FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Jesi na forumu majstore? Zabijes gol iz penala pa izades. Svaka cast.

 Sumnjam da je tu, al je u FBC grupi sigurno... takvi tamo zalaze.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Ekipa, evo mi trenutne ekipe s tim da je hazard otisao na trasnfer listu, a na njegovom mjestu je Jesus.

 

Treba mi neko u sredini, koga preporucujete za 30-40k? Ako prodam hazarda imat cu onda 70-80k pa eto predlozite ko mi je jos potreban.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Wijnalduma bih ti ja preporucio, odlican je u vezi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Tri tokena riješena, još Talijani i Nijemci.

Mislio sam da će rješavanje biti teže, ali u pravilu kad zabijem prvi gol, likovi izlaze momentalno.

 

Nego, ima likova majko mila... tip povede iz ničega i onda ga ja stišćem k'o budala, al ne mogu zabit gol.

Nekako mu jedva zabijem, lik izađe iz partije na 1-1 rezultatu.

Vidio je da su mu šanse male pa ako neće on, neću ni ja.

 

A jedan mi je bio poseban... ja zabijem i ubijam ga nakon toga, ali neće smeće u gol da ga jebeš.

On iskrumpira neki odbijanac, odmah teledirigirana na napadača i ovaj sam zabije za 1-1 - i lik izađe iz partije.

Neće on, al neću bogami ni ja HAHAHAHAHAHAHA

 

Ovi tokeni su mi čak poluzabavni za rješavanje, al kad dođem na SB tu ću popizdit jer mi se to ne da igrat nikako - u kurac!

 

Plan mi je odmah uzet Vidića, a poslije ćemo kombinirat, packove vjerojatno ću otvarat!?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

8-0 mi bio score. 

Tad slika desno - lik dobio crveni s varanom u 3 min i poveo 3:0 do 20 ali sam nekim cudom uspio zabiti vise golova od lika kojemu je najmeta kartica dobila crveni. 

 

Slika lijevo  - 6 puta sam isao 1v1 na golama i imao sam dvije opcije ili cu pucati po sredini ili preko gola... 3 puta mi varane loptu pecnuo s leđa prilikom šuta. 

 

Bravo bravo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 13:56 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Tri tokena riješena, još Talijani i Nijemci.

Mislio sam da će rješavanje biti teže, ali u pravilu kad zabijem prvi gol, likovi izlaze momentalno.

 

Nego, ima likova majko mila... tip povede iz ničega i onda ga ja stišćem k'o budala, al ne mogu zabit gol.

Nekako mu jedva zabijem, lik izađe iz partije na 1-1 rezultatu.

Vidio je da su mu šanse male pa ako neće on, neću ni ja.

 

A jedan mi je bio poseban... ja zabijem i ubijam ga nakon toga, ali neće smeće u gol da ga jebeš.

On iskrumpira neki odbijanac, odmah teledirigirana na napadača i ovaj sam zabije za 1-1 - i lik izađe iz partije.

Neće on, al neću bogami ni ja HAHAHAHAHAHAHA

 

Ovi tokeni su mi čak poluzabavni za rješavanje, al kad dođem na SB tu ću popizdit jer mi se to ne da igrat nikako - u kurac!

 

Plan mi je odmah uzet Vidića, a poslije ćemo kombinirat, packove vjerojatno ću otvarat!?

 Kakvi su to pacijenti. Meni je jebeno kak lik zabije prvi gol i odmah stisce pauzu. Kao izaci cu van. Ma jebi ti sebe, nemas sanse. 1-1 i tik pred trenutak da lopta prode za 2-1 on izade van. No zajebo se, jer je lopta ipak prosla crtu :D :D :D Kakvih spodoba ova igra, to je za istrazivanje :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
FIFA 21

Moja vikend liga 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako je ovo jebena firma jebate. Igras nakon 16h i apsolutno sve liku prolazi. Branici su doslovno beskorisni. Ako se i nadem lopti na putu moj najbrzi igrac nece stic loptu koja mu je blize nema sanse. Retardacija zesca. S 8:0 dodem ba 9-3 jer jebeno potrosim 3 tekme na testiranje konekcije. 

A dok vidim nekog u napadu s ben yederom j alesandrinijem opicio bi mu samarcinu. Kladim se da 99% ljudi s alesandrinijem ne zna ni u kojem klubu igra. 

Evo sad sam mu svezao gljive u 30 min i nek si igra sam. I lik mi zabije 12 golova. Ako mi to nebude dovoljno da menskripta gura narednih 5 tekmi onda ja ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 17:23 (cicek).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Eh nisam ovdje bio aktivan još od FIFE 17. Doduše fulio sam 18ku i 19ku.

 

Eto ekipe sa ovu WL.

Sve je RTG.

Bruno CAM. MBappe ST. Šta bi vi dalje? Vjerovatno Renato Sanches, mozda i ovog novog verratia probat.

 

Uložio sam 350-400k prošle nedjelje samo na CBove, gold/silver/bronze iz top 5 liga. U petak kad je došao sBC Italije sam imao oko 30-40 različitih silvera a ukupno 50-100 komada...svaki je išao za 200%-300% više od uloženog.

Na kraju mislim da sam vratio barem 300k više, mada evo još imam 60-70 itema raznih koje moram prodati.

 

ŠTo se tiče Icon Swapsa.. kad skontaš da su prošle godine davali Butru i Ferdinanda, ovo je sramota...

Možda Vidića uzetii i jedan base-mid icon pack i to je to... druga alternativa je ići na 89+ mid icon, ali mi se ne čeka toliko vremena...

 

Kupio jučer mid Raula jer mi je najdraži igrač i prodao ga sat poslije, sreća i zaradio nešto trun na njemu. PRotiv lošijih ekipa razbija sve, protiv jačih.. mora ti odgovarati njegov tip igre gdje je primi-zagradi itd.. ja ne volim takve igrače.
Probao bio i DOuglas Costu 87icu, ali nije za Cama ni za ST..

 

Dok sam čekao da se Raul i Douglas Costa prodaju vidim da sam propustio MBappea koji je išao na PCu za 1.08 i porastao na 1.18 i tako nervozan čekam, kad izleti na ekranu za 1.07 taj champions league.... 130k manje od druge kartice.. reko nemoj molim te da ga je neko već kupio, kad sreća nije. Merak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 18:33 (AdisTM87).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

48 packova otvorenih sinoć i danas, smeća nad smećima sve i onda u nekom glupastom 12-3-3 otvorim običnog Aguera. Za sad je mrak. Ja ne znam zašto svi lete na neke mete ovo ono, probao sam Wernera, Aubu, imam sad Martiala, i upario sam ga sa Aguerom za probu (umjesto B.Yeddera), vratio ovog novog Mouru umjesto Alessandrinija, reko idem još jest g...a do kraja i probat sa ovim crnim Lacazetteom na cam-u, džizus krajst kako oni jebu nane u napadu (plus tott Koman lijevo koji je isto odličan, imam Sainta i Dembelea za tu stranu inače). Brutalno.

Tekma upravo odigrana u prilogu, lik me vodio 4-0, 4 duge lopte s cba kroz sredinu na aubu i wernera, 4 gola. Igra nula. Upalim u drugom pol. press, zamjenim mouru i aguera, aguero natrpa 3 komada u par minuta. Strašan igrač, ne znam zašto majmun nisam njega do sad probavao od toliko kupljenih i prodanih igrača... Sad mi je samo razj. planove o slaganju ekipe, jer sam planirao prodati i Gomeza i kupit Varanea da imam iza mendy-varane-kounde-mukiele, ovako ak mislim imat Aguera naprijed i Mouru, moram ostat na englezima desno u obrani. Ali i to je ok jer Alessandrini može igrat sve kad uđe s klupe, i špicu i cam-a i krilo, extra igrač.

Malo po malo dogurat ću u 12om mjesecu do komplet ekipa+klupa igrača koji mi pašu za igrat, što nisam godinama u fifi uspio složit prije 1-2.mjeseca najranije.

SS rare players packa, da vidite koje grozote sam dobivao u takvim packovima danas i sinoć, a sve kao čuvao za novi promo, valjda je 0.00001 pack luck podešen ovaj vikend, te tekma koju sam gubio 4-0, dok nije Aguero proigrao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Do sada 7 od 13 u WL sta covjek treba da radi da ima ovakvi ekipu nije mi jasno a ja sa macesterom ga dobijem 🤭.Nmg da kopiram squad ovdje nijedan igrac nije obicni rare svaki je neki specijal plus ikone.Zasto kada hocu da kopiram squad me izbaci iz igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Sa 13:1 na 13:7...dobio tu 14 utakmicu za gold 3 i zdravo..

Znači ovo je smeće od igre da ne može biti veće, pogotovo ovaj weekend league.. Drop back + long ball win win combo...

 

Što se tiče ovih tokena, 3 sam odradio i otišao uzeti onaj paket 5 85+..

Jebote led kasno sam skontao da je to samo 1 paket i 5 igrača 85+..

Dobio Brunu Fernandes, Fabinha, Wijnaldum i još 3 zaboravio sam, dobar sbc fodder uglavnom.. 

 

Ne igram za ikone, jer imam 2 već i to dobre  i  imam  solidan ovaj  tim i 3,5 mil coinsa.. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 21:20 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Pitanje jedno misaono.. 

 

Da li napravit Aguera ili Joao Felixa? Aguero je oko 530 k a Joao Felix je 370 k..

 

Sta vi mislite tko je po vama bolja kartica?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Igrao sad malo sa švabama za token i 4 partije zabijem prvi gol i sva četvorica izađu van, za čas riješio 4 pobjede.

Treba mi još jedna i reko, idem to sad završit pa da sam miran - 'oćeš kurac!

 

Prvi lik: povede on 1-0, momentalno stišće pauzu u nadi da ću kvitati.

Kad je skužio da ne izlazim, nastavljamo gdje smo stali.

Zabije on drugi gol, opet stišće pauzu, ja opet ne trzam, igramo dalje.

Zabijem ja za 1-2, igramo dalje, zabijem ja za 2-2 - lik kvita partiju.

 

Drugi lik: povede on 1-0, stišće pauzu, ja ne trzam, igramo dalje.

Zabijem ja za 1-1, lik izađe iz partije.

 

Zaključak iz ovoga danas i općenito iz igranja FIFE 21 je da je prosječan panj koji igra FIFU idiot.

Svi igraju isto, svi se ponašaju isto, svi su jebeno retardirani.

Maltene je svejedno da li igram SB ili online jer što god igram, kao da igram protiv robota, svi igraju jebeno isto.

Nitko ne pikušava igrati nogomet, svi forsiraju istu foru, već mi je pun kurac toga.

Žalosno je što im igra ustvari to dopušta jer da na taj način nemaju upjeha, onda tako ne bi igrali.

Dobro je Inception pizdio neki dan... EA + idioti = neigrivo govno od igre.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Kae momci. Skupljamo 5 swapsa za 25x 83+ i baby icon i ko ga jebe? Mislim... ja cu tako. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Igrao sad malo sa švabama za token i 4 partije zabijem prvi gol i sva četvorica izađu van, za čas riješio 4 pobjede.

Treba mi još jedna i reko, idem to sad završit pa da sam miran - 'oćeš kurac!

 

Prvi lik: povede on 1-0, momentalno stišće pauzu u nadi da ću kvitati.

Kad je skužio da ne izlazim, nastavljamo gdje smo stali.

Zabije on drugi gol, opet stišće pauzu, ja opet ne trzam, igramo dalje.

Zabijem ja za 1-2, igramo dalje, zabijem ja za 2-2 - lik kvita partiju.

 

Drugi lik: povede on 1-0, stišće pauzu, ja ne trzam, igramo dalje.

Zabijem ja za 1-1, lik izađe iz partije.

 

Zaključak iz ovoga danas i općenito iz igranja FIFE 21 je da je prosječan panj koji igra FIFU idiot.

Svi igraju isto, svi se ponašaju isto, svi su jebeno retardirani.

Maltene je svejedno da li igram SB ili online jer što god igram, kao da igram protiv robota, svi igraju jebeno isto.

Nitko ne pikušava igrati nogomet, svi forsiraju istu foru, već mi je pun kurac toga.

Žalosno je što im igra ustvari to dopušta jer da na taj način nemaju upjeha, onda tako ne bi igrali.

Dobro je Inception pizdio neki dan... EA + idioti = neigrivo govno od igre.

 Izades van i spasis se muke. Ljudi meni izalze, ja njima. Kad mi momak ne izade... jbg.... I ne izlazim turcima. Al to je osobne prirode.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja nemam untertable player 🥱

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...

Ja nemam untertable player 🥱

 Samo nek je first owner i dobro je. Bitno je da si ga dobil u paketu. Nista drugo. Ne mora bit untr.

 

EDIT: Jedan ultra zajeban bug mi se dogodio u friendliu. Lik je stisno pauzu i igra se u pozadini nastavila. Doslovno sam gledo kako mi frajer trci prema golu a ja ne mogu nista. Sam bog kaj je drvo od igraca pa je promasio kompletan gol :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 23:46 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Jeste first owner ali sve seria A nemam drugih liga moracu raditi sbc neki da dobijem ostale

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Idem se ispovracat sad od muke. Igram sa nekim debilom mrtvim i frajer doslovno cijelu tekmu ima akciju da doda obrani i ispuca naprjed na Manea ili Taliscu i cijelo vrijeme radi onaj fake drag back po terenu znaci ja u zivotu nisam odvratnijeg igraca vidio. Na kraju sam u produzecima popizdio sabro se i zavaljo mu 3 gola i dobio 5-2 fuj fuj jebeno fuj

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

A sad ova utakmica je doslovno za uzet cd i potrgat ga. 2-0 vodim majstora u 80min stisne pauzu nakon pauze do 90 min mi zabija 3 komada moji ne postoje na terenu hahahahah

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Na temu friendlija... kad sam trebao radit Mukielea hajd reko super  (: friendly, ovo ono svi su prijateljski nema pritiska..

prva utakmica frajer zabije auto gol i ja i onda citavu tekmu zabijali golove, on jedan ja jedan sa ubačajima.. nisam znao jos ubacivat da valja, pa je trebalo duze..

reko super ovo ce ići lagano!!

 

Naredna utakmica.. ja zabijem auto gol... frajer ne da meni.. i to još jače napada pritišće... ja dam sebi još jedan eto reko 2-0 i daj pusti da ja sad dam... kakvi!!! ja se inatim krenuo sve u napad, jbg ... 4-0 gubim ovaj trči po terenu ginee!! Klizeci pravi  u 80 minuti, daje sve od sebe samo da ja ne dam gol... hej kod 4-0 on ne da da ja dam gol u jebenom friendliju...

Poslije su bila još trojica identična, što kaže isto jebeni roboti... fakat sam na trenutak kontao da su mozda i roboti koje je EA ubacio jer ne mogu da vjerujem da je nekome toliko stalo  da se on pokaze i dobije....

tad sam odlučio bio reko ma jbo Mukielea, nije vrijedan stresa  - ne hvala..

 

dodao ih sviju u prijatelje na Originu da vidim hoce li se barem jedan javit da ga pitam sto je toliko jadan u zivotu, sto je jadnik najveći i kako je zivjet toliko nesretan... naravno niko nije prihvatio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 1:00 (AdisTM87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Marquinhos mi nije legao u pm... a rekao sam ove godine da neću raditi untradable igrače preko sBCa osim ako bas nsto ne izdje jeftino a dobro, tipa Williams, Atal...

Mislim da je Kante dosta bolji, jeste i otpr 2x skuplji.. ali..

Marquinhos ima dobar short pass i long pass ali mu je los vision, medjutim ako nekog vidi najcesce nece pogrijesit, pa ima dosta i asistencija..

 

Igram ga sa Anchorom al nije mi toliko agilan da se non stop postavlja u pozicije, dal pokusat mozda sa engineom hmm hmm

 

Ali najgora mu je mana stamina... već nakon 90 min ako sam imao par puta pressing ukljucen bude mrtav i moram ubaciti Allana..pa Allan koji je obični gold 83 je imao bolji stamina nakon 90 min i to dosta bolji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Izades van i spasis se muke. Ljudi meni izalze, ja njima. Kad mi momak ne izade... jbg.... I ne izlazim turcima. Al to je osobne prirode.

Izađem ja kad mi netko utrpa 2 komada, ali s obzirom s kakvim ekipama igramo obojica, sve se to da lako okrenut.

Pogotovo ako je neki panj kojeg je igra pogurala da zabije, a ja vidim da nema pojma, još ako mi proslavu opali neku da me provocira, to me samo raspali da ga pobijedim.

 

Kad vidim da je protivnik normalan, a to se stvarno jako rijetko događa, budem stvarno korektan, čak i previše ponekad.

Npr. kad se rješava neki zadatak s nabacivanjem i ostalim sranjima, pustim čovjeku da zabije, nisam smrad.

U rivalsima isto kad vodim s par golova razlike, pustim im pred kraj da zabiju ili čak zabijem autogol zbog bodova da dobiju više jer znam i sam kako je svaki bod dragocjen za ranking.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 21

Sve tokene sam odradio, što se tiče frendly.. Uzeo ovaj puta 2 ultimate packa, kita... 

Ostala su još 3 ona preko sbc. 

 

 

Ovo je super što je u Fut frendly pa čim za bijes gol gotovo.. 

Ono kad je bilo u rivalsima, jjbt niko neće napustiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Prošle godine sam plakao dok nisam pobrao sve tokene. Nema šanse da ove godine gubim živce i zdravlje za ništa. Danas idem odraditi objectives backhama i normalno da počne karačina. Ne može to biti lagano kada EA odluči da to bude malo teže. Sve sam odradio osim slobodnjaka. U dva mjeseca sam zabio 1 gol iz slobodnjaka a sad bih ih trebao zabiti 5 u mjesec dana. Nema šanse.

Evo primjer kako se igra igra samnom. Znači igrač mi je sam na petercu i dobije loptu na glavu i strelica pokazuje kuda ja želim da on pukne a igrač mi pukne dva metra pored gola. I sad ti budi normalan.

 Movie kaaaj se sekiras. Za slobodnjake stavi sb semi pro i gradi loptu i jako se sporo kreci na nekih 20m. Stavi nekog tko zna slobodnjake pucat i s vanjskom pokraj zivog zida ili gađas fels tako da ti je uvijek nisan na golu. Ja sam rijesio u 2 tekme jer sam prvu pogodio 2 stative. :D ostalo sam rijesio u 4 tekme sba po 30 golova svaku i amen. 

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Nadam se da ce u fifi 22 biti neki novi sistem vikend lige jer odigrat 30 utakmica ove igre u 3 dana i ne iscrpit sav zivot iz sebe nije moguce. Nebitno jel se pobjeduje ili ne, ali 30 utakmica je previse. Druga stvar sto vecina nas dode do gold 3 pa im se ne igra dalje, ali steta je ne vidjet do koliko se max pobjeda moze doc.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Nadam se da ce u fifi 22 biti neki novi sistem vikend lige jer odigrat 30 utakmica ove igre u 3 dana i ne iscrpit sav zivot iz sebe nije moguce. Nebitno jel se pobjeduje ili ne, ali 30 utakmica je previse. Druga stvar sto vecina nas dode do gold 3 pa im se ne igra dalje, ali steta je ne vidjet do koliko se max pobjeda moze doc.

 Pa mozes. Odigras sve tekme. Nije niti zamisljeno za average đoa. 

 

Vikend liga je vikend liga. Par puta u godinu dana si priustis da odigras 30 tekmi i to je to. Smanjit to na manje utakmica nema smisla. Jedino produzit barem do ponedjeljka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 10:48 (SimeKZ).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Nadam se da ce u fifi 22 biti neki novi sistem vikend lige jer odigrat 30 utakmica ove igre u 3 dana i ne iscrpit sav zivot iz sebe nije moguce. Nebitno jel se pobjeduje ili ne, ali 30 utakmica je previse. Druga stvar sto vecina nas dode do gold 3 pa im se ne igra dalje, ali steta je ne vidjet do koliko se max pobjeda moze doc.

 Pa mozes. Odigras sve tekme. Nije niti zamisljeno za average đoa. 

 

Vikend liga je vikend liga. Par puta u godinu dana si priustis da odigras 30 tekmi i to je to. Smanjit to na manje utakmica nema smisla. Jedino produzit barem do ponedjeljka. 

 Da imaju ovi red pickovi u DR mislim da ne bi ni igrao ovo. Treba to uvest od gold 3 pa na vise i u DR. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Nadam se da ce u fifi 22 biti neki novi sistem vikend lige jer odigrat 30 utakmica ove igre u 3 dana i ne iscrpit sav zivot iz sebe nije moguce. Nebitno jel se pobjeduje ili ne, ali 30 utakmica je previse. Druga stvar sto vecina nas dode do gold 3 pa im se ne igra dalje, ali steta je ne vidjet do koliko se max pobjeda moze doc.

 Pa mozes. Odigras sve tekme. Nije niti zamisljeno za average đoa. 

 

Vikend liga je vikend liga. Par puta u godinu dana si priustis da odigras 30 tekmi i to je to. Smanjit to na manje utakmica nema smisla. Jedino produzit barem do ponedjeljka. 

 Da imaju ovi red pickovi u DR mislim da ne bi ni igrao ovo. Treba to uvest od gold 3 pa na vise i u DR. 

 Nema smisla to kaj pricas. Koja je svrha WLa ako isto imas u DRu? Ako gledas na igru kao EA. 

 

Sad su doslovno odsjekli DR ako igras WL. Osim ako si nolifer pa udaris 30 tekmi DRa u cetvrtak pa jos 30 tekmi WLa od petka do nedjelje. Za to jedino imaju klinci vremena. 

Uostalom, zasto bi ti red pickovi bili smisao igranja. To su debelo najgore nagrade koje mozes dobit u igri. Totalno van svakog smisla. Gdje S1 igrac ima iste sanse povuc najboljeg TOTW igraca kao i E1 igrac. Ako gledamo iz jednog rolla kod otvaranja. Kaj je totalno bzvz. 

 

Cak bi reko, da se najvise isplati igrat ovako kako nas vecina igra. G3 WL i onda odigras 10 tekmi DRa kroz tjedan za R1 nagrade. Iz mojeg iskustva, najgore nagrade dobio sam iz Elite i G1 ranka u WL. U Elite TOTW paketu nikad nisam izvuko dobrog igraca. U TOTS paketu nakon zavrsavanja WL u Elite nisam dobio nista. 

Zamisli, igra koja ima vijek trajanja do TOTSa ima trajanje sezone 30 dana... dok svaka dva tjedna izlazi novo promo i igrace iz season nagrada doslovno napravi beskorisnim. 

 

Pogledaj ove icon swapse. Koji je smisao izbaciti 8 tokena i onda ostalih 10 za 30 dana. Za 30 dana izlazi TOTY. Ljudi ce imat coinsa za doslovno svaku ikonu osim onih preko 3-4m coinsa. Totalna nebuloza to kaj rade. Maknuli su nam odabir ikona, 6 ikona si dobio. Od kojih je svih 6 beskorisno vec sad... a di nece bit nakon jos 2-3 proma + TOTY. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice