FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.352
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Knappa89 kaže...

Već me treći puta od izlaska la liga totsa smradovi trollaju sa Ocamposom. Vrh. 

 Ja sam slagao večeras 4x za redom ovaj tots guaranteed, prvi puta kovačić, a imam ga već, a onda svaki put 92 rated igrač, ali sve beskorisni iz kojekakvih divljih liga, pa sam svaki put tog uvalio u taj isti sbc za drugog. Sutra probam još, da vidim kak će sutra bit, čim dođe prvi ispod 90, stajem.

 Sbc je "dobar" jer za 82 ekipu postoji velika sansa za 90+ karticu, ali.... Ko se nada dobit neku top karticu moral ih bude malo više napraviti ili bude imal jebačke sreće da nekaj dobije. 😁

Ja sam ih napravil par... Ginter, Brandt, Rajković, neki japanac 85 rated, Hradecky, Ocampos i 3 kolumbijca 90+ rated. Dakle ništa korisnog za ekipu, samo fodderi.

Slično ko i prime icon pack, pražnjenje kluba, samo kaj je ovo ajde jeftinije i isplativije.

Ovo je moje iskustvo, možda je moj pack luck u kurcu pa ne mora bit pravilo da neće nekom drugom nekaj dobro doć. :) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2020 22:22 (Knappa89).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...
jopis kaže...
Knappa89 kaže...

Već me treći puta od izlaska la liga totsa smradovi trollaju sa Ocamposom. Vrh. 

 Ja sam slagao večeras 4x za redom ovaj tots guaranteed, prvi puta kovačić, a imam ga već, a onda svaki put 92 rated igrač, ali sve beskorisni iz kojekakvih divljih liga, pa sam svaki put tog uvalio u taj isti sbc za drugog. Sutra probam još, da vidim kak će sutra bit, čim dođe prvi ispod 90, stajem.

 Sbc je "dobar" jer za 82 ekipu postoji velika sansa za 90+ karticu, ali.... Ko se nada dobit neku top karticu moral ih bude malo više napraviti ili bude imal jebačke sreće da nekaj dobije. 😁

Ja sam ih napravil par... Ginter, Brandt, Rajković, neki japanac 85 rated, Hradecky, Ocampos i 3 kolumbijca 90+ rated. Dakle ništa korisnog za ekipu, samo fodderi.

Slično ko i prime icon pack, pražnjenje kluba, samo kaj je ovo ajde jeftinije i isplativije.

Ovo je moje iskustvo, možda je moj pack luck u kurcu pa ne mora bit pravilo da neće nekom drugom nekaj dobro doć. :) 

 A eto, ja još nisam dobio igrača manjeg od 90, znači nastavljamo i sutra sa izazivanjem sreće, danas složio samo dva, u drugom the man - Oršić, konačno onaj narančasti može u zasluženu mirovinu nakon milijun utakmica. A u prvom skoro još bolji pick - Lala, to mi je zasigurno atm najbolji desni bek kojeg imam, a imam prime Zambrottu, ovog šarenog Danila novog, totsf Mariana, i sad Lalu. Lala je odličan, mada preferiram brazilce, ali nije mi problem ni njega uklopit jer mi je na toj strani cb Marquinhos.

Nego bolila me duša jer sam u 2 rare player packu dobio totsf Alissona, untrejdabl, i to mi je ČETVRTI totsf Alisson u ovih tjedan dana.

Sad sam si bar složio top hr napad kako treba, modrić u sredini, u napadu oršić totsf-rebić summerheat-perišić summerheat. Milina.

 

I onda naletim na fanatika nad fanaticima, ovakvog još nisam sreo. Znači i s klupe su mu ulazili totsf super lig igrači, tj Falcao i ne sjećam se drugog. Nisam ni znao da ih ovoliko ima iz tako relativno beznačajne lige za totsf. Sva sreća pa su Ibro i Rebić odradili svoje.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Moram se pohvalit jer mi je ovo prvi put da sam u 03. diviziji 

ma s momčadi kojom trenutno igram me ništa ne čudi, jednostavno više nemam koga uzimat da mi igra u prvoj.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Moram se pohvalit jer mi je ovo prvi put da sam u 03. diviziji 

ma s momčadi kojom trenutno igram me ništa ne čudi, jednostavno više nemam koga uzimat da mi igra u prvoj.

 

Dolazi sbc sissoko. Nadam se da neće trebat i bubreg dati za njega.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Moram se pohvalit jer mi je ovo prvi put da sam u 03. diviziji 

ma s momčadi kojom trenutno igram me ništa ne čudi, jednostavno više nemam koga uzimat da mi igra u prvoj.

 

Dolazi sbc sissoko. Nadam se da neće trebat i bubreg dati za njega.

 A neznam di ce mi igrat i da ga složim

15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 A neznam di ce mi igrat i da ga složim

 Ja ću ga negdje ugurati

15 godina
offline
FIFA 20

To je to, igra se dok JA ne dobijem gol. Btw, u 45min+2:35 sam ja izgubio loptu u njegovom 16ercu, on je odigrao 3 dodavanja na svojoj polovici i dao loptu u for. 7 min i 45sec se igralo preko 45e minute. Strašno nešto.

 

Drugi serator, koristi trening kartice na igrače u rivalsima, smeće preočito čitersko kancerogeno. Više takvima ne prekidam odmah, nego prvo lupim ss ekipe sa treninzima vidljivima, ss imena ekipe i igrača, pa onda report lagani. Pas mater više i smeću od igrača u ovoj igri.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Za sve mazohiste link za praćenje predstavljanja fife 21. Počinje u 17h

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Gerro jesi ti isto čitersko smeće ili samo malo panjast pošto dislajkaš sve moje objave di prozivam čiterska govna?

Ako nisi znao imaš opciju za ignore, pa ne vidiš moje postove, pošto vidim da te jaaako smaraju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ono, baš prave budale od nas. Čekam 17h da vidim što će nam ponuditi i ono vibrator XXL. Karanje na najjače. Nisu se trebali truditi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja više ne slažem totsf guaranteed packove. Samo par beznačajnih igrača sam dobio u 20ak složenih, sve ostalo 90+ i vrlo sam zadovoljan dobivenim. 

Aaaaali, količina golmana koji ispadaju u packovima je nenormalna, netko nekog trolla, dobio sam Scesznya 2x, Alissona 3 ili 4x, onog 88 engleza isto, i ne znam ko mi je bio zadnji, odmah sam slagao slijedeći s njim, uglavnom, od nešto preko 20 složenih, 8 ili 9 golmana, malo malo pa dupli. Strava. No sve u svemu, za 82 rated tim, ovaj sbc je poklon, jer i kad dobijete nekog lošeg, taj ima rating 88-89 i opet se s njim+untrejdabl smeća po klubu složi novi sbc za nekog boljeg. Carvajal, Oršić, Acerby, Guilherme, Kimmich, Lala, Muller (3x je uletio u packovima, na kraju sam ga i treći put uvalio u sbc jer mi je išao na živce ingame, a ne igram sa švabama inače).

Uglavnom, meni se itekako isplatilo zahebavat sa ovim sbcom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Ono, baš prave budale od nas. Čekam 17h da vidim što će nam ponuditi i ono vibrator XXL. Karanje na najjače. Nisu se trebali truditi...

 Dobri si im ovi kvazi traileri sa udarcima na gol i zabijanje golova. Kakva nastrana nakupina organsko materijala. Jos gori onaj koji kupuje FP da jos vise podrzi ovaj update na 20. Next gen. Krv ti jebem kako sisaju, to je nenormalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Ja više ne slažem totsf guaranteed packove. Samo par beznačajnih igrača sam dobio u 20ak složenih, sve ostalo 90+ i vrlo sam zadovoljan dobivenim. 

Aaaaali, količina golmana koji ispadaju u packovima je nenormalna, netko nekog trolla, dobio sam Scesznya 2x, Alissona 3 ili 4x, onog 88 engleza isto, i ne znam ko mi je bio zadnji, odmah sam slagao slijedeći s njim, uglavnom, od nešto preko 20 složenih, 8 ili 9 golmana, malo malo pa dupli. Strava. No sve u svemu, za 82 rated tim, ovaj sbc je poklon, jer i kad dobijete nekog lošeg, taj ima rating 88-89 i opet se s njim+untrejdabl smeća po klubu složi novi sbc za nekog boljeg. Carvajal, Oršić, Acerby, Guilherme, Kimmich, Lala, Muller (3x je uletio u packovima, na kraju sam ga i treći put uvalio u sbc jer mi je išao na živce ingame, a ne igram sa švabama inače).

Uglavnom, meni se itekako isplatilo zahebavat sa ovim sbcom.

Odigrao sam ih 6 komada i odustao. U prvom packu sam dobio andersona a potom kako sam igrao sve gore od goreg. Najgora kartica koju sam dobio je ovaj ljepotan a najbolja Stuani 89. Rekoh, nema smisla. Gledam tvoje kartice i pitanje, što će ti? U ovoj fazi igre iskoristive su tri, ostale su dobre za neki sbc. Ja sam igrao s idejom da dobijem što veći rating za neki sbc jer sam svjestan da ionako ne mogu dobiti karticu koju bih mogao iskoristiti u igri. No da mi mogu uvaliti ovako nešto nisam niti pomislio.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

Ja više ne slažem totsf guaranteed packove. Samo par beznačajnih igrača sam dobio u 20ak složenih, sve ostalo 90+ i vrlo sam zadovoljan dobivenim. 

Aaaaali, količina golmana koji ispadaju u packovima je nenormalna, netko nekog trolla, dobio sam Scesznya 2x, Alissona 3 ili 4x, onog 88 engleza isto, i ne znam ko mi je bio zadnji, odmah sam slagao slijedeći s njim, uglavnom, od nešto preko 20 složenih, 8 ili 9 golmana, malo malo pa dupli. Strava. No sve u svemu, za 82 rated tim, ovaj sbc je poklon, jer i kad dobijete nekog lošeg, taj ima rating 88-89 i opet se s njim+untrejdabl smeća po klubu složi novi sbc za nekog boljeg. Carvajal, Oršić, Acerby, Guilherme, Kimmich, Lala, Muller (3x je uletio u packovima, na kraju sam ga i treći put uvalio u sbc jer mi je išao na živce ingame, a ne igram sa švabama inače).

Uglavnom, meni se itekako isplatilo zahebavat sa ovim sbcom.

Odigrao sam ih 6 komada i odustao. U prvom packu sam dobio andersona a potom kako sam igrao sve gore od goreg. Najgora kartica koju sam dobio je ovaj ljepotan a najbolja Stuani 89. Rekoh, nema smisla. Gledam tvoje kartice i pitanje, što će ti? U ovoj fazi igre iskoristive su tri, ostale su dobre za neki sbc. Ja sam igrao s idejom da dobijem što veći rating za neki sbc jer sam svjestan da ionako ne mogu dobiti karticu koju bih mogao iskoristiti u igri. No da mi mogu uvaliti ovako nešto nisam niti pomislio.

 Što će mi? Složio sam si 4 najmilije momčadi, 93-94 team rating, i igram iz gušta konačno, znači od tih igrača tu na slici, brazilci svi igraju, talijani igraju, španjolci isto, oršić ulazi s klupe, znači ostaju lala i kimmich, e oni će u sbc, jer sam mislio lalu utrpat da igra, ali je Danilo dobio upgrejd ocjena, sad je kao i V.Junior - summer heat plus kartica. Nisam to pratio nigdje nego sinoć igram i vidim neki simbol na vrhu njegove kartice, reko wtf

 

A ovaj tvoj, jebote ti si vrhunac baksuza, nisam pojma imao da ima tako low rated totsf igrač. Strašno koliko tebe jebu...

 

A ove viška igrače što sam sad nakupio, iskoristit ću za Pogbu, nekak mi je summer heat ndombele nedorečen, a svima ostalima PL veznjacima iz summer heata sam prezadovoljan, pa ću zamijenit Ndombelea.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 15:34 (jopis).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

gle ja ak nisam složio 30 komada nisam ništa, sve smeća padaju ,pa složio sam brat bratu 20 puta icon pack tamo je pak dno dna.

boli me k za igrače kad je gotova još malo igra ,a sve i ovo kaj je šrije bilo dobro sad je preslabo, jednostavno nove nabubane kartice su jače od bilo koje prijašnje(ne pričam sad o 10 kartica kaj su top ) ,a to je ono kaj sam i pričao da će napravit

izdat će summer heat bolje nego totssf/totty ,a to i upravo rade, debili.

 

što se tiče fife 21 moram nadodati da je izuzetak co-op jedino pravo poboljšanje u odnosu na ovu fifu position change RB u RW ,znači vrištaona... 

e da ,nemojmo zaboraviti novu animaciju prilikom otvaranja paketa ma prelol kakvi debili

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Dobio sam random Napolijevog Fabiana u tim. Jeste i vi?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Dobio sam random Napolijevog Fabiana u tim. Jeste i vi?

 Domestic MoM Plea i Boyata i sad if Neuer. Ne kužim 😁

15 godina
offline
FIFA 20

Ja nisam ništa dobio. Meni ne daju ništa za đabalaka. Sve moram sam zaraditi. 2000 tekmi i kara u oko. Složio Sissokoa. U ove dvije tekme što sam odigrao kartica mi izgleda mrak. na zadnjem veznom sada imam Sissokoa i Pogbu. Zid.

 

Evo neki pre season starta za 5 dana. Što je sada to?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 23:07 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Danas sam sve vidio u ovom smeću. Al sve.

Do uzastopnog prebacivanja po 4,5 igrača mojih, a ja imam na manual prebacivanje, i tako svaku drugu, treću tekmu, pa me frajer skrlja s leđa nakon čista 3 dodavanja na vrh 16m a igra stavi faul na 30m od gola gdje nikog živog nije bilo, pa skriptanje lvl 99 da igrači sa 60 šutem zabijaju voleje sa 25m, pa prolaženje lopte kroz tijelo igrača cijelim obujmom, pa to da mi lik ukliže s leđa na penalu, skrlja me, svijetli žuto gore za prednost!?!?!?!? a mog nijednog ni blizu, i normalno golman uzme loptu, pa to da v.junior koji zabija 9 od 10 šansi ne može u pet utakmica pogodit okvir gola sa 10-16m udaljenosti, pa to da mi totsf alisson i totsf ter stegen imaju skupa u 20 utakmica TRI obrane, pa to da odjednom e.militao ispada od sve ijednog napadača u remplanju na pod i valja se(wtf!), pa to da igra ne sudi 9 od 10 prekršaja na utakmici, al ono, jebenih uklizavanja, pa to da pet, šest utakmica za redom moja ekipa odjednom ne zna dodat loptu, al apsolutno ne zna, svako peto dodavanje ide mom igraču, itd. itd. itd....

 

Složio sam si par jebeno dobrih ekipa, krenuo igrat lagano iz zajebancije konačno, jer me boli kifla više za igrače i ranking, ali ne, ovo smeće je jednostavno nemoguće igrat opušteno, jer je nevjerovatno skriptirano broken smeće. Još dobijem Stoichkova u ovom novom icon sbcu, lik je prelud, šta god sjedne na ljevicu, gol je 101%, nema tog golmana, ali brate mili kako igrat smeće kad ti smeće ne dozvoljava odigrat tri dodavanja na 10m, a kamoli šta drugo. Pa da igram sa bronze igračima još bi mi to bilo logično donekle da ne znaju dodat loptu, al sad kad imam maltene cijelu momčad sa 99 passing igračima, e pa jebemu mtr više i igri i svemu onda ako takav igrač nije u stanju dodat tri lopte u noge.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Jesam ja to upravo primio gol od Rodriga Palacija koji ima karticu ocjene 94? Rodrigo jebeni Palacio? 94? Pa daj me nemoj jebati. 

 

Što je sljedeće za ovu igru, Krstanović 98? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

Jesam ja to upravo primio gol od Rodriga Palacija koji ima karticu ocjene 94? Rodrigo jebeni Palacio? 94? Pa daj me nemoj jebati. 

 

Što je sljedeće za ovu igru, Krstanović 98? 

 Krstanović je za Palacia bar 99 rated.

 

A vidi ovo, do poluvremena lik nije znao spojit dva dodavanja, onda odjednom nakon par pauza lik postao doktor fife....

 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

Jesam ja to upravo primio gol od Rodriga Palacija koji ima karticu ocjene 94? Rodrigo jebeni Palacio? 94? Pa daj me nemoj jebati. 

 

Što je sljedeće za ovu igru, Krstanović 98? 

Odlična a jeftina kartica.  Tko igra s talijanima ne bi je trebao zanemariti. To je flashback kartica mislim iz 2014 godine dok je lik još nešto igrao.

14 godina
offline
FIFA 20

Znam ja da je dobra kartica, ali dokle to ide? Sve da je flashback iz ne znam koje godine, kad je to Palacio igrao nogomet za ocjenu 94? Pa jbt svaki ispodprosječni igrac dobije karticu ocjene 90+. Razumijem da je mod takav kakav je ali što je previše, previše je.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

Znam ja da je dobra kartica, ali dokle to ide? Sve da je flashback iz ne znam koje godine, kad je to Palacio igrao nogomet za ocjenu 94? Pa jbt svaki ispodprosječni igrac dobije karticu ocjene 90+. Razumijem da je mod takav kakav je ali što je previše, previše je.

Pa 2013/2014 palacio je bio u TOTS-u i to mu je ocjena TOTS kartice. Tu sezonu je zabio 17 golova i dodao 7 asistencija. Neki su s puno manje golova i asistencija ove godine dobijali puno bolje kartice. Recimo, Fekir koji je dobio ove godine TOTS karticu ratinga 96

 

 

Je li može tko ući u fut? Zadnja dva sata ne mogu. Izgleda da su im serveri pali ili nekakvo održavanje ili problem kod mene. Ne znam u čemu je problem? Na web app mogu normalno ući.

 

edit: inetersantno? S A1 se prebacim na t com i radi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 14:43 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
antimadridista kaže...

Jesam ja to upravo primio gol od Rodriga Palacija koji ima karticu ocjene 94? Rodrigo jebeni Palacio? 94? Pa daj me nemoj jebati. 

 

Što je sljedeće za ovu igru, Krstanović 98? 

Odlična a jeftina kartica.  Tko igra s talijanima ne bi je trebao zanemariti. To je flashback kartica mislim iz 2014 godine dok je lik još nešto igrao.

 Je dobra je, al je previše. Kraj svih totsf talijana, imaš i summer heat rebića i ibru, nekidan onog iz intera isto, tak da je ovaj čuperak totalno suvišan. A za cam-a ne treba, i tamo ima predobrih rješenja iz summer heata i totsfa.

Guraju te bezvezne napuhane kartice samo da bi nam razjebali i ovo malo igrača po klubovima....

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Je dobra je, al je previše. Kraj svih totsf talijana, imaš i summer heat rebića i ibru, nekidan onog iz intera isto, tak da je ovaj čuperak totalno suvišan. A za cam-a ne treba, i tamo ima predobrih rješenja iz summer heata i totsfa.

Guraju te bezvezne napuhane kartice samo da bi nam razjebali i ovo malo igrača po klubovima....

A što će tek biti danas poslije 19h?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Je dobra je, al je previše. Kraj svih totsf talijana, imaš i summer heat rebića i ibru, nekidan onog iz intera isto, tak da je ovaj čuperak totalno suvišan. A za cam-a ne treba, i tamo ima predobrih rješenja iz summer heata i totsfa.

Guraju te bezvezne napuhane kartice samo da bi nam razjebali i ovo malo igrača po klubovima....

A što će tek biti danas poslije 19h?

 Vidjet ćemo, ja čekam sa 30ak packova. Ostavio sam ih čisto iz razonode, ak šta uleti da si složim još Pogbu, Dembelea i Lengleta. Jučer sam složio Sissokoa, i šta ja znam, sve je to tu negdje, nije mi ništ posebno, imam sad sve summer heat PL veznjake, nijedan ne odskače da mogu reć jooooooooj kak je doooooobar. Vidjet ćemo kakva reciklaža ide večeras.

 

Više mi je ugodno iznenađenje Stoichkov. On mi je sad kraj moments Rashforda, storyline Jesusa i birthday Lacazettea, prva špica u PL ekipi. Strašan napadač, jak, moćan, i Van Dajkić ima problema s njim se nosit, a šut ima extra, više od pola šuteva ulazi od stative u gol, nije ko kod npr Rashforda kojem svaka lopta ide više u sredinu nego uz stativu. Jedina prava mana mu je loša desna, ali izbjegavam ga na desnoj, radije idem na dodavanje onda, tak da ono, nije neki teški problem. Za sad ima brutalan prosjek golova i asistova, 2g i 1a po odigranoj tekmi. Do sada mi je jedino birthday Lacazette na malo preko gol po tekmi konstantno u više od 50 tekmi s njim, ali to je opet zato što ima 5wf pa pucam s njim odsvud

 

Nego, dvije stvari sam iskristalizirao sad u zadnje vrijeme, birthday kartice su mi daleko kompletnije i bolje nego toty i totsf, upravo što je većini već dobrih igrača dodan najčešće 5wf, i druga stvar, outside foot mi je jeeebeno najvažniji trait kod igrača, bar je duplo lakše dat gol sa outside foot traitom nego bez, kad ga nema, većina igrača napuca loptu ravno u stativu ili kad pukneš ravno prema golu a stojiš malo kraj stative, logično lopta ide van, a sa outs.footom je taman zafrče uz stativu u gol. Milijun puta mi se to desilo da ode kraj gola, pa sam isprobavao sve moguće. manja mi je stavka wf nego outside foot.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sprc.ao sam 10 miliona bez ikakve strategije (kroz mesec dana otprilike), da bih završio sa osrednjim squadom.

Dva puta sam kupovao i prodavao TOTS Ramosa (na njemu još i zaradio).
Ali uglavnom ludovanje sa nepotrebnim SBC, isprobavanje gomile igrača, ikone pogotovo.

Na kraju kad sam morao da se bukvalno krpim, kupim Dembele-a UCL live i Militao-a isto. I sad barem imam tome da se radujem jer su im statsi skočili kao i cena :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Od svih pustih packova danas, između ostalog nekoliko rare players i jumbo rare players packova, nula bodova, složim neki bzvz liga sbc i dignem totsf Sona. Kul. Sad sam složio neku blesavu kombinaciju da isprobam, cdm fabinho na cb, a son sa lf posit. na st, ipak ima 5wf, pa eto, da vidimo kako će to radit. Točno ću morat stat na pola lengleta, i napravit si prvo Davida Luiza za ovu PL momčad, a Lengleta onda kasnije radit za LaLiga momčad, jer ionako mi nije hića za njega, tamo igram obranu Mendy s.heat-Militao flashback-Carvajal totsf-Semedo s.heat i Lengleta sam mislio slagat jedino zbog 10 chema, jer iovako momci rade svoj posao dobro, veći problem je shebani (očito nerfan u zadnje vrijeme) totsf Ter Stegen, a totsf Oblaka sam ulupao u sbc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Fora mi je pratit ova dogadanja u FUTu od kad sam prodal igru. 

 

U igri je preko 1000 igraca. Oni nabodu jedno te jebeno iste u SBC. Jedno te isti igraci dobivaju 201 razlicitu karticu sa razlicitom farbom. Ono kaj je najbolje... ljudi u 8mj kupuju FP i trose na pakete. Meni je to jebeno suludo. Nitko drugi osim Sissoka, Ndombelea, Dembelea i ostalih nisu mogli dobit SH karticu. 
Ovaj sad ''promo'' je isto smece gdje 5% ljudi ce izvuc sve i jednu karticu, dok ostalih 95% bude gledalo u jedno te iste pickove cijelo vrijeme.

 

Kad sam zbrojil prodane coinse, slozene SBCeve i ekipu koja mi je ostala. Mislim da nebi presao 11-12m vrijednosti. Dakle, jedan PIM R9... komedija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice