Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 861.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Koji je najbolji SSAO method?

Inace sa svojom konfiguracijom vrtim sve ultra bez beda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 18:39 (Point-X).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
Point-X kaže...

Kojhi je najbolji SSAO method?

s obzirom da imaš Radeon karticu, stavi HDAO, SSAO je najlošija teoretski, ali ja baš i ne primjetim neku razliku u igri osim što imam par fps-a više kad stavim SSAO. Na početku stavi HDAO, pa ako budeš trebao koji fps više, vrati na SSAO.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 18:42 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Na kojoj težini igratre??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Jbt ja seto po travi i zvija me napade odjednom se stvori, al sam se usr*.

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ja imam neku piromansku krv, samo molotovljevi + flamethrower. {#}

 

Umro sam samo jednom, ono kad se zaletite u vodu i skočite na glavu, direkt na krokodila.

 

Igram na Warrior težini, nije nešto teško ako polako igraš. Najgore su mi životinje. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 3

Najgore su divlje životinje. Samo čuješ režanje, a nigdje ih ne vidiš. I onda se odjednom zaskoče sa leđa.

Iznenadio sam se kako je lako loviti morske pse. Uglavnom plivaju u blizini obale ili ih jednostavno skupite brodom.

 

Moje trenutne postavke sa dx9. Ovako mi je čak fluidnija igra nego sa med postavkama. Čudno.

Prosjek 35-30 FPS-a, kada ima puno vegetacije oko mene, padne na 25. Još da srede micro stuttering i to je to.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Poceo sam i ja danas igrat,zacudio sam se kako mi dobro radi na mojoj kanti,bolje radi nego FC 2,max rezza i medium postavke i normalan fps,odigrao sam 3-4 sata vec,10/10,najbolja igra godine,mislio sam da ce mi se tu borit Dishonored i Assassins Creed 3(po meni su te 2 igre najbolje ove godine) ali FC 3 ih je bome sve unistila :D. Bas uzivam u free roamu,samo ganjam side questove,zivotinje,inace me u vecini igra odbijaju side questovi i takva sranja jer su mi dosadni ali ovdje je prezabavno,igram na normal i nije bas tesko,probat cu na Warrior tezini igrat.Svaka preporuka,cudo kako mi je ovaj dio bolji od dvice

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 3

sa g2playa,još 20 minuta skidanja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
mirkoj kaže...

ljudi moze pomoc, znaci stavim sad igru i hoceu da se upucam.

cim odem na story new game i krene igra tj onaj intro mali film, sve trza uzasno! znaci zvuk zavija, slika preskace prikaze svaku 5-tu nenormalno.

a nemoguce da to ide.

Vrtim igru na i7 2600k clock-ana 4.4gzh, 16gb rama, 2x7970 u crossfire i sa 2xSSD u raidu.

Znaci nema teorijske mogucnosti da se ovo desava a eto ipak...

Ima li neko neku ideju sta bi moglo biti?

 

Prvo sam probao u eyefinity na 3 monitora, i kada je to tako haoticno bilo mislim se do toga je, vratim na single montor i isto se desava. Nikakva podesavanja ne pomazu. 

Hvala

.. nabavi si radje jos jednu grafu dve nevaljaju nikako.. i proc ti je pre slab ocito za far cry ...

xfact
15 godina
online
Re: Far Cry 3
eXit kaže...

Minoza, HD 7970 osjetno bolje radi u Absolutionu nego GTX 680 koji je next gen game tako da to nista ne znaci.

Prema ovome sto vidim do sada taj bench sigurno nije tocan, sumnjam da je 670 brza, eventualno jednaka.

Sry za off.

Kak si jadan pa abosolution je i "napravljen" da bolje radi na radeonkama... cak je i logo njihov na pocetku isto kao neke igre sto budu nvidia...

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Glupo pitanje ali inst sam FC3 i zanima me kako vidjeti tokom igre FPS?

i neka preporuka za graphics settingse?

8gb rama kingston hyperx dual chanel

grafa: http://www.pccasegear.com/UserFiles/vtx3d69502gbdfb.jpg

proc: AMD Phenom II X4 960T

monitor: ful hd podrzava i sve ostalo

 

cisto me zanima jer se ne razumijem bas u taj MSAA i v sync itd..

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Frenkyca kaže...
eXit kaže...

Minoza, HD 7970 osjetno bolje radi u Absolutionu nego GTX 680 koji je next gen game tako da to nista ne znaci.

Prema ovome sto vidim do sada taj bench sigurno nije tocan, sumnjam da je 670 brza, eventualno jednaka.

Sry za off.

Kak si jadan pa abosolution je i "napravljen" da bolje radi na radeonkama... cak je i logo njihov na pocetku isto kao neke igre sto budu nvidia...

a cemu odmah nepotrebno vrijedjanje?

xfact
12 godina
offline
Far Cry 3

nije bas neka pomoc :)

 

 

jel moguce da se nikome drugom to nije desilo?

ingame leti al meniji, intro i inter sekvence i ti fazoni u teeeeski slow motion??

 

sad ccu reinstal ali...

 

e da naravno ati drahveri 12.10i crossfire profil 12.10 CAP1 ako se dobro sejcam. 

oaljenje i gasenje crosfirea nema efekta

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3

jel itko igra ovo na nekoj slabijoj/prosječnoj konfiguraciji? dojmovi?

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ekipa, igra mi neće snimiti progres. Prvih 20 min igre i došao u onaj neki kamp gdje svi plešu ovo ono i izađem van iz igre, kasnije uđem i ne nudi mi load ni continue, nego samo new game. Jel to tako treba biti ili?

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Isti problem ovdje.. ne znam ga rijesiti nema bas solucija po netu i forumima :(

 

Izgleda da imamo verziju koja ne valja sto se toga tice..

13 godina
offline
Far Cry 3
može se morkog psa ubiti sa lukom i strijelom :)
sad maloprije mi došao skroz blizu obale i pogodio sam ga u gornju peraju iz 2. pokušaja.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Far Cry 3
=xfact= kaže...
Frenkyca kaže...
eXit kaže...

Minoza, HD 7970 osjetno bolje radi u Absolutionu nego GTX 680 koji je next gen game tako da to nista ne znaci.

Prema ovome sto vidim do sada taj bench sigurno nije tocan, sumnjam da je 670 brza, eventualno jednaka.

Sry za off.

Kak si jadan pa abosolution je i "napravljen" da bolje radi na radeonkama... cak je i logo njihov na pocetku isto kao neke igre sto budu nvidia...

a cemu odmah nepotrebno vrijedjanje?

Zato sto mi idu na kuqac takvi koji samo ser... tu i pricaju radi bolje na nvida na ati... pa boli me kuqac radi savkome kako radi i svatko ima grafu kakvu hoce i moze imat i dobro....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Frenkyca kaže...

Kak si jadan pa abosolution je i "napravljen" da bolje radi na radeonkama... cak je i logo njihov na pocetku isto kao neke igre sto budu nvidia...

Nije napravljen da bolje radi na Radeonu jer bi to onda bilo kaznjivo, samo je razvijan na ATI karticama.

To su dvije razlicite stvari, upristoji se.

15 godina
online
Re: Far Cry 3
eXit kaže...
Frenkyca kaže...

Kak si jadan pa abosolution je i "napravljen" da bolje radi na radeonkama... cak je i logo njihov na pocetku isto kao neke igre sto budu nvidia...

Nije napravljen da bolje radi na Radeonu jer bi to onda bilo kaznjivo, samo je razvijan na ATI karticama.

To su dvije razlicite stvari, upristoji se.

Ista stvar znaci da je igrica vise ispeglana da radi na ati karticama... no dobro ne zelim se raspravljat o tome niti je ovo tema niti mjesto....

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Onda nemoj i budi pristojan.

Jer nisam nista lose rekao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 3

eh k vrapcu, vidim da je ovu igru nemoguce natjerat na 60 fps, a ja tupav i jednostavno mi se oko naviknulo na 60 fps i sve pa čak i za 2 fps-a manje mi je primjetno i nije mi to to. naravno ne krivim igru niti nista, krivim sebe, inace radi mi na min. 45 fps-a, max 55, sve je na high osim shadows i fx koji su na medium, dx11, hdao, fullhd reza, igra mi izgleda bomba i pokušat ću se naviknut na ovaj fps. eh di su oni dani kad sam bio još dijete i igrao sve na 20-30 fps-a ne znajući nit što to znači fps, pa mi nije smetalo :D eh eh :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ko ubija krokodile i morske pse?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Dok singleplayer radi dobro, multiplayer je poprilično izbugiran, a i co-op ima svojih mušica. Matchmaking je dosta loš, često ne želi pokrenuti match iako je pun lobby, pogotovo ako se pokušava igrati Domination. Ljudi čekaju ko tupani u lobbyju i ništa se ne događa, ajd bar imaju taj lobby chat. Tek nakon 10-tak izlazaka i ulazaka igra krene i onda host ima tako lošu vezu da se ljudi teleportiraju po mapi. Ubijem čovjeka, dobijem 100xp, a on i dalje trči po mapi, tek nakon 3 sekunde padne. Ni onaj wallhack im baš ne ide u korist, pogineš 3 puta i dobiješ moć da vidiš sve neprijatelje kroz cijelu mapu, kroz sve kućice i stabla. Nema ni nekog team balansa, desava se da se zavrsi igrati 7vs3 do kraja runde.

 

A u co-opu se dešavaju propadanja kroz pod, tj. mene frend vidi da sam propao kroz zemlju, a ja igram normalno i ubijam druge. Nakon pola minute padam mrtav sam od sebe, a on me ne može revivat. Onda mora pustiti da ga ubiju pa da krenemo od checkpointa. Nekad se potrefi da nas spawna na checkpoint gdje 3-4 ljudi već puca po nama dok se nismo ni spawnali kako treba i netko od nas padne odmah mrtav.

 

Tattoo editor mi zablokira igru, nemam pojma zašto. A kad završim sa igranjem multiplayer, u meniju mi performanse drastično padnu, miš kao da se jedva miče, 11-14 fpsa, a prije toga radi sve normalno na 60 fps. Skoro nemoguće pogledati nove unlockove ili slično, moram izaći iz igre pa ponovi ući.

 

Mislim, znam da se ta igra ne kupuje zbog multija, sve je meni to jasno, ali kad je već tu, očekivao sam da će malo bolje to izvesti. Nadam se nekakvom patchu jer ima potencijala, pogotovo sa map editorom.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 3

Zbilja nevjerovatno kolika je ova igra. Uzevši u obzir današnje FPS naslove koje pređemo za jedno popodne ovo je zbilja impresivno. Sada sam gledao mapu i nakon četiri sata igre sam otvorio ovako sitni dio karte... Od glavne misije sam došao do Meduse...

 

Slika karte - žuto - otvoreno nakon četiri sata gameplaya

 

Sniper sa prigušivačem, upgradeani bow, jedna puška i to je to. {#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...
lisnjic kaže...
Cryogenic kaže...

meni 30 fps'a uopče nije fluidno i igrivo, neznam sta vam je  :)

 

 e da ti ja kazem da u nekim igrama sa 30FPS nije igrivo to si upravu ovdje 30FPS je kao u nekohj igri sa 40FPS zasto zato sto u igri imas opciju GPU MAX BUFFERING od 1 pa do 5 to znaci ja sam postavljo tu opciju na 5  i nisam mogao vjerovati da sa 30 fps koji mi prikazuje na ekranu nemogu igrati lag a kad sam posatvio tu opciju na 1 sa 30FPS koji mi na ekranu prikaziva leti igra a stoji mi u oba slucaja FPS isti sam sto je nas broj 5 GPU max buffering kao teze ide ja mislim da je to GPU MAX BUFFERING opcija koja rastereti grafiku a preotereti procesor sto je veca brojak vise ide funkcija na grafiku zato je bolje postviti ko ima 4 jezgreni procesor da stavi vise na snagu procesora nego na grafici

To se ti raspitao negdje, ili onako iz glave lupaš?

MOže neko tacno objastniti sta znaci u igrama taj GPU MAX BUFFEING

14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...

Zbilja nevjerovatno kolika je ova igra. Uzevši u obzir današnje FPS naslove koje pređemo za jedno popodne ovo je zbilja impresivno. Sada sam gledao mapu i nakon četiri sata igre sam otvorio ovako sitni dio karte... Od glavne misije sam došao do Meduse...

 

Slika karte - žuto - otvoreno nakon četiri sata gameplaya

 

Sniper sa prigušivačem, upgradeani bow, jedna puška i to je to. {#}

Bome je velika. A Pogledajte samo kako jedan COD, Moh imaju preko 15 GB a možeš ih preć za sat i pol. Dok Far Cry 3 nema ni 10 GB, a možeš ga igrat jaaaaaaaaaako dugo.

15 godina
offline
Far Cry 3

jel moguce da se respawnaju vaasovi ljudi i pokusaju preuzeti outpost koji je vec osvojen?

 

edit: jell moguce imat sve skillove prije nego se osvoje svi outpostovi? jer igra je odlicna i vidim da se da lijepo levelat.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 21:02 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Evo moji dojmovi o MP.

Isprobao sam možda 3 mape,ne znam koliko ih ima.Sam map design je ok,oružja su ok,međutim taj lobby je čisto sranje.

Jedino njega vidim kao razlog zašto ova igra ne bi mogla zaživjeti kao MP.Malo je zbugiran,ljudima se ne da čekati da runda počne jer treba se skupiti dovoljan broj igrača pa onda izađe jedan,pa drugi,pa još dvojica i onda svi.

No iz nekoliko pokušaja uspije se skupiti oko petnaestak ljudi ili više pa bude dobro.Nisam primjetio nikakav lag nekim čudom,ali budući da igru moram igrati lockanu na 30 FPS-a samo kako bi spriječio microstuttering,to nije baš najugodnije za igranje MP-a.Napucavanje je solidno,posebno mi se svidjelo odlučivanje o sudbini protivnika(u obje kategorije mercy i punish ima niz načina na koji se to može ostvariti a treba ih otključati na određenim levelima)

Kill kamera je najbolje odrađena od bilo koje MP igre koju sam igrao.(Možda je jedino u CoD-u bolja)

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 21:42 (NFSPredator0010).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3
Hdao je znači najbolji i on je za ati,a hbao? On je za nvidiu
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice