FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.663
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Elite1 kaže...

Prijatelji stari, gdje ste
da li cu vas ikad ovdje naci

 

 

 Nemamo mi taj bolesni sampionski mentalitet poput tebe. Prestani radit accounte odi zenu maltretiraj ne nas ovdje.

6 godina
offline
FIFA 20

A mi cemo mu mamicu maltretirati 😁

Isao sam odraditi Grealisha i Raphinhu... sredio dva tima, malo gol ovako, malo onako, malo dodaj s ovim, s onim i lagano dosao do zadnjeg objectiva. Ostalo mi jos u jednoj tekmi zabiti i asistirati sa 3 WF napadacem. Gledam, taman imam Griza i Fekira sa CF karticom, biti ce to izipizi. E kurac, 6 tekmi nula. Ova dva talibana sta god iskombiniraju zajedno zavrsi na psihijatriji. Samo prvu tekmu je Griz flisnuo tri stative na dodavanje Fekira. Sveukupno 20-25 kombinacija sjebanih - stative, obrane golmana, autoblokovi, kurci, palci... Zadnju tekmu uspio na pocetku asistirati sa Fekirom... treba jos dati gol, i opet ludilo. Lagano si nabio dva autogola, pustio jos dva dok debil nije skuzio sta hocu i poentirao Grizmanom - kakvo kopanje. Eto, sad imam Raphinhu pa ga mogu gledat.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Elite1 kaže...

Prijatelji stari, gdje ste
da li cu vas ikad ovdje naci

 

 

 Ooooo Krasi. Di si "75% lopta u nogama, igram u 5 ujutro kad su svi prestali sampionu".

Ovako vam izgleda nezaposlena budala koja svoj uspjeh prenosi u igru gdje ako pratis sve meta taktike uspijes. Ukloni skill i sve, odigraj 4231 i dobar si.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 8:21 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Elite1 kaže...

Prijatelji stari, gdje ste
da li cu vas ikad ovdje naci

 

 

 Stari, protjeran si s foruma i otvaranje novog acc iste osobe je kažnjivo.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
shtifke kaže...

A mi cemo mu mamicu maltretirati 😁

Isao sam odraditi Grealisha i Raphinhu... sredio dva tima, malo gol ovako, malo onako, malo dodaj s ovim, s onim i lagano dosao do zadnjeg objectiva. Ostalo mi jos u jednoj tekmi zabiti i asistirati sa 3 WF napadacem. Gledam, taman imam Griza i Fekira sa CF karticom, biti ce to izipizi. E kurac, 6 tekmi nula. Ova dva talibana sta god iskombiniraju zajedno zavrsi na psihijatriji. Samo prvu tekmu je Griz flisnuo tri stative na dodavanje Fekira. Sveukupno 20-25 kombinacija sjebanih - stative, obrane golmana, autoblokovi, kurci, palci... Zadnju tekmu uspio na pocetku asistirati sa Fekirom... treba jos dati gol, i opet ludilo. Lagano si nabio dva autogola, pustio jos dva dok debil nije skuzio sta hocu i poentirao Grizmanom - kakvo kopanje. Eto, sad imam Raphinhu pa ga mogu gledat.

Ista stvar, odrađujem jučer gold 2 i trebam zabiti s igračem serije a i asistirati s igračem španjolske lige. Kupim martineza 87 jer nemam nikakvih napadača u klubu talijanske lige a u momčadi imam rođendanskog  griezmanna i tots fekira. Osam tekmi sam morao odigrati da to riješim. Kada odmah zabije martinez ova dva ne mogu asistirati cijelu tekmu da su sami na terenu. Ako odmah jedan od njih asistira i padne gol, martinez ne može zabiti do kraja tekme da je sam na terenu. I tako osam tekmi.

 

Ovo je čisto maltretiranje igrača. Znači ne traži se pobjeda već samo da jedan asistira a drugi da zabije, i ne ide da stojim na trepavicama. Konačno mi naletio lik koji stvarno nije imao blage veze tako da sam mogao cijelu tekmu forsati martineza te fekira i griezmanna i natrpam mu osam komada ali opet ništa od onog što moram napraviti. I onda u 93 minuti probijem bok s fekirom i povratna na martineza i gol. Žena me dva puta iz ureda zvala da prestanem vrištati jer ima stranke u uredu. Počeo sam opet gubiti kontrolu dok igram, a za što? Za jebenu karticu s kojim na kraju vjerojatno neću niti igrati.

 

 

 

edit: sinoć sam negdje naletio da će fifa 21 na novoj generaciji konzola biti u unreal engineu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 13:19 (movie).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
shtifke kaže...

A mi cemo mu mamicu maltretirati 😁

Isao sam odraditi Grealisha i Raphinhu... sredio dva tima, malo gol ovako, malo onako, malo dodaj s ovim, s onim i lagano dosao do zadnjeg objectiva. Ostalo mi jos u jednoj tekmi zabiti i asistirati sa 3 WF napadacem. Gledam, taman imam Griza i Fekira sa CF karticom, biti ce to izipizi. E kurac, 6 tekmi nula. Ova dva talibana sta god iskombiniraju zajedno zavrsi na psihijatriji. Samo prvu tekmu je Griz flisnuo tri stative na dodavanje Fekira. Sveukupno 20-25 kombinacija sjebanih - stative, obrane golmana, autoblokovi, kurci, palci... Zadnju tekmu uspio na pocetku asistirati sa Fekirom... treba jos dati gol, i opet ludilo. Lagano si nabio dva autogola, pustio jos dva dok debil nije skuzio sta hocu i poentirao Grizmanom - kakvo kopanje. Eto, sad imam Raphinhu pa ga mogu gledat.

Ista stvar, odrađujem jučer gold 2 i trebam zabiti s igračem serije a i asistirati s igračem španjolske lige. Kupim martineza 87 jer nemam nikakvih napadača u klubu talijanske lige a u momčadi imam rođendanskog  griezmanna i tots fekira. Osam tekmi sam morao odigrati da to riješim. Kada odmah zabije martinez ova dva ne mogu asistirati cijelu tekmu da su sami na terenu. Ako odmah jedan od njih asistira i padne gol, martinez ne može zabiti do kraja tekme da je sam na terenu. I tako osam tekmi.

 

Ovo je čisto maltretiranje igrača. Znači ne traži se pobjeda već samo da jedan asistira a drugi da zabije, i ne ide da stojim na trepavicama. Konačno mi naletio lik koji stvarno nije imao blage veze tako da sam mogao cijelu tekmu forsati martineza te fekira i griezmanna i natrpam mu osam komada ali opet ništa od onog što moram napraviti. I onda u 93 minuti probijem bok s fekirom i povratna na martineza i gol. Žena me dva puta iz ureda zvala da prestanem vrištati jer ima stranke u uredu. Počeo sam opet gubiti kontrolu dok igram, a za što? Za jebenu karticu s kojim na kraju vjerojatno neću niti igrati.

 

 

 

edit: sinoć sam negdje naletio da će fifa 21 na novoj generaciji konzola biti u unreal engineu?

 Tesko, EA sve radi u Frostbiteu, nema logike da ce odjednom prebaciti na unreal koji nije njihov

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Elite1 kaže...

Prijatelji stari, gdje ste
da li cu vas ikad ovdje naci

 

 

 A vidi pointsa, kupio ahmet fifa pointse+skill na darkwebu

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Tesko, EA sve radi u Frostbiteu, nema logike da ce odjednom prebaciti na unreal koji nije njihov

Pokazalo se da je frostbite jako loš engine za sportsku igru ovakvog tipa. Ne bih se čudio da ne probaju nešto novo. Naravno, ovo su samo nagađanja. U četvrtak ćemo sve znati. Još dva dana neizvjesnosti.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Tesko, EA sve radi u Frostbiteu, nema logike da ce odjednom prebaciti na unreal koji nije njihov

Pokazalo se da je frostbite jako loš engine za sportsku igru ovakvog tipa. Ne bih se čudio da ne probaju nešto novo. Naravno, ovo su samo nagađanja. U četvrtak ćemo sve znati. Još dva dana neizvjesnosti.

 Ako ide novi engine. Onda smo u teskoj banani. Jer cemo imat dvije verzije igre. A to samo znaci da je to dupli keš za one nestrpljive.

Makar ja ne znam kaj oni moraju pokazat da vecina ekipe opet kupi igru. 

Sve kaj je bilo OP proslih godina su nerfali do temelja. Sljedece je ne znam kaj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

EA je najveće smeće u game industriji i jedino kaj možemo očekivati je money grab, a oni nek si steraju nove engine u 3pm.

novi kojeg će opet tri godine krpat i jebavat da dobiju koliko toliko stabilnu igru.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

EA je najveće smeće u game industriji i jedino kaj možemo očekivati je money grab, a oni nek si steraju nove engine u 3pm.

novi kojeg će opet tri godine krpat i jebavat da dobiju koliko toliko stabilnu igru.

 

 Ja bi uskoro trebao preci na 500/100 internet. Bas me zanima hoce li onda 4 zelena bara. Mater im zvaljavu jebem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Znači, zadnja dva dana mi se takva sranja u igri događaju da to nije normalno. Obrane mi nema nigdje, napad ne postoji. Totalni kaos na terenu. Do poluvremena svi igrači ne da su mi u crvenom već nema niti crvenog. Svi, stoperi, bočni, vezni, napadači. To je nemoguće. Igram tako jednu tekmu i lik mi samo od centra po sredini gola trči i zabije tri gola. Stoperi stoje na centru. Slučajno pogledam one taktike koje možemo uključivati s križićem i vidim da su sve popaljene? Ja ništa nisam dirao. Normalno, sve je razjebano i uopće se ne snalazim u takvom kaosu. Sljedeću tekmu igram i kreće tekma i odmah pogledam te taktike. Sve su pogašene. Igram ok, dominiram i zabijam tri gola. Lik stisne pauzu, vjerojatno čačka po svojim opcijama i radi dvije zamjene. Kreće igra i opet lik od centra na moj gol a stopera nigdje nema i zabija mi gol. Krećem ja s centra i pogledam taktike i vidim da su mi dvije upaljene a kad je kretala tekma sve su bile pogašene. Isključim ih i opet mi sve štima. Prođu dvije tekme i ništa nije upaljeno pa onda dođu dvije tekme i opet su neke taktike upaljene. Zašto se to događa? To mi se nikad prije nije događalo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

složim guarantee i padne Benzema kojeg sam htio kupit 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ionako je igra pri kraju i razmišljam da ubacim u ultimate tots sbc fitness momčad. Živo me interesira kaj bi dobio? Vjerojatno sommera ili još gore alexander arnolda kojeg sam dobio u BPL tots sbc. Trećeg nema. Imam još 5h za razmišljanje.

 

edit: uletio hummels. Smiješno, dobijem karticu od 100k coinsa s kojom mogu guzicu obrisati. Naravno napadača nema šanse da dobijem, bar veznjaka. No s obzirom da sam zadnjih par sbc dobijao golmane i stopere samo sam nastavio niz.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 14:42 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

složim guarantee i padne Benzema kojeg sam htio kupit 

 

 Kakav ti je Alisson? Kontam ga kupit, al mi žao bubnit 200k za njega ak ne valja, a iskreno, ne pamtim tekmu da mi je nešto pravio probleme u protivničkim momčadima.

Imam tots ter stegena, al mi je dosadio, a u momčad mi se uklapa trenutno idealno ili brazilac iz nebitno koje lige, ili francuz iz la lige, a to je totsf mandanda, a tek mi je on enigma, jedina prednost mu je što nije skup, al mislim da sam samo jednom igrao protiv momčadi s njim na golu.

Nisam pametan, a želim promjenit golmana, čisto da imam 10chem na marqiunosu i t.silvi ili evenutalno gabrielu (još nisam odlučio hoću li završit ligue1 sbc za gabriela, fali mi još par klubova, ili kupit t.silvu).

Zato dilema, tots alisson ili mandanda....

12 godina
offline
FIFA 20

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Fora kak im je trebalo do kraja igre da puste posteni promo sa postenim nagradama za svoje igrace. Kasno EA, kasno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Fora kak im je trebalo do kraja igre da puste posteni promo sa postenim nagradama za svoje igrace. Kasno EA, kasno.

 Pa i nije mi 85 rodri iz 30/30 packa u mom 93 timu neka poštena nagrada.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Fora kak im je trebalo do kraja igre da puste posteni promo sa postenim nagradama za svoje igrace. Kasno EA, kasno.

Stvarno super, ultimate pack i najbolja kartica u njemu lucas leiva. Šime, jebeno su me nagradili za vjernost. Ja sam oduševljen.

Otvorio sam 6 mega packova i tri neka player packa i najbolja kartica tadić. Kraj je igre i sad ti meni reci da je to normalno?

11 godina
offline
FIFA 20

Sutra najava nove fife

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Totssf Alisson mi je čudo,a košta ti ispod 200k.

znaš kad sam koristio Alissona prije nego je ta kartica izasla i prodao ga i rekao da više nikad neću kupit Alissona ,onda mi je dropao i od tad je na golu i mislim da s gola tak skoro niti neće ići.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Sutra najava nove fife

 u 1 sat poslije ponoći. EA play live. Najava svih njihovih igri. Ovdje se može pratiti.

 

https://www.ea.com/ea-play-live

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Mislim da se Šime sa svojim postom nije referirao na pack nagrade koji smo dobili za login, već na smiješno jeftinog Ndombelea i osmišljen koncept Mendy gdje za 5 wl pobjeda dobiješ futmas Mendy karticu, a onda s njom grindaš ove nove Mendy-e, 87, 89, 93 ili koliko su već ratinzi.

 

Ndombele je odrađen, ingame sam 41212. Za sad u DR ekipa djeluje fenomenalno, ali već znam da će se to promjenit u prvim utakmicama WL :D

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Fora kak im je trebalo do kraja igre da puste posteni promo sa postenim nagradama za svoje igrace. Kasno EA, kasno.

Stvarno super, ultimate pack i najbolja kartica u njemu lucas leiva. Šime, jebeno su me nagradili za vjernost. Ja sam oduševljen.

Otvorio sam 6 mega packova i tri neka player packa i najbolja kartica tadić. Kraj je igre i sad ti meni reci da je to normalno?

 Ovo kaj vam knappa kaze. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Ovi nit ne reklamiraju fifu za ps4 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...

Mislim da se Šime sa svojim postom nije referirao na pack nagrade koji smo dobili za login, već na smiješno jeftinog Ndombelea i osmišljen koncept Mendy gdje za 5 wl pobjeda dobiješ futmas Mendy karticu, a onda s njom grindaš ove nove Mendy-e, 87, 89, 93 ili koliko su već ratinzi.

 

Ndombele je odrađen, ingame sam 41212. Za sad u DR ekipa djeluje fenomenalno, ali već znam da će se to promjenit u prvim utakmicama WL :D

 

 "Fora kak im je trebalo do kraja igre da puste posteni promo sa postenim nagradama za svoje igrace. Kasno EA, kasno".

 

Dobro, što ti možeš iz ovog isčitati osim kada spominje poštene nagrade za svoje igrače nego da misli na ultimate pack. Odraditi sbc nije nagrada a do sada je ionako bilo nekoliko smiješnih sbc s odličnim karticama. Grindanje isto nije nagrada nego mukotrpno odrađivanje za neku karticu. Sutra će me opet spajati s igračima iz prve divizije kako bih došao do mendya. To je čista frustracija i nema veze s nagradom. No nema veze. Bit je da i na kraju igre vjerne igrače nagrade velikom karom. Čisto sprdanje.

 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Knappa89 kaže...

Mislim da se Šime sa svojim postom nije referirao na pack nagrade koji smo dobili za login, već na smiješno jeftinog Ndombelea i osmišljen koncept Mendy gdje za 5 wl pobjeda dobiješ futmas Mendy karticu, a onda s njom grindaš ove nove Mendy-e, 87, 89, 93 ili koliko su već ratinzi.

 

Ndombele je odrađen, ingame sam 41212. Za sad u DR ekipa djeluje fenomenalno, ali već znam da će se to promjenit u prvim utakmicama WL :D

 

 "Fora kak im je trebalo do kraja igre da puste posteni promo sa postenim nagradama za svoje igrace. Kasno EA, kasno".

 

Dobro, što ti možeš iz ovog isčitati osim kada spominje poštene nagrade za svoje igrače nego da misli na ultimate pack. Odraditi sbc nije nagrada a do sada je ionako bilo nekoliko smiješnih sbc s odličnim karticama. Grindanje isto nije nagrada nego mukotrpno odrađivanje za neku karticu. Sutra će me opet spajati s igračima iz prve divizije kako bih došao do mendya. To je čista frustracija i nema veze s nagradom. No nema veze. Bit je da i na kraju igre vjerne igrače nagrade velikom karom. Čisto sprdanje.

 

 Točno to. 5 tekmi, jedna glat pobjeda, 4 protiv kancerogenih rumunjskih govana, ali 4 za redom. Sva 4 naravno legacy defending+99 pace na svim igračima. Pa ti bajo moj igraj i rješavaj objective. Nema Boga, on sa maguierom trči brže od 98 rated Manea. A uzimanje lopte s leđa da mi igrač odleti metar u zrak i da se ne sudi faul, neću previše ni spominjat.... Sva sreća pa je taj Mendy objective 20+ dana, s ovakvim stanjem igre i trebat će.

 

Inače, kad igra radi bez lagga i kad nema smećavih rumunja, ukrajinaca i rusa, ovaj Aduriz je strava, ko da su ga za mene napravili, velik, jak, šut bolestan. Top!

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ovi nit ne reklamiraju fifu za ps4 🤣

Koliko vidim fokus će biti na novoj generaciji konzola i next gen fifi. Naravno da će izaći za PS4. Čak ćeš moći kada pređeš na recimo PS5 besplatno nadograditi fifu na next gen fifu do određenog datuma. Samo ne znam hoće li to vrijediti i za nas ili samo za amere. Kad sam prelazio na PS4, tu jesen dva puta sam kupio igru dok su ameri dobili igru za PS4 za 10 dollara. Vidjet ćemo, reći će prekosutra.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pa sprdaju se s igračima,

netko je prije svega par mjeseci složio mendya koji je tada bio dosta skup, a sada ga dijele nakon 5 rival winsa.

vraćaju stare i bezvrijedne kartice u packove.

i onda kad eriksen padne budi sretan jer je kao top drop ,a majstor košta 40k.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ma ovo više nema smisla.

Gubim 5 tekmi za redom od čiterske žgadije, igram šestu, vodim 3-2, lik lupi pauza+pauza, nastavimo igrat, ja odmah iz kontre zabijem za 4-2, ide poruka da sam izgubio vezu s ea serverima.... Odem u ruter, system messages, nema ništa, internet radi sve vrijeme bez prekida, maxtv isto, žena na netu normalno, sve5. Kul. I opet će doći moroni u temu i pisat da čitera nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice