FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.147
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jz5kbg/the_kid_is_now_1800/

 

Sinek ide 180-0 :D 

 

Meni je komicno kak on igra. Lik ne prelazi centar bez step over skill movea. Mali naucil 3 exploit skill movea i melje ljude. Dokaz koliko je ova igra komedija na visim razinama.

 Gleda sam ga jucer nesto sitno prije spavanja, kidara nije normalan kako obranu igra, manualni presing po cilom terenu.

Lik sa kojim je igra za 30/0 nije mu uputia udarac u svih 90min 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jz5kbg/the_kid_is_now_1800/

 

Sinek ide 180-0 :D 

 

Meni je komicno kak on igra. Lik ne prelazi centar bez step over skill movea. Mali naucil 3 exploit skill movea i melje ljude. Dokaz koliko je ova igra komedija na visim razinama.

 Gleda sam ga jucer nesto sitno prije spavanja, kidara nije normalan kako obranu igra, manualni presing po cilom terenu.

Lik sa kojim je igra za 30/0 nije mu uputia udarac u svih 90min 

 Kaj mislis, jel se to moze na 45-70ms ? 

 

https://www.twitch.tv/videos/812181353

 

Njegovo saltanje je instant... kak se cuje da klikne, tak prede. 

Svaka cast momku, al ne igraju svi u istim uvjetima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 15:07 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Recite mi koja je najbolja formacija kad mi tip puca neki ludacki presing 90 min posesion long bal ili fast build up?Ja igram sve balanced nista ne mijenjam u klubu
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 15:48 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Recite mi koja je najbolja formacija kad mi tip puca neki ludacki presing 90 min posesion long bal ili fast build up?Ja igram sve balanced nista ne mijenjam u klubu

 Niti jedna. Tu spasa nema jer pri njegovom pritisku, tvoji izgledaju ko smijesni bronzi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Otvorim ultimate pack za 200 rare SB tekmi i dobijem kao najbolju karticu IF Mario Rui 82 ratink te kokea i depaya 85 rating. Malo je reći razočaravajuće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Od svega sto sam pokusao samo sve na balanced prolazi najbolje ☹️
10 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Recite mi koja je najbolja formacija kad mi tip puca neki ludacki presing 90 min posesion long bal ili fast build up?Ja igram sve balanced nista ne mijenjam u klubu

 Ne postoji 90 minuta pressing.. Možda je samo podigao obranu na 6,7,8 barr level i to je to.. Ili je tebi obrana na na bara + drop back pa ti je protivnik oko 16 m stalno.. 

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Je l ima neko da igra na pc a da je stigao makar do divizije 5

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
skemi kaže...

Je l ima neko da igra na pc a da je stigao makar do divizije 5

 Ja sam na tipkovnici bio div 2, sad sam 4. Uglavnom izmedu 3 i 4 se krecem.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
skemi kaže...

Je l ima neko da igra na pc a da je stigao makar do divizije 5

 Ja sam u prvoj, drugoj diviziji.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
skemi kaže...

Je l ima neko da igra na pc a da je stigao makar do divizije 5

 Ja sam u prvoj, drugoj diviziji.

12 godina
offline
FIFA 21

Zlajo popizdio. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Posto igram na pc...i s obzirom da su kontrole za keyboard pomesane skroz kad igram online je l moze pomoc onda za controler makar...desni stik mi radi al trebao bi da na gore i dole isto radi "skilove" a on mi tad menja taktiku a ne mogu to da podesim u controler setupu...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Zlajo popizdio. 

 Ma ja mislim da oni nemaju možda 30% dozvola, samo eto ljude boli ona stvar a i nemaju vremena da se bakcu sa time. Baš bih volio da ih Zlaja tuži i da dobiju takvu kaznu da im se milijuni uzmu, pa da se sjeti još par zvijezda to napravit nema ih nigdje.. Baš me zanima jel ovo sprdnja ili zaprave.. 

12 godina
offline
FIFA 21

Na ovo se svodi friendly. Nakupina idiota koji i dalje nadu nacin da trce ko klaunovi po terenu. Totalna pizdarija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Ma ja mislim da oni nemaju možda 30% dozvola, samo eto ljude boli ona stvar a i nemaju vremena da se bakcu sa time. Baš bih volio da ih Zlaja tuži i da dobiju takvu kaznu da im se milijuni uzmu, pa da se sjeti još par zvijezda to napravit nema ih nigdje.. Baš me zanima jel ovo sprdnja ili zaprave.. 

Teško da ih može skarati. EA ima ugovor s fifom i sa svim bitnim svjetskim nogometnim savezima o korištenju imena i svega što ide s tim. Sasvim sigurno nisu mimo zakona koristili niti jedno ime. No vidjet ćemo, ima dovoljno novca da ih tuži i razvlači po sudu. Netko će dobiti a netko izgubiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pokusavam ovaj ludi presing da rijesim i najbolje se pokazalo igraci koji imaju najveci psihical.Koulibali De lihgt Alexsandro i Malcuit ☹️.Njih ostavim na stay back a ostalo u full napad!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 20:51 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

 Ma ja mislim da oni nemaju možda 30% dozvola, samo eto ljude boli ona stvar a i nemaju vremena da se bakcu sa time. Baš bih volio da ih Zlaja tuži i da dobiju takvu kaznu da im se milijuni uzmu, pa da se sjeti još par zvijezda to napravit nema ih nigdje.. Baš me zanima jel ovo sprdnja ili zaprave.. 

Teško da ih može skarati. EA ima ugovor s fifom i sa svim bitnim svjetskim nogometnim savezima o korištenju imena i svega što ide s tim. Sasvim sigurno nisu mimo zakona koristili niti jedno ime. No vidjet ćemo, ima dovoljno novca da ih tuži i razvlači po sudu. Netko će dobiti a netko izgubiti.

 Ako se ne varam, jedino sa SeriomA nemaju ugovor. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

81+ upgrejd. Iz prve.

Aaali, kud sad s njim u tim. Allan igra odlično, imam ga od day1 u igri, a praktički je bezvrijedan sad, glupasto mi ga prodavat, a još glupastije se downgrejdat sa 2 na 1 napadača da bi ukomponirao ovog crnog malog crnju chelseastog... Pogotovo što sam konačno našao Salahu poziciju di mi paše, jer mi na krilu ne leži nikak, Moura mi je korisniji 2x.

Sad se postavlja pitanje, šta dalje, Maximina s kim switchat? Martiala zamjenit Wernerom možda? Na ostale nemam neke veće zamjerke, mada je i Martial baš extra gol igrač, nije najbrži, ali kad je u šansi, cca 8 od 10 utrpa bez problema s obje noge.

 

(šalim se naravno, Allan ide van, Kanteičić in, Allana ću ostavit za supersuba za sad, mada kraj Kanteove stamine, nepotreban je sub).

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ako se ne varam, jedino sa SeriomA nemaju ugovor. 

Imaju ali ne sa svim klubovima. Juve i Roma su van ugovora.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

81+ upgrejd. Iz prve.

Aaali, kud sad s njim u tim. Allan igra odlično, imam ga od day1 u igri, a praktički je bezvrijedan sad, glupasto mi ga prodavat, a još glupastije se downgrejdat sa 2 na 1 napadača da bi ukomponirao ovog crnog malog crnju chelseastog... Pogotovo što sam konačno našao Salahu poziciju di mi paše, jer mi na krilu ne leži nikak, Moura mi je korisniji 2x.

Sad se postavlja pitanje, šta dalje, Maximina s kim switchat? Martiala zamjenit Wernerom možda? Na ostale nemam neke veće zamjerke, mada je i Martial baš extra gol igrač, nije najbrži, ali kad je u šansi, cca 8 od 10 utrpa bez problema s obje noge.

 

(šalim se naravno, Allan ide van, Kanteičić in, Allana ću ostavit za supersuba za sad, mada kraj Kanteove stamine, nepotreban je sub).

Kako vas sere. Ja sam ih odigrao 5 i najbolja kartica rating 82. Imena se niti ne sjećam. Zavaren sam za karticu ratinga 81, pokoji put izleti kartica 82 i to je to. Danas otvorim 10 packova i sve zajedno u njima nisam dobio 50k coinsa.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
jopis kaže...

81+ upgrejd. Iz prve.

Aaali, kud sad s njim u tim. Allan igra odlično, imam ga od day1 u igri, a praktički je bezvrijedan sad, glupasto mi ga prodavat, a još glupastije se downgrejdat sa 2 na 1 napadača da bi ukomponirao ovog crnog malog crnju chelseastog... Pogotovo što sam konačno našao Salahu poziciju di mi paše, jer mi na krilu ne leži nikak, Moura mi je korisniji 2x.

Sad se postavlja pitanje, šta dalje, Maximina s kim switchat? Martiala zamjenit Wernerom možda? Na ostale nemam neke veće zamjerke, mada je i Martial baš extra gol igrač, nije najbrži, ali kad je u šansi, cca 8 od 10 utrpa bez problema s obje noge.

 

(šalim se naravno, Allan ide van, Kanteičić in, Allana ću ostavit za supersuba za sad, mada kraj Kanteove stamine, nepotreban je sub).

Kako vas sere. Ja sam ih odigrao 5 i najbolja kartica rating 82. Imena se niti ne sjećam. Zavaren sam za karticu ratinga 81, pokoji put izleti kartica 82 i to je to. Danas otvorim 10 packova i sve zajedno u njima nisam dobio 50k coinsa.

 Znači otkad je izašla igra kuratz, sve do prije 10ak dana. Od prije 10ak dana je krenuo haos - VVD, Salah, Martial, Dybala, Mertens, Immobile, danas iz prve Kante. Jesam skurio jedno 300-350.000 coinsa u packove, jesam odigrao sa untrejdablima jedno 100 sbcova kojekakvih upgrejdova, ali do prije 10ak dana niš specijalno (lažem, igrao sam jedno vrijeme sa španjolcima jer sam upakirao nakon wl dembelea i benzemu untr. pa složio onog rulebreakers inaki-a). Eto to ti je to. Naotvarao sam se rare players packova, i one sve zadatke porješavao di su rare players i jumbo rare players, tamo mi je max bio manolas, sve ostalo sam kupovao i isprobavao pa prodavao ako mi ne paše (npr g.jesusa, d.carlosa, svu silu španjolskih veznjaka i bekova, u pl isto tak sve bekove probao i većinu krila). Ali zato u ovim blentavim običnim packovima, sad je krenulo, nadam se da će potrajat još malo, pogotovo jer su mi i vvd i salah i martial u trejdabl packovima došli. Gomeza i ostatak obrane+gk sam kupio. Čak sam vagao ovaj tjedan prodat VVD-a dok mu je cijena tako visoka naspram Varanea (u petak sam za VVD-a mogao kupit Varane+mendy kakva je cijena na pc bila), ali sam odustao jer mi se ne da kemijat hibridima, a mogu složit bez problema francusku lijevu stranu s njih dvojicom u obrani+dembele i martial gore, ali eto, nekak sam se naviknuo i na malkoc sporijeg vvd-a ali je moćan u duelu, koliko god da ne znam igrat obranu, ali naišao sam malo na sistem igre s njim. Sve u svemu, u 10 dana sam iz prosječnog tima složio tim s kojim sam vrlo zadovoljan, još moram rješit Maximina i Havertza, Havertz mi je strašno dobar po pitanju šuta i otvaranja ali neokretan/trom, a to mi je bitno kod cam-a. Kad uvedem dybalu i mertensa u drugom pol., preporodim se s agilnijim napadom. 

12 godina
offline
FIFA 21

 

Tamo negdje od 10min. GLedam njegove reakcije i vidim sebe :D :D Otvaranje prozora i ostalo :D show.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Ima netko da igra pro clubs ili zeli da igra pro clubs?

Ako ima netko nek mi se javi odgovorm na ovaj post il posalje poruku na discordu GaLa86#1549

 

Samo PC

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Zlajo popizdio. 

 Nazalost nije procitao ugovor kad je potpisivao. Milan  ima pravo njegovo ime i lice koristiti na koji got nacin zeli. Nije ea lud da pita svakog nogometasa za dozvolu. Ali se ima oravo svatko usprotiviti tome kad potpisuje ugovor. A mozda zapravo ni nema, jer tad ga milan ne bi smio koristiticpo fejsu ni nigdje. A takvog igraca se potpisuje i zbog tog između ostalog pa ono. U svakom slucaju nije procitao ugovor. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Zlajo popizdio. 

 Nazalost nije procitao ugovor kad je potpisivao. Milan  ima pravo njegovo ime i lice koristiti na koji got nacin zeli. Nije ea lud da pita svakog nogometasa za dozvolu. Ali se ima oravo svatko usprotiviti tome kad potpisuje ugovor. A mozda zapravo ni nema, jer tad ga milan ne bi smio koristiticpo fejsu ni nigdje. A takvog igraca se potpisuje i zbog tog između ostalog pa ono. U svakom slucaju nije procitao ugovor. 

 https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jznjr2/ea_being_sued_by_hundreds_of_footballers/

 

Ocito ulaze u istu sferu ko ostale optuzbe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Zlajo popizdio. 

 Nazalost nije procitao ugovor kad je potpisivao. Milan  ima pravo njegovo ime i lice koristiti na koji got nacin zeli. Nije ea lud da pita svakog nogometasa za dozvolu. Ali se ima oravo svatko usprotiviti tome kad potpisuje ugovor. A mozda zapravo ni nema, jer tad ga milan ne bi smio koristiticpo fejsu ni nigdje. A takvog igraca se potpisuje i zbog tog između ostalog pa ono. U svakom slucaju nije procitao ugovor. 

 https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jznjr2/ea_being_sued_by_hundreds_of_footballers/

 

Ocito ulaze u istu sferu ko ostale optuzbe.

 Nece proc to nema sanse. Odjednom mu smeta kad ima 50 pace. Ma da kako ne i jos da je tek sad saznao da netko njegov lik koristi protuzakonito. Price za malu djecu.

Ea mora najebat zbog skripte i zbog kockanja i to je to. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 1:38 (cicek).
13 godina
offline
FIFA 21

EA ima ugovor sa svim ligama koje su licencirane. Ibrahimović igra za Milan koji je licencirana ekipa u igri. Uvijek mi je drago vidjeti kad EA popuši, ali mislim da Ibra ovdje nema na temelju čega tražiti bilo što.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Sutra izlazi prvi trailer next gen fife. Vjerojatno ćemo sutra saznati sve o toj igri.

 

Otvorim danas 9 packova. Sve rare mega ili rare packovi. Dobijem jedan walkout i to onda bude jebeni muller koji ne vrijedi 15k coinsa. Ono, novi tjedan a sve po starom. Trollaju me na najjače. I dalje nula bodova u packovima.

 Jel sigurno ovo danas za trailer? Posto nisam nigdje naletio ni na kakav info. Bas me zanima kako ce to izgledat danas.

12 godina
offline
FIFA 21

Na koju foru doći do gold 1 u rivalsima ako se igra vikend liga?

 

Ako ispucam sve utakmice u WL onda sam taman gold 2, ako ostavim nekoliko utakmica, nema šanse jer tipovi koje trebam pobijediti s 5 razlike izlaze na 1 ili 2-0.

Probao sam u petak par odigrat pa skupit neke bodove, ali nikako do gold 1.

 

Super su smislili taj sistem bodovanja rivalsa, svaka im dala.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice