Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 861.399
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...

670tka ispred 7970? {#}

Koji si ti flame war starter.{#}

14 godina
offline
Re: Far Cry 3
eXit kaže...
Minoza kaže...

670tka ispred 7970? {#}

Koji si ti flame war starter.{#}

 

E al šta je najbolje uopće mi to nije bila namjera nego sam se stvarno iznenadio... Stvar je u tome da sam nedavno bio u nedoumici, i skoro prešao na 7970 jer su me tu na forumu uvjeravali da je osjetno jača, valjda ti je jasno zašto sam sada ostao paf...

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 16:38 (Minoza).
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...
alien90 kaže...

Evo kupio sam igru, sada je na "downloadu", zanima me kakav je multiplayer? Dali je nesto slično kao "Call Of Duty"?

COD in the jungle.

Ma po čemu je ovo COD in the jungle? Osim šta su obe FPS sa oružjem nemaju ništa zajednoičo

 

FC3 je više Skyrim nego ikakav COD...

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 16:38 (doktor1).
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Mislio je na MP. (ne znam kakav je, još nisam ulazio).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...
Soldier977 kaže...
alien90 kaže...

Evo kupio sam igru, sada je na "downloadu", zanima me kakav je multiplayer? Dali je nesto slično kao "Call Of Duty"?

COD in the jungle.

Ma po čemu je ovo COD in the jungle? Osim šta su obe FPS sa oružjem nemaju ništa zajednoičo

 

FC3 je više Skyrim nego ikakav COD...

Ama govorim o multiplayeru, kao odgovor na upit kolege iznad. Singleplayer nisam ni spomenuo.

Dama_The_Crow
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Minoza, HD 7970 osjetno bolje radi u Absolutionu nego GTX 680 koji je next gen game tako da to nista ne znaci.

Prema ovome sto vidim do sada taj bench sigurno nije tocan, sumnjam da je 670 brza, eventualno jednaka.

Sry za off.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 16:46 (eXit).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Arnold Layne kaže...
Cryogenic kaže...
Arnold Layne kaže...

realno gledajuci 24 fps-a bi trebalo bit dovoljno jer je isto tak na filmovima 

Ps3 igre su na 30fps-a pa se isto ne primjeti da je igra spora il nekaj takvog 

 

realno gledajuci FILMOVI NISU FLUIDNI!!!!

 

pogledaj interview neki sniman obicnom kamerom tv studija i usporedi sa filmom, na filmu FALE SLIČICE!!!

 

evo ti fantastičan link

 

 

dokazano je da neki ljudski mozgovi nemogu primjetit razliku u fps'ima, tehnički im je nemoguće, ne percipiramo svi isto ili identično,..

dobro da istina ,al 30fps je dovoljno za fino igranje 

za vise od 60fps nema potrebe

ma budi normalan ja pobudali kad mi igra spadne na 50 FPSa ne mogu trpit to uopce

na 30 ne mogu zamislit pa prije bi igrao na 800x600 samo da imam 60 FPSa

isto kad sam kod jarana prvi put sjeo za BF3 multiplayer na PS3 pa fuuuujjj meni ono ko usporen snimak

osjetim da na nekim mjestima im nije ni 30 FPSa vec spadne i ispod toga ma bljak,i onda neki pocnu pricat konzole zakon haha

dragi moj kompic {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...

FC3 je više Skyrim nego ikakav COD...

Meni je savrseno u igri kaj nema glupog pricanja ko u skyrimu. To je najveci razlog zasto prezirem skyrim tj. takve vrste igri di moras pricat sa ljudima na onaj glupi nacin kad ti se pokaze izbornik sa pitanjima...uzas. Sva creca pa FC3 kompletno izbacio taj sistem. Odlicna igra{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 17:00 (kach).
14 godina
offline
Far Cry 3

Far Cry 3: The Insane Edition unboxing

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

http://www.geforce.com/drivers/results/53349/nvidiaupdate#

Novi beta briveri 40% bolje performanse u FC3 za neke kartice, ja cu sad probat igru, javim fps.

 

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 17:03 (MARKOcVp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
MARKOcVp kaže...

http://www.geforce.com/drivers/results/53349/nvidiaupdate#

Novi beta briveri 40% bolje performanse u FC3 za neke kartice, ja cu sad probat igru, javim fps.

 

Baš i nisu novi... Na njima sam već par dana...

ššššš - možda su u šumi
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...

napravio sam ono sa msi ab-om... ako pokrenem preko ikone na desktopu nema učina a ako pokrenem preko exe file iz direktorija onda mi je fps lock uredu ali nema save-a :D

Stranice su trenutno nedostupne.
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
Kill Frenzy kaže...
doktor1 kaže...

napravio sam ono sa msi ab-om... ako pokrenem preko ikone na desktopu nema učina a ako pokrenem preko exe file iz direktorija onda mi je fps lock uredu ali nema save-a :D

 

Doktore ja sam isto probao, lock radi ali na žalost ne pomaže. Probao sam lock 30, 40, 50... stutter je na žalost i dalje prisutan. Nakon malo igranja dođe mi doslovno da povratim, iako je framerate visok.

I possess a skill to google.
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...
Kill Frenzy kaže...
doktor1 kaže...

napravio sam ono sa msi ab-om... ako pokrenem preko ikone na desktopu nema učina a ako pokrenem preko exe file iz direktorija onda mi je fps lock uredu ali nema save-a :D

 

Doktore ja sam isto probao, lock radi ali na žalost ne pomaže. Probao sam lock 30, 40, 50... stutter je na žalost i dalje prisutan. Nakon malo igranja dođe mi doslovno da povratim, iako je framerate visok.

meni je to u potpunosti pomoglo. Sa ne baš tako dobrom karticom GTX 460 768mb, sve High i nešto Very High, Post FX je jedino na Medium (i isključen AA i V-Sync) i igra leti lockana na 38 fpsa, nisam se ni najmanje nadao da će mi raditi ovako dobro na visokim detaljima, nema microstuttera.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 17:24 (antimadridista).
12 godina
offline
Far Cry 3

ljudi moze pomoc, znaci stavim sad igru i hoceu da se upucam.

cim odem na story new game i krene igra tj onaj intro mali film, sve trza uzasno! znaci zvuk zavija, slika preskace prikaze svaku 5-tu nenormalno.

a nemoguce da to ide.

Vrtim igru na i7 2600k clock-ana 4.4gzh, 16gb rama, 2x7970 u crossfire i sa 2xSSD u raidu.

Znaci nema teorijske mogucnosti da se ovo desava a eto ipak...

Ima li neko neku ideju sta bi moglo biti?

 

Prvo sam probao u eyefinity na 3 monitora, i kada je to tako haoticno bilo mislim se do toga je, vratim na single montor i isto se desava. Nikakva podesavanja ne pomazu. 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 17:26 (mirkoj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
antimadridista kaže...

meni je to u potpunosti pomoglo. Sa ne baš tako dobrom karticom GTX 460 768mb, sve High i nešto Very High, Post FX je jedino na Medium (i isključen AA i V-Sync) i igra leti lockana na 38 fpsa, nisam se ni najmanje nadao da će mi raditi ovako dobro na visokim detaljima, nema microstuttera.

 

Vrtiš DX11 ili DX9?

I possess a skill to google.
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Šta ju igram, sve mi ej bolja i bolja, sve više ovih stvari otkrio. Provest će se puno sati :P

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
mirkoj kaže...

ljudi moze pomoc, znaci stavim sad igru i hoceu da se upucam.

cim odem na story new game i krene igra tj onaj intro mali film, sve trza uzasno! znaci zvuk zavija, slika preskace prikaze svaku 5-tu nenormalno.

a nemoguce da to ide.

Vrtim igru na i7 2600k clock-ana 4.4gzh, 16gb rama, 2x7970 u crossfire i sa 2xSSD u raidu.

Znaci nema teorijske mogucnosti da se ovo desava a eto ipak...

Ima li neko neku ideju sta bi moglo biti?

 

Prvo sam probao u eyefinity na 3 monitora, i kada je to tako haoticno bilo mislim se do toga je, vratim na single montor i isto se desava. Nikakva podesavanja ne pomazu. 

Hvala

Možda je baš do cf-a..

Zadar živi vječno!
12 godina
offline
Far Cry 3

e svasta.. ovaj put sacekam da prodje intr ofilm i sve i kad je poceo dio u kavezu sve ide normalno....

70-130 fps, ultra settings... moracu da probam opet eyefinity pa da vidim stanje...

uglavnomizgleda da je problem samo u intro filmu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...

Vrtiš DX11 ili DX9?

DX11. Evo i svih postavki i malo slika iz igre, gore u lijevom kutu se vidi fps.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...
antimadridista kaže...

meni je to u potpunosti pomoglo. Sa ne baš tako dobrom karticom GTX 460 768mb, sve High i nešto Very High, Post FX je jedino na Medium (i isključen AA i V-Sync) i igra leti lockana na 38 fpsa, nisam se ni najmanje nadao da će mi raditi ovako dobro na visokim detaljima, nema microstuttera.

 

Vrtiš DX11 ili DX9?

Također GTX460 768 i igra u DX11 radi na lock 40 FPSa, (promjenio u 40 sa 38)....

__

@Kill Frenzy

 

probaj ovako: ugasi MSI, pokreni igru preko preko shortcuta tada alt+tab da te baci na desktop te tada pokreni MSI Afterburner; možda igra malo zaglavi u nekom prozoru, ali par Ctrl+Alt+Del i povratka na taska Manager i igra radi sa ukljulenim lockom...

__

 

He he, sada imao natjecanje u nekoj vrsti triatlona; najprije plivat, pa sjest na motor pa na jetski...

ššššš - možda su u šumi
13 godina
offline
Far Cry 3

Meni se stutter još više povećao. Pogotovo se osjeti kada se trči. Izgleda kao da igra radi na 20 FPS-a ,a ne na 35-40 FPS.

 

6h igranja, crafta skoro sve (osim onog najboljeg). Većinu oružja kupio, sa sobom obično nosim Shutgun, Sniper, Assault rifle i Luk/Bacač plamena.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
antimadridista kaže...
Minoza kaže...

Vrtiš DX11 ili DX9?

DX11. Evo i svih postavki i malo slika iz igre, gore u lijevom kutu se vidi fps.

Stavi ove postavke i igra će raditi također odlično...

 

Možeš vjerovatno lock staviti na 40....

 

Water može High ili Very High; svejedno... iako sam čitao da na very High na nekim djelovima gdje niti nema vode igra gubi FPS, ali nisam to doživio...

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 17:49 (doktor1).
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

So his name is Buck and he's like to fuc* :) 

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

jel ta fora s MSIafter. dobra i za druge igre, htio bih probat za Hitman Absolution gdje mi fps varira između 30-50, al avrg. mi je 45. Pa bi ja probao lockat Fps na 39 recimo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
Praetorian1 kaže...

jel ta fora s MSIafter. dobra i za druge igre, htio bih probat za Hitman Absolution gdje mi fps varira između 30-50, al avrg. mi je 45. Pa bi ja probao lockat Fps na 39 recimo?

 

Da. Ja to često koristim kod drugih igara.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Evo probao igru, predobra je, razmisljam o kupnji sad.

Meni radi na max postavkama(osim fxaa koji je na medium), osim mssa koji je off, reza mi je nativna 1440x900, fps 40-50( najnizi fps mi je 35, najveci 70), najnoviji beta driveri, hbao ili kako vec je namjesteno u video

 

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 18:15 (MARKOcVp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Igra je zakon

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 3

Zahebite luk i strijele, uzmite flare gun. Najučinkovitije oružje za lov. 1 pucanj u životinju i pada. Doduše, malo se zapali i trava, ali nema veze. Do sada isprobano na tigru i leopardu. {#}

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 3

nije do crossfirea probao sam i disable i enable sa amd profilom za farcry stio se desava... 

kao zadnju soluciju disable sam sve ekrane osim jednog i isto se desava. 

kad god se vrti neki cinematic katastrofa, ingame sve leti bez ikakvih problema. 

upravo prodjoh ono trcanje kroz jungu i upade u vodu, sve leti glat glatko na ultra, i cim poce logo farcry da se otvara.. katastrofa zatrokirao sve....

sad se nadam da ce odvrtiti taj logo za nekih pos adta da odradim save pada onda testiram da mogu loadd to da mi ne vrti stalno tu intro scenu...

damn....

na to sve win mi poludio i stalno baca windows explorer stoped restarting...

ako zbog toga ne formatiram opet sve i stavi win8 koji mi se gadi... damn,.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice