FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.789
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 21

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

0 RB David Silva, Capa, Hazard
5 FF Aouar, 2IF Bamba, Kante
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

 Nemaš tu šta puno razmišljati. Hazard je kurton, Kante najbolja CDM kartica u igri, Bamba je odličan, Aouar imam ali samo 2 utakmice sam ga probao, više je za cam možda ga probati i na cm kao ofenzivnog veznog 

9 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
perix231 kaže...

Imam jedan problem. Prije nekih 10ak dana sam kupio igru i otad mi se u prosjeki jednom po FUT tekmi igra smrzne na 10-15 sekundi kompletno, i onda kad se odrmzne igra odvrti ono sto se dogadalo(a uvijek se dogodi to kao da ja uopce nisam igrao vec je moj igrac kojeg sam kontrolirao u tom trenutku samo nastavio hodati ravno, a protivnik je za to vrijeme mogao normlano igrati). Internet i Pc komponente su u redu jer sve ostale igre rade kao i ranije. Zna netko mozda rijesenje?

 Nije to lag... jebu te komponente... provjeri temp da li se nesto pregrijava... ovo mi zvuci ko da ti pcu skoci na 99% usage. Još možeš probat izvadit i ponovno uštetekat oba RAM-a. 

 Afterburner mi je upaljen non stop, temp su 60 i 45 msx za gpu i cpu. Ne moze biti hardverski jer se u kick offu ovo ne dogada, a igrao sam ga s frendom i do 10h u komadu

 

8 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 Pa realno ne secam se da sam od divizije 4 imao i jednu utakmicu makar izjednacenu ekipu sa mojom po jacini, ugl su puno jace ekipe protiv kojih igram. Sad u div 2 nema ekipe bez top igraca CR7, ikone itd al jbg sta je tu je. Pojacao sam se za Rashforda i Aubu. Neki cilj mi je Mane i Salah za krila i Pogbu za sad da uzmem, pa posle uzeti CR7 i praviti ekipu oko njega. 

 Slabo ko smije da igra 442,bez 2 CDM i to bez drop back.

 Pa ne znam ja nikad nisam igrao drop back a i samo mi je Ndidi cdm sa instrukciom da ostane nazad, in game ugl igram 424.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
3 godine
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 Pa realno ne secam se da sam od divizije 4 imao i jednu utakmicu makar izjednacenu ekipu sa mojom po jacini, ugl su puno jace ekipe protiv kojih igram. Sad u div 2 nema ekipe bez top igraca CR7, ikone itd al jbg sta je tu je. Pojacao sam se za Rashforda i Aubu. Neki cilj mi je Mane i Salah za krila i Pogbu za sad da uzmem, pa posle uzeti CR7 i praviti ekipu oko njega. 

 Slabo ko smije da igra 442,bez 2 CDM i to bez drop back.

 Pa ne znam ja nikad nisam igrao drop back a i samo mi je Ndidi cdm sa instrukciom da ostane nazad, in game ugl igram 424.

 Jasno,ja samo sa drop back imam neke sanse .Na balanced ostaje rupa nazad i jbg odmah su mi na stoperima .

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
perix231 kaže...

Imam jedan problem. Prije nekih 10ak dana sam kupio igru i otad mi se u prosjeki jednom po FUT tekmi igra smrzne na 10-15 sekundi kompletno, i onda kad se odrmzne igra odvrti ono sto se dogadalo(a uvijek se dogodi to kao da ja uopce nisam igrao vec je moj igrac kojeg sam kontrolirao u tom trenutku samo nastavio hodati ravno, a protivnik je za to vrijeme mogao normlano igrati). Internet i Pc komponente su u redu jer sve ostale igre rade kao i ranije. Zna netko mozda rijesenje?

 Nije to lag... jebu te komponente... provjeri temp da li se nesto pregrijava... ovo mi zvuci ko da ti pcu skoci na 99% usage. Još možeš probat izvadit i ponovno uštetekat oba RAM-a. 

 Nebi reko da su komponente. Da su komponente onda bi mu se zamrznulo. Ovako dobije 10-15s gdje sve leti po igralistu kao da igra nadoknaduje kaj se dogodilo u meduvremenu.

Tak da bi ja reko da je do njegovog interneta. 

 

Od kad smo u ovom mini lockdownu sve katastrofa radi. FIFA ima jebeni delay i to me kolje. Stavim Lozana i WBY Jer ne mogu kontrolirat KDBa. Za vrijeme bozicnih blagdana ako ne bude 60+ms, rezi me.

Kad se sjetim ove igre u onom early accessu, dode minse plakat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
perix231 kaže...
cicek kaže...
perix231 kaže...

Imam jedan problem. Prije nekih 10ak dana sam kupio igru i otad mi se u prosjeki jednom po FUT tekmi igra smrzne na 10-15 sekundi kompletno, i onda kad se odrmzne igra odvrti ono sto se dogadalo(a uvijek se dogodi to kao da ja uopce nisam igrao vec je moj igrac kojeg sam kontrolirao u tom trenutku samo nastavio hodati ravno, a protivnik je za to vrijeme mogao normlano igrati). Internet i Pc komponente su u redu jer sve ostale igre rade kao i ranije. Zna netko mozda rijesenje?

 Nije to lag... jebu te komponente... provjeri temp da li se nesto pregrijava... ovo mi zvuci ko da ti pcu skoci na 99% usage. Još možeš probat izvadit i ponovno uštetekat oba RAM-a. 

 Afterburner mi je upaljen non stop, temp su 60 i 45 msx za gpu i cpu. Ne moze biti hardverski jer se u kick offu ovo ne dogada, a igrao sam ga s frendom i do 10h u komadu

 

 daj mi ps od konfiguracije. Kad sam imao stari komp identična stvar mi se događala. Samo mi se nije zamrznulo vec mi je fps pao na 4-5 i onda kad je prežvakao mi je ubrzano pokazalo ono sve što je falilo. Meni je bilo do hardvera. Lag ti ne može "nadoknađivati" jer lag ne znači kašnjenje podataka, vec ne dolazak istih. Znači server ti neće slati dva puta neku informaciju, niti će te ćekati da ti preuzmeš. Server radi na principu Send i recieve, nikad ne radi resend ili da čeka da ti nešto preuzmeš. Naravno kad govorimo u live gameplayu kao što je fifa, cod itd...

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 11:46 (cicek).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 Pa realno ne secam se da sam od divizije 4 imao i jednu utakmicu makar izjednacenu ekipu sa mojom po jacini, ugl su puno jace ekipe protiv kojih igram. Sad u div 2 nema ekipe bez top igraca CR7, ikone itd al jbg sta je tu je. Pojacao sam se za Rashforda i Aubu. Neki cilj mi je Mane i Salah za krila i Pogbu za sad da uzmem, pa posle uzeti CR7 i praviti ekipu oko njega. 

 Slabo ko smije da igra 442,bez 2 CDM i to bez drop back.

 Pa ne znam ja nikad nisam igrao drop back a i samo mi je Ndidi cdm sa instrukciom da ostane nazad, in game ugl igram 424.

 Jasno,ja samo sa drop back imam neke sanse .Na balanced ostaje rupa nazad i jbg odmah su mi na stoperima .

 Rupa ostaje ako gubiš loptu u opasnoj zoni ili dodaš protivniku u noge loptu na nekih 30-20 metara od njegovog gola. Ako akciju završavaš šutem igra automacki resetira postave.

8 godina
offline
FIFA 21

Mislio sam trejdovati na ovom acc preko web app ili preko telefona a otvoriti drugi acc za igranje dok vamo ne skupim barem 1,5M ali fut web app mi to ne dozvoljava i ako imam oko 250 utakmica online u fut modu. Kontaktirao sam ea podrsku kaze lik samo igraj otkljucace se... Pa kad? Hahaha, msm nije realno da jos nije, igram nekih mesec dana mozda, manje-vise.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 12:56 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 Pa realno ne secam se da sam od divizije 4 imao i jednu utakmicu makar izjednacenu ekipu sa mojom po jacini, ugl su puno jace ekipe protiv kojih igram. Sad u div 2 nema ekipe bez top igraca CR7, ikone itd al jbg sta je tu je. Pojacao sam se za Rashforda i Aubu. Neki cilj mi je Mane i Salah za krila i Pogbu za sad da uzmem, pa posle uzeti CR7 i praviti ekipu oko njega. 

 Slabo ko smije da igra 442,bez 2 CDM i to bez drop back.

 Pa ne znam ja nikad nisam igrao drop back a i samo mi je Ndidi cdm sa instrukciom da ostane nazad, in game ugl igram 424.

 Jasno,ja samo sa drop back imam neke sanse .Na balanced ostaje rupa nazad i jbg odmah su mi na stoperima .

 Rupa ostaje ako gubiš loptu u opasnoj zoni ili dodaš protivniku u noge loptu na nekih 30-20 metara od njegovog gola. Ako akciju završavaš šutem igra automacki resetira postave.

 Vidis to nisam znao !Znaci ako ne znas sta ces opali po golu pa sta bude ?

9 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

 Kante ja daleko najbolji veznjak u igri. Capa i Hazard (NIF verzije) su prosjek, a meni je RB David Silva prejeben kad je gameplay suvisao.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
cicek kaže...
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...
ruya kaže...
PeroMilic03 kaže...

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 Pa realno ne secam se da sam od divizije 4 imao i jednu utakmicu makar izjednacenu ekipu sa mojom po jacini, ugl su puno jace ekipe protiv kojih igram. Sad u div 2 nema ekipe bez top igraca CR7, ikone itd al jbg sta je tu je. Pojacao sam se za Rashforda i Aubu. Neki cilj mi je Mane i Salah za krila i Pogbu za sad da uzmem, pa posle uzeti CR7 i praviti ekipu oko njega. 

 Slabo ko smije da igra 442,bez 2 CDM i to bez drop back.

 Pa ne znam ja nikad nisam igrao drop back a i samo mi je Ndidi cdm sa instrukciom da ostane nazad, in game ugl igram 424.

 Jasno,ja samo sa drop back imam neke sanse .Na balanced ostaje rupa nazad i jbg odmah su mi na stoperima .

 Rupa ostaje ako gubiš loptu u opasnoj zoni ili dodaš protivniku u noge loptu na nekih 30-20 metara od njegovog gola. Ako akciju završavaš šutem igra automacki resetira postave.

 Vidis to nisam znao !Znaci ako ne znas sta ces opali po golu pa sta bude ?

 Ista stvar ko i u nogometu... Ako akciju ne završiš šutem postoji mogucnost da se desi kontra, jel? A i nemožeš ocekivat gol ako ne težiš šutu... Isto tako u nogometu je najopasnija izgubljena lopta na samom centru. Manja je metraža za dodat(znači ne treba baš modric dodavat loptu) i naravno krila i bekovi se još nisu vratili do kraja natrag pa imaju manje za istrčati u kontru. Jednostavna matematika. Jedino što u stvarnosti svemir ne restarta postavu. :D Zbog tog je i na fifi press after pos loss, dosta mocna defanzivna opcija jer prilikom izgubljene lopte tvoji ko osice napadaju igraca s loptom. I ako protivnik ne pazi i izgubi odmah loptu u nepovoljnoj je situaciji, jer je njegov AI vec promjenio mentalitet u napadački i pomaknuo obranu/bekove/veznjake na više, a napadace u get in behind. I ako tad ponovno osvojis loptu u barem 60% situacija imas otvoreni pas za napadaca u prostor i u 1v1 situaciju. Ali ako ne uspijes oduzeti loptu tad ti je obrana za ništa. Klasicna formula za 50/50 pobjeda u WL.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 12:40 (cicek).
6 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

 Kante ja daleko najbolji veznjak u igri. Capa i Hazard (NIF verzije) su prosjek, a meni je RB David Silva prejeben kad je gameplay suvisao.

 U tome i je problem. Odlicna kartica fantasticnog igraca, ali treba ili spanjolska ikona ili spanjolski CDM iz La Lige da ga povezem. Aouar takoder jebeno izgleda ali radi Flashback Aguera i crvenog IF Salaha trebam EPL na desnoj strani i De Bruyne je poprilicno dobar.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Potm lewandowski je veca prevara od ove igre :D sta tih 93 finishinga moze promasiti to je famozno :D ocjene mu uopce nisu ni bizi onog sto pise. Smecad matematicki nepismena.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 21

Ova firma je u totalnom qrcu, ne mozes ni nalog napraviti :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Potm lewandowski je veca prevara od ove igre :D sta tih 93 finishinga moze promasiti to je famozno :D ocjene mu uopce nisu ni bizi onog sto pise. Smecad matematicki nepismena.

 90% tih kartica +1 do 3 statsa su prevare i bacanje coinsa.. Imao sam Brunu Fernandes gold, If, pa if 2 pa onu karticu od 1 milijun coinsa UCL, i iskreno nisam primijetio nikakvu razliku. Dobio Brunu Fernandes gold karticu Untreadable i prodao ovu UCL i dalje uživam a razlike nikakve.

 

Kao što je i Kurt rekao jednom, vi stvarno mislite da chemistry style podize igraču ocjene kao što piše??

Ea je prevara, i po meni su glupi ljudi što se loze na kartice +1 +2 i daju 600 do 700 k radi toga, iskreno nema svrhe za time, uvjerio sam se u to sam..

 

A ja ti sad kažem uzmi Lewu Gold karticu i isto ćeš, možda čak i više sa njom zabijati u nekim situacijama nego sa POTM.. 

9 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
Kowalski_UT kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

 Kante ja daleko najbolji veznjak u igri. Capa i Hazard (NIF verzije) su prosjek, a meni je RB David Silva prejeben kad je gameplay suvisao.

 U tome i je problem. Odlicna kartica fantasticnog igraca, ali treba ili spanjolska ikona ili spanjolski CDM iz La Lige da ga povezem. Aouar takoder jebeno izgleda ali radi Flashback Aguera i crvenog IF Salaha trebam EPL na desnoj strani i De Bruyne je poprilicno dobar.

 RB Silva me podsjeca na Messija. Sporiji je sa slabijim sutom, ali puno ukljuceniji i aktivniji u utakmici.

8 godina
offline
FIFA 21

Jbt u 21 veku da su ovakvi serveri, ova igra je 50% vremena neigriva. Upalio sad ispusio dve, presporoooo, gameplay 0,ko traktori se okrecu, delay, kasni sve... Vidim kod protivnika je sve ok jer vidim kako kontrolisu igrace. To je nas najveci problem, da zivimo blize servera imali bi svi za 30% vise uspeha u ovom govancetu od igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
Kowalski_UT kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

 Kante ja daleko najbolji veznjak u igri. Capa i Hazard (NIF verzije) su prosjek, a meni je RB David Silva prejeben kad je gameplay suvisao.

 U tome i je problem. Odlicna kartica fantasticnog igraca, ali treba ili spanjolska ikona ili spanjolski CDM iz La Lige da ga povezem. Aouar takoder jebeno izgleda ali radi Flashback Aguera i crvenog IF Salaha trebam EPL na desnoj strani i De Bruyne je poprilicno dobar.

 KDBa koristim jos od vremen kad je kostao 250-300k. Doslovno ne znam koga bi drugog stavio unutra umjesto njega a da je iz PLa. Jedino neka ikona moze uletit. Sad kad sam slozil Aouara, fale mi dva veznjaka da ga povezem. Jedan od njih ce sigurno bit Petit da imam kombo sa Kanteom a drugo nemam pojma ko da bude. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...

Jbt u 21 veku da su ovakvi serveri, ova igra je 50% vremena neigriva. Upalio sad ispusio dve, presporoooo, gameplay 0,ko traktori se okrecu, delay, kasni sve... Vidim kod protivnika je sve ok jer vidim kako kontrolisu igrace. To je nas najveci problem, da zivimo blize servera imali bi svi za 30% vise uspeha u ovom govancetu od igre. 

 Nije toliko do lokacije servera koliko do nasih providera. Imas server u italiji i njemackoj. Ne znam di mora bit, valjda ispod prozora da bi to valjalo. Nas provider jednostavno ne dopusta neke konekcije, cicek zna bolje, i tu svakoj prici dolazi kraj. Ne moze meni jedan dan bit gameplay milina, koda sam offline a vec drugi dan imam mocvaru. Tu jednostavno neki kurac igra ulogu. Konekcija mi 45mbps download i 10mbps upload na PSu, toliko mi ocitava kad testiram. To je vise nego dovoljno. Kad dode optika, bit ce 4-5x toliko i uvjeren sam da nece biti nista bolje, jer ne moze. 

 

Iskreno, opet mi je draze ovo nego P2P. Jer sam vidio jucer od nekog klinca na YTu kad je igrao FBC kup. Mali nije mogao igrat, doslovno nije mogao igrat. Nakon toga, taj njegov protivnik izade van... hladno izade van i pozove ga u tekmu. Nastave igrat i ovaj mu uredno utvoari 3 komada i izbaci ga sa turnira. Taj njegov protivnik je imal Anchor na ikoni Eto'a. Jel moram ista dalje pricat? Dakle, od maloga protivnik ima usran internet i P2P nacin spajanja je favorizirao njegovu konekciju. Ako nemas konekciju izgubit ces od nekoga tko igra anchor na Eto'u. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 16:10 (SimeKZ).
8 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Jbt u 21 veku da su ovakvi serveri, ova igra je 50% vremena neigriva. Upalio sad ispusio dve, presporoooo, gameplay 0,ko traktori se okrecu, delay, kasni sve... Vidim kod protivnika je sve ok jer vidim kako kontrolisu igrace. To je nas najveci problem, da zivimo blize servera imali bi svi za 30% vise uspeha u ovom govancetu od igre. 

 Nije toliko do lokacije servera koliko do nasih providera. Imas server u italiji i njemackoj. Ne znam di mora bit, valjda ispod prozora da bi to valjalo. Nas provider jednostavno ne dopusta neke konekcije, cicek zna bolje, i tu svakoj prici dolazi kraj. Ne moze meni jedan dan bit gameplay milina, koda sam offline a vec drugi dan imam mocvaru. Tu jednostavno neki kurac igra ulogu. Konekcija mi 45mbps download i 10mbps upload na PSu, toliko mi ocitava kad testiram. To je vise nego dovoljno. Kad dode optika, bit ce 4-5x toliko i uvjeren sam da nece biti nista bolje, jer ne moze. 

 

Iskreno, opet mi je draze ovo nego P2P. Jer sam vidio jucer od nekog klinca na YTu kad je igrao FBC kup. Mali nije mogao igrat, doslovno nije mogao igrat. Nakon toga, taj njegov protivnik izade van... hladno izade van i pozove ga u tekmu. Nastave igrat i ovaj mu uredno utvoari 3 komada i izbaci ga sa turnira. Taj njegov protivnik je imal Anchor na ikoni Eto'a. Jel moram ista dalje pricat? Dakle, od maloga protivnik ima usran internet i P2P nacin spajanja je favorizirao njegovu konekciju. Ako nemas konekciju izgubit ces od nekoga tko igra anchor na Eto'u. 

 A kako god, poenta price je ta da imamo katastrofalne uslove za igru. Ja sam se pre par godina pitao kako to da jedan dan igram odlicno i sve ide kako treba a vec sledeci dan poraz do poraza. Problem je bas ta konekcija i delay. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Kowalski_UT kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Gledam neke kartice pa me zanima misljenje, glasajte

 Kante ja daleko najbolji veznjak u igri. Capa i Hazard (NIF verzije) su prosjek, a meni je RB David Silva prejeben kad je gameplay suvisao.

 U tome i je problem. Odlicna kartica fantasticnog igraca, ali treba ili spanjolska ikona ili spanjolski CDM iz La Lige da ga povezem. Aouar takoder jebeno izgleda ali radi Flashback Aguera i crvenog IF Salaha trebam EPL na desnoj strani i De Bruyne je poprilicno dobar.

 KDBa koristim jos od vremen kad je kostao 250-300k. Doslovno ne znam koga bi drugog stavio unutra umjesto njega a da je iz PLa. Jedino neka ikona moze uletit. Sad kad sam slozil Aouara, fale mi dva veznjaka da ga povezem. Jedan od njih ce sigurno bit Petit da imam kombo sa Kanteom a drugo nemam pojma ko da bude. 

 Stvarno mi dode zao sto nisam POTM Bambu napravio, previse je kostao :/

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
cicek kaže...

Potm lewandowski je veca prevara od ove igre :D sta tih 93 finishinga moze promasiti to je famozno :D ocjene mu uopce nisu ni bizi onog sto pise. Smecad matematicki nepismena.

 90% tih kartica +1 do 3 statsa su prevare i bacanje coinsa.. Imao sam Brunu Fernandes gold, If, pa if 2 pa onu karticu od 1 milijun coinsa UCL, i iskreno nisam primijetio nikakvu razliku. Dobio Brunu Fernandes gold karticu Untreadable i prodao ovu UCL i dalje uživam a razlike nikakve.

 

Kao što je i Kurt rekao jednom, vi stvarno mislite da chemistry style podize igraču ocjene kao što piše??

Ea je prevara, i po meni su glupi ljudi što se loze na kartice +1 +2 i daju 600 do 700 k radi toga, iskreno nema svrhe za time, uvjerio sam se u to sam..

 

A ja ti sad kažem uzmi Lewu Gold karticu i isto ćeš, možda čak i više sa njom zabijati u nekim situacijama nego sa POTM.. 

 Imao sam gold karticu i tu me se dojmila. Reko super... I uzeo sam tad ovo sranje jer sam imao viska igraca u klubu a i dobar deal je bio. Ocjena 93 tak da je 3 vise. Dosta boostani statsi. Al kojaj e razlika. Recimo Elite sam opicio s benzemom u napadu. I vidim jednu razliku u benzemi... njegov sut ima onu putanju felsa, dakle ne leti lopta genericki ravno ili kako vec nego bas ima onaj sway koji se javlja kod rotacije i na takve lopte golmani bedasto reagiraju. Sad cekam danas benza ako ce bit u totw pa se mu nadam sutra, ako ne kupujem ga.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
nekoga tko igra anchor na Eto'u. 

Trebao mu je pace boost, a nije imao više shadow kartica :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 21

Danas isto sve kao i jučer, 60+ ping, neigrivo. Pa ti naguraj bodove za rivalse -.-

Gubim tekme od nizozemaca i švaba brutalno, rezultati 5-4, 4-3 i slično, sve golove koje dobijem, dobijem zbog krivog-kasnog dodavanja pa mi se otvaraju rupe, a golove koje dam, dajem isto na sreću jer mi tek nakon 2-3 stiskanja šuta reagira igrač.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
nekoga tko igra anchor na Eto'u. 

Trebao mu je pace boost, a nije imao više shadow kartica :)

 Cak bi rekao da nije TAKO suluda ideja. Dize ga na 90 strenght, jump na 99 i dodaje pace.

A nije da etoou treba ista vise na shootingu.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta mislite kakav ce ovaj Aourar na ST bit? Vidim vecina ce ga igrat na CAM a neki i na CM.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Ovaj fut Freeze je sranje spram proslog Futmasa.. Znači ni blizu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
manipulator kaže...
cicek kaže...

Potm lewandowski je veca prevara od ove igre :D sta tih 93 finishinga moze promasiti to je famozno :D ocjene mu uopce nisu ni bizi onog sto pise. Smecad matematicki nepismena.

 90% tih kartica +1 do 3 statsa su prevare i bacanje coinsa.. Imao sam Brunu Fernandes gold, If, pa if 2 pa onu karticu od 1 milijun coinsa UCL, i iskreno nisam primijetio nikakvu razliku. Dobio Brunu Fernandes gold karticu Untreadable i prodao ovu UCL i dalje uživam a razlike nikakve.

 

Kao što je i Kurt rekao jednom, vi stvarno mislite da chemistry style podize igraču ocjene kao što piše??

Ea je prevara, i po meni su glupi ljudi što se loze na kartice +1 +2 i daju 600 do 700 k radi toga, iskreno nema svrhe za time, uvjerio sam se u to sam..

 

A ja ti sad kažem uzmi Lewu Gold karticu i isto ćeš, možda čak i više sa njom zabijati u nekim situacijama nego sa POTM.. 

 Imao sam gold karticu i tu me se dojmila. Reko super... I uzeo sam tad ovo sranje jer sam imao viska igraca u klubu a i dobar deal je bio. Ocjena 93 tak da je 3 vise. Dosta boostani statsi. Al kojaj e razlika. Recimo Elite sam opicio s benzemom u napadu. I vidim jednu razliku u benzemi... njegov sut ima onu putanju felsa, dakle ne leti lopta genericki ravno ili kako vec nego bas ima onaj sway koji se javlja kod rotacije i na takve lopte golmani bedasto reagiraju. Sad cekam danas benza ako ce bit u totw pa se mu nadam sutra, ako ne kupujem ga.

 Jeste u Totw je, i kad vidim da je i Vida u rezervama onda znaš kakav je nogomet danas.. Iskreno ne isplati se ni otvarati sutra nagrade jer bilo šta od Totw mi je sranje, jedino možda Hernandez 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 19:22 (manipulator).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

 Cak bi rekao da nije TAKO suluda ideja. Dize ga na 90 strenght, jump na 99 i dodaje pace.

A nije da etoou treba ista vise na shootingu.

Za to postoji hawk + dobije na shootingu.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice