EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 269.266
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
EA Sports FC24

Ovaj vikend igram WL i imam slobodnjak na lijepoj poziciji.

Nisam neki pucač slobodnjaka, ali svako malo uspijem ubaciti nešto, pogotovo otkad imam Rooneya, već znam kako pucati da lopta uđe.

Naštelam udarac, opalim, vidim lopta ide u rašlje, ja sam je već vidio u golu, PUF - lik quita, izbaci me van i piše rezultat 0-0.

Smrad je uspio valjda u zadnjoj desetinki izaći van da mi ne registrira gol.

To da se ne dobiva pobjeda ako je rezultat izjednačen je idiotarija, pogotovo što ti za svaku takvu utakmicu uzme contract kao da si igrao.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ujutro iz onog zelenog packa od 3 igrača kaj se dobije za Objectives dobil dvije ženske sa 85 i 87 i Olisea TOTW!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Onaj za ovr 87 igrača.

Danas su mi prek chat supporta sredili FUT Companion, svaka čast kaj se podrške tiče.

 Ne razumijem? Kakvog 87 igrača? Base ili centurion icon 87+ player pick? Pa ne slazes sbc za koji nemas kartice. To je prvo pravilo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2024 14:51 (movie).
9 godina
offline
Re: EA Sports FC24

U pravu si. Mislio sam na Centuriona. :)

10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Kakva nakupina govana igra ovu igru to je nevjerojatno. Danas igram onaj fire i ice online cup. Idem sam na golmana i lik prekine tekmu. Znači igrao sam 80 minuta za ništa jer je bilo neriješeno. Druga tekma, produžeci. Kako je igra lika mazila to je nevjerojatno. Konačno ga sreća napusti i ja dobijem penal u 118 minuti. Lik hladno izađe van iz tekme i opet neriješeno. Znači potrošim 20 minuta svog života za ništa. Bilo bi fer da zbog ovakvih govnara donesu pravilo da protivnik bez obzira na rezultat dobija win ako izađeš iz tekmme ili ti pukne veza. Ovo nema smisla. Ne kužim kaj je tako teško podnijeti poraz da izlaziš iz tekme? Igrao sam i rivalse. Ista stvar. Povedem i ako slučajno lik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi van jer imam Mbappea i Ronalda pa valjda misli da sam ja Emre Yilmaz. Na desetak tekmi to mi se dogodi bar dva puta.  Ne kužim? Sjedneš da se zabaviš i u čemu je zabava izlaziti iz tekme ako se tekma ne razvija kako bi ti htio?

 Pa kakav je to sistem, cuj izadje iz igre i nikom nista ccc, to je gore od pesa onda a mislio sam da nemoze gore biti.

Juce sam pokraden za mec vodim 4-2 lik je ili samo izaso ili je neki cheat prekine se mec i pise kao match je ''under review'', kasnije vidim upisan mi poraz, kakva debilna igra jbt.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
Armor kaže...
Onaj za ovr 87 igrača.

Danas su mi prek chat supporta sredili FUT Companion, svaka čast kaj se podrške tiče.

 Ne razumijem? Kakvog 87 igrača? Base ili centurion icon 87+ player pick? Pa ne slazes sbc za koji nemas kartice. To je prvo pravilo.

 

Evo ovog lijevo, to je drugi SBC koji je raspoloživ nakon onog sa brončanim igračima

 

Traži me 3 cijele momčadi, druga slika.

 

15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...

Evo ovog lijevo, to je drugi SBC koji je raspoloživ nakon onog sa brončanim igračima

 

Traži me 3 cijele momčadi, druga slika.

 

Slaži onaj SBC koji možeš složiti. Imaš svaki dan  Daily FC Versus Challenge kojeg možeš složiti. Imaš danas Marquee Matchups kojeg isto možeš složiti. Ta dva složiš i dobiješ 5 packova. Imaš još neke SBC koje možeš složiti bez problema.

10 godina
offline
EA Sports FC24

Sad odradih onaj sbc za ikonu bas sam imao srece uletila mi je top kartica Puskas, 2 miliona vrijedi

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
erminn kaže...

Sad odradih onaj sbc za ikonu bas sam imao srece uletila mi je top kartica Puskas, 2 miliona vrijedi

 

 Jebeno,uzivaj :)

 

Ja opet dobio karinu, trezegiet, casillas i raul, a zadnja 2 vec imam.

Bas ruganje.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Prek Companiona sam jučer i danas dobil oko 50 packova!
Nisam ih videl u samoj igri, a to se sve nakupilo otkad igram.
Jučer dobil Modrića, a danas ujutro Hierra i Benzemu, te par 87-88 ženskih kartica.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
EA Sports FC24

Da li se može pokupit kakav trajni ban, da ne pokrečem više taj Ultimate team? Ode za par dana u ludnicu zbog debilne igre.

 

edit: ovo je ko Pokemon igra - "Moraš skupit sve!"

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 10:29 (rokonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
EA Sports FC24

Kolike su šanse realno za dobiti toty igrača? Imam nekih 10-ak paketa, sve mega i jumbo packovi i 84+

Koliko sam čitao 19.01. bi trebali izaći?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 14:46 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
maxy0 kaže...

Kolike su šanse realno za dobiti toty igrača? Imam nekih 10-ak paketa, sve mega i jumbo packovi i 84+

Koliko sam čitao 19.01. bi trebali izaći?

 Ja imam preko 100 paketa našparano sada, puno njih 83+ i vise, nada uvijek postoji, no nisam TOTY dobio od 2017.

 

Kovačić
10 godina
offline
EA Sports FC24

sta je ovo nemogu naci protivnika sa manjim pingom od 150 dok mi je net potpuno uredu, je li se ovo desava i vama? jutros mi je normalno radilo

 

EDIT: evo proradilo je valjda je bilo do servera

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 18:54 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
EA Sports FC24

Neko treba reci ovim developerima da trivela sut vanjskom stranom izvan 16 nije lakse pogoditi nego masu suteva iz blizine sa dovoljno jacine. Isto tako da kad ide napad igraci treba da se krecu i ulaze u prostor iza odbrane a ne da samo stoje ko magarci. I jos da kada pass nije tacan nemora uvijek da ode protivniku u noge nego moze nekad i negdje pored ili u aut. Uzas je kako je frustrirajuca ova igra nemoze dan proci da me ne dovede do ruba zivaca.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
erminn kaže...

Neko treba reci ovim developerima da trivela sut vanjskom stranom izvan 16 nije lakse pogoditi nego masu suteva iz blizine sa dovoljno jacine. Isto tako da kad ide napad igraci treba da se krecu i ulaze u prostor iza odbrane a ne da samo stoje ko magarci. I jos da kada pass nije tacan nemora uvijek da ode protivniku u noge nego moze nekad i negdje pored ili u aut. Uzas je kako je frustrirajuca ova igra nemoze dan proci da me ne dovede do ruba zivaca.

 Točno ovo, ne znam šta je točno s fifom ali to je jedina igra koja me izluđuje

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
EA Sports FC24

Uleti kapitalac prvi put u zivotu a igram fut od fife 16 😅

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Jesu Vama PC serveri down? Ne želi mi ući u UT

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
EA Sports FC24

Ja nikad nisam shvatio ovu igru kako nekad sve ide kako treba, igraci se otkrivaju, tecni napadi, reakcija odlicna sve super dok sutradan ne mozes spojiti dva dodavanja igraci mi se ponasaju kao bronze. Da li je to skripting ili do servera nemam pojma ali to mi je najvece sranje u ovoj igri. Znaci imam svoj stil igre i nekad ide sve kao podmazano a nekad nmg da dodam dve lopte da ne pogresim 🙄

I brate usao u diviziju 4 svi igraju kao pro, prosto za ne poverovati plus nema ekipe da nema euzebija, embapea onu najjacu verziju kartice.. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
ruya kaže...

Ja nikad nisam shvatio ovu igru kako nekad sve ide kako treba, igraci se otkrivaju, tecni napadi, reakcija odlicna sve super dok sutradan ne mozes spojiti dva dodavanja igraci mi se ponasaju kao bronze. Da li je to skripting ili do servera nemam pojma ali to mi je najvece sranje u ovoj igri. Znaci imam svoj stil igre i nekad ide sve kao podmazano a nekad nmg da dodam dve lopte da ne pogresim 🙄

I brate usao u diviziju 4 svi igraju kao pro, prosto za ne poverovati plus nema ekipe da nema euzebija, embapea onu najjacu verziju kartice.. 

 Klasicni EA scripting.

 

Inace se kvalificiram za WL svaki put, jucer su me tako izzkarali da to nisu istine, svaka tekma exploit, uzas, a moji se okrecu ko teretni brodovi.

 

To EA radi zbog TOTY, da kupis packove, e neces gubo, kontra mraku kontra sili.

8 godina
offline
Re: EA Sports FC24
BioZZG kaže...
ruya kaže...

Ja nikad nisam shvatio ovu igru kako nekad sve ide kako treba, igraci se otkrivaju, tecni napadi, reakcija odlicna sve super dok sutradan ne mozes spojiti dva dodavanja igraci mi se ponasaju kao bronze. Da li je to skripting ili do servera nemam pojma ali to mi je najvece sranje u ovoj igri. Znaci imam svoj stil igre i nekad ide sve kao podmazano a nekad nmg da dodam dve lopte da ne pogresim 🙄

I brate usao u diviziju 4 svi igraju kao pro, prosto za ne poverovati plus nema ekipe da nema euzebija, embapea onu najjacu verziju kartice.. 

 Klasicni EA scripting.

 

Inace se kvalificiram za WL svaki put, jucer su me tako izzkarali da to nisu istine, svaka tekma exploit, uzas, a moji se okrecu ko teretni brodovi.

 

To EA radi zbog TOTY, da kupis packove, e neces gubo, kontra mraku kontra sili.

 E da i moji juce spori ko traktori, ne otkrivaju se ma kao sa bronzama da igram, treba mu pola sata da primi loptu i okrene se i kako ces tako igrati. Iskljucim internet na playstationu pa ukljuvim ma ne vredi opet sve po starom.

Ali sad udjem i odigram utakmicu dve i vidim kako se ponasaju i kakav je gameplay ako je sranje gasim i igram nst drugo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
3 godine
offline
EA Sports FC24

Dobio sam ovog Danila trailblazer iz šugavog campaign mix packa od vikend lige. Vidim može u crossing crusader evo, jel ga probao tko nakon te evolucije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
BioZZG kaže...

 

To EA radi zbog TOTY, da kupis packove, e neces gubo, kontra mraku kontra sili.

Zašto bi kupio packove? Pa imaš ih u igri za pobrati da ne stigneš sve pobrati. U manje od dva tjedna skupio sam 140 packova. I to 90% njih su jako dobri packovi. Imam desetak rare player packova, desetak 83+x10, imam dvadesetak 84+x5 packova, dvadesetak 83+x2, desetak 85+x2, nekoliko 86+x2 i 87+x2, desetak mega packova i da dalje ne nabrajam. Do izlaska kompletnog totya imat ću sigurno preko 200 packova. Ove godine nas tovare packovima da to nije normalno. Tako sada kaže da treba trošiti novce na igru taj nije normalan. Pogledaj samo kakve upgrade SBC imaš svaki dan.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Zbogom Haaland

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
BioZZG kaže...

 

To EA radi zbog TOTY, da kupis packove, e neces gubo, kontra mraku kontra sili.

Zašto bi kupio packove? Pa imaš ih u igri za pobrati da ne stigneš sve pobrati. U manje od dva tjedna skupio sam 140 packova. I to 90% njih su jako dobri packovi. Imam desetak rare player packova, desetak 83+x10, imam dvadesetak 84+x5 packova, dvadesetak 83+x2, desetak 85+x2, nekoliko 86+x2 i 87+x2, desetak mega packova i da dalje ne nabrajam. Do izlaska kompletnog totya imat ću sigurno preko 200 packova. Ove godine nas tovare packovima da to nije normalno. Tako sada kaže da treba trošiti novce na igru taj nije normalan. Pogledaj samo kakve upgrade SBC imaš svaki dan.

 Sve bi to bilo dobro da igra nije skriptovano smece. Kontenta ima koliko hoces. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2024 13:41 (ruya).
15 godina
offline
EA Sports FC24

Kažu najisplativiji sbc ove godine, kažu ne propustit,  kažu ispada ko ludo....

Evo, ubilo me od ispadanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
BioZZG kaže...

 

To EA radi zbog TOTY, da kupis packove, e neces gubo, kontra mraku kontra sili.

Zašto bi kupio packove? Pa imaš ih u igri za pobrati da ne stigneš sve pobrati. U manje od dva tjedna skupio sam 140 packova. I to 90% njih su jako dobri packovi. Imam desetak rare player packova, desetak 83+x10, imam dvadesetak 84+x5 packova, dvadesetak 83+x2, desetak 85+x2, nekoliko 86+x2 i 87+x2, desetak mega packova i da dalje ne nabrajam. Do izlaska kompletnog totya imat ću sigurno preko 200 packova. Ove godine nas tovare packovima da to nije normalno. Tako sada kaže da treba trošiti novce na igru taj nije normalan. Pogledaj samo kakve upgrade SBC imaš svaki dan.

 Ma ja igram untradeable, nisam niti lipe dao za packove vec pricam da te sugava igra namjerno napravi nesposobnim, da si mislis kak ces s boljim igracima bit bolji i u sustini natjera da kupis pack s boljim igracima, a zapravo je sugavo skriptirano smece.

 

Cim su ovakvi packovi dosli sve je jasno, bas slucajno.

 

 

15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
BioZZG kaže...

Cim su ovakvi packovi dosli sve je jasno, bas slucajno.

 

 

Ma mogu doći kakvi hoće, ne trebaju ti. Tko želi neka ih kupi. Uz malo sreće i s ovima koje dobiješ svakodnevno možeš čuda složiti. Nema potrebe trošiti novce. Bolji igrač ne mogu biti ma kakvu momčad imao, to mi je jasno. Pošteno je što igrajući i slažući SBC po prvi put možeš doći do dobrih kartica.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Za ovaj moj tek drugi SBC sam dal cijelu žensku momčad od ovr 86.
Nadam se da bude barem nekaj dobro došlo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
BioZZG kaže...

Cim su ovakvi packovi dosli sve je jasno, bas slucajno.

 

 

Ma mogu doći kakvi hoće, ne trebaju ti. Tko želi neka ih kupi. Uz malo sreće i s ovima koje dobiješ svakodnevno možeš čuda složiti. Nema potrebe trošiti novce. Bolji igrač ne mogu biti ma kakvu momčad imao, to mi je jasno. Pošteno je što igrajući i slažući SBC po prvi put možeš doći do dobrih kartica.

 Slazem se ja s tobom 200 posto, ali vecina igraca nije ko mi (globalno).

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice