FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.804
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Proslu WL nisam igrao, a ovu startao odlicno. Taktika 352 sa reddita i 4222 iz tog istog guida. Problem mi je bio tko ce mi igrat rm, ali na kraju igra Sissoko i nije uopce los. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...

Kako da otkljucam fut app, odigrao sam oko 200 utakmica do sad? Zab sam, nisam dugo igrao. 

 Moras da igras SBC SB i prijateljskih utakmica dosta 

9 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Evo ovako. Svi koji imate fifu na disku i želite je nadogradit na next gen fifu za PS5 od toga neće biti ništa dok ne ispunite obrazac i pošaljete EA. Morate dokazati da ste kupili igru. Nakon što ste ispunili obrazac i dali svoje podatke EA šalje kod kako bi mogli nadograditi igru. No sada postoji drugi problem koliko vidim a to je da dobijate kod na osnovu svog acc. Što znači da ako imate acc na američki store a živite u Hrvatskoj EA šalje kod za američki acc kojeg nećete moći aktivirati u Hrvatskoj. Opet problem, no ovaj nećete moći riješiti. Uglavnom tu vam je link pa ispunite sve kaj se traži i čekajte da vam pošalju kod.

 

https://help.ea.com/en/contact-us/?product=fifa-21&platform=ps5&category=codes-and-promotions&issue=replace-disc-with-code

 prije će ti hrvatska pošta dostavit paket..nego ovi odgovorit na mail..traže te račun od disc verzije fife. tko to još čuva? samo im treba napsiat da je poklon i čekat ih da išta odgovore..već 5 dana čekam na odgovor.

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Moj start u WL!!

Kad ti se ruke pocnu da tresu, jer mislis da ce zabit iz sljedeceg udarca..
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Sry za dupli post, nije htjelo sliku uploudat
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Najbitnije od svega je da je on vodil 2-0 u prvih 10min ingame timea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Ja sam danas odigrao par utakmica rivalsa i čisto ne strah početi wl. 

Toliko loše radi, piše ping 39 stalno, ali igra je spora, puno netočnih dodavanja, igrači masaju nemoguće, vodim 4:0 i izgubim 4:5...

Ne znam šta bih rekao... Dal ima smisla igrati? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ja sam danas odigrao par utakmica rivalsa i čisto ne strah početi wl. 

Toliko loše radi, piše ping 39 stalno, ali igra je spora, puno netočnih dodavanja, igrači masaju nemoguće, vodim 4:0 i izgubim 4:5...

Ne znam šta bih rekao... Dal ima smisla igrati? 

 Nista mi nije jasno kaj se toga tice. Meni je ping 35-39. Al' kaj je najgore, zakucan je. Dakle, ne moze bit. Nema sanse da je stalno zakucan na isti broj. Opet nas jebu sa tim brojevima.

 

Bas kak velis. Igra je spora, jadna, fake shot mi radi 10 minuta. Koristim ultra malo skillova al' ovo kaj radi mi ne registrira. Obicni body feint mi ne radi. Udem u 16m, fake shot napravim... moj prvo zamahne 3-4s onda tek loptu nosi, do tad njegov Varane to cisti bez problema. Imam 2000 bodova spremno za sljedecu WL... tak da mislim da cu rade swapse igrat nego ovo. Ako cu imat igrace za te swapse jer vec vidim neke divlje zahtjeve.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ja sam danas odigrao par utakmica rivalsa i čisto ne strah početi wl. 

Toliko loše radi, piše ping 39 stalno, ali igra je spora, puno netočnih dodavanja, igrači masaju nemoguće, vodim 4:0 i izgubim 4:5...

Ne znam šta bih rekao... Dal ima smisla igrati? 

 Nista mi nije jasno kaj se toga tice. Meni je ping 35-39. Al' kaj je najgore, zakucan je. Dakle, ne moze bit. Nema sanse da je stalno zakucan na isti broj. Opet nas jebu sa tim brojevima.

 

Bas kak velis. Igra je spora, jadna, fake shot mi radi 10 minuta. Koristim ultra malo skillova al' ovo kaj radi mi ne registrira. Obicni body feint mi ne radi. Udem u 16m, fake shot napravim... moj prvo zamahne 3-4s onda tek loptu nosi, do tad njegov Varane to cisti bez problema. Imam 2000 bodova spremno za sljedecu WL... tak da mislim da cu rade swapse igrat nego ovo. Ako cu imat igrace za te swapse jer vec vidim neke divlje zahtjeve.

 Kako da igras za swaps?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ja sam danas odigrao par utakmica rivalsa i čisto ne strah početi wl. 

Toliko loše radi, piše ping 39 stalno, ali igra je spora, puno netočnih dodavanja, igrači masaju nemoguće, vodim 4:0 i izgubim 4:5...

Ne znam šta bih rekao... Dal ima smisla igrati? 

 Nista mi nije jasno kaj se toga tice. Meni je ping 35-39. Al' kaj je najgore, zakucan je. Dakle, ne moze bit. Nema sanse da je stalno zakucan na isti broj. Opet nas jebu sa tim brojevima.

 

Bas kak velis. Igra je spora, jadna, fake shot mi radi 10 minuta. Koristim ultra malo skillova al' ovo kaj radi mi ne registrira. Obicni body feint mi ne radi. Udem u 16m, fake shot napravim... moj prvo zamahne 3-4s onda tek loptu nosi, do tad njegov Varane to cisti bez problema. Imam 2000 bodova spremno za sljedecu WL... tak da mislim da cu rade swapse igrat nego ovo. Ako cu imat igrace za te swapse jer vec vidim neke divlje zahtjeve.

 Kako da igras za swaps?

 Nadam se da se salis sa ovakvim pitanjem. Kad izadu swapsi, igras. Sve ce pisat.

 

Don i rashford su promasili kompletan gol 4x. Ovo je majbolja WL ikad. Druga tekma i vec poraz. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ja sam danas odigrao par utakmica rivalsa i čisto ne strah početi wl. 

Toliko loše radi, piše ping 39 stalno, ali igra je spora, puno netočnih dodavanja, igrači masaju nemoguće, vodim 4:0 i izgubim 4:5...

Ne znam šta bih rekao... Dal ima smisla igrati? 

 Nista mi nije jasno kaj se toga tice. Meni je ping 35-39. Al' kaj je najgore, zakucan je. Dakle, ne moze bit. Nema sanse da je stalno zakucan na isti broj. Opet nas jebu sa tim brojevima.

 

Bas kak velis. Igra je spora, jadna, fake shot mi radi 10 minuta. Koristim ultra malo skillova al' ovo kaj radi mi ne registrira. Obicni body feint mi ne radi. Udem u 16m, fake shot napravim... moj prvo zamahne 3-4s onda tek loptu nosi, do tad njegov Varane to cisti bez problema. Imam 2000 bodova spremno za sljedecu WL... tak da mislim da cu rade swapse igrat nego ovo. Ako cu imat igrace za te swapse jer vec vidim neke divlje zahtjeve.

 Kako da igras za swaps?

 Nadam se da se salis sa ovakvim pitanjem. Kad izadu swapsi, igras. Sve ce pisat.

 

Don i rashford su promasili kompletan gol 4x. Ovo je majbolja WL ikad. Druga tekma i vec poraz. 

Skontao sam da ces danas igrati pa je tu je nesporazum 👍

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Poslali su mi kod za next gen fifu. Da javim ovoj ekipi sto ima problem ko i ja. Jedini recept je morite ih i to je to. Ja imam otvorenih 10 caseova. Svaki dan sam im mejlove slao i morio. Da nisam vjerovatno ne bi ni poslali. I jos jedna stvar, prijavite problem na ea helpu kao da nemate ps5 bluray nego digital a da ste kupili cd. Onda kad im posaljete slike igre, psn-a i ostalih zafrkancija poslat ce vam kod.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odigro sam sad 4 tekme WL prve dvije dobijem, trecu igram sa nekim svabom vodim ga 1-0 do 70 minute i tu krece karanja u supak. Frajer sa svoje polovice doda full trokut pas lopta leti kroz 3 moja CMa i 2 CBa doslovno kroz noge isusove zanetiju i varanu niti jedan bog te posro nije zaustavio loptu a paralelno njegov igrac sa strane uletava po boku i presjeca u sredinu i uzima tu loptu i zabija gol, tu sam se raspo od muke jer je to tako ocito namjesteno bilo da je sramota. Zatim primam gol jer sam jednostavno izgubio volju. Tekma poslje igram sa likom ubijam ga i dobije neki korner u 35 min i zabije glavom sa Mendyem. U prvom pol 65% posjed ja sa 6-6 udarca on 1-1 . Krce drugo pol nastavljam dominaciju ubijam frajer Mbappe sve lopte udara ali Allison njegov cupa nemoguce. 70min frajer odigra neki debilan pas , moji CB su odlucili igrati RB i LB i cista sredina on prolazi puca i zabija za 2-0 samo sam isteko plejku iz struje i ajde u tri picke isusove materine sa tom igrom

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

movie jel mogu obrisat ovu ps4 verziju bez ikakvih posljedica?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Dobio danas ona dva zaostala preorder packa i uz njih jednu otw karticu te hrpu dresova. Ne znam zašto su mi to dali? Naravno otw kartica i u ponovljenom slučaju sranje, thiago. S obzirom koliko je ozlijeđen neće nikakvu nadogradnju dobiti do fife 23.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

movie jel mogu obrisat ovu ps4 verziju bez ikakvih posljedica?

Naravno. To ti je samo ako želiš igrati fifu za PS4. Biraš kaj ćeš igrati. Možeš malo jednu malo drugu a sve što napraviš zbraja se u obje verzije igre cijelo vrijeme.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja se nemogu snac od ovih swapsa kolko su toga izbacili mid icon, prime , base, ovo ono. Prosle godine da li se sjeca kolko je u jednoj sezoni swapsa bilo igraca sve skupa za zamjenit?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Evo ovako. Svi koji imate fifu na disku i želite je nadogradit na next gen fifu za PS5 od toga neće biti ništa dok ne ispunite obrazac i pošaljete EA. Morate dokazati da ste kupili igru. Nakon što ste ispunili obrazac i dali svoje podatke EA šalje kod kako bi mogli nadograditi igru. No sada postoji drugi problem koliko vidim a to je da dobijate kod na osnovu svog acc. Što znači da ako imate acc na američki store a živite u Hrvatskoj EA šalje kod za američki acc kojeg nećete moći aktivirati u Hrvatskoj. Opet problem, no ovaj nećete moći riješiti. Uglavnom tu vam je link pa ispunite sve kaj se traži i čekajte da vam pošalju kod.

 

https://help.ea.com/en/contact-us/?product=fifa-21&platform=ps5&category=codes-and-promotions&issue=replace-disc-with-code

 pa koliko vidim kad otvorim link ovo je za one koji imaju digitalni ps5

to su oni jos prije 2 mjeseca naveli da ce se morati dobiti code direktno od ea sportsa

nigdje nevidim da se treba sta ako je fifa na disku i disk se gurne u ps5...(prijatelj je to napravio i odmah mu skinilo next gen verziju)

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nista mi se ne svidja kod ovih swapsa...

 

Potez ce najverovatnije bit 11x ultimate packova ili 7x 85+ kad izadje TOTY.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Neda mi se grindat za Icon Swapse, mislim da ću jedino skupljat tokene za Base Icon pack i 2 Ultimate packa. Ovo ostalo, ne znam, neda mi se. 😂

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Igram prvu vikend ligu ove godine, i upravo izgubio utakmicu. Tip igra 4231. Sa jednim stoperom ima 0/0 taklova, a sa drugim 1/2. Pa me zanima... zašto nije on izgubio cirka 10-0?

 

Mislim, čovjek sa jednim od stopera ima NULA POKUŠAJA tacklova, a sa drugim je izveo JEDAN. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Nista mi se ne svidja kod ovih swapsa...

 

Potez ce najverovatnije bit 11x ultimate packova ili 7x 85+ kad izadje TOTY.

 Brijem da svaki paket mozes samo jednom uzet.

 

 Pun kurac ovoga da jos nisu upgrejdali igrace. Nek se posalju u sto picki materina.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 22:39 (SimeKZ).
15 godina
offline
FIFA 21

Prošle godine sam plakao dok nisam pobrao sve tokene. Nema šanse da ove godine gubim živce i zdravlje za ništa. Danas idem odraditi objectives backhama i normalno da počne karačina. Ne može to biti lagano kada EA odluči da to bude malo teže. Sve sam odradio osim slobodnjaka. U dva mjeseca sam zabio 1 gol iz slobodnjaka a sad bih ih trebao zabiti 5 u mjesec dana. Nema šanse.

Evo primjer kako se igra igra samnom. Znači igrač mi je sam na petercu i dobije loptu na glavu i strelica pokazuje kuda ja želim da on pukne a igrač mi pukne dva metra pored gola. I sad ti budi normalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jumbo rare players za 500 golova. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 23:17 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Jumbo rare players za 500 golova. 

 Al se crne srečkoviću!

9 godina
offline
FIFA 21

Sime, pack ti je pljunuti moj, za isto neki od tih Milestones objectiva. Ako nista drugo, bar nisi bacio coinse ili Pointse.

 

Ja maloprije opalio dualshock u pod, srecom ostao je cijeli. Tako da na tjedan, dva uzimam pauzu od lopovske igrice. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Sime, pack ti je pljunuti moj, za isto neki od tih Milestones objectiva. Ako nista drugo, bar nisi bacio coinse ili Pointse.

 

Ja maloprije opalio dualshock u pod, srecom ostao je cijeli. Tako da na tjedan, dva uzimam pauzu od lopovske igrice. 

 Primjetio je sam kako izade koji patch, tako me igra sve vise frustrira. Najbolje je od svega kaj sam bas poceo zivcanit. Do prije 2 tjedna nisam uopce to radio. Izgubim, izgubim. Jbg. Al' se jednostavno prosli tjedan nisam moga pomirit sa tim da gubim tekme od ljudi koji uopce ne pokusavaju igrat nogomet. Tu sam puko ko kokica na te step over idiote. Kako je to zabavo covjece. 

 

Evo sad ja. imam 6 pobjeda i jedan poraz. U tih 6 pobjeda sam zabio minimalno 40 golova dok sam primio mozda 7 ili 8. utakmice koje sam tovario po 8, 10 komada bez problema. Zadnaj tekma koju sam igral je zavrsila 5-4 za mene. 3 gola je protivniku direktno igra prodala. Moj kick off, ja dodam na Rashforda a on u slow motionu pokusava ustopat loptu. Doslovno vidim slow motion pokrete svog igraca, na to se njegov Sissoko zaletava ko tenk u njega, nosi loptu i gura savrsenu loptu kroz moje CBove. CBovi se otvorili ko vrata raja i ovaj samo ode i zabije gol. Nigdje veze. Da ne pricam kako kad dodem u protivnickih 16m gubim ideju za pucanje po golu. Vise nista nije sigurno ako protivnik ima Varana i VVDa iza. Ma kakvi covjece, 2x fake shot... njegov Varane lezi na podu jer je isel uklizavat... napunim 3 bara udarca i Varane sa poda blokira poluvisoku loptu. Bolest.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Kowalski_UT kaže...

Sime, pack ti je pljunuti moj, za isto neki od tih Milestones objectiva. Ako nista drugo, bar nisi bacio coinse ili Pointse.

 

Ja maloprije opalio dualshock u pod, srecom ostao je cijeli. Tako da na tjedan, dva uzimam pauzu od lopovske igrice. 

 Primjetio je sam kako izade koji patch, tako me igra sve vise frustrira. Najbolje je od svega kaj sam bas poceo zivcanit. Do prije 2 tjedna nisam uopce to radio. Izgubim, izgubim. Jbg. Al' se jednostavno prosli tjedan nisam moga pomirit sa tim da gubim tekme od ljudi koji uopce ne pokusavaju igrat nogomet. Tu sam puko ko kokica na te step over idiote. Kako je to zabavo covjece. 

 

Evo sad ja. imam 6 pobjeda i jedan poraz. U tih 6 pobjeda sam zabio minimalno 40 golova dok sam primio mozda 7 ili 8. utakmice koje sam tovario po 8, 10 komada bez problema. Zadnaj tekma koju sam igral je zavrsila 5-4 za mene. 3 gola je protivniku direktno igra prodala. Moj kick off, ja dodam na Rashforda a on u slow motionu pokusava ustopat loptu. Doslovno vidim slow motion pokrete svog igraca, na to se njegov Sissoko zaletava ko tenk u njega, nosi loptu i gura savrsenu loptu kroz moje CBove. CBovi se otvorili ko vrata raja i ovaj samo ode i zabije gol. Nigdje veze. Da ne pricam kako kad dodem u protivnickih 16m gubim ideju za pucanje po golu. Vise nista nije sigurno ako protivnik ima Varana i VVDa iza. Ma kakvi covjece, 2x fake shot... njegov Varane lezi na podu jer je isel uklizavat... napunim 3 bara udarca i Varane sa poda blokira poluvisoku loptu. Bolest.

 

 Ne znam što bih više rekao ili napravio. Teško je išta napraviti kad gameplay funkcionira kao da oba suparnika u utakmici kao da igraju razlicite igrice a ne istu. Jedan na Fifi, drugi na Pesu. Potpuno su random svi zakoni fizike, nema neceg u sto se mozes pouzdat. 

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Smece ruzno sa dva penala gdje nisam nijednom upravljao igracem nego se samo zaletio s Mbappeom u mene nakon suta.

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Jesi na forumu majstore? Zabijes gol iz penala pa izades. Svaka cast.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice