Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 863.507
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Gdje da nađem veprove?Svugdje samo obične svinje.

 

  P.S. Baš  je dobra kuća od onog doktora.

I poker su fantastično napravili.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Moram priznati da me MP prijatno iznenadio :D Mislio sam da ce biti puno losiji ali nije uopste toliko los koliko su ga recenzije naruzile.

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 3

igra je boolesna 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
=xfact= kaže...

neznam zasto forsate taj aa kad ga igri uopce netreba ..

 

http://www.pohrani.com/f/2H/wN/4sjkuoeW/farcry3d3d11-2012-11-29-.jpg -link na full.. 

ovdje se ljijepo vidi da je aa nepotreban..

Slažem se. Stavljao sam od x8 do off i nisam primijetio razliku. Mislio sam da sam ćorav.

Dama_The_Crow
13 godina
offline
Far Cry 3

Grafa xfx7970 igra sve na ultra msaa off,ssao,igra ima sitni microsttuter (dovoljno da mi tlak digne) stavio max gpu buffer frame na off i igra radi ko urica

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
lisnjic kaže...
Cryogenic kaže...

meni 30 fps'a uopče nije fluidno i igrivo, neznam sta vam je  :)

 

 e da ti ja kazem da u nekim igrama sa 30FPS nije igrivo to si upravu ovdje 30FPS je kao u nekohj igri sa 40FPS zasto zato sto u igri imas opciju GPU MAX BUFFERING od 1 pa do 5 to znaci ja sam postavljo tu opciju na 5  i nisam mogao vjerovati da sa 30 fps koji mi prikazuje na ekranu nemogu igrati lag a kad sam posatvio tu opciju na 1 sa 30FPS koji mi na ekranu prikaziva leti igra a stoji mi u oba slucaja FPS isti sam sto je nas broj 5 GPU max buffering kao teze ide ja mislim da je to GPU MAX BUFFERING opcija koja rastereti grafiku a preotereti procesor sto je veca brojak vise ide funkcija na grafiku zato je bolje postviti ko ima 4 jezgreni procesor da stavi vise na snagu procesora nego na grafici

To se ti raspitao negdje, ili onako iz glave lupaš?

Dama_The_Crow
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
doky01akablava kaže...

Post FX jel sluzi icemu i jel to nekakav eye-candy feature ? kad stavim na medium ili low,ogroman fps boost,a ne vidim nekakve promjene

a sto se tice sjena,jel ima razlik izmedju medium-high-very high ? cak su na medium sjene dosta cistei bez glitteringa  

Ja sam se vodio po logici iz Battlefielda 3 gdje mi je FXAA samo zamućivao ivice objekata i više mi je smetao nego koristio pa sam ga stavio na OFF.

Dama_The_Crow
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
lmutak kaže...

Grafa xfx7970 igra sve na ultra msaa off,ssao,igra ima sitni microsttuter (dovoljno da mi tlak digne) stavio max gpu buffer frame na off i igra radi ko urica

Mislim da sam se microstuttera riješio kada sam stavio na V Sync: Frame 1. Locka mi na 60 FPS-a i microsttuter se dosta smanjio, ako ne i nestao.

Dama_The_Crow
12 godina
odjavljen
offline
Far Cry 3

realno gledajuci 24 fps-a bi trebalo bit dovoljno jer je isto tak na filmovima 

Ps3 igre su na 30fps-a pa se isto ne primjeti da je igra spora il nekaj takvog 

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 15:08 (Arnold Layne).
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Evo kupio sam igru, sada je na "downloadu", zanima me kakav je multiplayer? Dali je nesto slično kao "Call Of Duty"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3
NFSPredator0010 kaže...

Gdje da nađem veprove?Svugdje samo obične svinje.

 

  P.S. Baš  je dobra kuća od onog doktora.

I poker su fantastično napravili.

 

 

Aktiviraj par radio tornjeva oko onog gradića. U jednom području ima veprova pun k..

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
NFSPredator0010 kaže...

Gdje da nađem veprove?Svugdje samo obične svinje.

 

  P.S. Baš  je dobra kuća od onog doktora.

I poker su fantastično napravili.

 

da igram ja jucer poker

i imam skalu i naravno all in i onda protivnik dobije royala

 

hvala bogu da imam para na bacanje :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 15:22 (njuska11).
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Evo kupio sam igru i odmah problem. 

Nakon par minuta igra se srusi. Dakle izbaci me u desktop mode no i dalje cujem zvuk iz igre ali nikako da se vise vratim in-game.

Kada idem ubiti proces sa ctrl+alt+del , pise pored Far Cry 3 - Not Responding.

 

Stavio sam nove drivere za graficku no isti problem, random, nakon par minuta igre - crash ? 

Ima li tko ikakvo rijesenje? Da iskljucim neke postavke pa da probam itd. ?

 

 

Hvala.

 

(AMD 955 black edition, 8GB rama, 560Ti...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 3

Pitanje.

Jesu pri početku igru odmah otključana sva oružja za kupiti ili će se kasnije još toga otključavati?

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Far Cry 3
Arnold Layne kaže...

realno gledajuci 24 fps-a bi trebalo bit dovoljno jer je isto tak na filmovima 

Ps3 igre su na 30fps-a pa se isto ne primjeti da je igra spora il nekaj takvog 

 

realno gledajuci FILMOVI NISU FLUIDNI!!!!

 

pogledaj interview neki sniman obicnom kamerom tv studija i usporedi sa filmom, na filmu FALE SLIČICE!!!

 

evo ti fantastičan link

 

 

dokazano je da neki ljudski mozgovi nemogu primjetit razliku u fps'ima, tehnički im je nemoguće, ne percipiramo svi isto ili identično,..

12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3
Cryogenic kaže...
Arnold Layne kaže...

realno gledajuci 24 fps-a bi trebalo bit dovoljno jer je isto tak na filmovima 

Ps3 igre su na 30fps-a pa se isto ne primjeti da je igra spora il nekaj takvog 

 

realno gledajuci FILMOVI NISU FLUIDNI!!!!

 

pogledaj interview neki sniman obicnom kamerom tv studija i usporedi sa filmom, na filmu FALE SLIČICE!!!

 

evo ti fantastičan link

 

 

dokazano je da neki ljudski mozgovi nemogu primjetit razliku u fps'ima, tehnički im je nemoguće, ne percipiramo svi isto ili identično,..

dobro da istina ,al 30fps je dovoljno za fino igranje 

za vise od 60fps nema potrebe

http://revohd.com
15 godina
offline
Far Cry 3

Meni kada idem lijevo desno jednostavno slika trza kada sam pored neke kuće, au prirodi ne.

Isto tako kada u mapi idem lijevo desno i ona trza.

 

Ima li spasa?

Nemožeš stisnut i prdnut.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
njuska11 kaže...
NFSPredator0010 kaže...

Gdje da nađem veprove?Svugdje samo obične svinje.

 

  P.S. Baš  je dobra kuća od onog doktora.

I poker su fantastično napravili.

 

da igram ja jucer poker

i imam skalu i naravno all in i onda protivnik dobije royala

 

hvala bogu da imam para na bacanje :D

kako imas para na bacanje? :D

12 godina
suspendiran
offline
Re: Far Cry 3
Arnold Layne kaže...

dobro da istina ,al 30fps je dovoljno za fino igranje 

za vise od 60fps nema potrebe

 

meni ne, vidim isprekidane pokrete i dupliciranje objekata, nema fluidnosti ko 60 fps'a.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 15:35 (Cryogenic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
DangerousB kaže...
njuska11 kaže...
NFSPredator0010 kaže...

Gdje da nađem veprove?Svugdje samo obične svinje.

 

  P.S. Baš  je dobra kuća od onog doktora.

I poker su fantastično napravili.

 

da igram ja jucer poker

i imam skalu i naravno all in i onda protivnik dobije royala

 

hvala bogu da imam para na bacanje :D

kako imas para na bacanje? :D

ma puni novcanik

i to onaj najzadniji koji se moze craftati imam

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...
lisnjic kaže...
Cryogenic kaže...

meni 30 fps'a uopče nije fluidno i igrivo, neznam sta vam je  :)

 

 e da ti ja kazem da u nekim igrama sa 30FPS nije igrivo to si upravu ovdje 30FPS je kao u nekohj igri sa 40FPS zasto zato sto u igri imas opciju GPU MAX BUFFERING od 1 pa do 5 to znaci ja sam postavljo tu opciju na 5  i nisam mogao vjerovati da sa 30 fps koji mi prikazuje na ekranu nemogu igrati lag a kad sam posatvio tu opciju na 1 sa 30FPS koji mi na ekranu prikaziva leti igra a stoji mi u oba slucaja FPS isti sam sto je nas broj 5 GPU max buffering kao teze ide ja mislim da je to GPU MAX BUFFERING opcija koja rastereti grafiku a preotereti procesor sto je veca brojak vise ide funkcija na grafiku zato je bolje postviti ko ima 4 jezgreni procesor da stavi vise na snagu procesora nego na grafici

To se ti raspitao negdje, ili onako iz glave lupaš?

 ne iz licnog iskustva sto sam video svojim ocima probaj i ti

lisnjic
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...
doky01akablava kaže...

Post FX jel sluzi icemu i jel to nekakav eye-candy feature ? kad stavim na medium ili low,ogroman fps boost,a ne vidim nekakve promjene

a sto se tice sjena,jel ima razlik izmedju medium-high-very high ? cak su na medium sjene dosta cistei bez glitteringa  

Ja sam se vodio po logici iz Battlefielda 3 gdje mi je FXAA samo zamućivao ivice objekata i više mi je smetao nego koristio pa sam ga stavio na OFF.

 

Po krivoj logici se vodiš jer post FX se lako odnosi na više elemenata, odnosno, FXAA može biti dio post FXa, što je čak i moguće s obzirom da i bez MSAA igra ne izgleda nazubljeno.

 

Što se bufferinga tiče, objasnio sam na prethodnoj stranici. To je broj frejmova koje CPU priprema za rend na GPU. To teoretski može pomoći kod jačih CPUa ali u praksi obično stvara više problema nego što koristi.

I possess a skill to google.
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
alien90 kaže...

Evo kupio sam igru, sada je na "downloadu", zanima me kakav je multiplayer? Dali je nesto slično kao "Call Of Duty"?

COD in the jungle.

Dama_The_Crow
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...
Soldier977 kaže...
doky01akablava kaže...

Post FX jel sluzi icemu i jel to nekakav eye-candy feature ? kad stavim na medium ili low,ogroman fps boost,a ne vidim nekakve promjene

a sto se tice sjena,jel ima razlik izmedju medium-high-very high ? cak su na medium sjene dosta cistei bez glitteringa  

Ja sam se vodio po logici iz Battlefielda 3 gdje mi je FXAA samo zamućivao ivice objekata i više mi je smetao nego koristio pa sam ga stavio na OFF.

 

Po krivoj logici se vodiš jer post FX se lako odnosi na više elemenata, odnosno, FXAA može biti dio post FXa, što je čak i moguće s obzirom da i bez MSAA igra ne izgleda nazubljeno.

 

Što se bufferinga tiče, objasnio sam na prethodnoj stranici. To je broj frejmova koje CPU priprema za rend na GPU. To teoretski može pomoći kod jačih CPUa ali u praksi obično stvara više problema nego što koristi.

ja sam stavio na 3 i koda je malo bolje.. e sad.. ajd ga znaj..

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Gunner11 kaže...
=xfact= kaže...

neznam zasto forsate taj aa kad ga igri uopce netreba ..

 

http://www.pohrani.com/f/2H/wN/4sjkuoeW/farcry3d3d11-2012-11-29-.jpg -link na full.. 

ovdje se ljijepo vidi da je aa nepotreban..

Na kojim postavkama igraš i jel to avg fps?

1980 reza+ ultra  i bez AA.. varira od 45 do 60 ... vise manje.. mislim da bi avr bio oko 50 -55

xfact
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
=xfact= kaže...
Gunner11 kaže...
=xfact= kaže...

neznam zasto forsate taj aa kad ga igri uopce netreba ..

 

http://www.pohrani.com/f/2H/wN/4sjkuoeW/farcry3d3d11-2012-11-29-.jpg -link na full.. 

ovdje se ljijepo vidi da je aa nepotreban..

Na kojim postavkama igraš i jel to avg fps?

1980 reza+ ultra  i bez AA.. varira od 45 do 60 ... vise manje.. mislim da bi avr bio oko 50 -55

Meni sa PII 3.6GHZ i HD 5850 varira sa svime na max osim AA otprilike 40-60FPS-a.

HBAO :)

AVG otprilike 40tak.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 16:13 (eXit).
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...
Soldier977 kaže...
doky01akablava kaže...

Post FX jel sluzi icemu i jel to nekakav eye-candy feature ? kad stavim na medium ili low,ogroman fps boost,a ne vidim nekakve promjene

a sto se tice sjena,jel ima razlik izmedju medium-high-very high ? cak su na medium sjene dosta cistei bez glitteringa  

Ja sam se vodio po logici iz Battlefielda 3 gdje mi je FXAA samo zamućivao ivice objekata i više mi je smetao nego koristio pa sam ga stavio na OFF.

 

Po krivoj logici se vodiš jer post FX se lako odnosi na više elemenata, odnosno, FXAA može biti dio post FXa, što je čak i moguće s obzirom da i bez MSAA igra ne izgleda nazubljeno.

 

Što se bufferinga tiče, objasnio sam na prethodnoj stranici. To je broj frejmova koje CPU priprema za rend na GPU. To teoretski može pomoći kod jačih CPUa ali u praksi obično stvara više problema nego što koristi.

OK. Probati ću uključiti FX Post pa vidim.

 

Dama_The_Crow
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Meni bolje ide sa tim bufferingom na 1, nego off. Dalje nisam probao, samo sam ga deaktivirao da vidim kako će ići. Probam kasnije.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Stižu novi driveri za Radeonke u ponedjeljak ili utorak koji dižu performanse u Far Cry-u 3.

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/far_cry_3_graphics_performance_review_benchmark,1.html

Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
offline
Far Cry 3

670tka ispred 7970? {#}

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 16:35 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice