DOOM Eternal

poruka: 19
|
čitano: 3.960
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
DOOM Eternal

Kakav vam je? Meni je odličan ali me počelo zamarati previše arkadnog načina igre... Skači pa preskači pa gore pa dolje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DOOM Eternal

Ovaj nije loš, al mrvicu bolji Doom 2016, ovaj se trebao zvat Super Doom Mario e ne eternal, sam gledam kad će kakva gljiva iskočit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: DOOM Eternal
Cryogenic kaže...

Ovaj nije loš, al mrvicu bolji Doom 2016, ovaj se trebao zvat Super Doom Mario e ne eternal, sam gledam kad će kakva gljiva iskočit.

 

Misliš tentacle

 

Dobra je igra, prešao prva dva nivoa, još ne bih donosio zaključke, za to trebam igru preći par 2-3 puta na UV i NM, ali već sad mogu reći da je dosta zanimljiva.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
DOOM Eternal

Komentari na Bethesdin "crack" isti dan kad je igra izašla? Tj. crack došao skupa s igrom da previše ne kompliciraju :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DOOM Eternal
Cro0707 kaže...

Komentari na Bethesdin "crack" isti dan kad je igra izašla? Tj. crack došao skupa s igrom da previše ne kompliciraju :D

 U svakom slucaju bolje nego da je igra releasana s smeće Denuvom.

A to šta igra ''nema zastitu'' nece skoditi nikako. Nije ni Witcher 3 pa se prodavo odlicno jer je igra odlicna.
Piratstvo je neznatan kotacic u cijelom mehanizmu.

16 godina
offline
Re: DOOM Eternal

releasana je sa denuvom, ali su developeri u verziji za bethesda launcher "zaboravili" .exe koji pali igru bez denuva. Steam verzija uredno koristi denuvo.

 

12 godina
offline
Re: DOOM Eternal
blackdevil kaže...

releasana je sa denuvom, ali su developeri u verziji za bethesda launcher "zaboravili" .exe koji pali igru bez denuva. Steam verzija uredno koristi denuvo.

 

 ha dok postoji denuvo svi koji ga koriste pare od mene vidit nece.

 

15 godina
offline
DOOM Eternal

grafički zgodno ali prebrzo i repetitivno - pozli mi ubrzo zbog stalnog micanja (kao na zadnjem sjedištu u autu - vrtoglavica, mučnina). not my cup of tea

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
DOOM Eternal

Odličan je! Bolji mi je nego 2016; mislim i taj je odličan, ali ova borba mi je još bolja ponajprije radi destruktivnog oružja i armora na spodobama...

Igram na Extra Life Mod + Hurt Me Plenty težini kada gubitak svih života znači i game over... Ovaj je teži nego prijašnji; DOOM sam prešao na najtežem lvlu, ali ovjde sam se odlučio za ovu "game over" opciju...

 

Pohvale za mogućnost izbora boje interfacea, (kada sam vidio novi UI odmah mi je smetalo šta je tako šaren) i mogućnost stavljanja puške nasred ekrana!

Crveni UI plus oružje na sredini mi je way to go!

 

Došao do Cultist Basea, dva puta umro i zasad skupio 10 života da se nađe kada nastane veći kaos.

 

Ovo sa manje municije mi se čak i sviđa; traži više taktiziranja i korištenja više oružja. No vidim da ima mnogo upgradea tako da se i količina municije može povećati...

Nisam baš neki fan platformiranja, ali nije prestrašno...

 

Par slika i video prvih desetak minuta kampanje:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 16:05 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
DOOM Eternal

Igram malo, taman ubio drugog hell priesta, zabavna igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DOOM Eternal
Za one koji žele preskočiti uvodne filmiće, iz base-video foldera maknite folder boot sequence. Kad to napravite pri ulasku u igru nakon par sekundi bit ćete u meniju.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
offline
DOOM Eternal

Postoji Cyber Demon u Eternalu??

Nisam ga vidio ni na jednom videu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: DOOM Eternal
CyberDemonVZ kaže...

Postoji Cyber Demon u Eternalu??

Nisam ga vidio ni na jednom videu.

 https://doom.fandom.com/wiki/Cyberdemon/Doom_Eternal

 

Zovu se tyrant, ali isti k

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 20:03 (Jakovp).
15 godina
offline
Re: DOOM Eternal
Alfredo nr.2 kaže...
Za one koji žele preskočiti uvodne filmiće, iz base-video foldera maknite folder boot sequence. Kad to napravite pri ulasku u igru nakon par sekundi bit ćete u meniju.

 

Ili na shortcut dodati  +com_skipIntroVideo 1

14 godina
offline
DOOM Eternal

Inače nisam fan ovakog čistog blood&guts core gameplaya, a zadnji doom poslje 90s klasika koji sam odigrao je bila Doom 3, ovaj 2016 nije me privlačio da odigram. Ali eto moram priznati, nikada nisam potpuno shvaćao šta ljudi pričaju kada kažu *igram igre da se ispušem* jer nisam nikada asocirao svoju ljubav prema igrama općenito kao neki ventil za ispuhivanje negativne energije i bijesa koji se skupi u modernom čovjeku tokom mjeseci i godina.


Da skratim dramu, stari mi je umro na rukama neki dan od tumora na jetri u velikim mukama, usred ovog sranja sa covid19, toliko emocija u tebi od depre, tuge, ali sad u fazi ponajviše bijesa i ljutnje, upalim ovo čudo i jebeno se *ispušem* pomogne ti zaboraviti na realnost i bol dok kolješ te imaginarne horde zla. Not great-not terrible, meni evo prvi put služi kao anger managment terapija i potpuni shutdown mozga.


Snimih malo gameplaya koga zanima kako izgleda na mid range mašini, mislim da je skoro sve na max, difficulty je ultra violence.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLr13c4bgYhIPjIJcWwG1XURu9SiIb5Y9l

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 14:44 (Colossus7).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: DOOM Eternal
Colossus7 kaže...

Inače nisam fan ovakog čistog blood&guts core gameplaya, a zadnji doom poslje 90s klasika koji sam odigrao je bila Doom 3, ovaj 2016 nije me privlačio da odigram. Ali eto moram priznati, nikada nisam potpuno shvaćao šta ljudi pričaju kada kažu *igram igre da se ispušem* jer nisam nikada asocirao svoju ljubav prema igrama općenito kao neki ventil za ispuhivanje negativne energije i bijesa koji se skupi u modernom čovjeku tokom mjeseci i godina.


Da skratim dramu, stari mi je umro na rukama neki dan od tumora na jetri u velikim mukama, usred ovog sranja sa covid19, toliko emocija u tebi od depre, tuge, ali sad u fazi ponajviše bijesa i ljutnje, upalim ovo čudo i jebeno se *ispušem* pomogne ti zaboraviti na realnost i bol dok kolješ te imaginarne horde zla. Not great-not terrible, meni evo prvi put služi kao anger managment terapija i potpuni shutdown mozga.


Snimih malo gameplaya koga zanima kako izgleda na mid range mašini, mislim da je skoro sve na max, difficulty je ultra violence.


 

Super je igra za ispuhati se, nema ništa bolje. Neke arene su stvarno presavršeno napravljene i gušt za odigrati kad ovladaš svim tehnikama. Naravno ima i nekih djelova koji su mi malo išli na k ali sve je to ok, budem se još izvježbao.

 

 

 

Za sve kojima je imalo zabavna ova igra, obavezno pogledati ova dva videa od zeromaster, lik je inače speedrunner u starom doomu, ali je jednako dobar i u ovim novim izdanjima.

 

Dakle ovo su dva master levela na NM težini, lik ne koristi powerupove, bfg i unmaker, ni mač, samo čista dominacija i beskompromisna igra, onako kako je zamišljena. Dođe ti žao demona...

 

 

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
DOOM Eternal

Odigram jedan level na dan i to je to, mnogi imaju sličan dojam i način igranja ovog Dooma, jednostavno je na većim težinama napravljen tako da ti jednostavno iscijedi koncentraciju, reflekse i andrenalin vrlo rapidno dok prođeš jedan level, do sad sam prešao 4-5 levela, i skoro svaki je cca 1 sat igre i to bez da brojiš ono kad se zajebeš pa te demoni nabrzaka pokidaju.


Jedina zamjerke koju imam igri kao čistoj FPS makljaži, manjak dobre priče tj. više razrađenih cutscena, pogotovo ako nisi kao ja igrao 2016 pojma nemaš šta se dešava, tko je tko i koji kurac jel... jer sam u fazi gdje nemam volje čitati codex entries.


Preloše složeni jumping-dash dijelovi levela (totalno promašen potencijani fun faktor s obzirom na fiziku koju su napravili)



Soundtrack ima samo jedan mod- paranje bubnjića i osim par ambijentalnih dijelova kad ne nalaziš u borbi imam osjećaj da već 5 sati slušam jednu te istu stvar non-stop, daaa daaaa dum dddaaaa daaaa dum i to je to fakin to jedan guitar rif cijelo vrijeme uz povremeno ubacivanje *grebem noktima po ploči* sound efektu kad je sve gotovo. Dosadno i iritantno.



Imam feeling da je netko pametniji slagao soundtrack za borbe i ambijent da je svaka borba mogla imati puno veći epic feeling od ovog sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DOOM Eternal

Ovo je nenormalno koliko se DOOM Eternal gamepass verzija crasha,googlam i savjet je...update drivera 🤣🤣🤣

Prosao sam igru i na konzoli i koliko se sjecam niti jedno rusenje,gamepass verzije igara znaju cesto imat problema ali ovakvo nesto jos nisam vidio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DOOM Eternal

i meni se rušio dok nisam sa DDU obrisao drivere i stavio zadnje.

od onda no problemo.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice