliram igru od jebenih cancel sranja kojima glitcha kroz obranu. 

 

Kenny - Udarac, pozicioniranje, brzina... sve ima. Slobodno slazi. Igram ga u 4312 i u 4321 kao spicu sa Hawkom.

 

Tocno to sta kazes. Velika vecina ovog communitya je goli kurac a ne igrac. Doslovno ti klinci nista ne igraju. Samo scoop, scoop, scoop, nutmeg, nutmeg, bridge... bum. Svi igraju sa istima igracima, sa istim taktikama, sa istim gameplayom... pa koji je smisao toga jbt irud dragi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 20:34 (SimeKZ).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Skoro svaka utakmica hattrick hahah 14-1 zasad spusia na penale izgubia sam 10g zivota, vodia 3-1 i onda standardna sranja stoperi se razmicu ili su ukopani.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Kakaj je Carvalho? Na papiru izgleda dobro. Ali,cim ga daju dzaba ,tu nesto smrdi.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Nakon dugo vremena odigrana wl (skoro) do kraja. 

 

Kakva je to patnja, ljudi moji. 

Svaka druga ekipa ili ima bekove na stoperima ili igra 5 iza. Uz sve to ljudi su baš ful toksični. 

 

U petak je mirišalo na katastrofu, prvih 5 utakmica i već 3 poraza. Nakon toga u subotu uzimam 11 pobjeda u nizu i danas završavam sa 20-8. Bio sam 20-7 sa šansom za elite, reko ajde idem i to probat. Ali nabasao sam na lika koji valjda i dok ide prema wc-u nuždu obavit ne može to napravit bez heel to heel, bridgea i nutmega. 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja sam prekinuo kad vidim koliko mi upropasti vikend glupa WL.

Od sada samo objectives i pomalo DR, da se eventualno može i uživati u nečemu gde se sprca gomila vremena, a zapravo besmisleno 100%.
12 godina
offline
FIFA 21

Ajmo vidjet tko će biti pobjednik ovog puta.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

0-4 start ove wl. Ako niste znali, kad ste u protivničkom 16ercu i spremate se puknut na gol, sa loptom u nogama, vi ste napravili faul ako se protivnik zabije u leđa u pokušaju tackleanja s leđa, oplete vas po nogama, ne izbije loptu, i on padne u tom lupanju. To je faul za obrambenog.

Dat ću im šansu još par tekmi, jer u ove prve 4 sam svaki put barem za duplo nadigrao protivnika, ali pogađanje stativa i prečki je nešto što inače napadači sa 99 finishingom rade pod normalno u ovoj igri. Da ne spominjem suđenje koje je fascinantno retardirano, jer mene lome s leđa i uklizavaju, bez kartona, ja za remplanje ramenom dobijam 2 žuta u pet minuta igre. Retardacija na ntu potenciju i zadnje smeće od igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Lol

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ajmo vidjet tko će biti pobjednik ovog puta.

 

 

Ja neći igrati. Ne dam momčad ratinga 86 da bih dobio ovo što si ti dobio ili gore. Sada sam odigrao 3 ona 81+ sbc i najbolja kartica rating 82. Nema smisla.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Lol

Koje droge ti trošiš da tako nešto otvaraš? Osim garantiranog tots sbc nisam dobio niti jednu tots karticu. Evo i ova tri picka sam bacio tri puta i ovo je najbolje kaj sam dobio.

 

edit: nisam izdržao Skilledžija, malo sam bolji od tebe ali ništa bitno. Svih 5 kartica ode u španjolski tots sbc

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 20:47 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

evo mog 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo mog 

Ovo mi je uvijek super bilo za vidjeti. Netko dobije 3 tots kartice a netko ne može dobiti niti jednu?

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja izvukao sve 85.
Najbolja karta neki tots golman SAU.
I još sam dao Saučeka tots iz wl, mada svejedno ne bi mi igrao svakako.

Srećom uradio još La Liga pack, dobio tots Liorentea. On mi je ok kao igrač, taman pored Rodrija i Corea-e.

A u ovim 80+ i ostalim, sve gluposti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Nisam vise znao od kud bi pucao. Za 4-4 je zabil u 93min lobom sa Saarom i njegovim WF. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

To su nutmegovi na sve strane, bridgevi... Through ball sa gold varanom preko pola igralista. Koju picku materinu ja gledam. Pa ti ljudi veze nemaju sa nogometom. Bekovi na CBu pod normalno.

Nitlo ziv ovu igru ne igra. Svi samo glitchaju, nabijaju te lopte sa linije auta. Ja to ne razumijem nikako.

Da ne pricam o cuvanju lopte nakon vodstva. Strasno.

 

Zadnja slika. Ovako se gubi elite. Majstoe zabije i ne mozes do lopte. 532 i jebi si majku. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 1:58 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

To su nutmegovi na sve strane, bridgevi... Through ball sa gold varanom preko pola igralista. Koju picku materinu ja gledam. Pa ti ljudi veze nemaju sa nogometom. Bekovi na CBu pod normalno.

Nitlo ziv ovu igru ne igra. Svi samo glitchaju, nabijaju te lopte sa linije auta. Ja to ne razumijem nikako.

Da ne pricam o cuvanju lopte nakon vodstva. Strasno.

 

Zadnja slika. Ovako se gubi elite. Majstoe zabije i ne mozes do lopte. 532 i jebi si majku. 

 Welcome to my world.

Nikad gora WL...

6 godina
offline
FIFA 21

Ovu WL sam preskocio poradi rjesavanja "tekucih" stvari. Nazalost, ocekivao sam Bundes a ne LaLigu ali jebiga...

Medjutim, kad se vec necu zivcirati za crvene packove tu su ostali paketici. 

5x85 - nositelj Aguero... ono... ajde...

i u nekom xyz paketu ulece, ko budali samar - Benzema! 😁 DA DAA! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Ovu WL sam preskocio poradi rjesavanja "tekucih" stvari. Nazalost, ocekivao sam Bundes a ne LaLigu ali jebiga...

Medjutim, kad se vec necu zivcirati za crvene packove tu su ostali paketici. 

5x85 - nositelj Aguero... ono... ajde...

i u nekom xyz paketu ulece, ko budali samar - Benzema! 😁 DA DAA! 

 Evo moj 85x5. Ovo polako ne budu ni fodderi vise :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

85+ 5x

Tots Carillo i Hegazi i 3 golmana - ter stegen, Navas i de Gea. 

 

U 5 la liga upgrade, oni sa pickovima - Vazquez i Fekir. 😃

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

zasad su mi pali oblak ,fekir i moreno , nije loše složio coutinha koji je odličan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jučer sam pobijedio u natjecanju, a može li tko biti bolji od mene danas?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Jučer sam pobijedio u natjecanju, a može li tko biti bolji od mene danas?

 

 Naravno da moze. Neki vade duple Messie.

 

Gledma malo sazetke Stalliona. Pa liku se dogadaju ista govna kao i svima. Povede, melje lika... pafff... odjednom ga nema nigdje. Golovi tocno na prelomu tekme, cudni golovi... gledam i koda gledam svoje utakmice.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

swaps 84x20

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

swaps 84x20

 ostavit za francuze tots nema druge

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice