Dragon Age 2

poruka: 929
|
čitano: 129.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dragon Age 2

Kako sam vidio da postoji samo tema u kojoj se komentiraju vijesti o DA2, odlučio sam otvoriti zasebnu temu za igru.

 

Pa da krenem sa malim člankom i videom sa Gameinformerovog posjeta u BioWare.

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/26/dragon-age-ii-an-epic-in-progress.aspx

 

Vidi se i nešto malo veoma ranog gameplaya.

 

Uz to, evo i jedan hands on preview.

http://www.gamingshogun.com/Article/7297/Dragon_Age_2_Hands-On_Preview_from_the_2010_San_Diego_Comic_Con.html

 

Eto, nadam se da će dvica biti bar dobra kao i prvi dio. :)

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
5 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Bas me zanima hoce li imati utjecaja na igru to jesi li na kraju prvog dijela pristao na deal s Morriganicom. Nazalost s posla ne mogu otvorit linkove (gdje mozda pise), ali dosad sto asm citao nije se spominjalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

i ja se nadam da ce ubacit vise prokletih Zmajeva, Dragon Age, a  svega 3-4 sam ubio u prvom dijelu i prvih 5 dlc-ova :S

Im But the blade in the Crowd
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 23:52 (Ner0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
Ner0 kaže...

i ja se nadam da ce ubacit vise prokletih Zmajeva, Dragon Age, a  svega 3-4 sam ubio u prvom dijelu i prvih 5 dlc-ova :S

A seksanje s Lelianom i Morrigan, to mi je bilo bitnije :)

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
16 godina
offline
Dragon Age 2

Otkriven je točan datum izlaska - 8.3.2011.

 

Također, izdana je proširena verzija trailera prikazanog na Gamescomu.

 

I još 3 SS-a.

 

 

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dragon Age 2

 

Directors cut trailer.

 

Navodno je qunari žena na 2:16 nova flemeth.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragon Age 2

A zar se moze seksati sa Morrigan i Lilianom? :P

 

BTW. po meni je igra dobra ali nije uopce zasluzila goty od buga.

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
ja mislim da ces igrati sa svojim sinom iz dragon agea, onaj zmaj sta je na slikama (valjda cover igrice) je njegov duh koji je usao u dijete, a da je ona stara morrigan
ja sam se seksao samo s morrigan, lelianu nisam imao u druzini jer sam zaboravio uci u krcmu...
sto mislite jesam u pravu?
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
1337Code_breaker kaže...
ja mislim da ces igrati sa svojim sinom iz dragon agea, onaj zmaj sta je na slikama (valjda cover igrice) je njegov duh koji je usao u dijete, a da je ona stara morrigan
ja sam se seksao samo s morrigan, lelianu nisam imao u druzini jer sam zaboravio uci u krcmu...
sto mislite jesam u pravu?

I ja sam to mislio, ali zaboravljaš da je igrač mogao biti i ženski lik...

Tako da ta teorija otpada.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
a sto se dogodi na kraju ako si zenski, zar taj obred otpada ili se alastiru posteci :)
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
Alistair ili Loghain mogu napraviti dijete Morrigan ili se žrtvovati.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
ja sam prvo se dvaput borio sa svojim magom protiv logaina ali bi me ubio, jednostavno nisam imao dovoljno sonstitution, jednom me udari, zdravlje na pola, drugi put war cry, na podu sam udari opet i mrtav sam, onda sam se borio sa alastirom ali on ga je smaknuo kad ga je pobijedio, ako cu opet igrati postedit cu ga i njega zrtvovati, pusti morrigan to sam vec probao
ja mislim da igramo sa sinom, vidis da prije nego sto ga je napao onog se prisjecao i onda je dosao u mislima zmaj pa ga je onda zapalio...
skoro sam siguran, a sto mislite ko je taj rogati?
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
Dragon Age 2

Onaj rogati je ja mislim sam vrag.

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
vraga nema u fereldenu :)
ali nije bas logicno, ako na samom kraju igre kaze da je to pocetak novog agea, kako se igra onda zove dragon age 2
prosao sam konacno dragon age, i napravio sam onaj ritual s morrigan, ako dvojka stvarno bude o tome nadam se da cu moci koristiti saveove iz originala,
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Ja nisam napravio ritual i krepa mi je lik na kraju, da imam zivaca prosao bi ponovno igru kako Bog zapovijeda.

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
i sto je morrigan odmah otisla?
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
1337Code_breaker kaže...
i sto je morrigan odmah otisla?

Naravno, mislim da tako treba biti napravio ti ritual ili ne.

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
da, ali ti onda ona fali u borbi, barem meni, posto sam zaboravio uci u krcmu i uzeti lelianu, a zevran te u jednom dijelu price izda...
no da se vratimo na temu, ja ne ocekujem previse od igre, prvu su radili oko 5 godina, ovu manje od 3...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
Danny_HR kaže...

 

Directors cut trailer.

 

Navodno je qunari žena na 2:16 nova flemeth.

Ja sam citao da je onaj zmaj zapravo Flemeth i da se Flemeth nekako pomladila :O

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
POSTOJI SPOILER SLOVA, dajes ljudima pricu!!!
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
offline
RE: Dragon Age 2
1337Code_breaker kaže...
POSTOJI SPOILER SLOVA, dajes ljudima pricu!!!

Kakav spoiler pa pričamo o nastavku koji nije ni izašao!

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
offline
RE: Dragon Age 2
Vuja12 kaže...
Danny_HR kaže...

 

Directors cut trailer.

 

Navodno je qunari žena na 2:16 nova flemeth.

Ja sam citao da je onaj zmaj zapravo Flemeth i da se Flemeth nekako pomladila :O

mislim da je uzela morriganino tijelo a ono je kosa a ne rogovi jer na jednoj slici lici puno na morrigan evo je

da da da da
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
aha, ja mislio da je to jedan od dlc ova,
konkuriram borgu sa avatarom :-D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
ja mislim da ce ova igra ili biti usijeh godine, ili fail desetljeca, ovisi ako ce ljudi primiti promjenu same igre, njihovu zelju da stvore "svoj fantasy svijet" ono kao sto su vilenjaci sad nomadi...
meni se osobno nece sviđati to sto se igra gotovo potpno odvija u jednome gradu, no tko zna, mozda dobro ispadne...
ali pazite ljudi dragon age: origins su radili 5 godina, ovaj jedna 2...
50Niggas
16 godina
online
RE: Dragon Age 2
1337Code_breaker kaže...
ja mislim da ce ova igra ili biti usijeh godine, ili fail desetljeca, ovisi ako ce ljudi primiti promjenu same igre, njihovu zelju da stvore "svoj fantasy svijet" ono kao sto su vilenjaci sad nomadi...

Pa već su ga stvorili i pobrali sve moguće nagrade... Vjerujem da su ljudi jako dobro prihvatili novi fantasy svijet. Doduše, ne znam o kojem "novom" svijetu govoriš kad pričamo o DA2, ali dobro...

 

1337Code_breaker kaže...
ali pazite ljudi dragon age: origins su radili 5 godina, ovaj jedna 2...

Da, trebalo je napraviti novi engine i smisliti cijeli svijet, s pričama, poviješću, odnosima, vrstama bića koja šetuckaju po njemu,..

DA2 je nastavak priče koji zahtjeva puno manje posla u tehničkom smislu.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
offline
Dragon Age 2

Fail ne može biti kako god da okreneš. Svaki fan prvog dijela sigurno će ovo igrati, a siguran sam i da će biti novih fanova budući da će se sada moći više ufurati i poistovjetiti sa likom jer će biti full voice acting i samo jedan lik.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dragon Age 2
al ja ocu forest elfove... :)
50Niggas
13 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Meni se svida zapravo sto je samo jedan lik jer to obicno povlaci bolji pricu za sobom. Ionako su backgroundi u DA:O cinili razliku od sat vremena na pocetku igre i par minornih razlika kasnije, tako da nije velik gubitak. Nemogucnost odabira rase mozda nekima moze smetati, ali ja ionako najradjie igram humane

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Dragon Age 2

KLIKNI ME! <-- Hands on by Brutal Gamer.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Dragon Age 2

Stigle nove informacije o igri, konkretno o području Lowtown, dijelu Kirkwalla.

 

Dobili smo opis i dvije concept art slike:

 

A newcomer to the city of Kirkwall will find Lowtown a vast maze of shantytowns and labyrinthine corridors, all clustered around the busy man-made harbor.

Lowtown is literally a pit where the slaves were once quartered, but residents comfort themselves with the thought that as poor off as they are, they are still not the worst in Kirkwall.

That honor belongs to those who have descended into "Darktown", the nickname given to the truly desperate who have taken refuge in the city's sewer tunnels.

 

 

Evo i link na stranicu: http://dragonage.bioware.com/da2/world/environments/lowtown/  

Psycho|the|rapist///A rule to live by: BE DIFFICULT TO OFFEND
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice